درس گرفتن از ادمین

امروز آمدم جواب یه تاپیک رو بدم، نرم افزار اعلام کرد که من صاحب تاپیک رو بلاک کردم،
این ادمین هم دیگه گندش رو در اورده، بعد هم توقع داره آگهی بهش بدن، تاپیک درست میکنی و بعد به هر دلیلی میخوای حذف کنی باید ۲۴ ساعت ازش بگذره.

مثل این هست که یارو گلوله خورده بره بیمارستان دکتر بگه باید ۲۴ ساعت صبر کنی اگه زنده موند بیارش؟؟!!

بنظرم جمهوری اسلامی این سایت رو کنترل میکنه ، ادمین هم فقط یه عروسک خیمه شب بازی ، هر چی بهش پیام میدی انگار نه انگار؟!
ادامه دارد ...

ـــــــــــ

نور هر مقدار هم که سریع حرکت کند، وقتی که رسید دید تاریکی قبل از او اینجا بوده؟

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• داریوشم  

• عضو از 1394/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 625

• 1508

بله بله درست میفرمائید!

بله بله درست میفرمائید!

ـــــــــــ

• 3

• karbar.one  
  • عضو از 1398/7/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 78

• 38

دقیقا من هم همین حس را دارم

من هم حس میکنم سایت جمهوری اسلامیه

ولی سوال مهم تر اینه که پس چرا من توشم هنوز (rolling) (rolling) (rolling)

شاید هنوز مطمین نیستم که سایت حکومتیه ؟ شایدم میگم خب باشه من ک کاری به حکومت ندارم هواسم هست حرف سیاسی نزنم تا برام درد سر نشه

شایدم .. لجبازم میگم بزار ببینیم چی میشه

ادمین که هیچی اینجا کاربر داره دو روزه کاربر ویژه شده احساس مالکیتش بر سایت و کار برهاش از خود ادمین بیشتره (rolling) (rolling) (rolling)

چقدر راحت ادم دیکتاتور میشه
اصلا انگار دیکتاتور بودن تو خون ما ایرانی ها ست ادمهای بی جنبه ایی هستیم ما که اگه کلید یه توالت را بهمون بدند ............. طاقت شنیدن حرف مخالف نظر ...... ولش کن بابا خیلی تکراریه این حرفا

ـــــــــــ

• 1

• شاه ایکس  

• عضو از 1396/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 969

• 23418

اولا به عنوان یکی از قدیمی ترین وب ای پی ها...

اولا به عنوان یکی از قدیمی ترین وب ای پی ها خدمتتون اعلام میکنم که کاربران وی ای پی هیچ نوع قدرتی روی بقیه کاربران ندارند هرچی در این مورد شنیدید چرند محضه!! دوم : صاحب تاپیک رو بلاک کردید؟ خوب از بلاک‌درش بیارید بعد برید داخل تاپیکش کامنت بزارید کاری داره ؟؟ سوم علت حذف تاپیک ها بعد از بک روز جلو گیری از کلاه برداری های مالی دختران فیک است که نتونن تاپیک بزنن تو دو ساعت از چند نفر پول بگیرن بعد حذف کنن یکی دیگه!! اول اینجوری نبود اینقدر تیغ زدن اینجوری شد‌. چهارم انتقاد کردن اسونه اداره کردن سخت!! بالای یک میلیون یوزر اینجاست یعنی بالای یک میلیون نظر و سلیقه منصف باشید....

ـــــــــــ

I Can See a Dynasty Fall

• 2

• aloooon  

• عضو از 1398/2/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 612

• 226

خییییییلی ساده اید..خییییلی
شما یک دلیل قانع...

خییییییلی ساده اید..خییییلی شما یک دلیل قانع کننده بیارید این سایت نفعی واسه جمهوری داشته باشه یه سری خارج نشستن این سایت رو راه انداختن کنترل میکنن.براشون هیچی جز خراب کردن افکار جوان های داخل هم مهم نیست،هیچی حالا تو میخوای هرکاری بکن به کیرشون هم نیست

ـــــــــــ

ببخشید،کجا رو باید امضا کنم؟

• 0

• karbar.one  
  • عضو از 1398/7/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 78

• 38

ساده تر از ما !!!

نقل از: aloooon خییییییلی ساده اید..خییییلی شما یک دلیل قانع کننده بیارید این سایت نفعی واسه جمهوری داشته باشه یه سری خارج نشستن این سایت رو راه انداختن کنترل میکنن.براشون هیچی جز خراب کردن افکار جوان های داخل هم مهم نیست،هیچی حالا تو میخوای هرکاری بکن به کیرشون هم نیست

شما یه دلیل قانع کننده بیار نفعی که خراب شدن افکار جوان های داخل برای اون خارج نشین ها داره !!!! طرف کلی هزینه کنه وقت بزاره فکر منو تو خراب بشه چه سودی برای اون داره اون ور دنیا ؟؟؟؟ ما ساده ایم ولی ظا هرا شما ساده تر از مایی (biggrin) (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• xmanotoma  

• عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 90

• 193

نقل از: shahx-1

نقل از: shahx-1 اولا به عنوان یکی از قدیمی ترین وب ای پی ها خدمتتون اعلام میکنم که کاربران وی ای پی هیچ نوع قدرتی روی بقیه کاربران ندارند هرچی در این مورد شنیدید چرند محضه!! دوم : صاحب تاپیک رو بلاک کردید؟ خوب از بلاک‌درش بیارید بعد برید داخل تاپیکش کامنت بزارید کاری داره ؟؟ سوم علت حذف تاپیک ها بعد از بک روز جلو گیری از کلاه برداری های مالی دختران فیک است که نتونن تاپیک بزنن تو دو ساعت از چند نفر پول بگیرن بعد حذف کنن یکی دیگه!! اول اینجوری نبود اینقدر تیغ زدن اینجوری شد‌. چهارم انتقاد کردن اسونه اداره کردن سخت!! بالای یک میلیون یوزر اینجاست یعنی بالای یک میلیون نظر و سلیقه منصف باشید....

بالای یک میلیونننن ! شوخی میکنید دیگهههههههه !!!!! من چند وقت پیش سایت رو crawl کردم و کل یوزرهاش رو درآوردم چیزی حدود هفتاد هزار یوزر بود (فعال و غیر فعال و وی ای پی و ....) الان بگیم نهایت صدهزار میشن

ـــــــــــ

• 1

• aloooon  

• عضو از 1398/2/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 612

• 226

نقل از: karbar.one

نقل از: karbar.one
نقل از: aloooon خییییییلی ساده اید..خییییلی شما یک دلیل قانع کننده بیارید این سایت نفعی واسه جمهوری داشته باشه یه سری خارج نشستن این سایت رو راه انداختن کنترل میکنن.براشون هیچی جز خراب کردن افکار جوان های داخل هم مهم نیست،هیچی حالا تو میخوای هرکاری بکن به کیرشون هم نیست
شما یه دلیل قانع کننده بیار نفعی که خراب شدن افکار جوان های داخل برای اون خارج نشین ها داره !!!! طرف کلی هزینه کنه وقت بزاره فکر منو تو خراب بشه چه سودی برای اون داره اون ور دنیا ؟؟؟؟ ما ساده ایم ولی ظا هرا شما ساده تر از مایی (biggrin) (biggrin) (biggrin)

متاسفام برات..خیلی خیلی ساده ای..خیییییلی خیلی ساده و کوته فکری. تو دلیل قانع کننده ات واسه نفع این سایت برا جمهوری اسلامی رو گفتی مگه؟

ـــــــــــ

ببخشید،کجا رو باید امضا کنم؟

• 0

• ali80xx  

• عضو از 1398/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 108

• 542

اگه نظام کنترلش میکنه پس چرا فیلتره سایتش

اگه نظام کنترلش میکنه پس چرا فیلتره سایتش

ـــــــــــ

آغوشم این روزا محتاجه آغوشه...

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

ترجیح میدید بدن شریک جنسی (پارتنرتون) با مو باشه یا بدون مو؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «