درمان زود انزالی

یه راه حل میخوام برای درمان زود انزالی
یه راه حل میخوام برا درمان نه موقت .

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• qazvini  

• عضو از 1389/6/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 190

• 105

برو از اورولوژیست بپرس اگه دنبال درمان دایمی هستی.

برو از اورولوژیست بپرس اگه دنبال درمان دایمی هستی.

ـــــــــــ

• 0

• inthetime  

• عضو از 1395/11/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 3

ورزش کردن
استفاده از شلوارهای راحت نه شلوارهای...

ورزش کردن استفاده از شلوارهای راحت نه شلوارهای تنگ و چسبان شستشوی (طهارت)با اب سرد و....

ـــــــــــ

من باشم و تو باشی و باران، چه دیدنیست... من، تو، خدا ... می شویم یک نفر ♥️

• 3

• KK_Masseur  
  • عضو از 1396/11/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 36

• 5

یک روز در میون

قرص تادالافیل ۱۰ میلی گرم بخور دو ساعت بعد از ناهار یا شام

ـــــــــــ

KKMser@

• 0

• KK_Masseur  
  • عضو از 1396/11/25

• 5

اره داره

نقل از: mojtaba.sh26
نقل از: KK_Masseur قرص تادالافیل ۱۰ میلی گرم بخور دو ساعت بعد از ناهار یا شام
سلام تاثیر گذاره

البته اینم بگم خیلی از زود انزالیها ناشی از نداستن فن تلمبه زدن هست

ـــــــــــ

KKMser@

• 1

• Dr.abcd  
  • عضو از 1396/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

Hi

سلام تاثیر گذاره

قرص تادلافیل واسه درمان نعوظ هستش ربطی به انزال نداره شما قرص سرترالین ۵۰ میلی گرمی بگیر ۴ ۵ ساعت قبل از رابطه نصف بخور اگه جواب نگرفتی یکی کامل بخور

ـــــــــــ

• 0

• saiedoo  

• عضو از 1391/7/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

• 2

قرص داکسوپیل، دوساعت قبلش بخور
بدون عوارض

قرص داکسوپیل، دوساعت قبلش بخور بدون عوارض

ـــــــــــ

• 0

اسپره

اسپره کله عقابی طلایی بگیر اورجینالشو بخر ساخت المان

ـــــــــــ

• 0

• qazvini  

• عضو از 1389/6/25

• 105

نقل از: Dr.abcd

سلام تاثیر گذاره

قرص تادلافیل واسه درمان نعوظ هستش ربطی به انزال نداره شما قرص سرترالین ۵۰ میلی گرمی بگیر ۴ ۵ ساعت قبل از رابطه نصف بخور اگه جواب نگرفتی یکی کامل بخور

واسه چی بیخودی قرص تجویز میکنی؟ سرترالین واسه درمان افسردگی و استرسه نگیر نخور الکی.درسته موقتی باعث دیر انزالی میشه که اونم جزو عوارض جانبیشه ولی واسه درمان زود انزالی کاربرد نداره.سرترالین 50 کامل بخوری یه دفعه تا یکی 2 روز حالت بد میشه.این قرصو روان پزشک تجویز میکنه طریقه مصرفشم اینطوریه که تا یه هفته باید یک چهارم بخوری بعد کم کم زیاد کنی واسه کنار گذاشتنشم باید آروم آروم دوزشو کم کنی.اگه دنبال درمانی برو دکتر اینجا به حرف کسی اعتماد نکن یکی میگه تادلافیل بخور یکی میگه ترامادول بخور این یکی میگه سرترالین بخور الان یکی دیگم حتما میخواد بگه تریاک بکش.این قرصا شاید موقتی کارتو راه بندازن ولی تو دراز مدت عوارض دارن.اینا اگه دکتر بودن سر و کلشون اینجا پیدا نمیشد همشون کس میگن.

ـــــــــــ

• 4

• 98PlayBoy  

• عضو از 1395/12/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 4

احمق نباشید

هین احقما همش دنبال فرص و اسپری نباشید روتونو در دراز مدت تاثیر داره ریز مو میگیرید و... دنبال روش درمان واقعی باشید و طبیعی

ـــــــــــ

• 1

• coinboy  
  • عضو از 1396/12/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 128

• 8

فن سکس

فن سکس

ـــــــــــ

• 0

• Dr.abcd  
  • عضو از 1396/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

دوست عزیز من الکی نمیگم

نقل از: qazvini
سلام تاثیر گذاره

واسه چی بیخودی قرص تجویز میکنی؟ سرترالین واسه درمان افسردگی و استرسه نگیر نخور الکی.درسته موقتی باعث دیر انزالی میشه که اونم جزو عوارض جانبیشه ولی واسه درمان زود انزالی کاربرد نداره.سرترالین 50 کامل بخوری یه دفعه تا یکی 2 روز حالت بد میشه.این قرصو روان پزشک تجویز میکنه طریقه مصرفشم اینطوریه که تا یه هفته باید یک چهارم بخوری بعد کم کم زیاد کنی واسه کنار گذاشتنشم باید آروم آروم دوزشو کم کنی.اگه دنبال درمانی برو دکتر اینجا به حرف کسی اعتماد نکن یکی میگه تادلافیل بخور یکی میگه ترامادول بخور این یکی میگه سرترالین بخور الان یکی دیگم حتما میخواد بگه تریاک بکش.این قرصا شاید موقتی کارتو راه بندازن ولی تو دراز مدت عوارض دارن.اینا اگه دکتر بودن سر و کلشون اینجا پیدا نمیشد همشون کس میگن.

من الکی نگفتم دوست عزیز شما که علم نداری اظهار نظر نکن اگر علم داری بیا علمی صحبت کنیم شما اگه شنیدی سرترالین واسه چیه من خودم تجویز میکنم و درسش رو خوندم دکتر بودن شغله و اینکه کسی اینجا باشه یا نباشه به خودش مربوطه

ـــــــــــ

• 0

• qazvini  

• عضو از 1389/6/25

• 105

نقل از: qazvini
سلام تاثیر گذاره

من الکی نگفتم دوست عزیز شما که علم نداری اظهار نظر نکن اگر علم داری بیا علمی صحبت کنیم شما اگه شنیدی سرترالین واسه چیه من خودم تجویز میکنم و درسش رو خوندم دکتر بودن شغله و اینکه کسی اینجا باشه یا نباشه به خودش مربوطه

اینکه دیر انزالی جزو عوارض سرترالینه دلیل نمیشه واسه اینکار مورد استفاده قرار بگیره.شما که علمشو داری دیگه باید بهتر بدونی :D

ـــــــــــ

• 0

• timmy  
  • عضو از 1392/8/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 2

نقل از: Mohsen.novin

نقل از: Mohsen.novin وگادول بهتری قرص تو بازاره خودم استفاده کردم حتی تا دو ساعتم آبم نیومده عوارض دراز مدتشو نمیدونم ولی عوارض لحضگیش یکم خواب آلودگی و یکم نشگی هستش البته لذت سکسم زیاد میکنه...

سرترااین رو درست گفتن عملا هر دارویی یه سودی و یک ضرری داره بر اساس مریضش و فاکتور های دیگه دارو تجویز میشه پس خودتونو نکشید که یه داروی ضد افسردگی است به طور موقتی و نه دائم موردی نداره

ـــــــــــ

• 0

• timmy  
  • عضو از 1392/8/23

• 2

نقل از: timmy
نقل از: Mohsen.novin وگادول بهتری قرص تو بازاره خودم استفاده کردم حتی تا دو ساعتم آبم نیومده عوارض دراز مدتشو نمیدونم ولی عوارض لحضگیش یکم خواب آلودگی و یکم نشگی هستش البته لذت سکسم زیاد میکنه...
سرترااین رو درست گفتن عملا هر دارویی یه سودی و یک ضرری داره بر اساس مریضش و فاکتور های دیگه دارو تجویز میشه پس خودتونو نکشید که یه داروی ضد افسردگی است به طور موقتی و نه دائم موردی نداره

اگه اشتباه نقل کردی که هیچ ولی اگه منظورت اینه که وگادول برای درمان افسردگیه کسشری بیش نگفتی دوست خوبم

اگه منظورت با گفته منه سرترالین رو گفتم ضد افسردگی در مورد وگادول نظری ندادم و بهتره استفاده نشه وگادول

ـــــــــــ

• 0

• wilson_55  
  • عضو از 1395/7/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 208

• 25

هیچوقت تاپیکار درمان زود انزالی به نتیجه نمیرسه

هیچوقت تاپیکار درمان زود انزالی به نتیجه نمیرسه

ـــــــــــ

• 0

• KK_Masseur  
  • عضو از 1396/11/25

• 5

خصوصی بیا برات توضیح بدم

خصوصی بیا برات توضیح بدم

ـــــــــــ

KKMser@

• 0

• mr_deraz  

• عضو از 1396/8/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 1117

• 485

:)

همه دکترناااااااا (rolling) (rolling) (rolling)

ـــــــــــ

*خانومای هات و با شخصیت پیام بدن فقط :) عاشق FMF ولی رابطه دو نفره رو بیشتر ترجیح میدم *

• 0

• coinboy  
  • عضو از 1396/12/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 128

• 8

ورزش بهترین کار

ورزش بهترین کار

ـــــــــــ

• 0

• Parham_B  

• عضو از 1395/7/9

• 6

همونطور که بعضی از دوستان گفتن بهتره بری...

همونطور که بعضی از دوستان گفتن بهتره بری دکتر...درباره ورزش کردنم تاثیری نداره من خودم بسکتبال حرفه ای بازی میکردم و بدنسازی هم کار میکردم ولی همچنان مشکل زود انزالی رو داشتم چون زود انزالی در اکثر موارد مربوط به بدنت نیست ریشش از ذهنو فکرته و خیلی پیچیده تر از این صحبتاس بعضی مواقع

ـــــــــــ

• 0

• fuckworld  

• عضو از 1396/5/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

کصشر

نقل از: mojarad8 نه احمق تا ثیر داره خوراکوتنظیم کن کافعین دار نخور

تو گوگل سرچ کنی بهتر از اینکه حرف 4تا احمق دهاتی بی سواد گوشی کنی خوددانی

ـــــــــــ

"Fuck World"

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

هدف شما از خواندن داستان سکسی در شهوانی چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «