داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

دروغی به نام lgbt

1399/07/27

سلام
دوستان این ها نظر شخصی منه و من عقایدمو به کسی تحمیل نمیکنم و فقط از چیزایی که دیدم براتون تعریف میکنم .
همونطور که میبینین چند ساله بیش از حد متعارف دارن چیزی به نام ال جی بی تی رو بولد میکنن و ازش حمایت میکنن . توجه کنین که توی هر فیلم حداقل یه شخصیت مرکزی فیلم همجنسگراست .
توی هر چیزی که شده علامت رنگین کمونی گذاشتن و تبلیغشو میکنن .
ته هر فتیش کصشعری هم یه سکشوال گذاشتن و ازش حمایت میکنن و بزودی هم پدوفیل سکشوال درست میکنن و به بچه بازا هم باید احترام گذاشت .
جدا از تبلیغاتی که برای lgbt میکنن اینه که الان خیلی همجنسگرا بودن مد هست و خیلی از افراد که نمیتونن و دسترسی به جنس مخالف ندارن وارد این کصشعر میشن و این جمعیت همجنسگرا ها رو زیاد میکنه . وقتی هم با یه همجنسگرا بحث میکنی اخرش میگه تو انسان نیستی و فلان و بیسار و به عقاید من احترام نمیزاری .
من به عقاید منطقی احترام میزارم ولی به عقایدی که به خورد ملت میدن نه .
میخام حالا به زندگی همجنسگرا ها بپردازیم **
من با نشستم و عمر رابطه های همجنسگرا ها رو دیدم و به جرعت میگم عمر روابط زیر 3 ماهه اکثرا .
همجنسگرا ها با توجه به این که مولد نیستن و بیشتر مصرف گرا هستن فقط سر بار جامعه هستن .
هر چقدر که سنشون بالاتر میره کمتر کسی سمتشون میره و تنها میشن و چون حمایت خانواده (در ایران و اکثر کشور ها ) پشتشون نیست گوشه گیر میشن و چون تشکیل خانواده هم نمیدن فقط تبدیل به ادم های معذب و داغون میشن و این بستر این رو مهیا میکنه که به طرف مواد برن و الی آخر .
به نظر من الان همجنسگرا بودن یه مده مثل فمینیست و اثارشو به زودی میبینیم
من طرفدار برابری هستم نه مرد ستیزی
انسان همجنسگرا وجود داره و من رد نمیکنم همچین موضوعی رو اما نه به این شدت
منطقی بحث کنیم
ممنون

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-10-18 00:13:32 +0330 +0330

کاملا درسته👍👍 یه سری ها الکی الکی میرن( همنجسباز) میشن چون نیاز جنسی دارن و دستشون به نیازشون نمیرسه واسه همین همجنسباز میشن
اما همنجسگرا ها کلاااااا اینطور زاده شدن شاید بهتر بود به جای همجنسگرا مینوشتین همجنسباز

6 ❤️

2020-10-18 00:15:12 +0330 +0330

↩ Soli_00
کمتر کسی همجنسگرای واقعیه و الان رو مده
بعده اثرات سو عشو روی جامعه میبینیم

4 ❤️

2020-10-18 00:16:43 +0330 +0330

قسمت فیلما رو میتونم بگم خوب اومدی. انگار خایمالان LGBTQYZXTIOPasdagdsdfgf! مجبورن به زور یکی دو تا کاراکتر همجنسگرا اونم حتـــــــــــماً نخش مثبت بچپونن تنگ فیلم یا سریال و هی در روال داستان مدام شیاف کنن تو مخت که نیگا کن ببین اینم یه همجنسگراس ولی چقد آدم خوب و گوگولیه! خب فمیدیم بابا دیگه گائیدید...

فرهنگسازی بد نیس به شرطی که دیگه عنشو نیارن.

2020-10-18 00:17:47 +0330 +0330

1- اگر منظورت سطح جهانیه که مخترع سیاستمدار خواننده همجنسگرا هم داشتیم از جمله همین کامپیوتر که شما استفاده میکنید مخترعش یه همجنسگرا به نام آلن تورینگ است
2- اگر ایران رو میفرمائید همجنسگرا و دگر جنسگرا نداره دولت همه رو داره له میکنه
3- همجنسگرایی رنگ نیست که مد بشه بر اثر ترشح بیش از حد هورمون ها در دوران جنینی به وجود میاد انتخاب نیست که مثلا بنده انتخاب کنم از فردا باشم یا خیر
4- اونی که میگی کس گیرش نمیاد میره با رفیقش نوبتی کون هم میزارن بعد یکیشون دختر عمش بهش راه میده میدوه دنبال اون . اسمش همجنسبازی است نه همجنسگرایی فرق این دو تا رو نمیدونی تاپیک نزن
5- کنفسیوس گفته بهترین راه اثبات حماقتت به جمع اینه که در مورد چیزایی که نمیدونی حرف بزنی حد اقل چند تا از مقالات آقای اسکلت حشری رو در بخش سکسولوژی سایت میخوندی بعد برامون تز میدادی!! راستی یادت نره بعدش برامون بگی شما که دگر جنس گرایی چه چیزایی رو کشف یا اختراع کردی که اون بنده های خدا رو سربار جامعه میدونی…

پی نوشت: بعضیا نه سواد حرف زدن دارن نه شعور ساکت موندن…

2020-10-18 00:19:50 +0330 +0330

میشه به من بگید تعریفتون ازخانواده ی ال جی بی تی چی هست؟

3 ❤️

2020-10-18 00:26:54 +0330 +0330

تو کل یه خانواده ی بزرگو فقط چسبوندی به همجنسگراها !
حتی علم کاملم نداری راجع بهش
آره همیشه تنفر نسبت به ما وجود داشته انتظار نداریم امثال توام درکمون کنید!
چیزی که میگی تبلیغه خیلی خنده داره!
ببین منی که الان به هر دو جنس گرایش دارم یه روز از خواب پا نشدم بگم اوکی من بایسکشوالم!
تا یادم میاد همینطور بودم همیشه این حس و داشتم و اصلا خیلی مسخره است بگی تبلیغ چون به نظر من دنیا داره پیشرفت میکنه و حمایت میکنه فقط همین!
مصرف گرایی،سربار بودن؟؟
اگه هر خانواده ی همجنسگرا میتونست بچه هایی که همین آدم های نرمال و از منظر شما عادی که تو پرورشگاه رها میکنن رو به سرپرستی بگیره مشخص میشد کی سربار جامعس!
هرچند که علم انقد پیشرفت کرده که افراد هم جنسم میتونن بچه ی خودشونو داشته باشن ولی مثل اینکه شما کلا از دنیا عقبی!

2020-10-18 00:27:04 +0330 +0330

↩ شاه ایکس
ریدی با نظر دادنت. سپاس.

2 ❤️

2020-10-18 00:29:58 +0330 +0330
  1. با اینکه به گفته‌ی خود شما بیش از حد نامتعارف دارن برای رنگین کمونیا تبلیغ میکنن اما بازم به گفته‌ی خود شما حمایت خانواده‌ها و عموم مردم پشتشون نیست و تبدیل با آدم‌های معذب و داغون می‌شن. پس جا داره که بیشتر از این قشر ضعیف از جامعه حمایت بشه تا کمتر آسیب ببینن.

2. اون قسمتی که گفتید «ته هر فتیش کسشعری یه سکشوال اضافه میکنن» نفهمیدم منظورتون رو. اما جا داره که بگم ما در جایگاهی نیستیم که به علاقمندی سایر انسانها حکم صادر کنیم که بد اند یا خوب؛ قشنگند یا به قول شما کسشعر.

3. این نکته رو بدونید. انتخاب‌های آدمها دخلی به ما ندارند. تا وقتی که به دیگران آسیب نزنند. در بحث پدوفیلی، باید گفت که از اونجایی که فردی سعی داره از بچگی و کم‌اطلاع بودن یک خردسال سواستفاده میکنه و بهش آسیب میزنه، این نوع از تمایلات سکسی نکوهش میشه و از دیدگاه اکثر مردم نفرت انگیز هست.

4. شما گفتید که به عقاید منطقی احترام میگذارید؛ خیلی جمله‌ی کلیشه‌ای، شعاری و خوبی هست! اما نکته اینجاست که اینکه کدوم عقاید منطقی باشن و کدوم یک غیرمنطقی، براساس نظر شخصی خودتون تبیین میشه و انتظار دارید که نظر شخصی شما پذیرفته بشه، اما نظر شخصی یک فرد همجنسگرا در مورد بدن خودش، رابطه‌ی خودش و زندگی خودش پذیرفته نشه. خیلی جالبه!

5. شما طرفدار برابری هستید؟ اصلا بحث ما به برابری ربط نداشت. بحث ما احترام به سلیقه و حق انتخاب انسانهای دور و اطرافمون هست. یادمون باشه هر انسانی برای زندگی خودش حق انتخاب داره. هرچند که به گفته‌ی شما اون انتخاب غلط باشه.

2020-10-18 00:34:55 +0330 +0330

↩ شاه ایکس
رک بگم من با تو نمیتونم بحث کنم چون بحث با تو مثل بحث با اخونده
برای هر طرز فکری 5 تا کتاب وجود داره و همه کتاب ها هم 100 درصد درست
و بنظر تو همه طرز فکرت درسته و بقیه غلت
به منطق تو میگن منطق اخوندی که این منطق رو فقط یا باید تو حوزه یاد بگیری یا بابات اخوند باشه
من چیز هایی رو که میگم دیدم

1 ❤️

2020-10-18 00:35:14 +0330 +0330

بله متاسفانه حرفتون درسته
خیلی ها بخاطر محدودیت و مشکلات میرن سمت همجنسشون و اصلا همجنسگرا نیستن
فقط تحریک در اون لحظه باعث میشه که از همجنسشون در سکس بدشون نیاد

0 ❤️

2020-10-18 00:39:21 +0330 +0330

↩ .Mamali_Refresh.
حرف شما تا حدی درسته اما دلیل نمیشه که حرف من غلت باشه
من اکثرشو با چشم دیدم

0 ❤️

2020-10-18 00:41:00 +0330 +0330

دوستان من یاد ندارم کتابی صحبت کنم و سعی میکنم اندازه دهنم گوه بخورم پس چیزایی که مشهوده و ملموس رو میگم
چیزایی که دیدم و حس میکنم

0 ❤️

2020-10-18 00:41:51 +0330 +0330

اولا که استفاده از واژه ی کس شعر نوید بحث منطقی رو به آدم نمیده!
آدمی که منطقی بحث میکنه کاملا میدونه که بین فتیش و گرایش جنسی از زمین تا اسمون فاصله است!
کسی که فوت فیتیش داره یه تمایل جنسی و عادت داره!
ولی کسی که گرایش جنسیش به همجنس خودش هست خودش انتخاب نمیکنه که این گرایشو داشته باشه!
گرایشیه که از وقتی تمایلات جنسی خودشو میشناسه توی وجودش حس میکنه و ربطی به بی مذکر یا بی مونث بودن دورش نداره.
توی ایران متاسفانه خیلی کارا رو به پای همجنسگرایی مینویسن! به غلط
متاسفانه مواردی که شما دیدین احتمالا یا واقعا گرایششون این نبوده یا اینکه مثل هر زوج استریت دیگه ای به توافق نرسیدن
من خودم زوج هایی رو میشناسم دورم که نه سال باهم متعهد توی رابطه هستن . خودم یک سال و نیمه که شریک زندگیمو پیدا کردم و بهش متعهد هستم.
اینکه ارزش انسانی ادم و رو به مولد بودن میدونین واقعا از منطق به دوره! هر انسان با نوع نگرش و کارهایی که برای جامعه میکنه باید شناخته شه کلی دکتر و مهندس و … گی یا لزبین هست که اگر نباشه شاید کار خیلی از استریت ها گیر باشه! شاید یه زوج استریت بچه دار نشن و یه زوج لزبین سرپرستی کلی بچه رو برعهده میگیرن که زندگیشونو بهتر میکنه.
و اینکه کاملا ربط به آدمی داره که زیر فشار انسان باقی بمونه یا نه! و همجنسگرایی که این همه سختی رو تحمل میکنه تا به هدفش برسه ارزشمنده. رفتن سراغ مواد کاملا ریشه توی روح و روان اون آدم داره.
اینکه همه رو منفی ببینین منطقی نیست .

2020-10-18 00:44:00 +0330 +0330

↩ شاه ایکس
افرین به شما

2 ❤️

2020-10-18 00:44:07 +0330 +0330

.

0 ❤️

2020-10-18 00:44:29 +0330 +0330

↩ Justagirl
اهان
یادم رفت درباره سرپرستی بچه توسط lgbt ها صحبت کنم
من چند تا مطلب خوندم که واقعا نامید شدم برای بچه های این زوج ها .
افسردگی هاشون و …
به شخصه وقتی فکر میکنم که قراره ننه بابام جفتشون زن یا جفتشون مرد باشن حس خیلی بدی دارم

1 ❤️

2020-10-18 00:45:56 +0330 +0330

↩ H.SR
هیچ کدوم از ما تو جایگاهی نیستیم که بگیم دیگران چه حسی دارن.
خوشحال میشم مطالبتونو بدین ماهم بخونیم
و اینکه کلی حرف براتون نوشتم که تهش همین قسمتشو ببینین؟

0 ❤️

2020-10-18 00:46:27 +0330 +0330

↩ H.SR
آقای محترم یکی از بزرگترین مباحث همجنسگراها حقشون برای ازدواج رسمی بوده که سالها براش مبارزه کردن تا قانونی شد. شما نوشتی عمر رابطه های همجنسگراها سه ماهه! اگر کل رابطه 3 ماه بود کسی خودشو جر نمیداد حق ازدواج قانونی داشته باشه! از لحظه اشنایی تا صمیمت تا عشق و تقاضای ازدواج بیشتر از سه ماه طول داره! همونطور که شما وقتی قراره 3 روز بری ترکیه اونجا خونه نمیخری میری هتل! خونه برای موندن بیشتر از سه روزه! یه سرچ تو گوگل میزدی آمار ازدواج های همجنسگرایان تو کشور های اروپایی و آمریکا رو مطالعه میکردی بعد میومدی برامون تز میدادی! همین نشون میده راجع به چیزی که ازش اطلاع نداری داد سخن دادید حضرت آقا! البته شاید هم بنده و سایر آخوندای حوزه علمیه کل اینترنت رو دستکاری کردیم که این اطلاعات غلط رو موقع گوگل کردن بیاره!!

6 ❤️

2020-10-18 00:47:14 +0330 +0330

↩ Justagirl
زندگی بشری همش احساسات نیست که
جامعه نیاز به نیروی کار داره و همچنین جمعیت
که از زوج های همجنسگرا چیزی بر نمیاد و طبق مشاهدات عینی خودم از یه سنی به بعد کسی دنبال همجنسگرا ها نیست
و اکثر افراد همجنسباز هستند
همجنسگرایی شاید کمتر از 1 درصد باشه

0 ❤️

2020-10-18 00:50:15 +0330 +0330

↩ شاه ایکس
من گفتم اکثر روابط نه همشون
من میدونم همجنسگرایی وجود داره ولی اصلا اونطور نیست که الان میبینیم که همه شدن lgbt
مردم فک میکنن هرچی بیشتر تحت فشار باشی یعنی راحت درسته
نمیخان درباره ایندشون یکم فکر کنن تا ببینن در بهترین صورت کل خانوادن 2 نفر میشه و خیلی تنهایی!

0 ❤️

2020-10-18 00:50:49 +0330 +0330

↩ H.SR
جالبه شما جوری حرف میزنین انگار به ازای هر فرد استریت یک نیروی کار به جامعه تحویل داده میشه و کلی علاف و بیکاری که تو خیابون دنبال مطب سقط جنین غیرقانونی ان همین همجنس گراهای بیچاره ان
هزار و یک روش علمی تایید شده برای بچه دار شدن همجنسگرا ها وجود داره
بعد مگه انسان همجنس گرا کالاست که کسی باید دنبالش باشه؟ :)))
صحبتاتون لبخند به لب آدم میشونه :)))))))))

2020-10-18 00:52:59 +0330 +0330

↩ Justagirl
شما دید احساسی دارین
لطفا واقع گرا باشین
اگه دنبال بچه این راهش چیز دیگس
نباید زندگی یه بچه رو خراب کنین بخاطر احساسات و حس خوب خودتون

2 ❤️

2020-10-18 00:59:02 +0330 +0330

↩ H.SR
شما جواب تمام حرفای منطقی منو نمیدید
میگین دید احساسی دارم؟ بعد میگین همجنسگرا ها کم میارن میگن بحث انسانی و … :)))))
کل حرفای منو ول کردین چسبیدین به بچه؟
کی تعیین میکنه زندگی بچه چجوری خراب میشه؟
بابای یه بچه ریکی مارتین باشه خوشبخت تره یا اصغر آقا بقال سر کوچه؟ :))))))))))))

2020-10-18 01:00:30 +0330 +0330

↩ H.SR
اله اکبر!!! شما نمیتونی لزبین گی ترنس یا بایو سکشوال بشی!! همونطور که نمیتونی لر یا ترک یا بلوچ بشی!! بدو به دنیا اومدنت هرچی باشی تا اخر عمر همونی!! این یک انتخاب نیست بفهم اینو!! در مورد تنهایی فرمودید : اولا هر شخصی فامیل دوست و همکار داره که میتونه باهاشون رفتو آمد کنه وقتی دوستان و همکاران و اقوام شریک جنسی رو هم اضافه کنی این تعداد میشه دو برابر! اگرم منظورت از تنهایی نبودن فرزنده همه جای دنیا یتیم خونه وجود داره یعنی میتونن به آسانی چند کودک یتیم رو به فرزندی بگیرن اونا پدرمادر و محبت لازم دارن اینا بچه و عشق ، پس میتونن همدیگه رو کامل کنن در ضمن امروزه میشه تو ازمایشگاه و با استفاده از اسپرم اهدا کنندگان اسپرم تخمک بارور شده یا امبریو رو تولید و در رحم مادران همجنسگرا قرار داد یا اگر زوج مذکر هستند بانوانی هستند به نام سوروگیت که فارسیش همون رحم اجاره ای است کارشون همینه اسپرم زوج رو میگیرن تخمک اون بانورو با بهترینشون بارور میکنن و در رحم قرار میدن نه ماه بعد اون زوج همجنسگرای مذکر فرزندی دارن که ازژن خودشونه. یعنی هم میتونن کودک یتیم رو به فرزندی قبول کنن هم نوزاد از ژن خودشون داشته باشند پس تنهایی در کار نیست. بازهم میگم اول مطالعه تحقیق کسب دانش بعد تز دادن!!

6 ❤️

2020-10-18 01:08:55 +0330 +0330

منبعی داری ؟
برای چند قسمت از حرفات منبع بده بعد با قطعیت حرف دیگرانو رد کن
شاید باور نکنی اما همجنسگراها نداوم بیشتری در رابطه دارن

3 ❤️

2020-10-18 01:26:26 +0330 +0330

من متخصص سوزوندن آدمای مصرف گرا هستم لطفا آقایون و خانم های نابارور و آن دسته از آقایان و خانم هایی که تصمیم گرفتن بچه دار نشن در عین سلامت باروری و همچنین آقایان و خانم هایی که تصمیم گرفتن تا آخر عمر مجرد بمانند و به مصرف گرایی شون ادامه بدن بهم پیام بدن من براشون وقت تنظیم کنم بیان خودشون رو توی کوره بسوزونن که کره زمین از مصرف گراها پاک شه

2 ❤️

2020-10-18 01:28:19 +0330 +0330

↩ Justagirl
یه استانداردی وجود داره برای زندگی معمولی یه بچه
بر فرض مثال شما اگه هم پدرت هم مادرت مذکر باشن دید جامعه رو چطور میتونی نادیده بگیری ؟
هر چقدر هم بگی هم جنسگراها میتونن هر کاری رو بکنن(که با هزینه های بالا جواب بگیرن) دید جامعه و استاندارد زندگی رو دارن نقض میکنن

1 ❤️

2020-10-18 01:29:22 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری
آره تازه دیگه نگم از سیاه پوستا. باید از فیلم ها سیاه پوستان رو هم حذف کنن چون اونا یه اقلیت هستن دیگه عنش رو در آوردن چپ میری راست میری سیاه پوست :/

2 ❤️

2020-10-18 01:30:32 +0330 +0330
1 ❤️

2020-10-18 01:33:37 +0330 +0330

↩ شاه ایکس
توی همه کشور ها نمیتونی از یتیم خونه بچه بیاری و ازدواج کنی
شما داری بهترین حالت رو در نظر میگیری که وجود نداره .
دوست هیچوقت خانواده نمیشه پس باز هم شما داری بهترین حالت رو در نظر میگیری .
هر کسی اونقد پول نداره که این کارایی که تو میگی رو انجام بده و حتی شرایطشو نداره .
قوانین طبیعت داره نقض میشه با این رفتار (الان باز یکی پیدا میشه میگه در حیوانات هم همجنسگرایی داریم و انسانو با حیوان یکی میکنه )
خیلی از زوج های همجنسگرا صلاحیتشو ندارن
چطور میتونین اینو نادیده بگیرین که یه بچه به اغوش مادر و شیر مادر نیاز داره (شیر خشک گزینه خوبی هست البته برای در رفتن از صورت سوال ) و همچنین خودشو مقایسه میکنه که چرا فقط خودشه که همچین زندگی ای داره (در صورتی که دو فرد مذکر باشند )

0 ❤️

2020-10-18 01:36:03 +0330 +0330

↩ لب و دهن
همجنسگرایی باگ های زیادی داره
نه تداوم رابطه دارن (اکثرشون )
نه قابلیت تربیت فرزند
نگهداری فرزند
نداشتن خانواده
ترد شدن از جامعه و …
چطور میتونین باز هم حمایت کنین

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom