داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

در آرزوی آرامش...

1399/04/12

-تو آخه چقدر احمقی؟! تا حالا میدونی چقدر بهت گفتم نکن این کارو؟! مگه بهت نگفتم این آدمها موندنی نیستن؟ مگه خودت کور بودی؟ خاک تو اون سر احمقت کنن! این آدمها قراره برن! قراره تنهات بذارن! تو ذاتشونه! همه ی حرف‌هاشون دروغه! آخه احمق! وقتی خانواده ی آدم آدمو دوس ندارن بقیه دیگه اوضاعشون معلومه! چرا خودتو زدی به خریت؟! چرا میذاری نزدیکت بیان؟ اینهمه کار هست میتونیم انجام بدیم و حال کنیم! بهت میگم بیا بریم موهاتو رنگین کمونی رنگ کن گوش کردی؟ گفتم بیا بریم بازو تو تاتو کن اومدی؟ گفتم بیا بریم از رو ریل راه آهن رد شیم حال کنیم اومدی؟ خاک تو اون سرت کنم! بدبخت بی جرات! احمق بی اراده! حداقل الان که کنار اسکله وایسادی بپر تو آب! مگه چی قراره بشه؟ نهایتش سردت میشه… نظرت چیه اصلا یه روز همینجوری راه بیوفتیم و بزنیم به دل دنیا؟ پول مول نمیخواد! هر جا کار پیدا شد در ازای غذا و جای خواب انجام میدیم… نهایتش در ازای جای خواب سکس میخوان مگه مشکلیه؟ شروع کن! فقط شروع کن! بدبخت! ازت متنفرم! بی لیاقتی! خاک بر سر ترسو و الاغت کنم! از بس ترسیدی و دست به عصا راه رفتی جون برادرتم گرفتی! نترس! برو! مگه چی میشه؟ دیگه بدتر از اون چی میخواد بشه؟

اختلال میگه و من گوش میدم…

-حال ندارم شادی! چقدر از من کار میکشی آخه بی انصاف؟ دیشب نخوابیدم درست حسابی… من نهایت فقط بتونم امروز خودمو تا مطب دکتره برسونم… به اون بگو گوه گنده تر از دهنش نخوره! نفسش از جای گرم بیرون میاد؟ چه خبره اینهمه خرده فرمایشات؟ اینهمه برو بالا بیا چپ میکنی که چی بشه؟ تهش مگه قرار نیس بمیریم؟ به خدا کاری نداره… یه لحظه چشمتو ببند و تمام قرصهاتو بخور… خسته ام! نمیکشم دیگه!

افسردگی میگه و من گوش میدم…

-میبینی؟ حتی خودت هم نمیخوای با خودت بمونی! اونوخ فکر میکنی بقیه میمونن؟ بقیه فقط دروغ میگن! بهشون اعتماد نکن! تو حتی به مغز خودت هم نمیتونی اعتماد کنی بدبخت! میبینی حتی اونم تنهات گذاشته! حتی بدنت هم میبینی داره تنهات میذاره میگه نمیاد… میگه حال نداره! دختره ی احمق! حواست باشه! تا الان میلیاردها بار وقت دادی به مردم اما همیشه ناامیدت کردن! مایوست کردن! این تنها کاریه که مردم بلدن! به هیشکی اعتماد نکن!

اختلال میگه و من گوش میدم…

-به این پدرسگ بگو خفه شه! چقدر زر میزنه؟! نمیدونه من حال ندارم؟ تو که میدونی یه دونه بزن تو دهنش خفه شه دیگه! اگه این افسردگی دیوث نا واسم گذاشته بود میرفتم مادر جفتشونم میگاییدم! اما ایراد نداره! بالاخره گذر پوست به دباغ خونه میوفته میگم به جفتشونم…

عصبانیت میگه و من گوش میدم…

-خسته ام! یه قرص بخور بخوابیم به خدا خوابم میاد… چشمام باز نمیشه…

افسردگی میگه و من گوش میدم…

-چقدر صداس آخه اینجا شادی؟ مگه نمیدونی صدا عصبانیم میکنه! مگه نیومدیم اینجا که در آرامش باشیم؟ چقدر درگیری من باید تحمل کنم؟ یه روز خوش بهمون نیومده؟ بندازشون بیرون این دیوثا رو! اعصاب نمونده برام! تو هم یه نفره شدی جفت مامان بابات؟ چقدر تنش؟!

پی تی اس دی میگه و من گوش میکنم…

-میترسم! اینا آخرش قراره یه کاری دستمون بدن دختر! ببین کی بود بهت گفتم اینا تا ما دو تا رو دق مرگ نکنن ول کن نیستن! برو! اینا رو به حال خودشون بذاری دیوونه امون میکنن ها! ببین کی بهت گفتم!

اضطراب میگه و من…

خسته ام از اینهمه انتظارات و توقعات بیجا… ای کاش میشد سکوت بشه… من باشم و سکوت خودم… دیگه نمیخوام این مکالمه های توبیخی و یه طرفه گوش بدم… نمیذارن صدای بقیه رو بشنوم… تمرکزمو ازم گرفتن…

170 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-07-02 08:43:50 +0430 +0430

عالی بود :) 🌹 (clap)

3 ❤️

2020-07-02 12:45:34 +0430 +0430

شاید باید خودمو ببخشم و رها کنم . شاید باید دیگران رو ببخشم . نمیدونم … ؛ نمیدونم چرا همیشه به گذشته ام فکر می‌کنم و تصوری برای آیندم ندارم . شاید گذشته ، تصوراتش برام راحت تره و شاید چون روی آینده کنترلی ندارم ، به گذشته برمیگردم و حرص میخورم و باز هم خودم رو مقصر میدونم . نمیدونم ؛ … ولی من فقط به دنبال اعتماد کردن میگشتم . یه دوست میخواستم . یه دوست که باشه پیشم و ازم سو استفاده نکنه . یعنی خودش میدونست چه بلایی سرم آورده که حال و روزم اینطوری شده و مثل خر تو گل گیر کردم ؟ نمیدونم ؛ … چه فرقی میکنه ؟ این روزگاره منه و الان توی این نقطه ی سرنوشتم گیر افتادم . شاید باید خودمو ببخشم و بگذرم … نریمان+ 🌹

1 ❤️

2020-07-02 14:47:10 +0430 +0430

اوووه
چ غوغاییه درونت
البته تو منم کم نیس

1 ❤️

2020-07-02 14:54:59 +0430 +0430

عالی بود متنتون. بیشتر ما این مکالماتو تو ذهنمون داریم ولی هیچوقت بهشون گوش نمیدیم که اگه میدادیم خیلی بهتر میشد

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom