در مورد Speedify, ProtonVPN, Windscribe, Lantern

• A1990xs  

• عضو از
    1398/11/8

• پست‌ها: 76

• 25

در ادامه به بررسی تمام واقعیات این فیلترشکن ها می پردازیم...

هر کدوم از این 4 فیلترشکن به نوعی در لیست بهترین های پس کوچه و سایتای ایرانی و خارجی قرار دارن.

ـــــــــــ

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• A1990xs  

• عضو از 1398/11/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 76

• 25

تاپیک های هر کدوم رو تو قسمت فیلترشکن ایجاد کردم قبل تر

برای ارتقاء دانش کاربران و مبارزه با فیلترینگ

(rose)

ـــــــــــ

• 2

• A1990xs  

• عضو از 1398/11/8

• 25

اسپیدیفای (Speedify)

این فیلترشکن آمریکایی که از امنیت بالایی برخوردار هست دارای تمام نسخه های موبایل و کامپیوتره و نیازی به ثبت نام نداره و فاقد تبلیغاته و از تمام سرعت خط بهره می بره و در مجموع بهترین VPN کامپیوتر هست. معایب: _محدود بودن دیتا به چند گیگ در ماه. _کار نکردن سرورهایی مثل روسیه. _بعضی سرورها بهتر و با کیفیت تر از بقین مثل فنلاند و آلمان و سریع وصل میشن ولی بعضی دیگه باید چند بار تلاش کرد تا وصل بشن. _کار نکردن گاه و بیگاه و نیاز به OFF / ON. _نسخه ی موبایل به خوبی نسخه ی کامپیوتر نیست و تا نسخه ی پیش قطع بود و میتونست طراحی بهتری هم داشته باشه و در ضمن از امتیاز 4.0 از 5 تو گوگل پلی برخورداره که از نظر امتیاز گوگل پلی از رقبای اندرویدی کم میاره و بهترین گزینه برای موبایل هم نمیتونه باشه. _نوتیفیکیشن (اعلان) های بیخود.

فاصله های لینک رو بردارید

https://speedify . com/download/

ـــــــــــ

• 2

• A1990xs  

• عضو از 1398/11/8

• 25

پروتون وی پی ان (ProtonVPN)

این VPN سوئیسی که از امنیت بسیاری برخورداره میتونه یکی از بهترین گزینه ها برای کامپیوتر و موبایل باشه. 1 هفته پرمیوم هست و میتونید با سرور آلمان هم متصل بشید. نسخه ی رایگان فاقد تبلیغاته و محدودیت حجمی نداره و سرور 3 کشور از جمله هلند رو داره. معایب: نیاز به ثبت نام و تایید ایمیل. _نوتیفیکیشن (اعلان) های بی مورد. _طراحی نسخه ی موبایل به زیبایی نسخه ی کامپیوتر نیست. _نسخه ی کامپیوتر از تمام سرعت خط برای دانلود (IDM) بهره نمیبره. _سرور آلمان تو نسخه ی رایگان در دسترس نیست. دیر بالا میاد و دیر متصل میشه.

https://protonvpn . com/download/

ـــــــــــ

• 1

• A1990xs  

• عضو از 1398/11/8

• 25

ویندسکرایب (Windscribe)

این VPN کانادایی که امنیت بالایی هم داره تو نسخه ی رایگان تا سقف 20 گیگ در هر ماه در اختیارتون میذاره که البته از حجم خودتون مصرف میشه و تبلیغات و نوتیفیکیشن (اعلان) هم نداره و سرور آلمان هم داره و میتونه بهترین انتخاب برای موبایل باشه. معایب: _نیازمند ثبت نام و تایید ایمیل برای 10 گیگ در ماه و Tweet 4 Data از طریق My Account تو سایت سازنده برای 15 گیگ در ماهه که خود این هم نیازمند اکانت توییتر هست. خودم این راهو رفتم و 15 گیگ در ماه کردم و بعد کردمش 20 گیگ تو My Account تو سایت سازنده با وارد کردن این کد: EXPAND20 _سرعت دانلود نسخه ی کامپیوتر (IDM) معادل سرعت خط نیست.

https://windscribe . com/download

ـــــــــــ

• 1

• A1990xs  

• عضو از 1398/11/8

• 25

لنترن (Lantern)

این فیلترشکن آمریکایی که فاقد تبلیغات هست و تمام سرعت خط رو داره نامحدوده. همچنین زیباترین آیکون و اینترفیس موبایل رو داره. معایب: _لنترن یک VPN نیست و یک پراکسیه. _امنیتش مثل VPN نیست و برای امنیت بیشتر باید از تنظیماتش پراکسی کردن تمام ترافیک رو انتخاب کرد. _به طور پیشفرض پراکسی کردن تمام ترافیک فعال نیست و میتونه منجر به نشت IP و کشور کاربر تو بعضی سایتا بشه. _نسخه ی کامپیوتر بر پایه ی مرورگره و مثل نسخه ی موبایل طراحی نشده. _ با IDM توسط لنترن همیشه هم فایلی دانلود نمیشه کرد. _نسخه ی کامپیوتر مثل موبایل قوی نیست و به تازگی تو آخرین ورژن راه افتاده. _خود نسخه ی موبایل هم بعضی وقتا کار نمیکنه که باید گوشی رو ریستارت کرد تا شاید کار کنه...

https://getlantern . org/

ـــــــــــ

• 1

• mohammad321  

• عضو از 1389/7/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 1429

• 993

وقتی اسپیدی فایو وصل میکنم مرور گر هیچ سایتیو باز...

وقتی اسپیدی فایو وصل میکنم مرور گر هیچ سایتیو باز نمیکنه اما فیلتر شکنه متصل هست یعنی میتونم تلگرام نسخه کامپیوترو باز کنم . اما دانلود یا امکان باز کردن سایت وجود نداره حتی سایت هایی که فیلتر نیست علتش چیه؟

ـــــــــــ

• 1

• A1990xs  

• عضو از 1398/11/8

• 25

نقل از: mohammad321

نقل از: mohammad321

وقتی اسپیدی فایو وصل میکنم مرور گر هیچ سایتیو باز نمیکنه اما فیلتر شکنه متصل هست یعنی میتونم تلگرام نسخه کامپیوترو باز کنم . اما دانلود یا امکان باز کردن سایت وجود نداره حتی سایت هایی که فیلتر نیست علتش چیه؟

آخرین ورژن رو امتحان کردم و دارم با آخرین نسخه ی کامپیوتر و سرور آلمان این جواب رو میدم (rose)

ـــــــــــ

• 0

• A1990xs  

• عضو از 1398/11/8

• 25

امکان دانلود با IDM هم وجود داره. تست کردم (rose)

امکان دانلود با IDM هم وجود داره. تست کردم (rose)

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 11456

• 21031

اسپیدیفای

اسپیدیفای با مرورگر روی کامپیوتر من هم مشکلی نداره...

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 1

• A1990xs  

• عضو از 1398/11/8

• 25

Up

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 21031

تاپیک خیلی مفیدی هست

لطفا راجع به محاسن و معایب هر کدوم هم بنویسین.

ـــــــــــ

• 1

• A1990xs  

• عضو از 1398/11/8

• 25

نقل از: axm432

نقل از: axm432 لطفا راجع به محاسن و معایب هر کدوم هم بنویسین.

من که نوشتم و تا جایی که تونستم ویرایش کردم و میکنم. اعلام هم کردم و میکنم که از نظر من اسپیدیفای بهترین برای کامپیوتر و ویندسکرایب 15 گیگی ایده آل برای موبایله که تو متن هر کدوم اشاره و اضافه شد. باقی دوستان هم میتونن تجربیاتشونو به اشتراک بذارن یا بهترشو معرفی کنن تا ما هم فیض ببریم و بلکه از گمراهی و ضلالت و کلاهبرداری و جاسوسی و هدف غیر انسانی و مشکوک زدن و... به راه راست و از تاریکی و جهل و نادانی به نور هدایت بشیم (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• A1990xs  

• عضو از 1398/11/8

• 25

اینم از تاپیک های بسیار کاربردی و مفید امروز و هر روز

خخخخ

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 21031

نقل از: A1990xs

**خخخخ**

(biggrin) (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 21031

نقل از: axm432 لطفا راجع به محاسن و معایب هر کدوم هم بنویسین.

من که نوشتم و تا جایی که تونستم ویرایش کردم و میکنم. اعلام هم کردم و میکنم که از نظر من اسپیدیفای بهترین برای کامپیوتر و ویندسکرایب 15 گیگی ایده آل برای موبایله که تو متن هر کدوم اشاره و اضافه شد. باقی دوستان هم میتونن تجربیاتشونو به اشتراک بذارن یا بهترشو معرفی کنن تا ما هم فیض ببریم و بلکه از گمراهی و ضلالت و کلاهبرداری و جاسوسی و هدف غیر انسانی و مشکوک زدن و... به راه راست و از تاریکی و جهل و نادانی به نور هدایت بشیم (biggrin)

مرسی از زحمتی که کشیدی. امیدوارم بچه هایی هم که تخصصی دارند بیان و تجربیات خودشون رو به اشتراک بذارن.

ـــــــــــ

• 1

• A1990xs  

• عضو از 1398/11/8

• 25

اسکرین شات های اختصاصی اضافه شد.

اسکرین شات های اختصاصی اضافه شد.

ـــــــــــ

• 0

• A1990xs  

• عضو از 1398/11/8

• 25

حداکثر همین 4 تا روی کامپیوتر و موبایل نصب باشن...

حداکثر همین 4 تا روی کامپیوتر و موبایل نصب باشن کافیه.

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 21031

نظر شخصی

خوبه راجع به این موضوعات صحبت بشه

• محدودیت حجمی

• سرعت کانکشن

• دوام کانکشن و میزان قطعی

• آیا همیشه زود وصل میشه

• ایمنی!

• ...

اگه صلاح میدونی "تور" رو هم به بحث اضافه کن برای روز مبادا وقتی که دولت بقیه رو ببنده...

ـــــــــــ

• 2

• A1990xs  

• عضو از 1398/11/8

• 25

نقل از: axm432

نقل از: axm432 خوبه راجع به این موضوعات صحبت بشه - محدودیت حجمی - سرعت کانکشن - دوام کانکشن و میزان قطعی - آیا همیشه زود وصل میشه - ایمنی! - ... اگه صلاح میدونی "تور" رو هم به بحث اضافه کن برای روز مبادا وقتی که دولت بقیه رو ببنده...

محدودیت حجمی رو در مواردی میشه دور زد. راهشم به متن اضافه شد. به عنوان مثال در مورد Windscribe میشه چند اکانت ساخت که ده ها گیگ در ماه داشته باشن! اما از من نشنیده بگیرید...

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 21031

نقل از: axm432 خوبه راجع به این موضوعات صحبت بشه - محدودیت حجمی - سرعت کانکشن - دوام کانکشن و میزان قطعی - آیا همیشه زود وصل میشه - ایمنی! - ... اگه صلاح میدونی "تور" رو هم به بحث اضافه کن برای روز مبادا وقتی که دولت بقیه رو ببنده...

محدودیت حجمی رو در مواردی میشه دور زد. راهشم به متن اضافه شد. به عنوان مثال در مورد Windscribe میشه چند اکانت ساخت که ده ها گیگ در ماه داشته باشن! اما از من نشنیده بگیرید...

بچه هایی که کار شبکه میکنن رو خبر میکنیم که راجع به ایمنی اینها و نقاط ضعف و قوتشون از اون نظر هم نظر بدن. موافقی؟

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظر شما آیا سایر حکومت ها (مثل حکومت جمهوری اسلامی) در به آشوب و اغتشاش کشیدن ؛ اعتراضات اخیر آمریکا نقش دارند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «