دلایلی که باعث می‌شود زنان شروع کننده‌ سکس نباشند

تقریبا اکثر مردان متاهل یا مجرد دیر یا زود به این حقیقت می رسند که نباید امیدوار باشند شریک زندگی یا معشوقه شان شروع کننده یا پیشنهاد دهنده برای یک همخوابگی باشد.

برای مردان زیاد اتفاق می افتد که جواب رد بشنوند و چندین بار پیشنهاد دهند تا بالاخره به آنچه که می خواهند برسند. این درخواست مداوم و یکطرفه، برای مردان اذیت کننده و ناگوار است.

اجازه دهید یادداشت یک زن را با هم مرور کنیم تا بفهمیم چرا خیلی از آنها، آغازگر یک همآغوشی نمی شوند:

۱- تحریک جنسی در بدن زنان خیلی متفاوت است

تحریک جنسی در بدن زنان مثل مردان نیست که به سرعت عضو جنسی شان برجسته شود و آماده شیرجه در استخر عشقورزی … ما حتی اگر هم سکس بخواهیم برای داغ شدن و عطشی که ما را وادارد این درخواست را اعلام کنیم نیاز به آمادگی و لمس و نوازش داریم.

ما زنان با عشقبازی و بغل و بوسه است که کم کم داغ می شویم. برای همین عملا اکثر ما زنان در وهله اول و با دیدن تان، آنقدر هیجانزده نمی شویم که بپریم یقه شما را بگیریم و شما را به اتاق خواب بکشانیم.

۲- گمان می کنیم اگر مرد شروع کننده نباشد پس نمی خواهد

راستش را بخواهید شجاعت این ریسک را نداریم چون جواب رد دادن مرد به یک رابطه جنسی به هر دلیلی، برای زنان خیلی گران تمام می شود و چون عادت نداریم همه سیستم مان در هم می ریزد.

ضمن اینکه چون تربیت اجتماعی در اکثر اجتماعات بشری، وظیفه درخواست سکس را خوشبختانه یا متاسفانه به مردان داده است این توقع و کنجکاوی در زنان توسعه نیفتاده است. زنان به هر حال برای هزاران سال مالک بدن و تمایلات جنسی خودشان نبودند و هنوز از ازادی و قدرت مانور و ابراز تمایل جنسی کمتری برخوردارند.

زنان به همین خاطر از اعتماد به نفس کافی برخوردار نیستند. تصمیم شان برای شروع سکس در یک فضای پر از حدس و تردید قرار دارد و استرسی که ایجاد می کند انقدر زیاد است که اصلا میل جنسی شان کمرنگ می شود.

۳- ماشین شما مردان تمام اتوماتیک است

شما سریع می پرید پشت فرمان توماتیک و گاز می دهید و ترمز می کنید و بوق می زنید و سریع می خواهید پارک کنید در نقطه ایی که خیلی دوست دارید.

۴- طاقت انتظار ندارید

نمی گذارید ما زنان به سطحی از تمنا برسیم. نمی گذارید انقدر تشنه بشویم تا به محض اینکه وارد خانه شده اید در لباس خواب و در کنار تخت خودنمایی کنیم.

۵ – اشاره های ما را نادیده می گیرید

اگر هم گاهی خیلی دل مان می خواهد و شدیدا میل داریم که شروع کننده دعوت به یک همخوابگی باشیم تازه متوجه می شویم که ادا و ناز و لوندی که آغاز کرده ایم را نمی بینید. ناچاریم نگران باشیم و حدس بزنیم که الان دل تان نمی خواهد و دوباره بر می گردیم به لاک خودمان و منتظر ایما و اشاره و درخواست مستقیم تان می شویم.

و اما شما خانم های محترم که این مقاله را می خوانید:

لطفا تفاوتی که مردان از نظر رفتار جنسی بروز می دهند را مدنظر قرار دهید. نترسید از اینکه متوجه نشدند یا حتی حوصله اش را نداشتند. به خود نگیرید و ناراحت نشوید. مردان همه عمرشان نه شنیدن های شما را تحمل می کنند شما هم می توانید.

منبع

Reasons She’s Not Initiating Sex

ـــــــــــ

• 14

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

واقعا

نقل از: sarvar20 خونه ما برعکسه عزیزم (rose) (rose) (rose)

چه جالب

ـــــــــــ

• 0

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 269

• 399

خوب بود مر۳۰

خوب بود مر۳۰

ـــــــــــ

• 1

خواهش

نقل از: Baaran98 خوب بود مر۳۰

(rose) (rose)

ـــــــــــ

• 0

توجه

طبق پیش بینی ام این سومین تاپیک اموزشی سکسی بود که توسط حسودان و بدخواه هام با گزارش مغرضانه به تالار گفتگو درباره پورن و سکس منتقل شد

تو تالار سکیولوژی نوشتن مخصوص مطالب علمی دست اول و ترجمه شده

بعد اونجا می ری تاپیک می بینی نوشته سوال درباره اسپری تأخیری یا چگونه یه ک... ن خوب بکنیم

موندم ادمین چطوری قوانین سایت رو منصفانه و عادلانه اجرا می کنه اگه اونجا برای مطالب علمی هست امثال اون تاپیک ها تو اون تالار چه می خوان

با این وضعیت اگه شما جای من بودین از فعالیت در شهوانی دلسرد نمی شدین ؟؟

ـــــــــــ

• 1

...

خب میشه تاپیک رو همیشه بالا نگه داشت که از لیست تاپیک های داغ خارج نشه!

نه ؟!!

ـــــــــــ

صد در صد کار خودشونه . . .

• 1

• arashmh  
  • عضو از 1398/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 139

• 96

سلام.ممنون بابت مطلب اموزنده ای که گذاشتی (rose)

سلام.ممنون بابت مطلب اموزنده ای که گذاشتی (rose)

ـــــــــــ

• 1

بله اینم می شه

نقل از: کارخودشونه... خب میشه تاپیک رو همیشه بالا نگه داشت که از لیست تاپیک های داغ خارج نشه! نه ؟!!

ولی می خوام بدونم چرا قوانین سایت عادلانه و برای همه اجرا می نمی شن

ـــــــــــ

• 0

ببخشید

نقل از: کارخودشونه... خب میشه تاپیک رو همیشه بالا نگه داشت که از لیست تاپیک های داغ خارج نشه! نه ؟!!

می شه بگید چگونه

ـــــــــــ

• 0

خوب اينارو ك ميدونستم

خوب اينارو ك ميدونستم

ـــــــــــ

The reality is an illusion.

• 0

• khafanali64  
  • عضو از 1398/7/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 7

توو خونه ما هم برعکسه. یعنی خانومم شروع کننده سکس...

توو خونه ما هم برعکسه. یعنی خانومم شروع کننده سکس هست. البته سریع میره سر اصل مطلب. نوازش و آمادگی زیاد در کار نیست. واسه همین یکم به مشکل میخوریم...

ـــــــــــ

• 0

• ژوسف  

• عضو از 1397/11/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 393

• 307

به نظر من همه چی بستگی به طرفین داره که چقدر علاقه...

به نظر من همه چی بستگی به طرفین داره که چقدر علاقه وعشق بینشون باشه.اونوقتکه هردو مطالبه گر هستن.من خودم به شخصه تجربه کردم!چنتا از پارتنرهام بارها شروع کننده بودن وباید بگم سکس خیلی هاردی رو تجربه کردیم که هنوز بخاطر میارم ولذت میبرم.

ـــــــــــ

ماساژورم بی هزینه تهران.مفعول کم سن یا خانوم بیاد.شرایط تو پروفایلم هست

• 0

ساپاس

ممنون تاپیک مفیدی بود ;)

ـــــــــــ

!!هیچ کس در جایگاه قضاوت نیست!حتی همون خدایی که تو میگی هستش

• 1

• Ginglz  

• عضو از 1398/7/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 160

• 67

زیاد حس به دختر ندارم. اینجوری اگه زن بگیرم نه اون...

زیاد حس به دختر ندارم. اینجوری اگه زن بگیرم نه اون میاد طرفم.نه من..خخخ

ـــــــــــ

فاعلم..جنوب تهران تنها زندگی میکنم ، واحدم نزدیک متروهه ، ولی بچه شهرستانم..29،فاعلم..ساکر یا مفعول مودب و مطمن، موقت یا ترجیحا دایمی میخاستم.. لطفا زیر22بیاد..به تلم پیام بدید. ginglz@

• 0

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2152

• 8906

!

نقل از: الهه.همیشه.سبز طبق پیش بینی ام این سومین تاپیک اموزشی سکسی بود که توسط حسودان و بدخواه هام با گزارش مغرضانه به تالار گفتگو درباره پورن و سکس منتقل شد تو تالار سکیولوژی نوشتن مخصوص مطالب علمی دست اول و ترجمه شده بعد اونجا می ری تاپیک می بینی نوشته سوال درباره اسپری تأخیری یا چگونه یه ک... ن خوب بکنیم موندم ادمین چطوری قوانین سایت رو منصفانه و عادلانه اجرا می کنه اگه اونجا برای مطالب علمی هست امثال اون تاپیک ها تو اون تالار چه می خوان با این وضعیت اگه شما جای من بودین از فعالیت در شهوانی دلسرد نمی شدین ؟؟

نمیدونم شایدم ما نمیفهمیم ! ولی این تاپیک ربطی به گفتگو درباره پورن نداره !

بیشتر سکسولوژی و آموزش ! اَستِش تا گفتگو !

همینجوری با قدرت ادامه بدین مهم خونده شدن مطالب های خوبتون هست :) (rose)

ـــــــــــ

من یه دخترم! امآ بیآ مردونگی بهت یآد بدم !

• 1

عزیزم بسیار جالب و آموزنده بود

متن جالب و پر محتوائی است و زبان متن بسیار عامیانه و گوش نواز میباشد . آرزوی بهترینها برای تو بهترین

ـــــــــــ

هستم ... ولی خستم... پیغام بزار... چاکرتم هستم

• 1

مرسی سلما جان

نقل از: .Salma.
نقل از: الهه.همیشه.سبز طبق پیش بینی ام این سومین تاپیک اموزشی سکسی بود که توسط حسودان و بدخواه هام با گزارش مغرضانه به تالار گفتگو درباره پورن و سکس منتقل شد تو تالار سکیولوژی نوشتن مخصوص مطالب علمی دست اول و ترجمه شده بعد اونجا می ری تاپیک می بینی نوشته سوال درباره اسپری تأخیری یا چگونه یه ک... ن خوب بکنیم موندم ادمین چطوری قوانین سایت رو منصفانه و عادلانه اجرا می کنه اگه اونجا برای مطالب علمی هست امثال اون تاپیک ها تو اون تالار چه می خوان با این وضعیت اگه شما جای من بودین از فعالیت در شهوانی دلسرد نمی شدین ؟؟

نمیدونم شایدم ما نمیفهمیم ! ولی این تاپیک ربطی به گفتگو درباره پورن نداره !

بیشتر سکسولوژی و آموزش ! اَستِش تا گفتگو !

همینجوری با قدرت ادامه بدین مهم خونده شدن مطالب های خوبتون هست :) (rose)

من هم همین موندم

اونجا باید درباره مطالب علمی باشه تالار گفتگو خب گفتگو درباره مسایل فلان هست مثلا همین چگونه ... بکنیم یا اسپری ولی منتها مراتب چون همون جور جمهوری اسلامی حساب و کتاب نداره نباید توقع داشت این جا داشته باشه

من یه تاپیک هم خطاب به ادمین زدم درباره همین موضوع با محترمانه ترین ادبیات هم توضیح دادم هم گفتم اگه میشه یه توضیح هم درباره این مساله بدن نه تنها توضیحی داده نشد بلکه ظرف ففط دو ساعت از زدن تاپیک دیدم تاپیک غیب شد حذف شد

خلاصه چون اخطار جدی داده مطالب آموزشی تو تالار گفتگو می یان

فقط امیدوارم یه ادمین دیگه بهم اخطار نده تالار گفتگو درباره سکس و پورن مربوط به مطالب علمی و اموزشی نیست

ـــــــــــ

• 1

• mofo56  

• عضو از 1392/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 7791

• 10030

عرض شود که...

تو ایران زنا خجالت میکشن چون فک میکنن اگه به یه مردی بگن "منو بکن" مثه جنده ها بنظر میان (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• zodiakxxx  

• عضو از 1393/10/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 116

• 339

عالی بود

ما حسرت به دلان یک شروع ناخواسته ایم

ـــــــــــ

• 0

• zodiakxxx  

• عضو از 1393/10/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 116

• 339

عالی بود

ما حسرت به دلان یک شروع ناخواسته ایم

ـــــــــــ

• 1

• armani.sari  
  • عضو از 1398/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 59

• 7

کس ناز خانم ها رو باید بوسید و لیسید...

کس ناز خانم ها رو باید بوسید و لیسید. همین و بس

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میزان (حقوق یا درامد یا دستمزد ) شما در ماه چقدر است ؟؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «