دلیل علاقه مردان به سکس سه نفره(mfm)

• salin  

• عضو از
    1391/6/14

• پست‌ها: 716

• 3406

دوستان به نظرشما دلیل علاقه بعضی ازمردان به سکس سه نفرهmfmچی میتونه باشه.چرا بعضی ازآقایون از دیدن سکس همسرشون نهایت لذتو میبرن.به نظرتون این علاقه ولذت نوعی انحراف جنسی محسوب میشه یا کاملا طبیعیه..

ـــــــــــ

• 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• ali.daneshjoo  

• عضو از 1397/9/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 68

این ها همگی ریشه روانی داره به نظرم

این ها همگی ریشه روانی داره به نظرم

ـــــــــــ

برای ارتباط با من به ایدی زیر در تگرام پیام بدید به ایدی زیر

alisazx

• 8

• خاله051  

• عضو از 1396/2/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 118

من با سه چهارتا زوج که بودم و الانم میرم واسه...

من با سه چهارتا زوج که بودم و الانم میرم واسه ماساژ نمیدونم چرا وقتی بدن همسر رو ماساژ میدم خیلی لذت میبرند و خودشون گوشه میدن که همسرشون رو بکنم خیلیا هم مستقیم ازم میخوام درکل خیلی لذت داره بعد یک ماساژ خوب سکس سفر داشت

ـــــــــــ

مشهد - سکس - پولی با مکان پروفایلم کامله

• 3

• bestin  

• عضو از 1397/9/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 45

• 58

هرکسی یه چیزیو دوست داره و باید به علایقش احترام...

هرکسی یه چیزیو دوست داره و باید به علایقش احترام گذاشت

ولی فکر نکنم همچین چیزی حداقل تو ایران وجود داشته باشه

ـــــــــــ

لطفا در تاپیکم نظر بدید

• 6

• hijabi_fucker  

• عضو از 1397/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 638

• 2386

یه حس فوق العاده ای بهت میده، ترکیبی از حسادت و...

یه حس فوق العاده ای بهت میده، ترکیبی از حسادت و شهوت و فداکاری و عدم تملک

ـــــــــــ

هرچی کوس عشقیه / زیر چادر مشکیه

• 11

• Zoj2010  
  • عضو از 1396/12/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 65

• 57

دوست داشتن بدون تعصب و عقده

اگه همسرشون دوس داشته باشه لذت تنوع را بدون خیانت و با دوستی به همسرشون هدیه کنن

ـــــــــــ

انکار کردنِ غرایز شخصی مون، انکار کردن هرچیزی هست که ما رو تبدیل به انسان می‌کنه.

• 14

• میووو  

• عضو از 1397/9/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 74

• 176

میووووو

از لحاظ روانشناسی میگن این کار باعث ترغیب حس رقابت در شوهر میشه هر چند که خودش خبر نداره.

ـــــــــــ

• 4

• shahx-1  

• عضو از 1396/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 412

• 4043

نقل از: خاله051

نقل از: خاله051 من با سه چهارتا زوج که بودم و الانم میرم واسه ماساژ نمیدونم چرا وقتی بدن همسر رو ماساژ میدم خیلی لذت میبرند و خودشون گوشه میدن که همسرشون رو بکنم خیلیا هم مستقیم ازم میخوام درکل خیلی لذت داره بعد یک ماساژ خوب سکس سفر داشت

چقدر جالب شما زن هستید تو پروفایلتون بعد مردها از شما میخوان زنشون رو بکنید!! من که نفهمیدم قضیه کلاه برداری است ایشالا دیگرانم نفهمن!! (biggrin)

ـــــــــــ

• 30

• Hootann  

• عضو از 1397/7/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 35

• 27

من ک ندارم دوس دارم فقط خودم باشم و طرفم مال خودم...

من ک ندارم دوس دارم فقط خودم باشم و طرفم مال خودم باشه

ـــــــــــ

• 4

• کوثلاو  

• عضو از 1397/7/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 681

• 662

وقتی رفتار یک نفر برخلاف قواعد اصولی انسانی باشه...

وقتی رفتار یک نفر برخلاف قواعد اصولی انسانی باشه بیمار روانی حساب میشه، این اخلاق هم کاملا برخلاف اصول و قواعد اخلاقی،انسانی، عرفی و حتی قانونیه! بنظر من یک خواسته خیلی شنیع و پسته که از یک مرد سالم کاملا بعیده!

ـــــــــــ

• 9

• khosro153  
  • عضو از 1395/6/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

• 63

لذت بخش

من و همسرم بارها سر این موضوع صحبت کردیم بیشتر از فانتزیش لذت میبریم به شخصه برای من که یه مرد متاهلم این فانتزی ها میتونه تنوع بشه توی سکسمون و این نکته روان۸ی که وقتی همسرت دو تا مرد رو ساپورت میکنه و توانشو داره که با اندام و زیباییش به دو مرد لذت بده احساس میکنی سکسی تر زن دنیا همسر توئه این نظر شخصی منه و ربطی به درست بودن یا نبودنش به نظر بقیه نداره

ـــــــــــ

• 24

• xradicalz  
  • عضو از 1396/7/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 12

نقل از: khosro153

نقل از: khosro153

من و همسرم بارها سر این موضوع صحبت کردیم بیشتر از فانتزیش لذت میبریم به شخصه برای من که یه مرد متاهلم این فانتزی ها میتونه تنوع بشه توی سکسمون و این نکته روان۸ی که وقتی همسرت دو تا مرد رو ساپورت میکنه و توانشو داره که با اندام و زیباییش به دو مرد لذت بده احساس میکنی سکسی تر زن دنیا همسر توئه این نظر شخصی منه و ربطی به درست بودن یا نبودنش به نظر بقیه نداره

این حالت در صورتی اتفاق میفته که زن و شوهر عاشق هم باشن و هر کدوم از لذت بردن دیگری لذت ببره.

در جواب دوستی که گفته توی ایران نیست باید بگم که این موارد توی ایران هم اتفاق میفته و زیاد هم هست.

من خودم شخصا تجربه داشتم. با زوج بسیار متشخص و تحصیل کرده که در این مورد هم خیلی زیاد باهاشون صحبت کردم که بدونم چرا چنین کاری میکنند.

به نظرم با داشتن یه سری شرایط ، زوجهایی که دوست دارن انجام بدن، لذت میبرن. ولی عرض کردم با یه شرایط خاص در هر دو

ـــــــــــ

• 9

• jimjill  

• عضو از 1395/5/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 99

جووووونم .

بنظرم اغلب مردها که به سن جا افتادگی میرسن . برای ایجاد تنوع در سکس و لذت بیشتر به سکس سه نفر علاقمند میشن و از آن لذت میبرن . بخصوص اینکه این لذت وقتی به نهایت میرسد که ناظر هم بستر شدن و گائیده شدن همسر توسط مرد بیگانه باشند . که در این حالت با دیدن و جلق زدن بیش از حد معمول لذت میبرن . در هرصورت چنانچه تمایل دارید . در این مورد از طریق سکس چت حال کنیم خصوصی آیدی تل دهید. این شیوه سکس برا من نیز در سن 50 سالگی بسیار ایده آل و لذت بخشه .

ـــــــــــ

• 14

• parisa..  

• عضو از 1394/1/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 69

• 69

کاش همه مردا این جوری بودن ما ک ندیدیم

کاش همه مردا این جوری بودن ما ک ندیدیم

ـــــــــــ

</br

• 11

• Shahab_teh  

• عضو از 1395/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 165

• 47

سکس چت متاهلی دوطرفه اگه کسی هست زود بگه

سکس چت متاهلی دوطرفه اگه کسی هست زود بگه

ـــــــــــ

• 1

• man 21  

• عضو از 1391/12/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 202

• 200

سوالت دو وجهی هست و دو مورد مجزا کساییکه سکس سه...

سوالت دو وجهی هست و دو مورد مجزا کساییکه سکس سه نفره دوست دارن میشه ام ام اف و کساییکه دوست دارن سکس همسرشونو ببینن میشه کاکولد و در هر دو صورت دلیل خاصی نمیتونیم براش تعیین کنیم یه گرایش جنسی هست دیگه مثل بقیه گرایش ها .چرا سوالتو اینجوری نمیگی که چرا بعضی خانما دوست دارن با یکی غیر شوهرشون سکس کنن یا با دو نفر شوهرشون و یه شخص سوم سکس داشته باشن

ـــــــــــ

من بنده اندمم که ساقی گوید-------یک جام دگر بگیر و من نتوانم

• 4

• combodia  

• عضو از 1397/8/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 51

• 40

حسش فوق العاده است

حسش فوق العاده است

ـــــــــــ

• 3

• Mehran 1390  

• عضو از 1390/8/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 143

• 345

این یک واقعیت هست که انسان ها موجودات تک همسری...

این یک واقعیت هست که انسان ها موجودات تک همسری نیستن ، یعنی ما نمیتونیم مثل عقاب که در طول زندگیش فقط یک زوج اختیار میکنه فقط با یک نفر باشیم ، هیچ فرقی نمیکنه زن باشیم یا مرد ، همه ما وقتی از یک غیر همجنس خوشمون میاد دوس داریم باهاش رابطه برقرار کنیم ، حالا چه توی واقعیت و چه توی خیالمون ، اصلا تولید اینهمه فیلم پورن هم به دلیل ارضا همین نیازه ، نکته دیگر برمیگرده به ذات خلقت زن و مرد ، مردها ساخته شدن که در یک سکس فقط یکبار ارگاسم داشته باشن و بعدش از پا درمیان اما زنها میتونن در یک سکس ارگاسم های متوالی داشته باشن ، یعنی زنها میتونن چندین مرد رو همزمان ساپورت کنن ، البته این چیزی که من میگم بر اساس ذات خلقت زن و مرده اما از هزاران سال پیش با ایجاد قوانین دینی و غیر دینی سعی شده این خصلت رو در انسانها مهار کنن ، اما همه ما میدنیم که قانون نمیتونه بالا تر از خوی انسانی باشه و در خفا روابط متعدد شکل میگره ولی در ظاهر همه فقط یک همسر دارن

ـــــــــــ

• 8

• niman2176  
  • عضو از 1397/6/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 10

دو نفر که عاشق هم باشن از لذت بردن همیدیگه هم لذت...

دو نفر که عاشق هم باشن از لذت بردن همیدیگه هم لذت میبرن

ـــــــــــ

• 6

• Tab97018  

• عضو از 1397/9/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 98

• 90

تجربه شخصی‌ من اینه که خیلی‌ از مردهایی که حاضر...

تجربه شخصی‌ من اینه که خیلی‌ از مردهایی که حاضر میشن زنشون با یک مرد مجرد دیگه سکس کنه...انگیزه مالی‌ خیلی‌ قوی پشتش هست!

ـــــــــــ

از تبریز و اطراف اگر خانمی یا زوجی تمایل به رابطه و دوستی‌ همراه با ساپورت مالی داره، بیاد خصوصی برای آشنایی

• 2

• Tehshargh  
  • عضو از 1397/9/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 29

نقل از: bestin

نقل از: bestin هرکسی یه چیزیو دوست داره و باید به علایقش احترام گذاشت ولی فکر نکنم همچین چیزی حداقل تو ایران وجود داشته باشه

اتفاقا وجود داره‌‌‌‌.شما تجربشو نداری .همین دوهفته پیش بود که تو شمال با یه زوج محترم قرار داشتم و با خانم سکس داشتم در حضور شوهرش. همیشه یادت باشه هر چیز مثبت یا منفی که بین مردم متمدن دنیا اتفاق میافته مطمئن باش در ایران هم اتفاق میافته.

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا تا به حال با فکر *سکس با محارم* خودارضایی کرده اید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «