دهه شصت یا دهه شست؟!

• ناژو  

• عضو از
    1399/2/25

• پست‌ها: 329

• 2024

سلام دوستان.
به تاپیک من خوش اومدین (rose) .
امروز صبح تو اینستا عکسِ چند دختر مدرسه ی رو دیدم و کرک و پرم ریخت (hypnotized) .با موی صورتی و ناخن ۴ سانتی و تتو ،مدرسه می رفتن....یادِ دوران دبیرستان خودم افتادم.یکبار با کفش سه سانتی مدرسه رفتم.مجبورم کردن که دم پایی سفید و بزرگ که مخصوصا حموم و دستشویی هس بپوشم (cry) .فقط برای یه کفش که کمی پاشنه داشت رسوایِ کل مدرسه شدم.یبار چندتا تار مو از ابروهام برداشتم...تا یه هفته مدرسه نذاشتن تا ابروهام در بیاد...حالا تنبیه و سرزنش خانواده به کنار...
الان چی ؟درست در نقطه مقابل هستیم...فقط دهه شصتی ها قربانی شدن تا دهه های بعد به عشق و حالشون برسن...خوشحالم ،شادی و نشاطی که حق مسلم ما بود رو گرفتن ولی نتونستن به نسل های بعدی بپیچن...و دونستن که هیچ چیزی زوری حاصل نمی شه.
و ما با خندیدن و شادی و تفریح بچه هامون شاد می شیم....چیزی های رو از ما دزدیدن به نسل های بعد از ما پس دادن....

ـــــــــــ

• 32

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

حرف شما درست ولی ایران ما داره از هم میپاشه به...

حرف شما درست ولی ایران ما داره از هم میپاشه به خاطر چند عدد کون نشور که با ایدئولوژیشون دارن میرینن به مملکت.

ـــــــــــ

کون بسیجی بکنید تا ارضا شوید.

• 17

• ناژو  

• عضو از 1399/2/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 329

• 2024

نقل از: سعید@طوسی

نقل از: سعید@طوسی حرف شما درست ولی ایران ما داره از هم میپاشه به خاطر چند عدد کون نشور که با ایدئولوژیشون دارن میرینن به مملکت.

بله اون زمان اینقدر گرونی و اعتیاد و بدبختی نبود....

ـــــــــــ

• 10

• Amir_Criminal  

• عضو از 1399/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 46

خب زمونه عوض شده این که زمان شما سخت گیری های...

خب زمونه عوض شده این که زمان شما سخت گیری های کورکورانه میکردن دلیل بر این نیست که الانم باید همون روال باشه... ولی خب نه به این حد هم که شما میگید نباید باشه...

ـــــــــــ

• 9

نقل از: ناژو

نقل از: سعید@طوسی حرف شما درست ولی ایران ما داره از هم میپاشه به خاطر چند عدد کون نشور که با ایدئولوژیشون دارن میرینن به مملکت.

جدیداً یه مخدری اومده به اسم گل همه دارن پز میدن که کشیدنش، من نمی‌فهمم آخه کجای کشیدن مواد پز دادن داره. (dash)

ـــــــــــ

کون بسیجی بکنید تا ارضا شوید.

• 11

• ناژو  

• عضو از 1399/2/25

• 2024

نقل از: Amir_Criminal

نقل از: Amir_Criminal خب زمونه عوض شده این که زمان شما سخت گیری های کورکورانه میکردن دلیل بر این نیست که الانم باید همون روال باشه... ولی خب نه به این حد هم که شما میگید نباید باشه...

دوست عزیزمن ،نوشتم که *خوشحالم*نتوستن نسل های بعد رو مثل ما اذیت کنن

ـــــــــــ

• 8

عارضم که....

نه اینجوریام نی الان باز محدودیت هست

ـــــــــــ

عاقل همه را به تخم خود بسپارد...!

• 3

• ناژو  

• عضو از 1399/2/25

• 2024

نقل از: مهیار ویژ

نقل از: مهیار ویژ

نه اینجوریام نی الان باز محدودیت هست

بله موافقم ولی الان کم رنگتر شده....درست ۱۷ سال قبل(سن شما) من عکسای محمدرضا گلزار رو جمع می کردم مثل الان موبایل و لپ تاپ و...نبود .دلمون به چندتا مجله و روزنامه خوش بود.همین عکسا دست بابام افتاد و شد آنچه نباید می شد... (devil) .

ـــــــــــ

• 9

یاد دوران سیاه خودم افتادم (cry)

یاد دوران سیاه خودم افتادم (cry)

ـــــــــــ

• 6

• Mahan.king  

• عضو از 1399/3/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 288

• 1162

اون زمان به اندازه ی الان سرشون تو بیت المال نبود...

اون زمان به اندازه ی الان سرشون تو بیت المال نبود وقت داشتن به چیزای الکی که بهشون مربوط نبود گیر بدن ولی الان اگه بخوان به این چیزای بی ارزش گیر بدن کی وقت کنن جیب من و شمارو خالی کنن

ـــــــــــ

• 6

• Icecreammm  

• عضو از 1399/2/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 69

دهه بیلاخ صحیح است
ضمن این که کسایی که شادی و...

دهه بیلاخ صحیح است ضمن این که کسایی که شادی و آزادی رو از ما گرفتن کسایی نیستن که همان رو به دهه های بعد از ما دادن چون اونا الان تو کلبه بازنشستگی دارن به نوه های دهه هشتاد و نود شون اموزش گرفتن حق رو میدن و همون دهه پنجاه و شصت و بیلاخ شدن مدیر و دبیر اون مدارس. حتما شنیدی که نوه ها شیرین ترن ما ها کلا وسیله ای بیش نبودیم برای دهه سی و چهل که محصول نهایی شون هفتاد و هشتاد و نود رو براشون دنیا و عمل بیاریم.کلا ما فقط سواری دادیم

ـــــــــــ

وقتى اصلا اهميت ندى كه ديگران در موردت چى فكر ميكنن، به سطح خطرناكى از آزادى دست پيدا كردى.

• 5

• Sniper.  

• عضو از 1399/1/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 730

• 2440

جدیداً یه مخدری اومده به اسم گل همه دارن پز میدن که کشیدنش، من نمی‌فهمم آخه کجای کشیدن مواد پز دادن داره. (dash)

خیلی وقته اومده قربونت برم.ولی واقعا درست گفتی.دختر و پسرا همچین میان از کشیدناشون تعریف میکنن.یه زمانی اعتیاد بد بود الان افتخار شده انگار.متاسفم واقعا.

ـــــــــــ

به من میگن اسنایپر. .عاشق هدشاتم.وقتی که مغزشون میپاچه بیرون.‎:-)

• 3

• ناژو  

• عضو از 1399/2/25

• 2024

نقل از: Sniper.

خیلی وقته اومده قربونت برم.ولی واقعا درست گفتی.دختر و پسرا همچین میان از کشیدناشون تعریف میکنن.یه زمانی اعتیاد بد بود الان افتخار شده انگار.متاسفم واقعا.

جدا از تاپیک و جوابت،این قضیه رفتن و خداحافظی چیه؟!

ـــــــــــ

• 1

• ناژو  

• عضو از 1399/2/25

• 2024

نقل از: Icecreammm

نقل از: Icecreammm دهه بیلاخ صحیح است ضمن این که کسایی که شادی و آزادی رو از ما گرفتن کسایی نیستن که همان رو به دهه های بعد از ما دادن چون اونا الان تو کلبه بازنشستگی دارن به نوه های دهه هشتاد و نود شون اموزش گرفتن حق رو میدن و همون دهه پنجاه و شصت و بیلاخ شدن مدیر و دبیر اون مدارس. حتما شنیدی که نوه ها شیرین ترن ما ها کلا وسیله ای بیش نبودیم برای دهه سی و چهل که محصول نهایی شون هفتاد و هشتاد و نود رو براشون دنیا و عمل بیاریم.کلا ما فقط سواری دادیم

دهه شست واقعا مناسبتره (dash)

ـــــــــــ

• 0

• ناژو  

• عضو از 1399/2/25

• 2024

نقل از: Mahan.king

نقل از: Mahan.king اون زمان به اندازه ی الان سرشون تو بیت المال نبود وقت داشتن به چیزای الکی که بهشون مربوط نبود گیر بدن ولی الان اگه بخوان به این چیزای بی ارزش گیر بدن کی وقت کنن جیب من و شمارو خالی کنن

موافقم....کلا باید یه چیزی بگیرن یا آزادی یا پول.

ـــــــــــ

• 2

• ناژو  

• عضو از 1399/2/25

• 2024

نقل از: پاتریک-ستاره

نقل از: پاتریک-ستاره یاد دوران سیاه خودم افتادم (cry)

پاتریک تو که برای دهه هشتاد و نودی ها بودی....تو چرا گریه می کنی ؟؟

ـــــــــــ

• 1

به خدا قسم .. من تا 5 دبستان فک میکردم منو لک لکا آوردن پیش مادرم .. کارتونه دامبو رو دیده بودم خیلی روم تاثیر گذاشته بود (dash) (cry)

دهه 60 خیلی گناه داره :(

ـــــــــــ

• 3

• Sniper.  

• عضو از 1399/1/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 730

• 2440

میخاسم برم ولی چون یه سری خوک بهم فحش دادن دیگه نمیرم.چون بعدا فکر میکنن به هرکی فحش بدن از سایت میره.

ـــــــــــ

به من میگن اسنایپر. .عاشق هدشاتم.وقتی که مغزشون میپاچه بیرون.‎:-)

• 2

• Icecreammm  

• عضو از 1399/2/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 69

نقل از: Icecreammm دهه بیلاخ صحیح است ضمن این که کسایی که شادی و آزادی رو از ما گرفتن کسایی نیستن که همان رو به دهه های بعد از ما دادن چون اونا الان تو کلبه بازنشستگی دارن به نوه های دهه هشتاد و نود شون اموزش گرفتن حق رو میدن و همون دهه پنجاه و شصت و بیلاخ شدن مدیر و دبیر اون مدارس. حتما شنیدی که نوه ها شیرین ترن ما ها کلا وسیله ای بیش نبودیم برای دهه سی و چهل که محصول نهایی شون هفتاد و هشتاد و نود رو براشون دنیا و عمل بیاریم.کلا ما فقط سواری دادیم
دهه شست واقعا مناسبتره (dash)

احساس میکنم یه بیلاخ بزرگ رو دهه های قبلی تو دهنمون فرو کردن یکی رو هم دهه های بعدی تو ماتحت مون. از هردو طرف هم هر روز فشارش بیشتر میشه

ـــــــــــ

وقتى اصلا اهميت ندى كه ديگران در موردت چى فكر ميكنن، به سطح خطرناكى از آزادى دست پيدا كردى.

• 2

• ناژو  

• عضو از 1399/2/25

• 2024

نقل از: آلت-قتاله

نقل از: آلت-قتاله به خدا قسم .. من تا 5 دبستان فک میکردم منو لک لکا آوردن پیش مادرم .. کارتونه دامبو رو دیده بودم خیلی روم تاثیر گذاشته بود (dash) (cry) دهه 60 خیلی گناه داره :(

(rolling) (rolling)

ـــــــــــ

• 2

• ناژو  

• عضو از 1399/2/25

• 2024

میخاسم برم ولی چون یه سری خوک بهم فحش دادن دیگه نمیرم.چون بعدا فکر میکنن به هرکی فحش بدن از سایت میره.

(rose)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

تو چند سالگی اولین بار پورن دیدی؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «