داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

ده نکته برای لذت بردن از سکس دهانی

1398/03/19

فارغ از اینکه سکس دهانی به عنوان پیش زمینه رابطه جنسی شما و پارتنرتان باشد یا رابطه اصلی، اورال سکس می تواند برای هر دو نفر شما بسیار رضایت بخش و لذت آفرین باشد. حتی برخی معتقدند که سکس دهانی بسیار لذت بخش تر از سکس به وسیله درگیری اندامهای جنسی دو نفر است. البته باید به یک نکته توجه داشت. چون در اکثر پوزیشن های سکس دهانی یکی از شما در موقعیت ارضا شدن جنسی قرار دارید و پارتنرتان در این راه به خاطر او فعالیت می کند ممکن است این حالت به آسیب پذیری شخص همراهی کننده منجر شود اما با رعایت چند نکته ساده می توان این احتمال آسیب پذیری را به حداقل رساند:

۱- موافقت طرفین اصلی ترین بخش هر رابطه جنسی از جمله اورال سکس می باشد. پس هر بار قبل از اینکه به سکس دهانی مشغول شوید از پارتنرتان در این باره سوال کنید. حتی ممکن است برخی از افراد به هیچ وجه تمایل نداشته باشند در طول زندگی خود سکس دهانی را تجربه نمایند پس به خواست آنها احترام می گذاریم. این نکته طلایی را هیچگاه فراموش نکنید: نه به سکس بدون رضایت، حتی سکس دهانی!

۲- قبل از شروع سکس با هم صحبت کنید و اتفاقات پیش رو را مرور کنید به خصوص اگر اولین بار است که می خواهید سکس با پارتنر خود را تجربه کنید. در مورد فانتزی ها، علایق، انتظارات و نفرت های خود از سکس مکالمه داشته باشید. این مکالمه بهتر از است زمانی باشد که هنوز در حالت رسمی قرار دارید و لباس هایتان را پوشیده اید. این شرایط کمک می کند که به دور از احساس فشار و اجبار از علایق و سلایق تان بگویید و سکس شیرین تری را تجربه نمایید.

۳- از تجربه کردن خجالت نکشید. طبیعی است که هر شخصی باید هر موضوعی را یک بار برای اولین بار تجربه کند تا بتواند بهتر در مورد آن اظهار نظر و تصمیم گیری نماید. فراموش نکنید که رضایت بخش ترین تجربیات جنسی اکتشافی هستند و برای هر شخص متفاوت از شخص دیگری می باشند پس همانطور که نباید با اجبار تن به عملی در سکس بدهید اما پیشنهاد می کنیم مقداری هم دل را به دریا بزنید و هر اتفاقی در سکس را حداقل یک بار تجربه نمایید.

۴- به آرامی آغاز کنید. به خصوص اگر اولین بار است که اورال سکس را تجربه می کنید. لازم نیست به محض شروع تمام آلت پارتنرتان را درون دهانتان جای دهید یا تمام زبان خود را داخل واژن شریک جنسی تان فرو کنید. با لیسیدن آلت یا لمس آن توسط انگشتان تان شروع کنید. داستان خرگوش و لاک پشت را به یاد بیاورید… فراموش نکنید برنده مسابقه کسی است که آهسته اما پیوسته فعالیت می کند، همینطور در سکس!

۵- به نشانه های غیر کلامی هم توجه کنید. گاهی اوقات در هنگام سکس، به خصوص سکس دهانی ممکن است صحبت کردن برای پارتنر شما ممکن یا خوشایند نباشد و پارتنر شما سعی کند با حرکات یا نشانه هایی به شما بفهماند که از ادامه سکس لذت نمی برد و شما هم ملزم هستید که با توقف آن به صحبت با وی و رفع مشکل یا توقف کامل سکس دهانی اقدام نمایید. توجه کنید که تنفس سریع و ناله های مدام معمولا نشانه های نارضایتی تلقی نمی شوند!

۶- حتما در هنگام سکس دهانی از دستهای خود استفاده کنید. اگر شریک جنسی شما مرد است می توانید با دستهای خود بیضه ها یا شکم وی را مالش داده و تحریک نمایید. اگر شریک جنسی تان زن است می توانید همزمان با انگشتان خود کلیتوریس را ماساژ داده و تحریک نمایید و یا با فرو کردن انگشت خود درون واژن به تحریک نقطه جی بپردازید.

۷- رطوبت دوست شماست. هیچ چیز مانند اصطکاک بیش از حد پوستی در طول سکس شما را خسته و دلزده نمی کند. حتما از آب دهان یا روان کننده های مجاز برای سکس دهانی استفاده نمایید.

۸- لزوم تغییر تکنیک را فراموش نکنید. تکرار همیشه کسالت آور است. اگر شریک جنسی شما زن است می توانید به صورت متناوب به تحریک کلیتوریس با لبها و زبان، فرو کردن زبان درون واژن، لیسیدن اطراف ناحیه تناسلی و… بپردازید. اگر شریک جنسی شما مرد است فرو کردن کامل آلت در دهان، لیسیدن سر آلت توسط لبها و زبان، لیسیدن بیضه ها و… می تواند برای وی تنوع و جذابیت داشته باشد.

۹- از راهنمایی پارتنرتان هنگام سکس ابایی نداشته باشید. صحبت های شما می تواند برای او نیز جذاب و شیرین باشد به شرطی که لحن خوبی برای راهنمایی داشته باشید. به طور مثال جمله “یه کم محکم تر بلیسش خوشگلم” بهتر از جمله “به اندازه کافی محکم نمیلیسی” برای هر دوی شما نتیجه بخش خواهد بود.

۱۰- و فراموش نکنید، هدف سکس دهانی ارضا شدن نیست! به طور کلی ذهنیت همه ما از نتیجه سکس رسیدن به ارگاسم است اما هنگام تجربه سکس دهانی نه به ارگاسم فکر کنید و نه انتظار آن را داشته باشید و این موضوع را با پارتنر خود نیز در میان بگذارید. این امر کمک می کند که هر دوی شما لذت و آرامش بیشتری را هنگام سکس دهانی تجربه کنید. حالا اگر ارگاسم را هم تجربه کردید که چه بهتر!

6924 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-06-09 06:47:50 +0430 +0430

نکات جالبی بود. مرسی ازت

1 ❤️

2019-06-09 15:34:27 +0430 +0430
نقل از: mehdi.98 نکات جالبی بود. مرسی ازت

?

0 ❤️

2019-06-09 15:34:47 +0430 +0430
نقل از: Baaran98 مرسی خوب بود

?

0 ❤️

2019-06-10 07:12:11 +0430 +0430

کسی خواست بیاد تا بهش لذت دهانی بدم

1 ❤️

2019-06-10 08:17:44 +0430 +0430

سکس دهانی خیلی لذت بخشه بهترین حالتش هم 69 هست

0 ❤️

2020-11-16 03:03:16 +0330 +0330

هم عکسا هم توضیحات عالی بود

0 ❤️

2020-11-16 10:47:01 +0330 +0330

من عاشقققق ساک زدنم

0 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom