دوستای عزیزی ک با زنای متاهل رابطه دارن ی سوال مهم دارم

لطفا کمکم کنین...من واقعا ب زن دوستم علاقمند شدم اصنم نمیتونم از فکرش بیرون‌بیام قصدمم بخدا این نیس ک شوهرش ک رفیقمه نامردی کنم بهش ولی اصنم نمیتونم از فکر زنش بیرون بیام ..از طرفی زنش باهام خوبه و یجورایی از علاقم بهش گفتم ولی ممانعت میکنه بخاا قاطی کردم دیگ..کمکم کنین و مشورت بدین بهم

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

ینی واقعا کسی نمیتونه مشورت بده بهم؟؟!

ینی واقعا کسی نمیتونه مشورت بده بهم؟؟!

ـــــــــــ

• 0

• Samchita  
  • عضو از 1398/5/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 7

داداش مازافازا، میگی نمیخوام ب رفیقم نامردی کنم...

داداش مازافازا، میگی نمیخوام ب رفیقم نامردی کنم ولی میخوام زنشو بگام؟؟ زنش اگه باهات خوبه چون تو رفیق شوهرشی ، ماایرانیای تو کف مونده تا یکی بهمون میخنده زرتی خیال برمون میداره که حتما طرف میخواد بهمون بده درصورتیکه در نود درصد موارد طرف تا از نیمون خبردار بشه مث سگ ازت متنفر میشه تازه اگه بلایی سرت نیاد و موضوع ناموسی نشه، فقط یه راهنمایی کلی میکنمت تو تل بش پیام بده اونم جوک اگه سین کرد و جواب نداد کلا بیخیال شو، اگه جواب داد با همون لحنی که جواب داده اونم با شیب خیلی نرم برو به سمت سیمخاردارای مخش، ولی بازم من باب اینکه درآینده کیر نخوری خدمتت عارضم از طرف بکش بیرون قبل اینکه از صدطرف به درت بره

ـــــــــــ

Tel: Sa_blu

• 3

• سنگ سرد  

• عضو از 1391/11/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 147

• 149

اصنم فکر کنم بخاا پنجم دبستانی

اصنم فکر کنم بخاا پنجم دبستانی

ـــــــــــ

• 0

• Maniac65  
  • عضو از 1397/7/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 34

جقتو بزن

جقتو بزن و با این خیال که میخوای باهاش رفیق شی بیا بیرون چون بعدا بگا میری البته جق هم بزنی بگا میری و مختو میپکونه. من خودم با زن رفیقم دوست بودم و سکس نداشتیم فقط چن بار دستمالیش کردم و مالیدمش اما این اواخر سوتی دادم و پیامی ک تو تلگرام داده بودم بهش شوهرش دید و بهش گفته بود فلانی چی میخاسته؟ اونم یه بهونه ای جور کرده واسش، با اینکه زنش ترسیده بود اما باز میه مدت ادامه دادیم و هروقتم میخواست بره خودشم پاش گیر این رابطه و دلدادن بود تا اینکه شوهره خطشو یه مدته گرفته دیگه فعلا در حال حاضر عملا ارتباطی نداریم تا بعد ببینم چی بشه! اما در کل این کصشرو ک میگی دارم دیوونه میشم و از مغز جقیت بکش بیرون و تفش کن چون از روی حشریتته نه عشق و علاقه اگه واقعا بهش علاقه داری میذاری با شوهرش زندگیشو بکنه نه مث بختک بیفتی رو زندگیش توام از دور نگاش کن ممکنه حسرتشو بخوری اما به خودت افتخار میکنی که مردانگی کردی در حقش البته اگه واقعا یه جو معرفت و مرام و مردانگی تو وجودت هست!. اینا رو بهت گفتم چون خودم تو این شرایط قرار داشتم. اگرم باز قانع نشدی بهترین راه رفتن پیش مشاور و روانشناسه و دل سپردن به کار

ـــــــــــ

• 1

• Amir.568  
  • عضو از 1397/1/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 115

دوست

بخاطر حرمت رفاقت این کار رو نکن با یکی دیگه دوست شو یا حتی جق بزن ولی این کار رو نکن

ـــــــــــ

• 1

• Vjafari  
  • عضو از 1398/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 2

یه بار بتونی بکنیش همه این حسی که داری میره.فقط...

یه بار بتونی بکنیش همه این حسی که داری میره.فقط بکنش همین و بس

ـــــــــــ

• 0

بکش بیرون آقا.
با حیوون سکس کن ولی با زن شوهردار...

بکش بیرون آقا. با حیوون سکس کن ولی با زن شوهردار نکن. تازه اینکه دیگه شوهرش رفیقته و کثافت‌کاریش دوبل میشه.

ـــــــــــ

• 0

• DIKT  

• عضو از 1389/9/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 156

• 64

به نظر من این عشق نیست همونطوریکه دوستان گفتند...

به نظر من این عشق نیست همونطوریکه دوستان گفتند بیشتر از روی شهوت هست واگه باهاش یه مدت سکس کنی بعدا میبینی که دیگه دوسش نداری من خودم تجربه ش رو داشتم یه همکار داشتم مجرد بود وفکر کردم عاشقشم اما حالا نمیدونم اون مخ منو زد یا من مخ اونو که خیلی هم مهم نیست اما بعد چند نوبت سکس دیدم واقعا ازش خوشم نمیاد و رابطه رو از سکس و این حرفا قطع کردم ولی اوت موقع فکر میکردم خیلی دوسش دارم

ـــــــــــ

• 0

• shahruz2019  

• عضو از 1398/7/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 12

خودتم زن داری یا نه اگه داری که زناتونو عوض کنین...

خودتم زن داری یا نه اگه داری که زناتونو عوض کنین با هم هیچ مشکلیم پیش نمیاد

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «