دوس دارم کوس بدم

• aramjojo  

• عضو از
    1393/3/5

• پست‌ها: 68

• 216

سلام دوستان فک کنم که یه سال پیش یه تایپیک زدم با موضوع
(دوس دارم کوس بدم)
خیلی ها اومدن پرسیدن یه یک سال گذشته بلاخره دادی یا نه
باید بگم‌که نه ندادم با کسی حضوری سکس نکردم اما مث قبل سکس چت و خود ارضایی انجام دادم اما هنوز نتونسم با شخص حقیقی حضوری سکس کنم با همون دلایلی و شرایطی که تو تایپیک قبل گفتم بهتون هنوز نتونسم با خودم‌کنار بیام و راحت تنم و فقط برا شهوت بکسی بدم کسی هم پیدا نشده که فقط برا شهوت منو نخواد بهم علاقه داشته باشه من اگ‌میتونسم فقط برا شهوت با کسی برم خیلی وقت پیش سکس و‌تجربه کرده بودم
آدم ها باید خودشون و هوب بشناسن من اگ بدون عشق اینکارو انجام بدم ازخودم بیشتر متنفر میشم نمیتونم خودموببخشم و حتما خودمو‌نابود میکنم خودمو میشناسم

ـــــــــــ

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Amirarsalan16  
  • عضو از 1397/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 82

• 71

سخن بزرگان !!

برو کص بده حالشو ببر

ـــــــــــ

• 1

• Tirooo  

• عضو از 1398/8/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 80

• 48

اشکال نداره

ب وقتش کوسم میدی

ـــــــــــ

My PaiN is FaR GreateR thaN YourS

• 1

تو دوست داری کس بدی من دوست دارم کس بکنم

حیف منم نتونستم

ـــــــــــ

• 0

• Amirjenoobi1983  

• عضو از 1398/6/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 464

• 138

اشتباه میکنی خب

درسته خودارضایی ب طور موقت از لحاظ روانی آرومت میکنه ولی نه مزه ارضا شدن واقعی رو میده و بدتر اینکه بهش عادت میکنی و کلا سرد میشی برا سکس واقعی

ـــــــــــ

خسته شدم از بس الکی کاربریهامو مسدود کردید

• 2

• Amirjenoobi1983  

• عضو از 1398/6/25

• 138

اشتباه میکنی خب

درسته خودارضایی ب طور موقت از لحاظ روانی آرومت میکنه ولی نه مزه ارضا شدن واقعی رو میده و بدتر اینکه بهش عادت میکنی و کلا سرد میشی برا سکس واقعی

ـــــــــــ

• 1

• safirbaygan  
  • عضو از 1398/7/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 1

خب چرا نمیدی یا ندادی

خب چرا نمیدی یا ندادی

ـــــــــــ

• 1

• Mehran.15  
  • عضو از 1398/9/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

خصوصی چک کن

خصوصی چک کن

ـــــــــــ

• 0

نمیشه جلوی شهوت و گرفت یا ی آدم خوب پیدا کن باسه...

نمیشه جلوی شهوت و گرفت یا ی آدم خوب پیدا کن باسه خودت آنال داشته باشی یا فقط باسه یبار امتحان کن و بیخیال طرف شو ک تجربه کرده باشی

ـــــــــــ

• 1

• aramjojo  

• عضو از 1393/3/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 68

• 216

نقل از: پادشاه_کصدست

نقل از: پادشاه_کصدست نمیشه جلوی شهوت و گرفت یا ی آدم خوب پیدا کن باسه خودت آنال داشته باشی یا فقط باسه یبار امتحان کن و بیخیال طرف شو ک تجربه کرده باشی

مشکل اینجاس میترسم یبار امتحان کنم و‌خوشم بیاد بیخیالش نشم اونوقت میشم چیزی ک‌نمیخوام‌ اتفاقی ک نمیهوام بیافته.....

ـــــــــــ

• 0

• aramjojo  

• عضو از 1393/3/5

• 216

تایپیک‌یه سال پیش

نقل از: safirbaygan خب چرا نمیدی یا ندادی

یه تایپیک زدم ی سال پیش تایپیک‌اول و‌بخون

ـــــــــــ

• 1

• aramjojo  

• عضو از 1393/3/5

• 216

نقل از: Amirjenoobi1983

نقل از: Amirjenoobi1983 درسته خودارضایی ب طور موقت از لحاظ روانی آرومت میکنه ولی نه مزه ارضا شدن واقعی رو میده و بدتر اینکه بهش عادت میکنی و کلا سرد میشی برا سکس واقعی

میترسم‌با این خود ارضایی و سکس چت تو رابطه واقعی مشکل پیدا کنم نتونم رابطه برقرار کنم

ـــــــــــ

• 1

• Amirjenoobi1983  

• عضو از 1398/6/25

• 138

آخرش همینه ک میگی

نقل از: aramjojo
نقل از: Amirjenoobi1983 درسته خودارضایی ب طور موقت از لحاظ روانی آرومت میکنه ولی نه مزه ارضا شدن واقعی رو میده و بدتر اینکه بهش عادت میکنی و کلا سرد میشی برا سکس واقعی
میترسم‌با این خود ارضایی و سکس چت تو رابطه واقعی مشکل پیدا کنم نتونم رابطه برقرار کنم

موقع سکس واقعی بی میل میشی و همیشه اونه ک باید بیاد پیشنهاد بده تازه اگه شما بهونه نیاری وو نگی حوصله ندارم چون کلا نسبت بهش بی میل میشی

ـــــــــــ

• 0

• Maui3568  

• عضو از 1397/10/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 22

سکس چت کن

سکس چت کن وقتی میترسی دنبال رابطه واقعی بری پس نیازتو چجوری باید رفع کنی در حال حاضرر اینکارو کن تا کیس خوب پیدا کنی

ـــــــــــ

• 1

آفرین به شما

تو این دوره خودت و بتونی نگهداری خیلی سخته.درود بر شما

ـــــــــــ

• 2

• Ram_3612  
  • عضو از 1398/5/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 12

کاری به کنار اومدنت ندارم،دوست عزیز، اما اینجا...

کاری به کنار اومدنت ندارم،دوست عزیز، اما اینجا مسلما عاشق سیرت پیدا نمیکنی، اینجا هر کس بهت پیام بده، فقط برای سکس میخواد تو رو،اگرم حرفی میزنه یا آمپر چسبونده، یا داره کس لیسی میکنه و دون میپاشه به خیال خودش،

ـــــــــــ

• 2

• Mohsenmhrban  

• عضو از 1398/9/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 3

جق بزن حالشو ببر

هم بی خطره هم بی ضرر هم قلبت رو نمیکشنه هم کیرت تو آدمای این دوره زمونه که یکی از یکی کسکش ترن. واسه یه کوس کردن به دختر مردم هزار جور وعده دروغ میدن.

ـــــــــــ

• 2

• masoud.arta  
  • عضو از 1398/2/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 209

• 36

کص دادن و حال کردن

نقل از: aramjojo
نقل از: پادشاه_کصدست نمیشه جلوی شهوت و گرفت یا ی آدم خوب پیدا کن باسه خودت آنال داشته باشی یا فقط باسه یبار امتحان کن و بیخیال طرف شو ک تجربه کرده باشی
مشکل اینجاس میترسم یبار امتحان کنم و‌خوشم بیاد بیخیالش نشم اونوقت میشم چیزی ک‌نمیخوام‌ اتفاقی ک نمیهوام بیافته.....

اگه یه نفر کار بلد پیدا کنی که فقط فکر توش کردن نباشه لیس بزنه بخوره بماله تا موقع سکس کامل حال کنی مزش زیر زبونت میمونه . ولی با اراده ای که از شما میبینم اگه سکس هم تجربه کنی تن تن تکرارش نمیکنی چون اراده ی قوی داری

ـــــــــــ

• 1

• aramjojo  

• عضو از 1393/3/5

• 216

درسته

نقل از: Ram_3612 کاری به کنار اومدنت ندارم،دوست عزیز، اما اینجا مسلما عاشق سیرت پیدا نمیکنی، اینجا هر کس بهت پیام بده، فقط برای سکس میخواد تو رو،اگرم حرفی میزنه یا آمپر چسبونده، یا داره کس لیسی میکنه و دون میپاشه به خیال خودش،

اره تا حدودی،درست میگید ولی،من نیومدم اینجا تا کسی و پیدا کنم من اینجا حرفام و میزنم دردام و میگم میفهمم اینجا نمیشه کسی ک من میخوامش پیدا کنم هر چند آدم خوب مهربون و ادم های،ک وجدان دارن و دیدم دوستای،خوبی،اینجا پیدا کردم

ـــــــــــ

• 0

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 5104

• 6708

شاسکولا پاره کردین ملتو با عشق.عشق پس از سکس کاملترمیشه

انقد خودارضایی کن دیگ نتونی باکسی باشی.انقد سرکوب کن میلتو انقد بزن تا عوارضش بیاد سراغت،تا هم جسمت و هم روانت بپاشه.یا تابو بشکن.یکساله

ـــــــــــ

ماهمه روسپی هستیم.هرکدوم ازماقسمتی ازخودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشویکی هنرش رویکی نبوغشو یکی استعدادشو و

• 1

• ضد.زن  

• عضو از 1398/8/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 58

• 13

ول کن بابا توکه این همه مدت تحمل کردی چند سال دیگه...

ول کن بابا توکه این همه مدت تحمل کردی چند سال دیگه هم طاقت بیار یائسه میشی راحت میشی

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

ایدز دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «