رابطه بین اندازه آلت وکیفیت سکس

• salin  

• عضو از
    1391/6/14

• پست‌ها: 716

• 3406

حتما شما هم با این موضوع برخورد کردید که سوال دوم یا حداکثر سوم در آشنایی های اینترنتی معمولا در مورد سایز آلت طرف است. یعنی حتی پیش از دیدن عکس یا تصویر وبکم فرد مقابل سایز آلت طرف مقابل برای بعضی ها یک معیار مهم شده. آیا واقعا بزرگی و کوچیکی اندازه آلت در میزان ارضاء و لذت در سکس تاثیر دارد؟ آیا یک فرد که از لحاظ تایپ و سن و شخصیت با شما هماهنگی ندارد ولی یک ابزار کار بسیار بزرگ دارد بیشتر و بهتر میتواند شما را ارضاء کند تا فردی همسان با سلایق شما ولی با آلت کوچکتر؟ و آیا از کل یک رابطه سکس، با تمام مراحل معاشقه و بوسه و لمس و لیس و غیره ، برای شما مهم ترین قسمت سایز اندام جنسی فرد است؟ در این مطلب کوشش می کنیم پاسخی برای این سوالات پیدا کنیم.

واقعیت اینجاست که به همجنسگراها ظلم کردیم اگر نگوییم که برای بعضی زنان دگرجنس گرا هم بزرگی آلت مردان بسیار مهم است، ولی وقتی مقایسه می‌کنیم با میزان اهمیتی که بعضی از گی‌ها به اولویت سایز آلت تناسلی در انتخاب شریک جنسی‌شان می دهند به این شک میکنیم که شاید تمام لذت یک رابطه جنسی در «اندازه و سایز» خلاصه شود.

تصور غالبی جامعه هنوز مرد بودن را داشتن نرینگی یعنی همون آلت تناسلی مردانه می‌داند و همین چند سانتی متر جسم اسفنجی شکل است که تعیین کننده بسیاری از نقش های از قبل برنامه ریزی شده خواهد شد، مرد، پدر، برادر، تاپ،….

آیا سایز آلت تناسلی در کیفیت سکس تاثیر دارد؟
آیا سایز آلت تناسلی در کیفیت سکس تاثیر دارد؟
به همین نسبت این تصور اشتباه است که میزان مردانگی یا قدرت جنسی با میزان بزرگی آلت تناسلی رابطه مستقیم دارد. امتحان کنید، در جواب سوال مربوط به اندازه آلتتان، به طرف بگویید تا حالا اندازه نگرفتم، سوال بعدی در بسیاری از موارد این خواهد بود که «بزرگه یا کوچیکه»؟! و حتی شاید با جواب بعدی شما هم قانع نشود و از شما عکس بخواهد و این جمله آشنا که «من اول باید ببینمش تا بعد قرار بذارم»…

اینجاست که احساس میکنید کل وجودتون بعنوان یک انسان تحت الشعاع آلت تناسلی‌تان قرار گرفته و خلاصه زندگی شما ***ی شده.

دکتر هومن صدری در وبلاگ آندرولوژی ایران نوشته: باوجود اینکه مردان می دانند که اندازه آلت از فردی به فرد دیگر متفاوت است اما این افسانه دایمی و همیشگی وجود داشته و دارد که شجاعت جنسی وابسته به بزرگی آلت است.

این در حالی است که رضایتمندی جنسی به چندین عامل وابسته است که اندازه آلت تنها یکی از آن هاست. باید توجه داشت، بزرگی آلت معادل رضایتمندی کامل جنسی نیست.

اگرچه اندازه آلت به عنوان یکی از جنبه های آناتومی بدن انسان مورد توجه بوده ،اما گرایش و توجه به آن نیز متفاوت بوده و هست. به عنوان مثال در روم یا یونان قدیم آلت بزرگ مایه خنده و تمسخر بوده که آثار آن در موزه ها موجود است.

آیا مردان با آلت بزرگتر، مرد ترند؟
آیا مردان با آلت بزرگتر، مرد ترند؟
دکتر صدری در مورد آناتومی آلت تناسلی میگوید:

اندازه آلت بر مبنای زمینه های ژنتیکی فرد تعیین می شود.اندازه آلت در طی بلوغ تغییر می کند. رشد آلت بین سنین ۱۰ تا ۱۴ سالگی شروع می شود،البته این زمان در بعضی پسربچه ها زودتر و بعضی دیرتراست.

در ابتدا بیضه ها شروع به بزرگ شدن کرده و رویش مو های ناحیه تناسلی آغاز می شود.رشد آلت ابتدا در طول وسپس درقطر صورت می گیرد.اندازه متوسط آلتافراد بالغ در حالت معمولی(شل) بین۶ تا ۱۱ سانتی متر است.نوجوانان برای آگاهی از اندازه قطعی آلتشان باید تا ۱تا ۲ سال پس از توقف رشد قدی خود صبر کنند.

و البته ابعاد بدن فرد، طول آلت را تحت تاثیر قرار می دهد.اگر فردی چاق و ستگین وزن باشد آلت او کوچکتر به نظر می آید،چون توسط بافت های بدن احاطه شده و گاهی در چربی های بدن فرو میرود.این حالت در اصطلاح پزشکی آلت پنهان شده نامیده می شود.

با اینکه اطلاعات آماری دقیق و قابل اتکای در مورد اندازه آلت تناسلی نیست ولی به هر حال به جهت رفع نگرانی های شما برخی آمارهای کلی میگویند:

*متوسط اندازه آلت در حالت شل در محدوده ۶ تا ۱۱ سانتی متر است.

• متوسط اندازه آلت در حالت راست شده در محدوده ۱۰ تا ۲۰ سانتی متر است.

.باید توجه داشت که سرما و خستگی اندازه آلت را به صورت موقت کوچکتر می کند

دکتر صدری به چند سوال متدوال هم پاسخ داده از جمله اینکه :

دستگاه های واکیوم اندازه آلت را بطور موقت افزایش می دهد(حداکثر ۲۴ ساعت).

البته این دستگاه ها نیز بویژه اگر از استاندارد لازم برخوردار نباشند،می توانند عوارضی همچون ترکاندن عروق خونی را به دنبال داشته باشند که موجب درد و تورم می شود. هیچ مدرک معتبرعلمی هم وجود ندارد که قرص ها،شربت ها، لوسیون ها و روغن‌ها اثر دایمی در بزرگ کردن آلت داشته باشند. لطفا پول خود را پس انداز کنید!

چرا فقط همان جا مهم است؟
چرا فقط همان جا مهم است؟
در اینترنت که جستجو میکردم یک نظرسنجی اینترنتی پیدا کردم که می پرسید چرا برخی مردان همجنسگرا «بزرگترش» را بیشتر دوست دارند؟ 1686 نفر در این نظرسنجی شرکت کردند که حدود 29 درصد آلت تناسلی بزرگتر را ترجیح میدادند چون بهتر به نظر می رسد. حدود 32 درصد آلت بزرگتر را ترجیح میدادند چون احساس بهتری به آنها می دهد، حدود 19 درصد آلت‌هایمعمولی را ترجیح میدادند، حدود 6 درصد دنبال آلت های کوچک بودند و برای حدود 12 درصد هم اندازه آلت تناسلی مهم نبود.

من برای کسی نسخه نمی پیچم که چطوری فکر کنید، اما همانطوری که علم در گذر زمان به اثبات رساند که جنسیت با نوع اندام تناسلی تعیین نمی‌شود و ما همجنسگرایان، خودمان نمونه بارز شکست باورهای غلط وجود قوانین زن و مردی هستیم بد نیست در این باور سنتی هم تجدید نظر کنیم،

ـــــــــــ

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• 7043570  
  • عضو از 1394/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 26

• 3

س

مرسی خوب بود

ـــــــــــ

• 0

• Psycho_Man  

• عضو از 1395/10/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 128

• 174

اصن از قدیم گفتن هر که طولش بیش دردش بیشتر...

اصن از قدیم گفتن هر چه طولش بیش دردش بیشتر (biggrin)

ـــــــــــ

کیری بطلب که از بلندی بر دوش فلک کند کمندی

• 0

• bayerni  

• عضو از 1395/6/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 135

• 115

تقدیم به تایپیک

ـــــــــــ

به پروفایلم سر بزنید حتما عکسای کیر و بدن سکسیم

• 1

• salin  

• عضو از 1391/6/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 716

• 3406

روایت داریم که هیچ پیجی تو شهوانی از دست کیربه...

روایت داریم که هیچ پیجی تو شهوانی از دست کیربه دستان عزیز درامان نیست.

ـــــــــــ

• 4

• Vitamin_D  

• عضو از 1396/4/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 171

• 244

از سکس متنفرم

از سکس متنفرم

ـــــــــــ

• 1

• JUSTIN99  

• عضو از 1396/1/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 2354

• 1041

بدجور سرت کلاه رفته شوهرت دودولش کوچیکه اینجوری...

بدجور سرت کلاه رفته شوهرت دودولش کوچیکه اینجوری توجیه کرده برات اصلا زیر بار نرو چیزی که زیاده کیره به کوری چشش برو یه 17سانتی مثل مال من پیدا کن

ـــــــــــ

Git sonuna kadar Yok artık bir duyan umursayan

• 0

• salin  

• عضو از 1391/6/14

• 3406

نقل از: JUSTIN99

نقل از: JUSTIN99 بدجور سرت کلاه رفته شوهرت دودولش کوچیکه اینجوری توجیه کرده برات اصلا زیر بار نرو چیزی که زیاده کیره به کوری چشش برو یه 17سانتی مثل مال من پیدا کن

خیالت راحت کلاه سرم نرفته.مال شوهرجون18هستش (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• JUSTIN99  

• عضو از 1396/1/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 2354

• 1041

نقل از: salin

نقل از: JUSTIN99 بدجور سرت کلاه رفته شوهرت دودولش کوچیکه اینجوری توجیه کرده برات اصلا زیر بار نرو چیزی که زیاده کیره به کوری چشش برو یه 17سانتی مثل مال من پیدا کن

حالا جلو ما نخواستی کم بیاری اشکال نداره ولی سر خودتو شیره نمال خانومی

ـــــــــــ

Git sonuna kadar Yok artık bir duyan umursayan

• 0

• frankfort2017  
  • عضو از 1396/5/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 14

(biggrin) (biggrin) (biggrin) (biggrin) (biggrin)...

(biggrin) (biggrin) (biggrin) (biggrin) (biggrin) (biggrin) (biggrin) (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

(rose) (rose) (rose) (rose)

• 0

• Koss_navaz  

• عضو از 1396/4/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 32

نوش جونت باشه مال شوهر جون

ولی ٢٠ به بالا هم تجربه کن خوشت میاد حتما

ـــــــــــ

Koss_Player

• 1

به نظرتون این در حالت خوابیده کوچک نیست؟

ـــــــــــ

• 0

• lady.sexi  
  • عضو از 1396/5/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 1

سایر آلت تناسلی خیلی مهم

سایر آلت تناسلی خیلی مهم

ـــــــــــ

• 0

• arad1465  
  • عضو از 1396/5/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 3

عالی بود ممنون

عالی بود ممنون

ـــــــــــ

• 0

• Koss_navaz  

• عضو از 1396/4/9

• 32

فکر کنم در مورد این حرف میزنین

نقل از: ارش و ساره
نقل از: bayerni
کیر خوب و حتی خیلی خوب باید حداقل از 14 سانتیمتر باشه تا 17و بهترین حالتش به حالت قوسی رو به بالا و بدون انحراف چپ و راست و بهتره دارای رگهای برجسته اما زیبا باشه

ـــــــــــ

Koss_Player

• 0

• omid0851  
  • عضو از 1395/6/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 6

بدو بیا خصوصی

ـــــــــــ

• 0

• Koss_navaz  

• عضو از 1396/4/9

• 32

چه ربطی داره

نقل از: sangenab

واقعا که مجبور نیستی چیزیو که خودت بهش اعتقاد نداری واسه کلاس گذاشتن بذاری که بگی اهل مطالعه هستی بد اینجوری سوتی بدی، دوستانی که خیلی به آلت بزرگ اعتقاد دارند میتونن برن زیر یه الاغ بخوابند

آلت بزرگ دیدنش هم تحریک کننده س اگه طرف بلد باشه ازش استفاده کنه خیلی بهتر از آلت ریزه میزه س

بعدشم هر کی یه سلیقه ای داره

ـــــــــــ

Koss_Player

• 0

• monagorgani  
  • عضو از 1396/5/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 11

اینایی که عکسشون رو گذاشتین فقط برای ماها درد...

اینایی که عکسشون رو گذاشتین فقط برای ماها درد بهمراه میاره نه لذت

ـــــــــــ

• 0

• salin  

• عضو از 1391/6/14

• 3406

نقل از: nightblink

نقل از: nightblink
نقل از: monagorgani اینایی که عکسشون رو گذاشتین فقط برای ماها درد بهمراه میاره نه لذت
چه سایزی رو دوست داری ؟

من اگه صادقانه بخام درمورد سایز نظربدم باید بگم از دیدگاه من سایز14الی18برای من منتاسبه.البته بایدبگم داشتن یه رابطه ایده آل بین زوجها خیلی به کیفیت سکس کمک میکنه.گاهی وقتا خانوما بدون دخول به نقطه اوج میرسن واز رابطه لذت میبرن.یه خانم نیازبه تکیه گاهی داره که بهش آرامش وامنیت خاطربده.

ـــــــــــ

• 1

• teh_20  

• عضو از 1396/3/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 53

• 32

هرچند که رشد آلتم مطلوب بود ولی از ۱۳ سالگی به این...

هرچند که رشد آلتم مطلوب بود ولی از ۱۳ سالگی به این نتیجه رسیده بودم

ممنونم با پست

ـــــــــــ

برای دیدن عکس بدن و کیرم و همینطور شرکت در نظر سنجی تاپیک بدنسازی ،‌ از آخرین پست های ارسالی من دیدن کنید

• 0

• alipishi  

• عضو از 1392/10/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 499

• 196

یعنی درمورد نحوه فوت امام هم تاپیک بزنی خلاصه یه کیر به دست پیدا می شه عکس کیرشو بذاره بگه تقدیم به روح پرفتوح امام (dash)

ـــــــــــ

*دیگه حوصله ای واسه امضا نمونده. منم انگشت می کنم.*

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا تا به حال با فکر *سکس با محارم* خودارضایی کرده اید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «