رابطه خواهر برادری...

سلام همگی، اول از همه این طوری بگم که همه متن رو بخونید چون نمیخوام فحش بدین ولی شاید برای شما یا هر شخص دیگه ای این اتفاق بیفته اما اگه میشه تا جایی که امکان داره راهنماییم کنید. خب من یه پسرم بیست و دو سالمه تقریبا و چون اهل تکنولوژی هستم چیزایی رو از سابقه تون توی گوشی و کامپیوتر های شخصیتون میتونم بهتون نشون بدم از قبلا که شاید خودتون هم نمیدونستید که وجود داشتن.
خب بریم سر اصل مطلب، من چند روز پیش که برگشتم خونه به طور اتفاقی متوجه شدم که خواهرم حموم گرفته و در حال خارج شدن از حموم هست. گذشت و گذشت که من فرداش برای یه موضوعی میخواستم سرچ کنم توی نت و تبلتش رو برای چند دقیقه قرض گرفتم. در حین سرچ یه دونه از مطالب پیشنهادی سایت پورن رو آورد که گفتم حتما اتفاقیه و قبلا اشتباهی کلیک شده روش و باز شده، مونده بوده تو هیستوری و من زیاد جدی نگرفتم تا این که کنجکاو شدم و به یه بهونه ای تبلتو بردم تو اتاقم تا بیشتر بررسی کنم. وقتی بررسی کردم دیدم بعله چه فیلم سوپرهایی هم دیده و حموم رفتن روز قبلش بی دلیل نبوده. از طرفی خب کنجکاو شدم بیشتر و از یه طرفی ذهنمو بیشتر مشغول کرده چون فیلمایی که دیده بیشتر سکس هاردکور و خواهر برادر بوده و من اولین باره با این موضوع مواجه میشم و نمیدونم واقعا باید چیکار کنم. از طرفی هم دوازذه سیزده سال از من بزرگتره...
نمیدونم شما منو راهنمایی کنید چون خیلی بدجوری رو مخمه...

ـــــــــــ

میدونم که خودمم و خودم ...

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• rangingay  
  • عضو از 1398/3/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 7

سعی کن باهاش صحبت کنی راجبش

ببین خیلی رک بهش بگو اینارو پیدا کردم تو تبلتت واقعا به این فانتزی علاقه داری؟ بببین چی میگه بهت

ـــــــــــ

• 2

• rezabibak2019  
  • عضو از 1398/4/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 20

نکنی بقیع میکنن

نکنی بقیع میکنن

ـــــــــــ

• 1

خب آخه...

نقل از: rangingay ببین خیلی رک بهش بگو اینارو پیدا کردم تو تبلتت واقعا به این فانتزی علاقه داری؟ بببین چی میگه بهت

خب آخه راحت نیستم باهاش، اگه راحت بودم که میگفتم...

ـــــــــــ

• 0

میدونم

نقل از: rezabibak2019 نکنی بقیع میکنن

میدونم ولی من از اونایی نیستم که خودم بخوام بکنم، بذار یه شوهر براش پیدا شه اون بکنه، نوش جونش

ـــــــــــ

• 0

• Navid1336  
  • عضو از 1398/5/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

برو بگیر بکنش

برو بگیر بکنش

ـــــــــــ

• 0

• wahid90  
  • عضو از 1398/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 8

عین قضیه تو برا من هم اتفاق افتاده خواهرم تو...

عین قضیه تو برا من هم اتفاق افتاده خواهرم تو شهوانی دنبال داستان های سکس خواهر رو برادر میگرده این قضیه تقریبا سه ماهی هست

ـــــــــــ

• 0

• Saman199933  

• عضو از 1398/3/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 56

• 87

اگه باهاش راحتی الکی بهش بگو ابجی دیشب ی خاب بدی...

اگه باهاش راحتی الکی بهش بگو ابجی دیشب ی خاب بدی دیدم بگو خاب دیدی داشتی با من سکس میکردی و خیلیم داشتیم باهم کیف میکردیم ببین چیمگه

ـــــــــــ

• 0

خخخخخ

نقل از: Navid1336 برو بگیر بکنش

داداش مگه فیلم سوپره (rolling)

ـــــــــــ

• 2

خب

نقل از: wahid90 عین قضیه تو برا من هم اتفاق افتاده خواهرم تو شهوانی دنبال داستان های سکس خواهر رو برادر میگرده این قضیه تقریبا سه ماهی هست

خب چیکار کردی؟

ـــــــــــ

• 0

نه باو

نقل از: Saman199933 اگه باهاش راحتی الکی بهش بگو ابجی دیشب ی خاب بدی دیدم بگو خاب دیدی داشتی با من سکس میکردی و خیلیم داشتیم باهم کیف میکردیم ببین چیمگه

نه داداش راحت نیستم اصن

ـــــــــــ

• 0

• amir-mitra  
  • عضو از 1397/11/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 78

• 45

من و خواهرم دو سال و نیم همخونه بودیم زمان دانشگاه...

من و خواهرم دو سال و نیم همخونه بودیم زمان دانشگاه یادش بخیر

ـــــــــــ

• 0

• realme  

• عضو از 1397/4/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 37

اگه باهاش راحت نیسی حرف بزنی بهش پیام بده

اگه باهاش راحت نیسی حرف بزنی بهش پیام بده

ـــــــــــ

• 0

• Tina76  

• عضو از 1398/2/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 25

روزی صدبار تکرار کن این زن خواهرمنه نه یه ......

واقعا متعجبم که درمورد این موضوع همفکری میخوای !!! که قطعا همفکری نمیخوای تو خودت میدونی میخوای چیکارکنی تاپیک زدنت واسه دست انداختن بقیه اس . یکی میگه فلان کار و بکن باهاش میگی روم نمیشه من میگم بیخیال شو
چرااااا تو این سایت ب جنسیت زن اینقدر بی احترامی و توهین میشه با کیا معاشرت کردید شماها ؟؟؟؟؟ که از دید اکثریت ،،،زنها همه خراب و تشنه و ..... ادم اینجا از اظهار وجود کردن میترسه و خجالت میکشه چون دید دیگه ای دارن ب ما (angry)

ـــــــــــ

لعنت ب شبهای بعد از تو

• 10

• bi_hamta  

• عضو از 1397/3/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 68

• 48

یه چیزی گفتی ما رو هوایی کردی

یه چیزی گفتی ما رو هوایی کردی

ـــــــــــ

اهل گپ زدن

• 0

• moj7878  

• عضو از 1398/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 134

• 2413

شک ندارم که اصلا خواهر ندارید چون حتی حرفش ...

شک ندارم که اصلا خواهر ندارید چون حتی حرفش هم از یه ادم عادی بر نمیاد--حتی حیوانها هم شرم دارن برا اینکارا اینقدر حرمت خواهری و برادری را خراب مکنید که دونفر بخوان برات کامنت بذارن و مسخره کنن

تمام اونایی که کامنت گذوشتن توی همین دنیای مجازی هم جرات نمیکنی اسم خواهرشون را بیاری و اونی که میگه خواهرم فلا.ن............خواهر نداره یا به سالم بودن عقلش باید شک کرد

ـــــــــــ

• 5

• ehsan9705  
  • عضو از 1395/9/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 63

• 223

چی کارش داری؟
اگه واقعا تو شرایط سایت رو رعایت...

چی کارش داری؟ اگه واقعا تو شرایط سایت رو رعایت کردی و 18 سالته خواهرت باید 30،31 سالش باشه پس بچه نیست.تو هم بشین سر جات از باقی‌مونده روزای تابستونت لذت ببر چشمتم دنبال ناموس خودت نباشه. بری تو خیابون بچرخی یه چفت و چیل پیدا کنی خیلی بهتره تا دنبال ناموس خودت باشی پسر جون

ـــــــــــ

• 1

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 637

• 1419

عجب

عزیز تو دهنت داری میگی "خواهر"

یه سری حرمت ها هست که حتی حرف زدنش هم ....

بخدا قسم حتی حیوون هم این کارو نمیکنه چه برسه به آدم یا انسان

نمیدونم چرا این چیزا زیاد شده :(

یه زمونی یادمه خیلی دور نیست فکر کنم سال 84 یا 85 بود میرفتیم تو پارک مثلا به دختره حتی نگاه میکردی کل محلشون میریخت رو سرت که چرا نگاهش کردی !! حالا اون دختر توی محل بود دیگه چه برسه به ناموس و خواهر !

نمیدونم چرا اینطوری شده این گندا زیاد شده شاید به خاطر محدودیت و آزادی جنسی تو ایران باشه ولی تف به این مملکت که داره این مدلی بار میاره جووناشو

به نظرم یه کم روی ذهنت کار کن تا بریزی بیرون همه اینایی که گفتیو و دیگه بهش فکر نکن

ـــــــــــ

• 5

خب

نقل از: amir-mitra من و خواهرم دو سال و نیم همخونه بودیم زمان دانشگاه یادش بخیر

خب بعدش چی شد؟

ـــــــــــ

• 0

چه پیامی بدم؟

نقل از: realme اگه باهاش راحت نیسی حرف بزنی بهش پیام بده

چه پیامی بدم و چی بگم؟

ـــــــــــ

• 0

متوجهم

نقل از: Tina76 واقعا متعجبم که درمورد این موضوع همفکری میخوای !!! که قطعا همفکری نمیخوای تو خودت میدونی میخوای چیکارکنی تاپیک زدنت واسه دست انداختن بقیه اس . یکی میگه فلان کار و بکن باهاش میگی روم نمیشه من میگم بیخیال شو چرااااا تو این سایت ب جنسیت زن اینقدر بی احترامی و توهین میشه با کیا معاشرت کردید شماها ؟؟؟؟؟ که از دید اکثریت ،،،زنها همه خراب و تشنه و ..... ادم اینجا از اظهار وجود کردن میترسه و خجالت میکشه چون دید دیگه ای دارن ب ما (angry)

متوجهم حرفتون رو، منظور من هم نبود زن یه کالای جنسیه. فقط تا الان توی این شرایط قرار نگرفته بودم و برام تازگی داشت که توی فیلمایی که سرچ کرده بود یه حسی هم به من داشته که خب برای هر کی میتونه اتفاق بیفته. اما مشکل از اونجایی شروع میشه که من خودم این کاره بودم و هستم و ده دوازده ساله دارم فیلم میبینم و جق میزنم اما یه بار فهمید و تهدیدم کرد. الان هم من فهمیدم کسی که مانع من میشده خودش هم انجام داده و الان نمیدونم دیگه باید چیکار کنم. از یه طرفی درسته که میگن خب به اندازه ماساژ میتونم بهش آرامش بدم و تا حدی نیازش برطرف بشه ولی بیشتر از این هم از نظر من مجاز نیست ولی خب بالاخره آدم وسوسه میشه بیشتر جلو بره. اینقدر هم که جواب های مختلف میدم به خاطر اینه که ببینم کدوم گزینه ها میتونه وجود داشته باشه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا در ایران بحران روابط جنسی ( کمبود روابط جنسی ) داریم ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «