رامبد جوان و جوگیر شدن ملت همیشه در صحنه

• strong_boy  

• عضو از
    1397/8/1

• پست‌ها: 547

• 1241

بازم یه اتفاق کم اهمیت دیگه و سرگرم شدن میلیونها نفر. اتفاقی که مکررا تکرار میشه. هیچ زمانی رامبد جوان برای من دوست داشتنی نبوده. نه مجریگریش و نه بازیگریش برای شخص من جذابیتی نداشته اما برخورد این ملت جوگیر واسم جای تعجب داره. یه انسان تصمیم میگیره بچشو تو یه کشور دیگه به دنیا بیاره چون در مورد آیندش احساس مسئولیت میکنه. حالا مشکل ملت همیشه در صحنه چیه؟ بله اینکه آقای رامبد جوان تو برنامش از ایران تعریف میکنه و سعی میکنه به روش خودش ملتو شاد کنه. از طرفی هم هنرمند حکومتیه حتما چون داره تحت قوانین کشور ایران فعالیت میکنه؟ خب یکی نیست به این مردم پخمه بگه بابا این بنده خدا تو برنامش یه رسالتی داره اونم شاد کردن مردمی که استعداد عجیبی تو گریه کردن دارند. مردمی که نصف عمرشون تو عزاداری و نوحه صرف شده شادی واسشون از نون شبم واجبتره حتی اگه به روش دلقک بازی ایجاد بشه. بحث وطن دوستی که این مجری درگیرش بوده هم از جنس همون وطن دوستی فیکیه که 90% مردم ایران درگیرش هستند. اطراف ما پر از رامبد جوان هستش. کسایی که فک میکنن ایرانی جماعت نجات برتره و این کشور اهورایی رو خدایان از تو آتیش ریدن و از طرفی دیگه حاضرند تو ما تحت خر قایم بشن و قاچاقی به اونطرف برسند تا زندگی بهتری پیدا کنند. این نوع وطن دوستی یه اساس فریبکارانس که به هیچ وجه تو مسیر پیشرفت کشور قرار نمیگیره و فقط یه تعصب احمقانه نسبت به مرزهاییه که دیگران تعیین کردن. رامبد جوان یه هنرمند که رسالتش این بوده مردمو بخندونه و نسبت به کشوری که تا گردن تو لجن رفته امیوارشون کنه که زندگی کنند که حرکت کنند از طرف دیگه به عنوان یه پدر این رسالتو داشته که کاریو که فک میکنه به صلاح بچشه انجام بده. چند نفر تو ایران اگه این امکانو داشته باشند ازش استفاده نمیکنند؟ نمیفهمم دلیل سوختن عقبه عده ای واقعا چیه؟ شایدم موضع سر تفاوت حجاب زن رامبد تو ایران و خارج از کشوره. خب یکی هم نیست بگه کسخلا وقتی این طرف زندگی میکنند مجبورن تابع قوانین تخمی داخلی باشند مثل 80 میلیون نفر دیگه پس همه این 80 میلیون متظاهرند؟؟؟ حالا که به یه کشور دیگه رفتن از ازادیشون تو نوع پوشش استفاده کردن. در پایان میگم ایرانی جماعت اگه یه روز سرشو تو ما تحت دیگران نکنه امتیاز اون مرحله رو از دست میده

ـــــــــــ

• 17

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

سپاس

اگر بگیم یه سلبریتی بر خلاف بیانش رفتار کرده و ما رو گول زده

پس ما ملتِ بسیار کوته فکری هستیم که حین بیاناتِ سلبریتی هیچ قدرت تجزیه تحلیل و نقد منطقی رو بر حرفاش نداشتیم

بجاش وقتی دیدیم به چیزی که ما آرزوشو داشتیم اون رسیده با منطقِ سرشارِ خودمون نقاقض در بیاناتش رو سریع هم رسانی میکنیم

بجای هم رسانی این تصویر به بقیه،...

مابقی سلبریتی هایی که همچنان حتی همین الان با پخش زنده از رأس نظام تا زیر نظام با تکیه بر ساده لوحیِ خودمون دارن سرمون کلاه میزارن رو ببینید و یه تصمیمی بگیرید

ما که هممون درس (تصمیم کبری) رو خوندیم

ـــــــــــ

• 4

• Deadlover4  

• عضو از 1396/5/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2272

• 6544

تکرار طوطی وار و اروغ های روشنفکری....

ـــــــــــ

همین که راست است این خاطرات،خاطرت جمع باشد از پاشیدنم...

• 16

• yaser7474  
  • عضو از 1397/6/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 43

• 36

تکراری

مطلبت که تکرار پست امروز اینستاگرام امیر مهدی ژوله بود با اندکی توضیحات و مخلفات که جواب مردم زیر پست ژوله هست میتونی بری بخونی‌ اما واقعیت چیزی نیست جز اینکه رامبد جوان رو شک داشتم جزو جاکشین باشه حالا مطمئن شدم‌ مستدام باشید

ـــــــــــ

• 4

• behruz74  
  • عضو از 1398/2/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 6

خوشگل پسر بحث اینه که مردم از ریا و دروغ نفرت...

خوشگل پسر بحث اینه که مردم از ریا و دروغ نفرت دارن وقتی ادعا با عمل همخونی نداره!!!!!!!!! اونم ادعایی که مبالغ تیلیاردی به حسابت میبره ولی در عمل همون حرفای توخالی هست که ی عمر میشنویم

بحث اینجاست که الان رامی جون شده سمبل این بازار مکاره ریا و دروغ

ـــــــــــ

• 5

• lsd98  

• عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

• 31

حالت خوبه ؟!

چرا مردم به بقیه گیر ندادن ؟ چون مساله این نیس که چرا بچه شو کانادا بدنیا اورده . مساله اینکه که وقتی خودش به حرفایی که میزنه اعتقاد نداره گوه میخوره میاد جلو دوربین ادا وطن پرستا رو در میاره . ملت از دروغ و ریا و جانماز اب کشیدن این حروم زاده ها خسته شدن .

ـــــــــــ

اگه شرایط پروفایلمو داشتی پیام بده وگرنه جواب نمیدم

این قلب کوچیک پایین هم یادت نره میسی ⬇⬇

• 5

• Arsalanammmm  

• عضو از 1397/11/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 115

• 185

از ماست که بر ماست

از ماست که بر ماست

ـــــــــــ

• 0

• Atena2335  
  • عضو از 1398/2/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 13

مردم اونقدارا هم که فکر میکنید نفهم نیستن

مردم اونقدارا هم که فکر میکنید نفهم نیستن

ـــــــــــ

• 2

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 547

• 1241

نقل از: فامیل.دور

نقل از: فامیل.دور

اگر بگیم یه سلبریتی بر خلاف بیانش رفتار کرده و ما رو گول زده

پس ما ملتِ بسیار کوته فکری هستیم که حین بیاناتِ سلبریتی هیچ قدرت تجزیه تحلیل و نقد منطقی رو بر حرفاش نداشتیم

بجاش وقتی دیدیم به چیزی که ما آرزوشو داشتیم اون رسیده با منطقِ سرشارِ خودمون نقاقض در بیاناتش رو سریع هم رسانی میکنیم

بجای هم رسانی این تصویر به بقیه،...

مابقی سلبریتی هایی که همچنان حتی همین الان با پخش زنده از رأس نظام تا زیر نظام با تکیه بر ساده لوحیِ خودمون دارن سرمون کلاه میزارن رو ببینید و یه تصمیمی بگیرید

ما که هممون درس (تصمیم کبری) رو خوندیم

ببین دوست عزیز کسی که در چارچوب دولت کار نکنه اصولا خیلی سخت تبدیل به سلبریتی میشه. خیلی واضحه این شخص یه برنامه ای داره مجری گری میکنه، بازیگری میکنه و همه هم اینو میدونن. اتفاقا خروجی برنامش از نظر من خیلی هم برای گروهی از جامعه لازمه هر چند فیک باشه. نکنه انتظار دارند بیاد برنامه اجرا کنه به این کشور بد و بیراه بگه و تا یه روزی اگه بر خلافش تو زندگی شخصیش عمل کرد بالا پایینشو با فحش یکی نکنن. مثلا باید میگفت مردم ایران خیلی گوهید تا اینکه بتونه بچشو اونطرف به دنیا بیاره. امثال رامبد جوان ت وضع گند این مملکت اگه کمتر از ما مقصر نباشند مطمعناً بیشتر هم نیستن. معذرت میخوام بی ادبی اما یه عده دیگه سر و کون این ملتو جر دادن اینا هم زورشون به امثال رامبد جوان میرسه. کاش یه روزی اعلام میکردند که هر کسی بخواد میتونه بچشو توکانادا به دنیا بیاره اون وقت میدیدی چطور گله ای از ایران کوچ میکردن و یه گور بابای ایران هم میگفن.

ـــــــــــ

• 1

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 1241

نقل از: Deadlover4

این مثل رو حتما شنیدی که میگه از کرامات شیخ ما این است که عسل میخورد و میگوید شیرین است اما اینجا باید بگم از کرامات شیخ ما این است که گوه میخورد و میگوید تلخ است. مطمعن باش اندازه تو عقلم میرسه که این پست ژوله رو چند هزار نفر تو صفحش دیدن و حداقل تو دهتا خبرگزاری اینترنتی پر مخاطب پخش شده و اصولا کسی که موضوع این مجری رو بدونه به احتمال زیاد این پست رو هم حتما خونده حالا نمیدونم چطور احساس کردی که به این کشف بزرگ رسیدی. به نظر من صحبت این اقا تا حد زیادی درست بود منم یه چیزایی بهش اضافه کردم و مفصل تر نوشتمش. آروغ روشنفکری هم اگه باشه مطمعنا خیلی مطبوع تر از گنده گوزیه عده ای که کونشونو یه جا دیگه بر باد دادن اونوقت لات بازیشونو جای دیگه در میارن دقیقا شبیه همین ملتی که یه عده دیگه کونشون گذاشتن اما صدا و رگ گردنشون واسه یه مجری نشون میدن.

ـــــــــــ

• 0

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 1241

نقل از: yaser7474

نقل از: yaser7474 مطلبت که تکرار پست امروز اینستاگرام امیر مهدی ژوله بود با اندکی توضیحات و مخلفات که جواب مردم زیر پست ژوله هست میتونی بری بخونی‌ اما واقعیت چیزی نیست جز اینکه رامبد جوان رو شک داشتم جزو جاکشین باشه حالا مطمئن شدم‌ مستدام باشید

واقعاض فهمیدی تکراریه (biggrin) گل پسر منم میدونم که این پست زوله رو هزاران نفر تو صفحش دیدن و خیلی بیشتر هم تو خبرگزاریهای اینترنتی و با این دید که هرکی موضوع این مجری رو میدونه پست ژوله رو هم به احتمال زیاد دیده اینو نوشتم چون به نظرم درست بود حرفش حالا به روش خودم نوشتمو یه چیزایی بهش اضافه کردم. در مورد جاکش بودن بودن این شخص هم اگه با این میزان بخوایم بسنجیم فکر کنم گروه بزرگی از مردم این کشور تو دسته جاکشا قرار میگیرند. کشور جاکشستان اهورایی (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 1241

نقل از: behruz74

نقل از: behruz74 خوشگل پسر بحث اینه که مردم از ریا و دروغ نفرت دارن وقتی ادعا با عمل همخونی نداره!!!!!!!!! اونم ادعایی که مبالغ تیلیاردی به حسابت میبره ولی در عمل همون حرفای توخالی هست که ی عمر میشنویم بحث اینجاست که الان رامی جون شده سمبل این بازار مکاره ریا و دروغ

طرف یه زندگی شغلی داره. تو شغلش این وظیفه رو داره که مردمو بخندونه و امید بده یه عده هم میشینن پای برنامه صدا و سیما دولتی که دروغ بشنون غیر از اینه؟ حداقلش اینه با خندوندن مردم پول به جیب زده نه با گریوندن ملت در کنار این زندگی شغلیش یه وظیفه و مسئولیتم در مقابل اینده بچش داره. همه ما تو این کشور داریم کار میکنیم و خیلی از قوانینو به اجبار قبول کردیم. مثل حجاب اجباری یعنی هر کدوم از کسایی که تو ایران مجبورن حجاب داشته باشند وقتی میرن اونطرف ازاد میگردن ریا کارند؟ چند نفر از همین مردم اگه موقعیتشو داشت باشند بچشونواون اون ور به دنیا میارن

ـــــــــــ

• 0

• wrecked_erny  

• عضو از 1398/3/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 145

• 242

من خواب بودم

قضیه چیه؟!

کی بچه دار شده؟!

ـــــــــــ

• 1

• king.artoor  

• عضو از 1397/3/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 313

چرا به ایران توهین میکنی؟!کسیکه بگه کشورشو از آتیش...

چرا به ایران توهین میکنی؟!کسیکه بگه کشورشو از آتیش ریدن معلوم الحاله دیگه جای بحثی باهاش نمیمونه بدرد تو امثال همین رامبدها میخورن.همین وطن دوستیی ک با مسخره گی ازش میگی تو همه جا هست خایه داری وسط آلمانیا بگو کشورتونو ریدن ببین چجوری جرت میدن حتی تو کشوری که تو آرزوت بوده اونجا باشی هم وقتی حملات 11سپتامبر اتفاق افتاد تموم جووناشون بخاطر وطن دوستیشون رفتن درخواست استخدام تو ارتش رو دادن ک فقط بیان عراق و افغانستان برای وطنشون بجنگن

ـــــــــــ

(biggrin)

• 1

• Pouria_1996  

• عضو از 1396/9/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 86

• 52

نجات برتر

نژاد_برتر

ـــــــــــ

• 0

• زوجیم  
  • عضو از 1397/4/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 48

بفهم نفهم

? واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به سفر رامبد جوان و همسرش به کانادا

▪️امبد جوان و نگار جواهریان: به احترام مردم خوب ایران ما رفتیم کانادا تا بچه‌مون در شهر شهيد پرور تورنتو به دنيا بياد، دوباره برمی‌گردیم و میگیم شما خیلی خوبید، ایران خیلی خوبه خیلی... تا روبیکا رو نصب کنید ما برگشتیم.

▪️مردم شما بخندید، ما حالمون خییییلیییی خوبه، ما خیییییییلییییی خوشحالیم، یک، دو، سه، بررررریم بیایم.

▪️الان تو بیمارستان کانادا رامبد جوان رو صندلی نشسته پرستاره بهش میگه نگران نباش ایشالا بچه راحت و سالم بدنیا میاد. بعد بهش میگه راستی شما چقدر اختلاس کردید؟ بعد رامبد میگه من اختلاس نکردم من وقتی اختلاس میشه به مردم میگم بخندید.

▪️هر چند خیلی‌ها نمی‌توانند از همه حقوق انسانی‌شان بهره ببرند، اما این حق رامبد جوان و نگار جواهریان است که مثل همه انسان‌های آزاد فرزندشان را هرکجا که مایلند به دنیا بیاورند. اما حق‌شان نیست که وقتی به ایران بر می‌گردند برای آنها که نمی‌توانند از حقوق انسانی‌شان بهره ببرند، نقش بازی کنند.

▪️رامبد جوان رفته کانادا سفر و حتما خیلی اتفاقی نگار اونجا وقت زاییدنش می‌رسه و بچه‌شون خیلی یهویی و اتفاقی اونجا به دنیا میاد. بعدم میاد تلویزیون میگه ما خیلی حالمون خووووبه، مردم ایران ماشمارو خیلییییی دوووو‌‌‌‌وووس داریم.

▪️بازم دم رامبد جوان گرم این همه زن عوض کرد هیچ خونی هم ریخته نشد.

▪️‏هنوز میلیون‌ها نفر منتظرن ببینن رامبد جوان و نگار جواهریان که رفتن کانادا بچه‌شونو بدنیا میارن یا نه. اگه مزدک میرزایی گزارش‏ اونجایی که رامبد جوان می‌گفت؛ کمربندارو ببندیم، چیریک.

▪️داشت خودشو واسه رفتن به کانادا آماده میکرد. گرش میشد می‌گفت الان همه نگاها به اونجاست.

▪️‏رامبد جوان تو تلویزیون گلو جر میداد میگفت؛ مردم ایران خوبید؟ اونا هم میگفتن؛ ما خیلی خوبیم. حالا به زنش گفته عمرا بذارم بچه‌مون رو بین این احمقا به دنیا بیاری، بریم کانادا.

▪️‏نگار جواهریان و ‎رامبد جوان اسم بچه هاشونو انتخاب کردند، اگه دختر باشه «رومینا»، اگه پسر باشه «روبیکا».

ـــــــــــ

• 3

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1958

• 3249

*** با خودم عهد کرده بودم که به تایپک ها و با موضوعات و افراد کیچ واکنشی نشون ندم ولی کامنتت دست مریزاد داشت ، آقای جوان و ژوله از جمله سلبریتی هایی هستن که سپاه برای سرگرم کردن مردم تو اینستاگرام پرورونده و به قول شما آروغ روشنفکریشون هم فقط مختص اینستا و توییتره و به پیشرفت ذهنی مردم کمکی نمیکنه ، عموی رامبد (ناصر جوان تبریزی ) از سرداران بلند پایه و قدیمی و جزو مفسدان اقتصادی سپاهه که با نفوذی که داره رامبد نالایق رو با بودجه های ملیاری برای برنامه محضک خندوانه که درون مایه حرفاش در جهت حمایت از نظام اسلامی و سرمایه داریه . برای دلقک بازی و چپاول جیب مردم به شبکه فرستاده ، بهتره ریشه ای به مسائل بپردازیم مشگل ما رفتن یا نرفتن به خارج نیست چون بحث مهمتری به اسم ایران دوستی و شناختن مهره های نظام مطرحه ، به فایل زیر دقت کنید ♡ ***

ـــــــــــ

• 5

• fool22  

• عضو از 1396/3/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 147

• 252

میگن خرچنگ بوی گند مرداب رو نمی فهمه چون هیچ وضع...

میگن خرچنگ بوی گند مرداب رو نمی فهمه چون هیچ وضع بهتری تو عمرش ندیده. این پست تو رو که دیدم یاد این مثل افتادم.

اینقدر توی گند و کثافت ج.ا زندگی کردیم که انگار دیگه باید برامون عادی باشه که سلبریتی های تلویزیون ملی یه مشت دروغگوی حرفه ای هستند. دروغگوهایی که جلوی چشم میلیون ها نفر از خوبی نظام حاکم و ارزش هاش مثل حجاب و ... دفاع می کنند اما بعد با پول کلانی که از سفره همین مردم به جیب زده اند خارج که می روند آن کار دیگر می کنند.

انگار باید به یه احمق گنده گوزی مثل تو هم جواب پس بدیم که چرا از این ریاکاری خشمگین هستیم.

اگر به جای زمانی که صرف ماهیچه های شکم کردی یه کمی عقلت رو ورزش می دادی شاید چنین آروغ های روشنفکرنمایانه نمی زدی. مردم ایران همه آشغال های ریاکاری که تو تصور می کنی نیستن. اینو بفهم الاغ! کسی که میخواهد حساب مزدوران حکومت رو با مردم یکی کنه یا یه احمق تمام عیاره یا مزدوریه که از گل آلود کردن آب نفعی می بره.

ـــــــــــ

• 8

نجات برتر ؟!

ایرانی جماعت نجات برتر نیست..نژاد برتره لابد منظورتون

ـــــــــــ

• 0

• ...RasTaak...  

• عضو از 1398/3/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 28

در اين که عقلتون ميرسه شکي نيس...

نقل از: strong_boy

این مثل رو حتما شنیدی که میگه از کرامات شیخ ما این است که عسل میخورد و میگوید شیرین است اما اینجا باید بگم از کرامات شیخ ما این است که گوه میخورد و میگوید تلخ است. مطمعن باش اندازه تو عقلم میرسه که این پست ژوله رو چند هزار نفر تو صفحش دیدن و حداقل تو دهتا خبرگزاری اینترنتی پر مخاطب پخش شده و اصولا کسی که موضوع این مجری رو بدونه به احتمال زیاد این پست رو هم حتما خونده حالا نمیدونم چطور احساس کردی که به این کشف بزرگ رسیدی. به نظر من صحبت این اقا تا حد زیادی درست بود منم یه چیزایی بهش اضافه کردم و مفصل تر نوشتمش. آروغ روشنفکری هم اگه باشه مطمعنا خیلی مطبوع تر از گنده گوزیه عده ای که کونشونو یه جا دیگه بر باد دادن اونوقت لات بازیشونو جای دیگه در میارن دقیقا شبیه همین ملتی که یه عده دیگه کونشون گذاشتن اما صدا و رگ گردنشون واسه یه مجری نشون میدن.

ولي چرا شما جهت گرفتين؟

چرا بر عليه اين کاربر جهت گرفتين؟

پستي که ايشون گذاشت، لزوما مخاطبش شما نبودين، امير مهدي ژوله هم مخاطبش بود، چون خودش هم يجوري سلبريتي محسوب ميشه و خودش هم کلي گندکاري حتما داره که الان داره ادعا ميکنه، خيلي خوب ميشد که سعي ميکرديم اينو بفهميم که ما تنها در شرايطي ميتونيم قضاوت کنيم که از حداکثر شرايط طرفين آگاه باشيم. منظورم اينه که ددلاور فقط يه پست حاوي عکس گذاشت و هيچ متني بابت اينکه شما ادعاي روشن فکري دارين نزد! ولي شما جهت گرفتين و دارين اونو به خاطر اخلاقش و نحوه فعاليت توي مجازي قضاوت ميکنين

بيايم_منصف_باشيم...

ـــــــــــ

Just belive what you want

• 1

• mina-fire  

• عضو از 1397/12/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 93

• 173

(biggrin) (biggrin) (biggrin) خخخ فک کنم مردم...

(biggrin) (biggrin) (biggrin) خخخ فک کنم مردم همشون تو رویاشونه برن کانادا و حتی واسه بچشون اقامت بگیرن این حرفا هم از رو کونسوزیه

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا حاضرید با دوست پسر/دختر خود ازدواج کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «