راهنمای انگشت‌کردن خود (ویژۀ بانوان)

1401/06/25

راهنمای انگشت‌کردن: 14 مرحلۀ دقیق برای خودارضایی و آمادگی برای ارگاسم

قبل از سکس با شخصی دیگر، لازم است بدانید که چگونه خودتان را انگشت کنید. با این‌کار، وقتی نوبت به پارتنرتان برسد که ارضایتان کند، می‌دانید که چطور راهنمایی‌اش کنید تا لذت بیشتری به شما بدهد.
طبیعیست که همه سکس را به خودارضایی ترجیح بدهند، با این حال سکس همیشه در دسترس همه نیست. در زمانی که با کسی سکس ندارید، احتمالاً می‌توانید نیاز خود را با ارضاکردن خودتان رفع کنید. اگر نمی‌دانید چطور خود را انگشت کنید و ارضا شوید، پس پارتنرتان هم نمی‌داند.


منظور از این‌که خودمان را انگشت کنیم چیست؟
اول از همه باید نکته‌ای را به تازه‌کاران یا کسانی که ناخودآگاه فقط یک‌بار با انگشت بین پاهایشان کنجکاوی کرده‌اند و ترسیده‌اند، یادآوری کنیم. انگشت‌کردن خود کاملاً طبیعیست و هرکسی که می خواهد خودش را ارضا کند و لذت ببرد، انجامش می‌دهد. اگر دستتان را بین پاهایتان برده‌اید و کمی بیش از حالت عادی انگشت‌ها را داخل بردید چون حس خوبی داشت، پس یعنی خودتان را انگشت کرده‌اید!
حس خیلی خوبی دارد اما نمی‌دانید که باید ادامه بدهید یا توقف کنید. آیا حسش بهتر می‌شود؟ باید بیشتر فرو ببرم؟ پرسش‌های زیادی پیش می‌آید که در ادامه به همه جواب می‌دهیم.


چرا باید خودم را انگشت کنم؟
چرا نکنید؟ اگر کسی هست که بتوانید با او سکس کنید که چه بهتر، اما وقتی حشری می‌شوید یا حتی اگر می‌خواهید اندام جنسی خود را کشف کنید، آموختن هنر انگشت‌کردن مزایای بسیاری دارد.
در همان اول کار می‌توانید متوجه شوید که چه‌چیزهایی حشری و تحریکتان می‌کند، چون هر شخص با دیگری فرق دارد. چیزی که به دختری لذت می‌دهد ممکن است برای شما لذت‌بخش نباشد. دومین دلیل برای یادگرفتن انگشت‌کردن، پیداکردن و فهمیدن «نقطه‌های حساس» و حرکت‌هایی است که به شما لذت می‌دهند. با فهمیدن این کارها و نقطه‌ها، می‌توانید به هرکسی که با شما سکس می‌کند کمک کنید تا بهتر ارضایتان کند.


روش صحیح انگشت‌کردن
اگر از گام‌های بعدی پیروی کنید، بدون مشکل یاد می‌گیرید که چگونه خود را درست انگشت کنید و به خود آسیب نزنید. ساده‌ترین نکته برای تشخیص این‌که به خود آسیب می‌زنید این است: اگر درد می‌گیرد پس اشتباه انجامش می‌دهید.
انگشت‌کردن نباید اصلاً درد داشته باشد. هرچه بیشتر با خودتان بازی کنید، احساسش باید لذت‌بخش‌تر شود و راحت‌تر و ساده‌تر پیش برود. معمولاً اگر درد دارید، احتمالاً ناخن‌هایتان بخش‌های ظریف واژن را خراش داده است. آهسته پیش بروید، با یک انگشت شروع کنید و چیزی را ادامه دهید که احساس بهتری دارد.
البته گام‌های زیر را هم در نظر داشته باشید.


راهنمای انگشت‌کردن: چگونه خود را انگشت کنیم و تجربۀ ارگاسم به‌دست خودمان را بیاموزیم
چه هنوز باکره باشید چه باسابقه در سکس، سکس یک‌نفره همیشه جذاب است. اگر پر از انرژی جنسی هستید و چیزی جز یک ویبراتور ندارید، نگران نباشید چون با این نکته‌ها می‌توانید به‌خوبی خود را انگشت کنید.


1. دست‌ها را بشویید

در فیلم‌ها این‌طور نشان داده می‌شود که دختری روی تخت با گوشی‌اش کار می‌کند و ناگهان نیاز پیدا می‌کند خودارضایی کند. اما آیا می‌دانید روی گوشی‌ها چقدر باکتری زندگی می‌کند؟
متوجه هستیم که ناگهان حشری شده‌اید. اما بهتر است سریع به دست‌شویی بروید و دست‌هایتان را بشویید. کم‌تر از یک دقیقه وقت می‌گیرد. واژن مثل معبدی مقدس است، پس کمی تلاش بیشتر برای اطمینان از واردنشدن باکتری‌های مضر ارزشش را دارد. پس تأکید می‌کنیم که دست‌های خود را بشویید.


2. بهداشت، خانم‌ها!
علاوه بر شستم دست‌ها، مطمئن شوید که وضعیت بهداشتی خوبی دارید. از تمیزبودن ناخن‌ها مطمئن شوید زیرا باکتری‌های زیادی زیر آن‌ها پنهانند.
هم‌چنین مطمئن شوید که واژن تمیز و پاکیزه است. این‌کار برای جلوگیری از عفونت لازم است. البته که خودارضایی در حالت پاکیزگی حس بهتری دارد.


3. با واژن شروع نکنید
اول باید خود را تحریک کنید، پس مستقیم به واژن نپردازید. می توانید با فشاردادن و مالیدن سینه‌ها، مکیدن انگشت‌ها و بعد مالیدن و لمس واژن شروع کنید.
خانم‌ها مدت بیشتری برای تحریک‌شدن نیاز دارند، پس برای گرم‌کردن و آماده‌‌سازی بدن وقت بگذارید. از کاوش بدنتان لذت ببرید. خودارضایی فقط به واژن مربوط نیست. البته که انگشت‌ها در نهایت داخل واژن می‌روند.


4. جای امنی پیدا کنید

خودارضایی در اتاقی کنار اتاق دوستتان امن نیست چون ممکن است هر لحظه وارد اتاق شود. بیاد در محلی خودارضایی کنید که امن و راحت است. آهنگ پخش کنید یا فیلم موردعلاقه‌‌تان را بگذارید. هرچیزی که تحریکتان کند مناسب است. این زمانی برای لذت‌بردن شماست، پس طبق سلیقه خود برنامه‌ریزی‌اش کنید.


5. از اسباب‌بازی‌های جنسی کمک بگیرید
اگر قصد کندوکاو و کشف بدنتان را دارید، پیشنهاد می‌کنیم از همان ابتدا از اسباب‌بازی‌های جنسی استفاده نکنید. اول وقت بگذارید تا بفهمید چگونه باید با استفاده از انگشت‌ها ارضا شوید. وقتی حرفه‌ای شدید، می‌توانید حین خودارضایی از اسباب‌بازی‌های جنسی استفاده کنید.
می‌توانید از ویبراتور یا دیلدو استفاده کنید. این ابزارها برای تحریک ساخته شده‌اند و البته حرکت‌های ترکیبی دست و ابزار جالبند.


6. کلیتوریس را نوازش کنید
حین انگشت‌کردن، باید به کلیتوریس هم توجه کنید. با انگشت، کلیتوریس را حرکت بدهید، به بالا و پایین یا چپ و راست. طبق نظر شخصی، بالا و پایین بردن حس بهتری دارد.
اگر می‌خواهید انگشت دیگری را هم اضافه کنید اما معمولاً زنان از یک یا دو انگشت استفاده می‌کنند.


7. انگشت‌ها را فرو کنید
می‌توانید یک یا دو انگشت را، تا آخر یا نصفه، داخل ببرید. کمی انگشتان را خم کنید تا به دیوارۀ واژن کشیده شوند. با این‌کار لذت بیشتری می‌برید. خم‌کردن انگشتان، احتمال برخوردشان به نقطۀ جی را هم افزایش می‌دهند. سعی کنید سرعت ثابتی را پیدا کنید که بیشترین تحریک را حس می‌کنید.


8. نقطۀ جی را پیدا کنید
وقتی پیدایش کنید، متوجه می‌شوید که خودش است. اگر نمی‌دانید کجاست، نقطۀ جی را می‌توانید 5 تا 7.5 سانتی‌متر داخل واژن یدا کنید. روی دیوارۀ جلویی واژن قرار دارد و بافتش زبر و ضخیم است. تحریک نقطۀ جی باعث ارگاسم‌های شدیدتر می‌شود که همه خواهانش هستند.


9. نقطۀ جی را تحریک کنید
پس از آموختن مراحل ابتدایی انگشت‌کردن، این مرحله بهترین مرحله است. وقتی نقطۀ جی را پیدا کنید، با فشارها و سرعت‌های مختلف دست‌کاری‌اش کنید تا با اصطکاک حسش بیشتر شود که در نهایت به ارگاسم می‌رسد.
برخی زن‌ها این احساس را مثل جوشش و برافروختگی توصیف کرده‌اند. البته که قرار نیست لزوماً ارگاسم داشته باشید، در هر صورت حسی شگفت‌انگیز دارد.


10. حس خود را به‌تدریج به‌سمت ارگاسم ببرید

نمی‌توانید در یک چشم‌به‌هم‌زدن ارگاسم را تجربه کنید. بنابراین لازم است کم‌کم خود را به ارگاسم برسانید. اول باید تحریک و خیس شوید که بخشی از فرآیند است. می‌توانید شدت انگشت‌کردن را بیشتر کنید. اما فکر نکنید که دودقیقه خودارضایی ارضایتان می کند.


11. بیش‌ازحد پوزیشن عوض نکنید
یادگرفتن پوزیشن مطلوب زمان‌بر است. باید اول متوجه شوید که در چه پوزیشنی با انگشت‌کردن به ارگاسم می‌رسید. اگر حس می‌کنید ارگاسم نزدیک است، پیشنهاد می‌کنیم حالتتان را تغییر ندهید.
با حرکت‌کردن و تکان خوردن ناشی از تغییر وضعیت، زمان رسیدن به ارگاسم به تأخیر می‌افتد. البته اگر قصدتان رسیدن به ارگاسم سریع نیست، می‌توانید حرکت کنید.


12. سرعت را تغییر دهید
خودارضایی با انگشت‌کردن، قاعدۀ خاصی ندارد. هرکسی متفاوت از دیگریست و واکنش بدنتان ممکن است خلاف چیزی باشد که انتظارش را داشتید.
پس سرعت‌های مختلف، شدت و فشار متفاوت و پوزیشن‌های گوناگون را بدون خجالت امتحان کنید. چون باید بفهمید بدنتان چگونه واکنش می‌دهد.


13. وقتی به ارگاسم رسیدید
بعد از ارگاسم، بلافاصله انگشت‌ها را بیرون نکشید. کمی نگه‌داشتن انگشتان در واژن پس از ارگاسم حس خوبی دارد. هم‌چنین اگر انگشت‌ها را سریع خارج کنید، باعث احساس ناراحتی یا حتی درد می‌شود.


14. از حالِ پس از خودارضایی لذت ببرید
اگر تازه خودارضایی کردید، بلافاصله بعد از آن به کارهای دیگر مثل خریدرفتن نپردازید. کمی وقت بگذارید و خوش باشید و در مورد این‌که چطور خودتان را انگشت کردید فکر کنید. ارگاسم سریع خوب است اما این‌بار عجله لازم نیست.


روش انگشت‌کردن مقعدی
مجبور نیستید بلافاصله مقعدتان را هم انگشت کنید، اما می‌توانید حین خودارضایی یک انگشت را در مقعد عقب‌جلو ببرید. احساس خوبی دارد و شما را حشری‌تر می‌کند.
اگر می‌خواهید این‌کار را انجام دهید، به این هشدار توجه کنید: از قبل مقعد را تمیز کنید و انگشتی را که در مقعد رفته، دوباره وارد واژن نکنید تا از عفونت جلوگیری شود.
لذت ببرید!


یادگیری انگشت‌کردن خود برای تازه‌کارها و حتی باتجربه‌ها شاید ترسناک به‌نظر برسد. خیلی ترسناک و عجیب به‌نظر می‌آید و باعث نگرانیتان می‌شود. اما باید به خودتان اعتماد کنید و روی لذت تمرکز کنید. اگر حس خوبی داشت، پس حتماً شیوۀ درست برای شما همین است.
شب را تنها باشید، آهنگ بگذارید، روی تخت دراز بکشید و برای یافتن چگونگی انگشت‌کردن وقت بگذارید. چه کسی فکر می‌کرد خودارضایی علاوه بر لذت، این‌قدر آموزنده باشد؟


منبع

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-09-16 01:49:06 +0430 +0430

نقطه جی ک خیلی توو نیست همون اوایل واژن هستش ۷ سانت داخل زیاد نیس؟
تقریبا یک سانت اینا داخله

4 ❤️

2022-09-16 01:55:09 +0430 +0430

↩ Shahla_khoshgele
گفته بود 2 تا 3 اینچ. نمی‌دونم والا، انگار از زانو حساب کردن.

1 ❤️

2022-09-16 04:04:51 +0430 +0430

من شرایط پارتنر اوکی باشه و تمیز باشه محاله ممکنه 2 یا 3 بار ارضاش نکنم با زبون و انگشت و کیر

1 ❤️

2022-09-17 16:04:51 +0430 +0430
5 ❤️

2022-09-18 12:14:22 +0430 +0430

↩ ShivaBanoo
امام شیوا

1 ❤️

2022-09-19 08:10:29 +0430 +0430

انگشت کردن از موهبت های آسمانی است!

1 ❤️

2022-09-19 12:45:21 +0430 +0430

منکه بصورت پیشفرض بیشتر اینارو بلد بودم😁😁 اما من میترسم‌انگشت توش کنم یه عالمه گوشت اونتوعه و ترسناکه برا من😅😅 میترسم خودمو زخم کنم🥲

1 ❤️

2022-09-20 00:41:35 +0430 +0430

↩ هات وایف بدون کاکولد
ترسناک‌تر از این‌که توش گوشته، اینه که انگشت کنی گوشت نباشه.

1 ❤️

2022-09-20 14:00:08 +0430 +0430

↩ LucyTheMorningStar
وا مگه میشه انگشت کنی گوشت نباشه؟؟!! تا انگشت میکنی دستت میخوره به یه عالمه گوشت که ادم میترسه زخمشون کنه نمیدونم مردا چجوری ادمو انگشت میکنن🤔🤔🤔😶

1 ❤️

2022-09-27 23:32:15 +0330 +0330

↩ Fucker666 V
یکم به پاکیزگیت برس برادرم 🤮

1 ❤️

2022-09-28 01:22:26 +0330 +0330

سلام یه سوال
برای تاپیک گذاشتن در قسمت سکسولوژی باید کاربر vip باشیم.
یعنی دقیقا باید چیکار کنیم؟

1 ❤️

2022-09-28 14:07:36 +0330 +0330

↩ هات وایف بدون کاکولد
دیگه اگه گشاد باشه گوشت نیست، هواست و هوا. شوخی بود البته.

0 ❤️

2022-09-28 14:09:27 +0330 +0330

↩ Doctorwhite
شرایطی داره که دقیق یادم نیست، حسن سابقه و تاپیک مفید و اینا.
البته من مترجمم و برای انتشار مطلب در این تاپیک vip گرفتم.

0 ❤️

2022-09-29 23:07:36 +0330 +0330

↩ مهساحشری
منو دیدی مگه !؟

0 ❤️

2022-10-04 19:21:36 +0330 +0330

فقط از هیچی بهتره. انگشت کردن وقتی لذت کامل میده که یارتنر این کارو بکنه و بلد باشه. انگشت کردن پشت سخت تره ، من دوس ندارم. خودارضایی بدون دیلدو ناقصه. تازه اون هم بهتره پارتنر انجام بده

0 ❤️
halohul‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «