راه حل ساده برای کنترل زودانزالی

• salin  

• عضو از
    1391/6/14

• پست‌ها: 716

• 3406

زودانزالی مشکلی است که بخش بزرگی از مردان با آن روبرو می شوند. دلیل خیلی ساده غریزی هم دارد. ما انسانها یکی از طعمه های آسان برای شکار شدن بودیم بخصوص موقع تولیدمثل، برای همین می بایست سریع و ضربتی صورت بگیرد.

مردان دوست دارند رابطه جنسی را در دوی صدمتر تمام کنند ولی زنان عاشق دو ماراتن هستند. مردان هیجانزده و عجول هستند. هدف شان تمام شدن است. نفر مقابل هر چه برای شان تازگی و جذابت بیشتر داشته باشد امکان زودانزالی شان نیز بیشتر است.

برای همین یک راه حل ساده و اساسی این است که از شریک جنسی تان بخواهید اجازه دهند شما سریع مسیر دو صدمترتان را بدوید و بعد به فاصله حدود ده دقیقه، به آنها و دویدن ماراتن شان ملحق شوید.

البته به شرطی که بتوانید تضمین کنید بر می گردید به اول خطِ مسابقه… این بار مثل یک دونده حرفه ایی و مجرب پا به پای او آرام می دوید و شاید اصلا لازم نباشد جز در آخر مسابقه، بر سرعت تان بیفزائید.

برای عملی ساختن قول تان برای دور دوم دویدن و یا حتی دورهای بیشتر، استراحت قبل از سکس، غذای سبک ولی مقوی، اجتناب از شیرینی، سیگار و مشروب و زدودن نگرانی در باره دوی صدمترتان، می تواند سهم مهمی داشته باشد.

با این کار بزرگترین سد یعنی حس نگرانی و گناه را دور می زنید. دو حسی که با خود تشویش و شرم می آورد. این احساسات فقط علائم ظاهری ندارند. آنها همراه خود همه سیستم تنفس و جریان خون و حتی وضعیت رگ های بدن را هم تغییر می دهند. هورمون های ناخواسته ایی در این حالت ها در بدن ترشح می شود.

بعد از انزال اول و پس از دقایقی، سعی کنید آرام و بدون هیچ عجله، با نوازش بدن و بوسه دوی ماراتن را شروع کنید. برای اکثر زنان، رابطه جنسی یعنی عشقبازی … برای آنها کل ماجرا زیبا و تحریک کننده است. حرف زدن و تعریف از زیبایی زنی که در برابر شما است و نشان دادن تمایل جنسی تان به او، بسیار تحریک کننده است.

زنان با ناز و بوسه و حتی ماساژ و لمسِ نقاط حساس بدن شان، به اوج می آیند. اغلب زنان می توانند فقط با تماس دست بر روی واژن شان به ارگاسم برسند.

البته همه اینها بر می گردد به فرصت گفتگو، اعتماد و احترامی که بین شما ایجاد می شود. با هم قبل یا حین آمیزش و حتما بعد از آن حرف بزنید. به هم بگوئید کدام قسمت ماجرا را بیشتر دوست دارید.

خلاصه اینکه رابطه زناشویی فقط آن نوعی نیست که به طور عمومی به صورت یک توقع یا تربیت یا سنت به ما مردان منتقل شده است.
نویسنده:مردروز

ـــــــــــ

• 33

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Someone_talks  

• عضو از 1397/3/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 44

بعله دقیقا همینطوره خواهشا دخیا فک نکنین طرف مقابل...

بعله دقیقا همینطوره خواهشا دخیا فک نکنین طرف مقابل برا ما مهم نیس به خدا ما خیلی لذت می بریم از اینکه ببینیم شما به ارگاسم رسیدین همین!

ـــــــــــ

به شب نشینی خرچنگ های مردابی/چگونه رقص کند ماهی زلال پرست

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را/برای این همه ناباور خیال پرست

• 5

• Darkness-03  

• عضو از 1396/11/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 83

• 50

انزال و زهرمار

اصن کوفتم میشه باوا دوس دخدر رو عجله و کوفت و زهر مار

اصن جا باسه آرامش داره ؟؟ دو ماراتن ؟ فک کنم بیشتر جنگ قدرته ؟

مرسی مطلب زیبایی بود

ـــــــــــ

اشتباه اجتماعی > اجتماع اشتباهی

• 0

• salin  

• عضو از 1391/6/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 716

• 3406

لطف داری عزیزم

نقل از: Ahlhaal واقعا شما یکی از افرادی هستید ک فضای سایت را ب یک فضای آموزشی و جذاب تبدیل کردید سپاس از شما

:)

ـــــــــــ

• 2

• pepero32  
  • عضو از 1397/4/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 111

• 182

علت جنده شدن زن من زودانزالیم بود ، ( البته جنده...

علت جنده شدن زن من زودانزالیم بود ، ( البته جنده علنی نیست ولی تک پری میکنه) معمولا پنجشنبه ها بعدازظهر میره کوصش میذارن و شب میاد خونه ، البته عاشق هم هستیم ولی خب نیاز جنسی هم مث غذا و خوراک باید تامین شه... زودانزالی هیچ راه حل نداره. این حقیقتشه. صرف گفتن اراجیف در خصوص معاشقه و غیره باعث رفع مسعولیت از تلمبه زدن نمیشه..

ـــــــــــ

عقده های حقارت » در خیابانهای شهرم موج میزنند...

• 2

• ARASHSOHEILI  

• عضو از 1397/5/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 2

تقدیر

از شهوانی فقط این مطالبش خوبه بقیه قسمت ها خانمان بر اندازه..چون متاسفانه توی جامعه ما یه جور حیای بی جا وجود داره که نمیزاره مشکلات در زمینه سکشولوژی و راه های درمانش مطرح بشه

ـــــــــــ

• 2

• a99900  

• عضو از 1395/8/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 69

• 35

??

نقل از: pepero32 علت جنده شدن زن من زودانزالیم بود ، ( البته جنده علنی نیست ولی تک پری میکنه) معمولا پنجشنبه ها بعدازظهر میره کوصش میذارن و شب میاد خونه ، البته عاشق هم هستیم ولی خب نیاز جنسی هم مث غذا و خوراک باید تامین شه... زودانزالی هیچ راه حل نداره. این حقیقتشه. صرف گفتن اراجیف در خصوص معاشقه و غیره باعث رفع مسعولیت از تلمبه زدن نمیشه..

خب حالا بنظرت این خوبه که یکی دیگه میکنتش یا دلت میخواست خودت میکردیش ؟

ـــــــــــ

امیدوارم به اندازه ی کافی به دنیای اطرافم کمک کرده باشم ...

• 0

• mobarkali  
  • عضو از 1397/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 2

یکی از دلایل زود انزالی داشتن استرس و نداشتن ارامش...

یکی از دلایل زود انزالی داشتن استرس و نداشتن ارامش اعصاب می باشد تنها راهشم اسپری تاخیری هست راحت ۴۰ دقیقه جواب میده

ـــــــــــ

• 1

• rahgozar60  
  • عضو از 1397/3/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 57

• 8

45 دقیقه تاخیری ایجاد می کنه

امتحانش کنید (ok)

ـــــــــــ

• 0

• arash.sins73  

• عضو از 1397/7/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 28

• 13

ی راه حل خیلی خوب اینه ک مردان در هنگام سکس عجله و...

ی راه حل خیلی خوب اینه ک مردان در هنگام سکس عجله و استرسو بذهرن کنار..و بعدشم این ک هر چه سکس در طول هفته بیشتر بسه کم کم مدت زمان سکس هم بالا میره

ـــــــــــ

• 2

• Kushix  

• عضو از 1397/7/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 3

انزال

هرکی زود انزاله ۴ تا خط هروعین قبل سکس بگیره بش میگم دنیا دس کیه ??

ـــــــــــ

• 0

• salin  

• عضو از 1391/6/14

• 3406

نقل از: Kushix

نقل از: Kushix هرکی زود انزاله ۴ تا خط هروعین قبل سکس بگیره بش میگم دنیا دس کیه ??

دست شما درد نکنه عزیزم با این پیشنهادتون.

ـــــــــــ

• 2

• mosen51  

• عضو از 1397/6/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 21

تجربه ای در زمینه زود انزالی

ضمن احترام به راهنمایی که شما در زمینه زود انزالی فرمودید و من معمولا به هر نظر و عقیده ای احترام میزارم چون الزامن نظر من یا شما یا دیگران درست نیست ولی میتونیم از تجربیاتمون برای دیگران بگیم . اینکه شما فرمودین که بعد از ارضا شدن دوباره شروع کنید دوست دارم از همه اینها سوال بشه که آیا در بین شما کسی هست که بعد از ارضا شدن بتونه دوباره شروع کنه؟ مسلما نه چون آدم بی حال میشه و دیگه نمیتونه . ولی راه حلی که من تجربش کردم اینه که فقط و فقط خیلی زود به زود سکس کنید یعنی هرشب و هرشب این کارو تکرار کنید تا نتیجه رو ببینید . درسته روزها و هفته های اول خیلی زود مثل گذشته ارضا میشید ولی به مرور باعث تقویت به استلا کمر شما میشه . حالا از تجربه خودم بگم که حدود 18 سال پیش گرفتار اعتیاد شدم که 8سال طول کشید . بعد از ترک ( اونایی که گرفتار بودن درک میکنن چی میگم) چون بعد از ترک شبها بی اختیار از شما آب خارج میشه حالا فکرشو بکنید یه همچین آدمی بخواد نزدیکی هم بکنه . ولی ................ولی همین آدم اینقدر این کارو ادامه دادتا جایی که به جون بچم زنم از دستم فرار میکرد چون موقع سکس حدود 45 دقیقه طول میکشید تا ارضا بشم . یه خاطره کوچیک و خلاصه بگم که با رفقا رفتیم تایلند اونجا با زنایی که میاوردیم برای سکس حرفم میشد میگفتن تو چیزی مصرف کردی که ارضا نمیشی . یه چیزم بگم که قرار نیست به من یا هرکسی که دیر انزالی داره قرار نیست که جایزه ای بدن یا عکسی ندارم که بخوام معروف بشم فقط اینارو گفتم برای اونایی که فکر میکنند زودانزالی راه چاره ای نداره . امتحان کنید و تجربتونو برای دیگران بگید چون خیلیها اینطور هستن فکر نکنید که تنها شما هستی نه منم یه روزی اینطوری بودم

ـــــــــــ

• 6

• Kingjohn4545  
  • عضو از 1394/1/14

• 2

سلام دوستان ،
ببخشید که اینجا مطرح می کنم ؛
من...

سلام دوستان ، ببخشید که اینجا مطرح می کنم ؛ من با دوس دخترم یه مشکلی دارم، اونم اینه که خیلی خیلی وحشتناک حشریه همیشه ! معمولا هم به نسبت زود ارضا میشه و بعد ارضا شدن هم دوباره باز می خواد ، از کمر افتادم ... می خواستم بدونم چی کار میشه کرد تا زود ارضا نشه و مثلا بتونم واسه حداقل ۲۰-۱۵ دقیقه تلمبه بزنم واسه اومدن آبش ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

ـــــــــــ

• 0

• salin  

• عضو از 1391/6/14

• 3406

نقل از: Kingjohn4545

نقل از: Kingjohn4545 سلام دوستان ، ببخشید که اینجا مطرح می کنم ؛ من با دوس دخترم یه مشکلی دارم، اونم اینه که خیلی خیلی وحشتناک حشریه همیشه ! معمولا هم به نسبت زود ارضا میشه و بعد ارضا شدن هم دوباره باز می خواد ، از کمر افتادم ... می خواستم بدونم چی کار میشه کرد تا زود ارضا نشه و مثلا بتونم واسه حداقل ۲۰-۱۵ دقیقه تلمبه بزنم واسه اومدن آبش ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

الان یه عده هموطن غیور میان پیشنهاد میدن تریاک بکش.خخخخ

ـــــــــــ

• 1

• Kingjohn4545  
  • عضو از 1394/1/14

• 2

نقل از: salin

نقل از: salin
نقل از: Kingjohn4545 سلام دوستان ، ببخشید که اینجا مطرح می کنم ؛ من با دوس دخترم یه مشکلی دارم، اونم اینه که خیلی خیلی وحشتناک حشریه همیشه ! معمولا هم به نسبت زود ارضا میشه و بعد ارضا شدن هم دوباره باز می خواد ، از کمر افتادم ... می خواستم بدونم چی کار میشه کرد تا زود ارضا نشه و مثلا بتونم واسه حداقل ۲۰-۱۵ دقیقه تلمبه بزنم واسه اومدن آبش ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
الان یه عده هموطن غیور میان پیشنهاد میدن تریاک بکش.خخخخ

نه ، آخه خودم که مشکل زودانزالی ندارم ، می خوام بدونم چی کار کنم که دوس دخترم آبش دیرتر بیاد و دیرتر ارضا بشه ؟؟؟یا مثلا دیگه چی کار کنم که کمتر هم حشری باشه ؟؟؟ ممنون

ـــــــــــ

• 0

• Maryamreza2018  

• عضو از 1397/3/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 253

• 227

برای متاهلین راهکار خلاصی از زودانزالی اول استفاده...

برای متاهلین راهکار خلاصی از زودانزالی اول استفاده از کاندوم و دوم کمتر کردن فاصله بین سکسهاست اگه هفته ای یباره بکنش هفته ای دوبار یا سه بار

ـــــــــــ

به ریسکش نمی ارزه

• 3

• Kingjohn4545  
  • عضو از 1394/1/14

• 2

دوستان کسی نمی تونه راهنماییم کنه ؟؟؟
از کمر...

دوستان کسی نمی تونه راهنماییم کنه ؟؟؟ از کمر افتادم به خدا ، فقط بهم بگین چی کار کنم که یه مقدار شهوتش بخوابه یا اینکه موقع سکس دیر ارضا بشه ؟؟؟

ـــــــــــ

• 1

• naser522  
  • عضو از 1397/7/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 46

• 21

نقل از: pepero32

نقل از: pepero32 علت جنده شدن زن من زودانزالیم بود ، ( البته جنده علنی نیست ولی تک پری میکنه) معمولا پنجشنبه ها بعدازظهر میره کوصش میذارن و شب میاد خونه ، البته عاشق هم هستیم ولی خب نیاز جنسی هم مث غذا و خوراک باید تامین شه... زودانزالی هیچ راه حل نداره. این حقیقتشه. صرف گفتن اراجیف در خصوص معاشقه و غیره باعث رفع مسعولیت از تلمبه زدن نمیشه..

اشتباه نکن هم راه حل دارویی داره هم ذهنی

ـــــــــــ

• 1

• naser522  
  • عضو از 1397/7/20

• 21

نقل از: Kushix

نقل از: Kushix هرکی زود انزاله ۴ تا خط هروعین قبل سکس بگیره بش میگم دنیا دس کیه ??

آخر پیشنهاد بود

ـــــــــــ

• 0

• naser522  
  • عضو از 1397/7/20

• 21

نقل از: Kingjohn4545

نقل از: Kingjohn4545 دوستان کسی نمی تونه راهنماییم کنه ؟؟؟ از کمر افتادم به خدا ، فقط بهم بگین چی کار کنم که یه مقدار شهوتش بخوابه یا اینکه موقع سکس دیر ارضا بشه ؟؟؟

بیاتلگرام تا کمکت کنم

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا تا به حال با فکر *سکس با محارم* خودارضایی کرده اید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «