رفع مشکل بلوکه شدن هنگام ایجاد پروفایل

• admin  

• عضو از
    1388/7/29

• پست‌ها: 932

• 597

کاربران گرامی
در دو ماه گذشته به خاطر یک مشکل فنی گاهی هنگام ایجاد پروفایل، حساب کاربری بی دلیل مسدود می شد. این مشکل اکنون رفع شده است.

با پوزش فراوان

ـــــــــــ

لطفا قبل از طرح سوال،‌ راهنمای سایت را بخوانید. اگر موقع پست با مشکل فیلتر اسپم مواجه می شوید پست مشکل ساز را کپی کنید و در پیام خصوصی برایم بفرستید.

• 15

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• کوثلاو  

• عضو از 1397/7/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 618

• 590

ینی اکانتایی که قبلا موقع ساخته شدن بلوکه شدن...

ینی اکانتایی که قبلا موقع ساخته شدن بلوکه شدن ،الان انبلاک شدن؟ یا فقط بعد اینوشامل میشع؟

ـــــــــــ

• 1

• admin  

• عضو از 1388/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 932

• 597

نقل از: کوثلاو

نقل از: کوثلاو ینی اکانتایی که قبلا موقع ساخته شدن بلوکه شدن ،الان انبلاک شدن؟ یا فقط بعد اینوشامل میشع؟

متاسفانه نمی توانیم مشخص کنیم که اکانتی موقع ساخت پروفایل بلوکه شده. بنابراین امکان آنبلاک جمعی آنها وجود ندارد.

ـــــــــــ

لطفا قبل از طرح سوال،‌ راهنمای سایت را بخوانید. اگر موقع پست با مشکل فیلتر اسپم مواجه می شوید پست مشکل ساز را کپی کنید و در پیام خصوصی برایم بفرستید.

• 2

• Mamali_arak  

• عضو از 1397/9/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 9

سلام

**** ادمین دمت گرم کل آیدیهای بلوک شده را را آنبلوک کن یه حالی به همه بده خیلی از کاربرای قدیمی دوباره اکانت ساختن بالاخره معلوم بشه کی جدیده کی پیشکسوته (biggrin)

ـــــــــــ

• 4

• mfm...mashhad  

• عضو از 1397/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 13

نقل از: Mamali_arak

**** ادمین دمت گرم کل آیدیهای بلوک شده را را آنبلوک کن یه حالی به همه بده خیلی از کاربرای قدیمی دوباره اکانت ساختن بالاخره معلوم بشه کی جدیده کی پیشکسوته (biggrin)

راس میگه خیلی ایدی های منو جدیدا سر هیچ و پوچ بلاک کردی mfm_mashhad mfm.mashhad ایدی های خیلی قدیمیم رو هم که ذیگه یادم رفته این ایدی مو هم دوروزه ساخته بودم که زدی بلاکش کردی mfm..mashhad خیلی داغون شده سایت با این وضع

ـــــــــــ

• 1

• Drink_sex  
  • عضو از 1397/9/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 3

دهنمون صاف شد بس که کاربری ساختیم و بلاک کرد، یه...

دهنمون صاف شد بس که کاربری ساختیم و بلاک کرد، یه کم موارد اسپم رو کاهش بدید خیلی خوب میشه

ـــــــــــ

بابک ۲۹ساله از تهران کاملا امروزی تجربه زوج داشتم برای آشنایی بیشتر پیام بدید آیدی تلگرام atish_x

• 2

• میووو  

• عضو از 1397/9/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 74

• 176

نقل از: mfm...mashhad

راس میگه خیلی ایدی های منو جدیدا سر هیچ و پوچ بلاک کردی mfm_mashhad mfm.mashhad ایدی های خیلی قدیمیم رو هم که ذیگه یادم رفته این ایدی مو هم دوروزه ساخته بودم که زدی بلاکش کردی mfm..mashhad خیلی داغون شده سایت با این وضع

همین طور ادامه بدی آخرش میشی mfm...................mashhad (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• mfm...mashhad  

• عضو از 1397/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 13

نقل از: میووو

نقل از: میووو

همین طور ادامه بدی آخرش میشی mfm...................mashhad (biggrin)

(biggrin) (biggrin)
والا دهنمونو فاکید این اسپم ها. ایدی تلگرام میزنم تو تاپیکم میزنه بلاک شدی. میگوزم میگه بازم بلاک شدی

ـــــــــــ

• 2

• AlternateAccnt  
  • عضو از 1397/6/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 5

یک سوال

آیا امکان دارد به هنگام ویرایش پست ها و کامنت ها ربات آنتی اسپم اکانتی را بلاک کند؟

ـــــــــــ

• 1

• Drink_sex  
  • عضو از 1397/9/18

• 3

بله امکان داره کافیه کلمه ممنوعه بکار ببری مگر...

بله امکان داره کافیه کلمه ممنوعه بکار ببری مگر اینکه ادمین فیلتر اسپم رو برداشته باشه. قدیم خیلی خوب بود کلمه ممنوعه میزدی اجازه نمیداد ثبت شه الان کلمه ممنوعه بزنی سربع بلاک میشی و این یه فاجعه است

ـــــــــــ

بابک ۲۹ساله از تهران کاملا امروزی تجربه زوج داشتم برای آشنایی بیشتر پیام بدید آیدی تلگرام atish_x

• 0

• admin  

• عضو از 1388/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 932

• 597

نقل از: AlternateAccnt

نقل از: AlternateAccnt آیا امکان دارد به هنگام ویرایش پست ها و کامنت ها ربات آنتی اسپم اکانتی را بلاک کند؟

بله در صورتی که متنی ممنوع را به پست اضافه کنید.

ـــــــــــ

• 1

• Nucky  

• عضو از 1397/9/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 115

• 46

نقل از: admin

نقل از: AlternateAccnt آیا امکان دارد به هنگام ویرایش پست ها و کامنت ها ربات آنتی اسپم اکانتی را بلاک کند؟

ادمین جان اگه داخل تاپیک عکس بزاریم بلاک میشیم؟

ـــــــــــ

در جستجوی بانویی از تهران ، پروفایلو بخونین لطفا ، با ساپورت کامل و تامین همه مخارج ضروری. @nucky_th

• 0

• AlternateAccnt  
  • عضو از 1397/6/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 5

بله .. اما من در یکی‌ از پستهای خود متن را اصلا تغیر ندادم و در هنگام ویرایش فقط عکسی به پست اضافه کردم که فوری بلاک شدم! در پیام خصوصی نام کاربری که بدین صورت بلاک شد را برایتان فرستادهام.

ـــــــــــ

• 0

• jack3390  

• عضو از 1397/9/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

بلاک اکانت

منم چنتا اکانت ساختم سر کامل کردن پروفايل مسدود شد خب اکانت ها چي ميشه پيگيري ميشه ازاد ميشه اکانت نميشه چي ميشه اکانت ازاد کنيد

ـــــــــــ

سکس نصف لذت زندگي

• 0

• کوثلاو  

• عضو از 1397/7/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 618

• 590

نقل از: alibazi2016

نقل از: alibazi2016 الانم موقع تاپیک گذاشتن بلاک میکنه

خدایی این کون خودته؟؟؟ اگه دختر بودی روزی ۱میلیون ازین کون درآمد داشتی

ـــــــــــ

• 1

• Soheil_xxx19  

• عضو از 1397/9/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 4

مردم از بس اکانت ساختم بخدا. من بالای 10 تا اکانت...

مردم از بس اکانت ساختم بخدا. من بالای 10 تا اکانت ساختم به محض فعالسازی و لوگین بن میشدم. دیوونه شده بودم خدایی. ممنون که رفع کردید (clap)

ـــــــــــ

کرمانشاه زن سن بالا که میخواد حال کنه در خدمتم.

• 0

• Drink_sex  
  • عضو از 1397/9/18

• 3

اینکه خیلی بده! لطفا مثل سابق مانع ارسالش بشید تا اینکه بخاطره ارسال یه جمله ناخودآگاه ممنوعه کاربری بلاک شه کلا

ـــــــــــ

• 0

• حسرتخور  

• عضو از 1395/4/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 72

• 35

سلام

ادمین محترم من یه اکانت داشتم به اسم " درجستجویکس " متاسفانه بی دلیل غیرفعال شده، اگه بتونید بهم برگردونینش خیلی ممنون میشم

ـــــــــــ

• 0

• bad_boy1995  

• عضو از 1397/8/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 1

خوب حداقل حسابایی ک دی اکتیو شدنو دوباره اکتیو...

خوب حداقل حسابایی ک دی اکتیو شدنو دوباره اکتیو کنین...

ـــــــــــ

• 0

• Nazi85mm  

• عضو از 1397/9/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 26

• 8

آه و ناله فقط?

بچه ها خیلی داغم اگه کسی بیکاره بیاد تل... راستی تو ایدی ربات میتونین از همه جا دوست پیدا کنین... جوووووون منتظرتونم???????

ـــــــــــ

ایدی @sigheyab_tbot

• 0

• marjan.ali66  
  • عضو از 1397/10/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 162

الکی یه اکانت من که کلی عکس و تایپیک داشتم هم بلاک...

الکی یه اکانت من که کلی عکس و تایپیک داشتم هم بلاک شده و بعد به ادمین میگم ، میگه اگهی دوست یابی دادی در صورتی که اصلا این کارو نکردم . به نظر من سلیقه ای و از روی عمد بلاک میشه الانت ها، تا کاربر مجبور بشه اکانت درسک کنه و دوباره تایپیک بزنه و امار سایت بره بالا

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

کتگوری مورد علاقه شما در سایت های فیلم سکسی؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «