رها:معرفی یه سری احمق بیشعور که تو سایت ول میچرخن

• رها0021  

• عضو از 1396/4/8
  • پست‌ها: 93
  • 84

با سلام به همه عزیزان
ینی نمیدونم چی بگم از دست این جماعت بیشعور بی فرهنگ که خودشون با هزار درخواست و التماس پیام میدن بعد وقتی پای قرار گذاشتن میرسه مثه بچه ها جا میزنن
حالا که اینجوریه به زودی تو همین تاپیک لو میدمشون تا دیگه ازین غلطا نکنن
من نمیدونم چه مرضیه که این کارو میکنن واقعا خب اگه نمیخوای چرا قرار میذاری
اگرم میخوای چرا جا میزنی
واقعا باید تاسف خورد به بی فرهنگی بعضی از هموطنامون

ـــــــــــ

دنبال تجربه ام ام اف

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• red.roses  
  • عضو از: 1396/4/13
  • پست‌‌‌ها: ‌ 25
  • 13

عزیزم

تو ایران زندگی میکنیا. چه زدی تو ریه هات که این پستو گذاشتی؟

ـــــــــــ

میترسی یا جرات نداری یا سرکاری هستی، الکی وقته من و خودتو نگیر

• 0

• sheikh.pashmak  
  • عضو از: 1395/12/18
  • پست‌‌‌ها: ‌ 20
  • 13

99 درصد کسایی که اینجا هستن چرت میگن. طول میکشه تا...

99 درصد کسایی که اینجا هستن چرت میگن. طول میکشه تا بشه یه نفر خوب و مطمئن از اینجا پیدا کرد

ـــــــــــ

• 0

• shadow69  

• عضو از: 1395/10/9
  • پست‌‌‌ها: ‌ 1416
  • 1896

shadow

حالا بیا در نظر بگیریم داری حقیقتو میگیو دختری اون کزخلام حق دارن خوب نصف بیشتر اعضا سایت بچه جقله های 15 سالن که تو عمرشون فقط با ننشون حرف زدن کاره خاصی نکردن این جا هم ه فقط در حد جق زدن گاهی خصوصی کس میگن میلیسن تا یه عکس بگیرن موجبات جق زدنشون فراهم شه تخم اقدام عملی ندارن چون پاش که بیوفته کیونی از اب در میان

ـــــــــــ

follow your dreams they know their way

• 3

• red.roses  
  • 13

این آمارو از کجا گرفتی؟

نقل از: shadow69 حالا بیا در نظر بگیریم داری حقیقتو میگیو دختری اون کزخلام حق دارن خوب نصف بیشتر اعضا سایت بچه جقله های 15 سالن که تو عمرشون فقط با ننشون حرف زدن کاره خاصی نکردن این جا هم ه فقط در حد جق زدن گاهی خصوصی کس میگن میلیسن تا یه عکس بگیرن موجبات جق زدنشون فراهم شه تخم اقدام عملی ندارن چون پاش که بیوفته کیونی از اب در میان

نکنه ادمینی خخخخ

ـــــــــــ

• 0

• hamvatanWTF  
  • عضو از: 1396/5/22
  • پست‌‌‌ها: ‌ 14
  • 11

قرار بوده آشنا بشی رفاقتی بکنتت یا پولی؟
اگه پولی...

قرار بوده آشنا بشی رفاقتی بکنتت یا پولی؟ اگه پولی بوده نباید ناراحت بشی حتی کنکورم کسی دانشگاه پولی قبول بشه و نره محرومیت نداره. پس WTF به اون رفاقتی ها که ایستگاه میکنن

ـــــــــــ

هموطن با آدم موش صفت رفاقت نکن!

• 1

• رها0021  

• عضو از: 1396/4/8
  • پست‌‌‌ها: ‌ 93
  • 84

بعد یه سری مجرد و غیر مجرد میان میگن تو سایت زوج...

بعد یه سری مجرد و غیر مجرد میان میگن تو سایت زوج واقعی پیدا نمیشه همین کارارو میکنن که هیچ کس به هیچ کس اعتماد نمیکنه و روز به روز اعتماد تو جامعمون کمتر میشه

ـــــــــــ

دنبال تجربه ام ام اف

• -1

• shadow69  

• 1896

shadow

نقل از: red.roses
نقل از: shadow69 حالا بیا در نظر بگیریم داری حقیقتو میگیو دختری اون کزخلام حق دارن خوب نصف بیشتر اعضا سایت بچه جقله های 15 سالن که تو عمرشون فقط با ننشون حرف زدن کاره خاصی نکردن این جا هم ه فقط در حد جق زدن گاهی خصوصی کس میگن میلیسن تا یه عکس بگیرن موجبات جق زدنشون فراهم شه تخم اقدام عملی ندارن چون پاش که بیوفته کیونی از اب در میان
نکنه ادمینی خخخخ

حالا بماند :)))))))
ولی چنتا پیش نهاد کیون دادن از همین بچه جقله ها بهم شد طرف رو پروفایلش زده 30 خورده ای میگه کیونیم میگم خجالت بکش از سنت میگه 15 سالمه بگیر تا تهش ^-^

ـــــــــــ

• 1

• red.roses  
  • 13

"بماند" رو برو تو چای خونه محلتون استفاده کن.

نقل از: shadow69
نکنه ادمینی خخخخ

ولی چنتا پیش نهاد کیون دادن از همین بچه جقله ها بهم شد طرف رو پروفایلش زده 30 خورده ای میگه کیونیم میگم خجالت بکش از سنت میگه 15 سالمه بگیر تا تهش ^-^

الکی آمار تولیدکه نکن برا قلبت خوب نیست

ـــــــــــ

• 1

• shadow69  

• 1896

shadow

نقل از: shadow69
نکنه ادمینی خخخخ

الکی آمار تولیدکه نکن برا قلبت خوب نیست

بیا به یه جقله دیگه خندیدیم کیونشو طرفم نشونه گرفت تو اصن خایه مالی بسیک برو انتر

ـــــــــــ

• 1

• red.roses  
  • 13

میخواستی حواستو جمع میکردی که سرکارت نذارن

نقل از: رها0021 بعد یه سری مجرد و غیر مجرد میان میگن تو سایت زوج واقعی پیدا نمیشه همین کارارو میکنن که هیچ کس به هیچ کس اعتماد نمیکنه و روز به روز اعتماد تو جامعمون کمتر میشه

البته بازم مقصر ترسه نه فرهنگ و اینا

ـــــــــــ

• 0

• رها0021  

• 84

میشه دعواهاتونو ببرید یه جای دیگه دوستان

میشه دعواهاتونو ببرید یه جای دیگه دوستان

ـــــــــــ

دنبال تجربه ام ام اف

• 0

• Magicmfm  

• عضو از: 1396/5/4
  • پست‌‌‌ها: ‌ 1

:)

hers nakhor shiret khoshk mishe

ـــــــــــ

• 0

• red.roses  
  • 13

نه نمیشه ببریم

نقل از: رها0021 میشه دعواهاتونو ببرید یه جای دیگه دوستان

ماشینمون تعمیرگاهه والا میبردیم

ـــــــــــ

• 2

• رها0021  

• 84

نقل از: hamvatanWTF

نقل از: hamvatanWTF قرار بوده آشنا بشی رفاقتی بکنتت یا پولی؟ اگه پولی بوده نباید ناراحت بشی حتی کنکورم کسی دانشگاه پولی قبول بشه و نره محرومیت نداره. پس WTF به اون رفاقتی ها که ایستگاه میکنن

این چه مقایسه ای بود ? وقتی کسی حرف میزنه قرار میذاره بعد یهو کنسل میکنه ینی چی ?اونم بدون خبر

ـــــــــــ

دنبال تجربه ام ام اف

• 0

• ali.eskandari  
  • عضو از: 1393/12/13
  • پست‌‌‌ها: ‌ 14

نقل از: رها0021

نقل از: رها0021
نقل از: hamvatanWTF قرار بوده آشنا بشی رفاقتی بکنتت یا پولی؟ اگه پولی بوده نباید ناراحت بشی حتی کنکورم کسی دانشگاه پولی قبول بشه و نره محرومیت نداره. پس WTF به اون رفاقتی ها که ایستگاه میکنن
این چه مقایسه ای بود ? وقتی کسی حرف میزنه قرار میذاره بعد یهو کنسل میکنه ینی چی ?اونم بدون خبر

احتمالا طرف اون موقع که قرار گذاشته باهاتون کمرش پر بوده بعد اینکه قرار ست کردین رفته یه دست زده نظرش کلا عوض شده و توبه کرده (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

بخاطر جو مسمومه

راستش تو ایران که بودم چند بار از طریق زوج درخواست سکس شد البته پولی چقدر زنه زنگ زد ولی من می‌ترسیدم چون فکر میکردم ممکنه خفت کنن یعنی مثلاً طرف یجورایی باج بخواد بگه با زن من سکس کردی باید پول بدی وگرنه به پلیس زنگ میزنم و هزارجور از این فکر و خیالات. با گی ها هم همینطور. بندرت تو تهران واقعا با پسری قرار میزاشتم فکر میکردم بیاد خونه مجردیم ممکنه طرف عوضی درآد خفت کنه یا آمار بده رفیقاشم بیان چونن مشابه شو شنیده بودم اتفاق افتاده. یه زمانیم با یه زنه دوست بودم جا نداشتیم واسه سکس.کسیم مکان نمی‌داد مجبور شدیم بریم سینما که اونجا یکم باهم ور بریم یارو عوضی مارو اورد درست زیر صندلی هایی که چراغ کنارشه گفت همینجا فقط بشینید. خلاصه نفرت انگیز بود اون شرایط و باعث شد بعدش که خونه مجردی گرفتم عقده کنم به احدی اجازه ندم از مکانم واسه خودش سو استفاده کنه . الان اینجا تو اروپا این ترس ها رو ندارم آدما خودشونن و قابل اعتمادند. راحت با مرد و زن قرار میزارم میرم خونشون کلی از این اپ ها هست میگه دوروبرت کیا هستن واسه دوستی و رابطه بدون هیچ ترسی عکس میدم قرار میزارم.

ـــــــــــ

عکس های کیرم تو پروفایل

• 1

• kir_mushaki  
  • عضو از: 1391/10/5
  • پست‌‌‌ها: ‌ 7
  • 1

اعتماد؟؟؟

کسایی که از صداقت دیگران‌سو استفاده میکنن‌و نمیفهمن کی راسته کی دروغ ، نباید انتظار بیشتری داشت عزیزم

ـــــــــــ

• 0

• saeidm2  
  • عضو از: 1390/10/29
  • پست‌‌‌ها: ‌ 8
  • 2

سورپرایز

رها جان، اخه شرایطی که مطرح میکنین منطقی نیست ... رو چه حسابی باید توقع داشته باشی برای اشنایی ایفون ۷ کادو بگیری؟

ـــــــــــ

• 2

• Eroticaa  

• عضو از: 1396/5/2
  • پست‌‌‌ها: ‌ 21
  • 7

یاد اون پسر مو قرمزه تو "امریکن پای" افتادم که...

یاد اون پسر مو قرمزه تو "امریکن پای" افتادم که ادعای دختر بازی و تعدد روابطش با دخترا اونجای خر و جر داده بود و اخر فیلم مشخص شد تنها سکسی که تو زندگیش داشته سکس با هندوانه بوده! مصداق بارز وطنیشم همین 23 سانتیای خودمونن. (biggrin)

ـــــــــــ

Being bad is good

• 0

• g.g.k.g.g.k  

• عضو از: 1394/11/21
  • پست‌‌‌ها: ‌ 46
  • 28

ما خودمون کشتیم باهات قرار بزاریم با ما نذاشتی...

ما خودمون کشتیم باهات قرار بزاریم با ما نذاشتی رفتی با یکی قرار گذاشتی که اینجوری قالت گذاشت (اینجاست که باید از جمله باسه ما خار داره باید استفاده کرد )

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

رنگ چشم مورد علاقه؟ (برای مشاهده هر رنگ به اولین نظر این نظرسنجی نگاه کنید.)

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «