روابط فراخانوادگی از نوع ایرانی

• k.h.d  

• عضو از
    1398/4/11

• پست‌ها: 94

• 397

پوزیشنها و فانتزی های سکسی اونقدر فراوونه که از شمار خارجه. میشه گفت به عدد آدما راه برای سکس هست . روابط فراخانوادگی یا فرازناشویی هم از جمله پوزیشنهای سکسیه که به شکل ها و فاز های متنوع (ضربدری،موازی،mfm,fmfو....)
در کشورهای مختلف رایجه و در کشور ماهم خواهان فراوانی پیدا کرده حالا اینکه افرادی که خواهان این رابطه ها هستند در عمل چقدر پایه هستند و اونایی که ادعا میکنند این رابطه را داشته اند چقدر راست میگن من نمیدونم. شما نظرتون چیه؟

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Pesareshad7  
  • عضو از 1397/9/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 4

تجربه شخصی

خودم از حدودا سال 88 دنبال و پیگیر این موضوع هستم تا الان خیلی از کسایی دارن خاطره میگن فقط بازگو کننده فیلم سکسی هستن نه بیشتر عده ی خاصی هم هستن که دارن این روابط رو انجام میدن که عمده ی اونا بهایی هستن و توی شهر هایی مثل مشهد تهران شهرکرد شیراز و تبریز بیشتر حضور دارن یه عده هم هستن که جزء مردم عادی هستن و فقط بخاطر رفع نیاز جنسی دنبال اینا راه افتادن این کلیت داستان روابط خانوادگی در ایران اما جدای این بحث ها سخت شدن شرایط ازدواج و روابط جنسی قبل اون هم پسر ها و هم دختر ها رو تنوع طلب کرده و همین باعث رواج این نوع روابط توی جامعه ای مثل ایران شده که به غیرت و شرف معروفن اما سعی میکنن این روابط رو توجیه کنن که هیچ کدام قابل قبول عقل و جامعه فعلی نیس در آخر بگم که این راه به ترکستان است اما منه جوان محدود شده از لحاظ روابط جنسی بدم نمیاد با یک زوج در ارتباط باشم لامصبا 10 ساله دنبال زوجم گناه دارم یکی بیاد دیگه(افغانی باشه چه بهتر)بخدا به هیچ کسی نمیگم (rolling) (rolling) (rolling) (dash) (dash)

ـــــــــــ

کون کن هستم

• 1

• k.h.d  
  • عضو از 1398/4/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 94

• 397

تحقق رابطه فراخانوادگی

از اونجا که معمولا در تمامی پوزیشنهای روابط فراخانوادگی حداقل پای یک زوج در میونه، بدیهیه که برای تحقق این رابطه رضایت و تصمیم زوج ها نقش اساسی داره و البته شرایط فراوانی برای عملی شدن این جور رابطه لازمه

ـــــــــــ

• 0

• Mehran20santi  

• عضو از 1398/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 22

دادا

من تو سه سال با شیش تا زوج از طریق این سایت اشنا شدم شما چطور نشد؟ اونم این مدت به جای کتاب نوشتن عکس کیرت رو بزار و اینکه به بدن و هیکلت برس

ـــــــــــ

مهران هستم،مجرد،سی،سه ساله،قد۱۸۳وزنم۸۰_کیربیست سانت واقعی،تلگرام assszzz1365

• 2

• Pesareshad7  
  • عضو از 1397/9/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 4

ممنونم

نقل از: Mehran20santi من تو سه سال با شیش تا زوج از طریق این سایت اشنا شدم شما چطور نشد؟ اونم این مدت به جای کتاب نوشتن عکس کیرت رو بزار و اینکه به بدن و هیکلت برس

ممنونم بابت توصیه هایی که کردی حتما اجرا میکنم ولی فیک زیاد به پستم خورده متاسفانه

ـــــــــــ

کون کن هستم

• 0

• k.h.d  
  • عضو از 1398/4/11

• 397

نقل از: Pesareshad7

نقل از: Mehran20santi من تو سه سال با شیش تا زوج از طریق این سایت اشنا شدم شما چطور نشد؟ اونم این مدت به جای کتاب نوشتن عکس کیرت رو بزار و اینکه به بدن و هیکلت برس
ممنونم بابت توصیه هایی که کردی حتما اجرا میکنم ولی فیک زیاد به پستم خورده متاسفانه

آره اکثرا فِیک هستند بخصوص اونایی که میگن زوج هستند. بیشتر اونایی هم که میگن با زوج ها رابطه داشتن دچار خیالپردازی و رؤیا اندیشی شده اند

ـــــــــــ

• 0

• 96khoshtip96  
  • عضو از 1393/9/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 108

• 58

نقل از: Pesareshad7 خودم از حدودا سال 88 دنبال و پیگیر این موضوع هستم تا الان خیلی از کسایی دارن خاطره میگن فقط بازگو کننده فیلم سکسی هستن نه بیشتر عده ی خاصی هم هستن که دارن این روابط رو انجام میدن که عمده ی اونا بهایی هستن و توی شهر هایی مثل مشهد تهران شهرکرد شیراز و تبریز بیشتر حضور دارن یه عده هم هستن که جزء مردم عادی هستن و فقط بخاطر رفع نیاز جنسی دنبال اینا راه افتادن این کلیت داستان روابط خانوادگی در ایران اما جدای این بحث ها سخت شدن شرایط ازدواج و روابط جنسی قبل اون هم پسر ها و هم دختر ها رو تنوع طلب کرده و همین باعث رواج این نوع روابط توی جامعه ای مثل ایران شده که به غیرت و شرف معروفن اما سعی میکنن این روابط رو توجیه کنن که هیچ کدام قابل قبول عقل و جامعه فعلی نیس در آخر بگم که این راه به ترکستان است اما منه جوان محدود شده از لحاظ روابط جنسی بدم نمیاد با یک زوج در ارتباط باشم لامصبا 10 ساله دنبال زوجم گناه دارم یکی بیاد دیگه(افغانی باشه چه بهتر)بخدا به هیچ کسی نمیگم (rolling) (rolling) (rolling) (dash) (dash)

دوست عزیز بنده اصلا نسبت به هیچ دین و مذهبی تعصبی ندارم اما اینکه میگی بهائیها اینکارو میکنند کاملا حرف چرت و پرتی هستش !!!!!!!!

چون من خودم از نزدیک دوتا زوج رو میشناسم از همین سایت اتفاقا یه زوج سنتی که روزه هم میگیرن و اون یکی اگه بگم کاملا مذهبی هستن باور نمیکنی؟؟

مگه چند درصد جامعه بهایی هستش؟؟

و چند درصدشون تو اینجان

ـــــــــــ

عقیده هرکسی محترمه

• 6

• Rezareza60  
  • عضو از 1396/10/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 144

• 121

اینجوری که نوشتی (ضربدری،موازی،mfm,fmfو......) اون...

اینجوری که نوشتی (ضربدری،موازی،mfm,fmfو......) اون غیره پس FATP هم جز روابط خانوادگی حساب میشه ؟ (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Moeinpak  
  • عضو از 1398/5/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 7

نفر سومم تهران پرند

من با زوج رابطه داشتم این که عکس آلتت ونو بزارید واسه پیدا کردن زوج بی فرهنگی

ـــــــــــ

میلاد 24مجرد تهران نفر سوم سکس با زوج بهترین لذتmiladpak@

• 2

• k.h.d  
  • عضو از 1398/4/11

• 397

نقل از: Rezareza60

نقل از: Rezareza60 اینجوری که نوشتی (ضربدری،موازی،mfm,fmfو......) اون غیره پس FATP هم جز روابط خانوادگی حساب میشه ؟ (biggrin)

این که میگی را من نمیدونم چیه ؟ میشه در موردش توضیح بدی ؟

ـــــــــــ

• 0

• امیر_  

• عضو از 1398/3/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 167

• 37

بعله

بعله

ـــــــــــ

قم هستم برای ساک تو ماشين 200ميدم فقط دخترا و خانوما به کسی توهین نشه پیشنهاد پول فقط ی هدیه از طرف منه اینم تلمه amir18191

• 0

• koskon1970  
  • عضو از 1398/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 1

کوسکش تو اصن معنی بهایی رو میدونی ?

کوسکش تو اصن معنی بهایی رو میدونی ?

ـــــــــــ

همینم که هستم .تو چطور ?

• 1

• baby28  
  • عضو از 1397/9/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 363

• 454

تایپیکت جالبه

تایپیکت جالبه

ـــــــــــ

• 0

• M_candidlove  
  • عضو از 1397/12/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 50

• 38

kheili doost daram tajrobash konam betor vaghei

khnoomam jelom be bahaneh modeling yejoorayee chat hot karde va ax dade az andamesh, khodam ba taraf hamahang boodam ke bere roo mokhe khanoomam, vali khob kheili pish naraft

ـــــــــــ

• 0

• k.h.d  
  • عضو از 1398/4/11

• 397

علت گرایش به رابطه فراخانوادگی

علت گرایش به روابط فراخانوادگی برحسب نوع پوزیشن و موقعیت افراد فرق میکنه. اگه از دیدگاه زوج ها بررسی کنیم دلایلی مثل تنوع خواهی و تمایل به تجربه های جدید .عدم ارضاء زوج از یکدیگر،مسایل مالی و...گاهی هم زوج ها هدفشون فقط آشنایی وگسترش روابط اجتماعی هست و الزاما دنبال سکس نیستند. افراد مجرد هم که عمدتا آقایون هستند به خاطر موانع ازدواج و یا کسب تجربه و لذت طلبی به این نوع رابطه گرایش دارن

ـــــــــــ

• 1

• k.h.d  
  • عضو از 1398/4/11

• 397

یه نکته اساسی در روابط فراخانوادگی

اینکه روابط فراخانوادگی اساسا از نظر اجتماعی یا روانشناسی درسته یا غلط کاری ندارم اما یه نکته به نظر من از طرف اونایی که میخوان این رابطه را داشته باشن به خصوص زوج ها باید رعایت بشه و اونم اینه که زن و شوهر هر دو با اطلاع ورضایت کامل همدیگه این کار را بکنند مثلا اگه قراره ضربدری کار کنند هم زن و هم شوهر کاملا راضی باشند یا اگه قراره زن با یه نفر دیگه باشه شوهرشم در جریان باشه و در صحنه حضور داشته باشه و یا آقایون متأهل نخوان یواشکی زنشون نفر سوم زوج ها بشن یا با کسی دیگه باشن. اگه این نکات رعایت نشه در حکم خیانته و اساس خانواده از هم میپاشه و اگه رعایت بشه یعنی با اطلاع و رضایت همدیگه انجام بشه خیلی هم خوبه و رابطه زن و شوهر گرمتر و صمیمانه‌تر هم میشه

ـــــــــــ

• 0

• hami_jis  

• عضو از 1398/1/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 197

• 11

هرزگی مامان تو ويس

مامان مریمم 43 مذهبی چادری بى ام روش دلم فحش ناموس ميخواد ميخوام با فحش گاييده شه و از جنده بازیاش برام تعریف کنید مثلا زیر چادرش خودشو میماله میخام با حرفاتون ارضا بشممممممممممم

"يه بانو ميخوام تو ويس بهم فحش بده و تحقيرم كنه " بانـــــــــــو

ـــــــــــ

• 0

• hami_jis  

• عضو از 1398/1/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 197

• 11

هرزگی مامان تو ويس

مامان مریمم 43 مذهبی چادری بى ام روش دلم فحش ناموس ميخواد ميخوام با فحش گاييده شه و از جنده بازیاش برام تعریف کنید مثلا زیر چادرش خودشو میماله میخام با حرفاتون ارضا بشممممممممممم

"يه بانو ميخوام تو ويس بهم فحش بده و تحقيرم كنه " بانـــــــــــو

ـــــــــــ

• 0

• k.h.d  
  • عضو از 1398/4/11

• 397

نتایج مثبت روابط فراخانوادگی

در صورتیکه شرط اساسی برای شروع رابطه فراخانوادگی یعنی همون تمایل و رضایت زن و شوهر رعایت بشه ،این رابطه میتونه نتایج مثبتی به همراه داشته باشه از قبیل: تنوع در سکس و لذت بیشتر، کسب تجربه های جدید، اطلاع از علایق نهفته همسران ، آگاهی نسبت به ضعف ها و ناتوانی ها و تلاش برای رفع آنها ،گسترش روابط دوستانه ،دستیابی به روابط اجتماعی مدرن و باکلاس ،شور و نشاط در زندگی،صمیمانه‌تر شدن رابطه زن و شوهر و......

ـــــــــــ

• 0

• kelke900  
  • عضو از 1394/1/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 5

فقط خوشم میاد که یک مشت جقی همه اشون جامعه شناس و...

فقط خوشم میاد که یک مشت جقی همه اشون جامعه شناس و روانشناس و ... شدند و یکی اشون پیدا نمی شه بگه نمی دونم و نمیدونمو نظری ندارم

ـــــــــــ

• 1

• k.h.d  
  • عضو از 1398/4/11

• 397

موانع و مشکلات احتمالی روابط فراخانوادگی

از اونجا که در این نوع رابطه پای چن نفر در میونه در عرف جامعه ما نیست بنابراین موانع و مشکلاتی در این رابطه ممکنه ایجاد بشه ار قبیل: عدم صداقت هر یک از طرفین رابطه و فِیک بودن، بی جنبه و بی کلاس بودن برخی ها که در این رابطه قرار میگیرند،آبروریزی و فاش شدن قضیه، احساس گناه در برخی ها که ریشه های مذهبی دارند ،مشکلات مربوط به بچه‌ها برای زوج هایی که دارای فرزند هستند، مشکل نبودن مکان و جای مناسب و ....

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

اگه تو یه جمع زیاد و مختلط از شما بخوان جلوی همه برقصید اینکارو میکنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «