داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

روایت سکس با محجبه ها و مذهبی ها را اینجا بخوانید

1398/11/23

دوستان عزیز سلام ، این تاپیک جدیدمه ، بنا به پیشنهاد خودتان ، لطفا هر کس از سکس با محجبه ها و مذهبی ها از محارم و غیر محارم خاطرات دارد ، با جزئیات بنویسد.

27327 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-02-12 12:34:56 +0330 +0330

اینم از تاپیک جدید ، همه منتظر روایت های متفاوت شما هستند.

1 ❤️

2020-02-12 13:45:50 +0330 +0330

فعالیت کنید و از شیطونی های خودتان بگید.

0 ❤️

2020-02-12 13:54:20 +0330 +0330

باورم نمی شد که پشت اون همه حجاب و چادر عربی و مقنعه با شلواروساق بند تاروی انگشتهای دست انقدر شهوت خوابیده باشه .باور کنین توسکس یه لحظه واهمه برم داشت که نکنه موقع ساک زدن از شدت حشری شدن کیرمو گاز بگیره .خاطره ای تکرار نشدنی

5 ❤️

2020-02-12 14:08:50 +0330 +0330

یه بار تو خیابون یه خانوم چادری رو سوار کردم و این طرف و اون طرف گفتم با هم باشیم و اینا و با ناز و ادا قبول کرد و رفتیم خونه من چادرش رو که از سرش برداشت تشتکم پرید و دیدم سر استینش درجه داره و ستوان نیرو انتظامی گشت ارشاد بودش ??? جاتون خالی یه جوری یه مدتی می کردمش که نمی تونست درست راه بره یعنی براش خاطره ساز شدم و از یه تایمی هم کیرش کردم و بهم زدم و هنوز چند ماهی یه بار زنگ می زنه که تجدید خاطره کنیم و حال داشته باشم می کنمش و میره برای چند ماه بعد ??? عمرا هیشکی محجبه عین اینو نگایدده باشه ?

2020-02-13 07:59:34 +0330 +0330

دوستان به درخواست خودتان این تاپیک را زدم و اگر می خواهید اینطور غیر فعال باشد بهتر است تاپیک بسته شود.

0 ❤️

2020-02-13 11:06:10 +0330 +0330

سال اول دانشگاه خیلی اتفاقی با یه دختر محجبه اشنا شدم تو دانشگاه همیشه با چادر و هد بود 2-3 بار با ماشین رفتیم بیرون از شهر حتی نمیراشت لمسش کنم یبارش دیگه کفری شدم بزور بغلش کردم و شروع کردم بوسیدن و لب گرفتن کم کم شل شد چادرشو دراوردم دکمه های مانتوشو یکی یکی باز کردم یکم مقاومت میکرد ولی خب با لب گرفتن و مالوندن مقاومتش کم میشد سینشو دراوردم عالی بود سفت و سربالا شلوارشم با یه زحمت دراوردم ساک نمیزد بهش گفتم از کون قبول نکرد اولش لاپایی زدم بعدش از کون کردمش دفعات بعد به محض بیرون رفتن از شهر لب بازی و مالوندن شروع میشد

2020-02-13 11:23:00 +0330 +0330

عالی و همینطور ادامه بدهید

1 ❤️

2020-02-13 12:01:21 +0330 +0330

حدود ۱۷ یا ۱۸ ساله بودم و با یکی از بچه ها, با ماشین باباش دور دور میکردیم که یه خانم محجبه و چادری دست بلند کرد و سوارش کردیم, انقدر محجبه بود که من ضبط ماشبنو خاموش کردم, که خودش پرسید چرا خاموش کردی؟ جواب دادم به خاطر شما, شاید بدتون بیاد که خندید و گفت روشن کن… خلاصه کنم که خانمه جنده پولی بود و با کلی بدبختی بردیمش خونه یه بچه های دیگه که شدیم سه نفر…

اما قسمت عجیب ماجرا اونجا بود که موقعی که من رفتم توی اتاق به عنوان نفر اول, دیدم خانمه کاملا لخت شد و یه ملحفه سفید از کیفش در آورد و کشید روی خودش … 😠 و فقط به اندازه یه توپ بسکتبال یا بزرگتر جلوی ملحفه سوراخ بود و گفت بیا شروع کن… (clap) وقتی علت رو پرسیدم گفت: نمیخوام که عرق بدنم با عرق نامحرم قاطی بسه…, 😢

این ماجرا شده بود سوژه خنده چندین سال برو بچز…

میدونم باورش براتون سخته … وای اتفاقی بود که افتاد…,.

یادش به خیر… 😁 😁

7 ❤️

2020-02-13 12:17:12 +0330 +0330
نقل از: Poria30tehhran پوریام ۳۰ تهران

بفرما آقا پوریا

0 ❤️

2020-02-13 12:39:56 +0330 +0330

هر کس زن حامله و سن بالا دوست داره بیاد داخل

0 ❤️

2020-02-14 04:44:53 +0330 +0330
نقل از: کوسلیس۲۰ من یه خواهر محجبه دارم که الان ازدواج کرده ولی زمانی که مجرد بود یکی از بستگان کیرتیز که اونم خیلی ادعا داشت آدم پاکیه بشدت خواهرمو از کون گایید اونموقع من بچه بودم و اتفاقی سکسشونو دیدم زمانی که مامان بابام خونه نبودن میودم خوارمو از کون میکرد اون پفیوز بهم پول میداد که برم واسه خودم بستنی بخرم به خیال اینکه من رفتم بیرون میگرفت خواهرمو از کون میکرد هنوز تصویرش جلوی ذهنمه خواهر من انقدر محجبه بود کسی باور نمیکرد اون طرف هم که میگایید کونشو خیلی خودشو آدم مقید و مذهبیی نشون میداد لامصب کون خواهرمو جوری میکرد بعد از رفتنش خواهرم درست نمیتونست راه بره منم بچه بودم فقط یواشکی نیگاشون میکردم و میترسیدم چیزی به کسی بگم

حتما خودتم هوست شد جای خواهرت باشی

1 ❤️

2020-02-14 06:55:36 +0330 +0330
نقل از: kiakish
نقل از: Newah007 حدود ۱۷ یا ۱۸ ساله بودم و با یکی از بچه ها, با ماشین باباش دور دور میکردیم که یه خانم محجبه و چادری دست بلند کرد و سوارش کردیم, انقدر محجبه بود که من ضبط ماشبنو خاموش کردم, که خودش پرسید چرا خاموش کردی؟ جواب دادم به خاطر شما, شاید بدتون بیاد که خندید و گفت روشن کن.... خلاصه کنم که خانمه جنده پولی بود و با کلی بدبختی بردیمش خونه یه بچه های دیگه که شدیم سه نفر....

اما قسمت عجیب ماجرا اونجا بود که موقعی که من رفتم توی اتاق به عنوان نفر اول, دیدم خانمه کاملا لخت شد و یه ملحفه سفید از کیفش در آورد و کشید روی خودش … 😠 و فقط به اندازه یه توپ بسکتبال یا بزرگتر جلوی ملحفه سوراخ بود و گفت بیا شروع کن… (clap) وقتی علت رو پرسیدم گفت: نمیخوام که عرق بدنم با عرق نامحرم قاطی بسه…, 😢

یادش به خیر… 😁 😁

حتما بدنش عیب وایرادی داشته نمیخواسته دیده بشه .کلاه شرعی گذاشته

اتفاقا تا جایی که یادم هست, بدن سفید و خوبی داشت … گفتم که جلوی خودم لخت شد…, فقط میگفت عرق بدن نامحرم با عرق بدن من قاطی نشه…, 🙄

0 ❤️

2020-02-14 07:53:11 +0330 +0330
نقل از: Newah007 حدود ۱۷ یا ۱۸ ساله بودم و با یکی از بچه ها, با ماشین باباش دور دور میکردیم که یه خانم محجبه و چادری دست بلند کرد و سوارش کردیم, انقدر محجبه بود که من ضبط ماشبنو خاموش کردم, که خودش پرسید چرا خاموش کردی؟ جواب دادم به خاطر شما, شاید بدتون بیاد که خندید و گفت روشن کن.... خلاصه کنم که خانمه جنده پولی بود و با کلی بدبختی بردیمش خونه یه بچه های دیگه که شدیم سه نفر....

یادش به خیر… 😁 😁

من که واقعا باورش برام سخته

1 ❤️

2020-02-25 10:20:50 +0330 +0330
نقل از: Ali66x تو مراسم راهپیمایی بود سوار مترو شدم یه زن و شوهر مذهبی با یه کالسکه سوار شدند منم خودمو تنظیم کردم پشت زنه یکم باهم فاصله داشتیم ایستگاه بعدی جمعیت فشرده تر که شد چسبوندم به زنه اخ اخ عجب کووونی داشت کیرم سنگ شده بود فشار میدادم لای کونش دیدم خودش پایست با یه دستمم لپای کونشو میمالیدم انگشتش میکردم اونم خودشو به نفهمیدن زده بود با بچش و شوهرش حرف میزد منم میمالیدمش حسابی حس شهوت و استرس باهم داشت دیوونم میکرد آبم اومد چادرش خیس شد یکم رو کونش منم سیوشرتمو گرفتم جلوم که تابلو نشه تا یه مسیری دنبالشون رفتم زنه رو نگاه میکردم اونم با شهوت و شرم نگام میکرد... یکی از بهترین خاطراتم بود

ولک چه بید
از فانتزیاتون نگین
از خاطرات واقعیتون بگین بابا

2 ❤️

2020-02-26 13:13:15 +0330 +0330

سلام بر همگی

0 ❤️

2020-03-06 03:49:40 +0330 +0330

یه مدت توی دانشگاه پیام نور یه شهرستان درس میدادم توی اتاق اساتید یه خانوم چادری که استاد معارف بود رو گاهی میدیدم که کم کم سر آشنایی باز شد و چون ماشین داشتم همراه من تا شهر محل زندگیمون می آمد خلاصه باهم صمیمی شدیمم و چند سری از کون حسابی کردمش چون دختر بود.جالبه که حوزه علمیه قم درس خونده بود و پدرش هم آخوند بود

10 ❤️

2020-03-06 06:07:20 +0330 +0330

زن داداش بزرگم که اونم محجبهست اونم چندسالی میکنمش،اونم خیلی حشری هستش فراتر از زن خودم،وخیلی عالی ساک میزنه

بعدش زن برادر خانومم که اونم محجبه و قدبلند و باربی هستش اونم تو سکس دیوونه کننده میشه کلا باهرتلمبه تو کوصش کلی اخو اوخو عشوه میاد لعنتی

چندساله پیش هم زن دوستمو چندباری کردمش که هیچکی تاحالا جای اونو نگرفته واسم،،لعنتی محجبه ولی اخر شهوت و حشر و سکس بود یادش بخیر

پارسالم زن دایی خانوممو کردم که محجبه و هیکل ریزه میزه ای داشت ولی وقتی لباساشو دراورد دوتا ممه خیلی بزرگ نمایان شد که باورش سخت بود و اینکه خیلی هم حشری بود

در کل این صحبتایه من ربطی به زن محجبه و غیر محجبه نداره کلا بعضی از خانوما حشرین و بعضی ها نه،،،فرقی نمیکنه که محجبه باشن یا بی حجاب

حالا از فردا بی جنبه ها راه نیفتن دنبال محجبه ها،،چون خیلیاشون فقط به پارتنر شخصیشون میدن

پس جنبه داشته باشین جووونا

2 ❤️

2020-03-06 07:24:21 +0330 +0330

چادری با مومن فرق داره. بعضیا برای اینکه ادای تنگا رو در بیارن و آبروشون نره چادر سر میکنن تا تابلو نباشن و راحت تر جندگی کنن.

یه تعدادی شونم ساده لوحی خاصی دارن و راحت تر از زنهای بی حجاب پاچه دریده پا میدن.

من لز چادری زیاد دیدم و اگه بخوام بیشتر چادری ها رو میتونم به لز بکشونم ولی دخترهای عادی رو نه.

5 ❤️

2020-03-20 21:42:11 +0330 +0330

جونم به خاطرات

0 ❤️

2020-03-26 07:23:46 +0430 +0430
نقل از: korosh508 باورم نمی شد که پشت اون همه حجاب و چادر عربی و مقنعه با شلواروساق بند تاروی انگشتهای دست انقدر شهوت خوابیده باشه .باور کنین توسکس یه لحظه واهمه برم داشت که نکنه موقع ساک زدن از شدت حشری شدن کیرمو گاز بگیره .خاطره ای تکرار نشدنی
0 ❤️

2020-03-26 07:25:29 +0430 +0430
نقل از: Mazimazi021 یه بار تو خیابون یه خانوم چادری رو سوار کردم و این طرف و اون طرف گفتم با هم باشیم و اینا و با ناز و ادا قبول کرد و رفتیم خونه من چادرش رو که از سرش برداشت تشتکم پرید و دیدم سر استینش درجه داره و ستوان نیرو انتظامی گشت ارشاد بودش ??? جاتون خالی یه جوری یه مدتی می کردمش که نمی تونست درست راه بره یعنی براش خاطره ساز شدم و از یه تایمی هم کیرش کردم و بهم زدم و هنوز چند ماهی یه بار زنگ می زنه که تجدید خاطره کنیم و حال داشته باشم می کنمش و میره برای چند ماه بعد ??? عمرا هیشکی محجبه عین اینو نگایدده باشه ?
0 ❤️

2020-03-26 08:31:38 +0430 +0430
نقل از: منیر_توله چادری با مومن فرق داره. بعضیا برای اینکه ادای تنگا رو در بیارن و آبروشون نره چادر سر میکنن تا تابلو نباشن و راحت تر جندگی کنن.

یه تعدادی شونم ساده لوحی خاصی دارن و راحت تر از زنهای بی حجاب پاچه دریده پا میدن.

من لز چادری زیاد دیدم و اگه بخوام بیشتر چادری ها رو میتونم به لز بکشونم ولی دخترهای عادی رو نه.

از خاطرات لزت بگو

0 ❤️

2020-03-27 02:20:59 +0430 +0430

تو کلاس وقت استراحت به بهونه سوال میومد انگشتمو میذاشتم دهنش تا ته میک میزد و بخودش میپیچید. بعد به بهونه نشون دادن کتاب انلاین فیلم سوپر بهش نشون میدادم .کلا در هر شاعتی از شبانه روز اماده دادن بود. سفید چادری قد بلند. حیف فرصت نشد کسشو بکنم ولی یبار ی ساک خوشکل برام زد

0 ❤️

2020-03-27 02:39:48 +0430 +0430
نقل از: Amir.hisss تو کلاس وقت استراحت به بهونه سوال میومد انگشتمو میذاشتم دهنش تا ته میک میزد و بخودش میپیچید. بعد به بهونه نشون دادن کتاب انلاین فیلم سوپر بهش نشون میدادم .کلا در هر شاعتی از شبانه روز اماده دادن بود. سفید چادری قد بلند. حیف فرصت نشد کسشو بکنم ولی یبار ی ساک خوشکل برام زد

ولک جنده هم اینطور نیست

0 ❤️

2020-03-27 03:07:07 +0430 +0430

خواهر بزرگ منم محجبه است از اینهاکه نماز و روضه و میرفتمسجد محل
پسر خاله کونیم براش تیز کرده بود وقتی زید میبردیم بکنیم همش از کس و کون خواهرم هم میگفت خلاصه کنم تو یک محرم خواهرم رابرد خونشون ولی فقط تونست لاپایی بکنه ولی بعد کلی بدبختی یک تابسون بردش مغازه و اونجا کردش
البته الان با هم ازدواج کردن کلا زن محجبه باید بری زیر چادرش تا بدونی چیه حالا میخواد خواهرت باشه یا زنهمسایه یا استاد دانشگاه

3 ❤️

2020-03-27 21:32:22 +0430 +0430
نقل از: Kos_kalak
نقل از: Amir.hisss تو کلاس وقت استراحت به بهونه سوال میومد انگشتمو میذاشتم دهنش تا ته میک میزد و بخودش میپیچید. بعد به بهونه نشون دادن کتاب انلاین فیلم سوپر بهش نشون میدادم .کلا در هر شاعتی از شبانه روز اماده دادن بود. سفید چادری قد بلند. حیف فرصت نشد کسشو بکنم ولی یبار ی ساک خوشکل برام زد

ولک جنده هم اینطور نیست

ولک زنی که دل بهت بده همه کاری برات میکنه. هات بودنم بهش اضافه کن ببین چی میشههههه

0 ❤️

2020-04-03 03:24:21 +0430 +0430

علاقه به سکس محجبه و غیر و محجبه نداره. این یک احساس است در تمام انسان ها
متاسفانه در کشور ما سن ازدواج به علت مسائل اقتصادی و کاری بالا رفته. از طرف دیگر دوستی خیلی با فرهنگمون سازگار نیست. صیغه هم که در نظر مردم از قتل قبیح تر است. خوب این جوان یا نوجوان چکار کنه. چقدر خود ارضایی کنه. حالا طرف اگر مثل ما اعتقادش به مذهب کم باشه با یک نفر دوستی میکنه ولی اگر مذهبی باشه تا یه جایی دوام میاره بعدش منفجر میشه و هرکاری میکنه که ارضا بشه.

3 ❤️

2020-04-03 03:53:19 +0430 +0430
نقل از: Mazimazi021 یه بار تو خیابون یه خانوم چادری رو سوار کردم و این طرف و اون طرف گفتم با هم باشیم و اینا و با ناز و ادا قبول کرد و رفتیم خونه من چادرش رو که از سرش برداشت تشتکم پرید و دیدم سر استینش درجه داره و ستوان نیرو انتظامی گشت ارشاد بودش ??? جاتون خالی یه جوری یه مدتی می کردمش که نمی تونست درست راه بره یعنی براش خاطره ساز شدم و از یه تایمی هم کیرش کردم و بهم زدم و هنوز چند ماهی یه بار زنگ می زنه که تجدید خاطره کنیم و حال داشته باشم می کنمش و میره برای چند ماه بعد ??? عمرا هیشکی محجبه عین اینو نگایدده باشه ?

چند ماه تو کردی چند سال است اون میکنه با برادرانش مگر نه برادر علی…

0 ❤️

2020-04-26 10:08:44 +0430 +0430

اوووووووف به به
شلوار سبز رنگش با جورابهای شیشه ای وایییییی آبم میاد

0 ❤️

2020-05-27 12:47:00 +0430 +0430
نقل از: Hamid43599 یادش بخیر مسافر میبردم سوریه . توی اتوبوس یک خانواده مذهبی بودن که دخترشون از اون چادری های سفت و سخت بود. یکماه بعد از اینکه از سفر برگشتیم نمیدونم چطور شمارمو پیدا کرده بود باهم دوست شدیم . اولش میگفت ازدواج ولی بعدش چنان از کون میداد که اصلا فکرشم نمیکردم . چند سال بعد با یک بسیجی ازدواج کرد . 🤤

دیوث کار تو علت شروع جنگ سوریه بود (dash)

1 ❤️

2020-06-05 17:02:11 +0430 +0430
نقل از: Newah007
نقل از: kiakish

یادش به خیر… 😁 😁

حتما بدنش عیب وایرادی داشته نمیخواسته دیده بشه .کلاه شرعی گذاشته

اتفاقا تا جایی که یادم هست, بدن سفید و خوبی داشت … گفتم که جلوی خودم لخت شد…, فقط میگفت عرق بدن نامحرم با عرق بدن من قاطی نشه…, 🙄

آیدی عکسی چیزی ازش داری بده اهل کدوم شهری؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom