روحیات کاکولدی

• maxim65  

• عضو از
    1398/6/16

• پست‌ها: 18

• 9

فانتزی کاکولدی برای هر شخص به نحو متفاوتی تعبیر می شود. در ذیل به برخی از حس هایی که افراد کاکولد دارند می پردازیم. اما قبل از آن به تعریف دو کلمه آلفا و بتا در این مقاله می پردازیم.
به مرد کاکولد بتا گفته می شود. و به مرد دوم که وارد رابطه دو نفره کاکولد با همسرش می شود، آلفا گفته می شود. احتمالا با کله آلفا در خصوص گرگ ها یا حتی برخی دیگر از گروه ها برخورد کرده باشید. در خصوص کاکولدی هم شخص آلفا اکثرا مدیریت را بر عهده میگیرد و از لحاظ روحی یا جسمی قدرت کنترل گروه را دارا می باشد.

انواع روحیاتی که یک کاکولد ممکن است در خود ببیند:

1- تماشاچی سنتی: در این مدل بتا علاقه زیادی به تماشای رابطه سکسی همسر یا دوست دخترش با مرد آلفا دارد و سعی میکند با نشستن در کناری از نحوه این رابطه و لذت بردن پارتنر خود لذت ببرد.
2- تماشاچی صوتی: در این مدل، بتا بیشترین علاقه را به شنیدن نحوه رابطه پارتنرش با آلفا دارد و حتی از بزرگ کردن حقایق توسط همسرش لذت میبرد. این گونه از بتا با توجه به اینکه در مدل سنتی حس حقارت یا هیجان بیش از حدیدر جریان دیدار وجود دارد که برایشان قابل تحمل نیست، به دنبال تجربه این مدل صوتی هستند.
3- تحقیر شونده: در این مدل بتا علاقه زیادی به تحقیر شدن جنسی و ممانعت سکسی دارد. با اینکه در کل کاکولد بودن به نوعی تحقیر شدن را با خود به همراه دارد، اما بتا در این مدل علاقه فراوانی به شنیدن کلمات تحقیر کننده از زبان آلفا یا همسر خود و همچنین ممانعت از برقراری رابطه جنسی توسط آن دو را دارد. تحقیر شدن در این گونه به حدی است که باعث پاسخ عمیق شیمیایی مغز شده و به انزال بتا کمک شایانی می کند.
4- دوجنسی: در این مدل بتا تمایل دارد آلت آلفا را تجربه کند. معمولا به صورت دستور از همسر برای سفت کردن یا لیز کردن آلت مرد آلفا و یا حتی لذتی دائمی در حین رابطه حتی در برخی موارد گی. اغلب این افراد حس دوجنسی خود را پنهان میکنند اما در برخی موارد این حس آنقدر تقویت می شود تا خود را افشا کند.
5- آلت کوچک: بتا در این مورد متوجه می شود که به علت آلت کوتاه خود قادر به ارضای جنسی همسر خود نیست و همسرش برای ارضا به آلت بزرگتری احتیاج دارد. تخقیر شدن در این مدل نیز وجود خواهد داشت.
6- نقص کارایی: در این گونه بتا در انجام امور جنسی دارای نواقصی می باشد، برای مثال زود انزالی یا عدم نعوذ آلت. این مطلب الزاما موید کیر کوچکی نیست. در این گونه نیز تحقیر شدن توسط همسر یا آلفا ممکن است وجود داشته باشد.
7- سیسی: در این گونه بتا علاقه به پوشیدن شرت زنانه به عنوان نماد عقیم بودن علاقه نشان می دهد. یک کاکولد سیسی ممکن است به زنپوشی کامل نیز روی بیاورد. این نوع کاکولد حس مرد واقعی بودن را ندارد و تمایل دارد یک مرد واقعی نیاز های جنسی همسر یا پارتنرش را کنترل کند.
8- BBC: این گونه از اینکه همسرش با یک مرد سیاه پوست (در برخی موارد با آلت بسیار بزرگ) رابطه جنسی داشته باشد لذت میبرد.
9- چند همسری/زن مشترک: در این گونه مرد همسر یا دوست دختر خود را ترغیب به روابط جنسی میکند به صورتی که زن الزاما به او اجازه دیدن یا شنیدن آن روابط را نمی دهد. حس کاکولدی در این گونه از طریق تعقیب و فضولی در روابط زن برانگیخته می شود. انتخاب پارتنر اکثرا به عهده زن می باشد.
10- فانتزی: در این گونه کاکولد ها تمایلی به عملی کردن این مدل سکس نداشته و تمایل به بحث بین خودشان و ارضا خودشان از طریق صحبت در مورد آن را دارند. یکی از راه های انجام این کار نیز سکس تل توسط زوج با یک مرد دیگر می باشد.
11- مطیع: مطیع بودن در قبال زن ارباب از دیگر حس های این گونه می باشد.
توجه داشته باشید که یک کاکولد ممکن است یک یا حتی تعداد بیشتری از موارد فوق را در خود بیابد و حالتی ترکیبی از موارد فوق باشد.

افراد کاکولد باید سعی کنند قبل از اجرای فانتزی خود، ابتدا خود را به صورت صحیح بشناسند و بعد به فکر عملی کردن این رابطه باشند.
خب شما از کدام مدل هستید؟

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Zoojhoot  

• عضو از 1396/12/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 361

• 658

عالی بود من چهارم

عالی بود من چهارم

ـــــــــــ

• 1

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 338

• 328

1 3 4 هستم

1 3 4 هستم

ـــــــــــ

• 3

• bandariam  
  • عضو از 1398/7/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 16

مدل اول

مدل اول

ـــــــــــ

اکانت قبلی مسدود شد Banadri

• 1

واقعا دسته بندی درستی ارایه کردی .من دقیقا حالت...

واقعا دسته بندی درستی ارایه کردی .من دقیقا حالت 4و7 رو با هم دارم ودوست دارم تجربه کنم .

ـــــــــــ

• 1

من ١٠

من ١٠

ـــــــــــ

• 2

• Amirjenoobi1983  

• عضو از 1398/6/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 446

• 127

واقعی کم پیدا میشه

مدتهاس دنبال رابطه با یه کاکولد واقعی هستم

ـــــــــــ

خسته شدم از بس الکی کاربریهامو مسدود کردید

• 1

• Matin_mfm  

• عضو از 1398/3/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 300

• 271

عالی

من عاشق آقایون کاکولدم مخصوصا از شماره ۱ تا ۴

ـــــــــــ

اینم برای خانومای خوشگلتون

• 2

• maxim65  
  • عضو از 1398/6/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 9

up

up

ـــــــــــ

• 1

• bighirate1984  
  • عضو از 1396/6/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 48

• 57

چه دقیق مسلما من حالات شماره 3 و 4 و 5 را با هم...

چه دقیق مسلما من حالات شماره 3 و 4 و 5 را با هم دارم.

ـــــــــــ

• 0

• zaplin.x  
  • عضو از 1398/6/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

• 11

من حس 1 5 8 رو دارم

من حس 1 5 8 رو دارم

ـــــــــــ

• 1

• ahmadka8333  
  • عضو از 1398/7/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 5

۱
۵
۶

۱ ۵ ۶

ـــــــــــ

روزای خوبم میاد ولی ما اون موقع زنده نیستیم

• 1

• maxim65  
  • عضو از 1398/6/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 9

خودم که عاشق اینم با یه زوج کاکولد رابطه داشته...

خودم که عاشق اینم با یه زوج کاکولد رابطه داشته باشم. اگر حالت 4 بود که بهتر. :) اگر از زوج های کاکولد کسی خواست خوشحال میشم بیشتر با هم آشنا بشیم.

ـــــــــــ

• 1

• erooni  

• عضو از 1397/10/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 240

• 91

br img...

ـــــــــــ

• 0

• Hot96Wife  

• عضو از 1398/8/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 10

پست جالبی بود . ممنون

پست جالبی بود . ممنون

ـــــــــــ

زوجیم . 22و25 . کاکولد و ام اف ام zojim . 22 & 25 . cuckold & mfm with financial support

• 1

من دوس دارم تو مهمونی دوستانه اینجوری تیپ بزنه

من 1 دوس دارم

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «