داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

ریختن منی در کون و ۴ پرسش و پاسخ دیگر

1399/05/13

آیا هنگام سکس از کون می‌توان آب را داخل ریخت؟ و ۴ پرسش جنسی دیگر که پاسخ داده می‌شود
از: Hannah Hickok
در: Aug 11, 2016

مهم نیست چقدر در مسائل مربوط به سکس ذهن بازی داشته باشید یا تحصیلاتتان در چه حد باشد. این حقیقت زندگی همه‌ست که گاهی اوقات در رختخواب اتفاقات عجیب‌غریبی می‌افتد که هیچکس برای آن آمادگی ندارد. برخی اوقات اینگونه به نظر می‌رسد که این مسائل اینقدر ساده است که می‌توانید به آسانی با استفاده از جستجوگر گوگل پاسخ مناسب را برای آن بیابید. اما وقتی جستجویتان در اینترنت تمام شد، می‌بینید بیشتر از گذشته سردرگم شده‌اید. حال چه این یک پرسش ترسناک درمورد فعل و انفعالاتی در بدن‌تان باشد که فراموش کردید درمورد آنها از پزشک زنان و زایمانتان بپرسید، چه موقعیت معذب‌کننده‌ای باشد که در هنگام سکس با پارتنرتان با آن مواجه شده‌اید. گاهی اوقات به نظر یک کارشناس خبره در مورد مسائل زندگی نیاز است.

به همین دلیل در اینجا از متخصص سکسولوژی و روانشناس متخصص زوج درمانی خانم دکتر اِوا (Dr. Eve) نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب سال: «خیانت اینترنتی: یک وسوسه‌ی جدید» دعوت شده است به پرسش‌ها پاسخ دهند.
خانم اوا می‌خواهند که زنان دستانشان را بالا ببرند (مانند کلاس درس) و دقیقاً به شریک‌های جنسی‌شان بگویند که می‌خواهند چه کارهایی برایشان انجام شود تا به ارگاسم برسند. درضمن باور دارد که در هنگام سکس باید خوشحال و در امنیت باشید. سالها تجربه و تخصص ایشان باعث می‌شود صلاحیت کامل را در دادن توصیه‌های پزشکی درمورد خصوصی‌ترین قسمت زندگی انسان داشته باشند.

پرسش: اشکالی دارد اگر پسر من هنگام سکس از کون آبش را داخل کون دختر بریزد؟

پاسخ: پاسخ کوتاه به این پرسش «بله» است. این کار از نظر بهداشتی نه امن است و نه صحیح! به بیماری‌هایی که از طریق سکس منتقل می‌شوند فکر کنید، به حاملگی فکر کنید، تمام اینها اینگونه اتفاق می‌افتند: منی به طرزی غیر قابل تشخیص و رویت از یکی از سوراخ‌های بدن شما خارج و به سوراخ دیگر وارد می‌شود. فاصله‌ی سوراخ کون و کُس تقریباً یک سانتی‌متر است. برای به وجود آوردن یک کودک فقط بودن در وقت (روز) مناسب در ماه، عدم استفاده از قرص‌های ضدبارداری و یک اسپرم تندرو لازم است!
این طرز تفکر که اگر فقط از کون سکس کنیم احتمال حاملگی صفر است افسانه‌ای است که باید آن را فراموش کرد.
حال بیایید درمورد بیماری‌های قابل انتقال از طریق سکس مانند HIV، ایدز فکر کنیم؛ در میان فعل و انفعالات جنسی، سکس بدون کاندم از راه کون رتبه‌ی اول بیشترین میزان ریسک آلودگی و ایجاد عفونت را دارد. فشار دادن کیر در سوراخی کوچک و تنگ و خشک که عکس‌العمل طبیعی آن جمع شدن و مقاومت در برابر ورود است و توقع گشاد شدن و پذیرا بودن آن در مقابل کیر به احتمال زیاد باعث ایجاد شکاف و پارگی در پوست خواهد شد. منی فردی که به هر نوع بیماری جنسی مبتلا باشد پس از ارضا به آسانی از این شکاف‌های به وجود آمده وارد بدن میزبان می‌شود و بفرمائید؛ حالا بیماری جنسی از یک فرد به فرد دیگر منتقل شده است! حتی اگر شریک جنسی شما به تازگی آزمایش داده و مطمئنید که بدن او پاک است، بازهم هیچ تضمین ۱۰۰٪ وجود ندارد. زیرا مردم گاهی مرتکب خیانت می‌شوند. برای همین، شعارِتان باید همیشه این باشد: «بدون کاندوم سکس نمی‌کنم

در هنگام سکس از کون کاندم و روان‌کننده باید عضو لاینفک کار باشد.
به مردانی که با آنها سکس دارید اطمینان دهید که این هیچ ربطی به عدم اعتماد شما به آنها ندارد. فقط برای راحتی بیشتر و داشتن یک سکس امن و بهداشتی از راه کون است.
در ضمن چندتایی هم کاندم دم دست بگذارید چون اگر از سکس از کون هم به اندازه‌ی سکس از کُس لذت می‌برید، لازم است وقتی کیر از یک سوراخ بیرون می‌آید تا در سوراخ دیگری فرو برود، حتماً کاندم آن عوض شود. زیرا آخرین چیزی که به آن نیاز دارید این است که باکتری‌های موجود در یک حفره از بدن‌تان به دیگری منتقل شود.

پرسش: چرا وقتی پسر با دختری که IUD (وسیله‌ای که برای جلوگیری از بارداری که در کُس کار گذاشته می‌شود) دارد سکس می‌کند، گاهی آن را احساس می‌کند و گاهی خیر؟

پاسخ: در ابتدا برای یادآوری درسهای آناتومی (شناخت بدن انسان): IUD معمولاً در داخل رحم قرار می‌گیرد، دقیقاً روی cervix (گردنه رحم). cervix فقط دو یا سه سانتیمتر طول دارد و واژن را به رحم وصل می‌کند. یک واژن معمولی بین سه تا چهار اینچ طول دارد و می‌تواند مانند یک بادکنک تا ۲۰۰٪ اندازه اصلی‌اش (دو برابر) —کاملا جدّی!— کِش آمده و بزرگ شود. وقتی یک مرد حشری‌ست، اندازه‌ی استاندارد طول کیر افراشته‌اش برابر با 5 اینچ است. ظاهراً مادر طبیعت از کنار هم چیدن قطعات ظریف پازل (جورچین) در بدن موجودات زنده (مخلوقات) خوشش می‌آید.
به همین دلیل IUD داخل رحم قرار می‌گیرد. IUD رشته‌هایی دارد که به واژن وصل شده‌اند که پزشک معالج بتواند هروقت نیاز شد آن را از رحم شما خارج کند. وقتی انگشتانتان را بسیار عمیق داخل واژن‌تان فرو می‌کنید باید رشته‌ها را حس کنید و به همین دلیل دوست‌پسر شما نیز قادر است هنگام سکس از کُس با کیرش آنها را حس کند، اما به خاطر این که به دلیل عادت ماهانه شما ممکن است IUD به مقدار ناچیزی در رحمتان جابجا شود، او ممکن است هر بار آن را احساس نکند. اگر تماس کیر او با IUD شما باعث ایجاد درد و ناراحتی در کُس می‌شود حتماً به پزشک‌تان مراجعه کرده و این مورد را با او در میان بگذارید. زیرا IUD شما نباید به هیچ وجه مانع سکس با شریک جنسی‌تان شود.
سعی کنید پوزیشن‌های متفاوتی را امتحان کنید تا پوزیشنی را پیدا کنید که هر دوی شما در آن راحت باشید. وقتی واقعاً حشری باشید واژن شما بزرگتر می‌شود و رشته‌های ایودی اصلاً احساس نمی‌شوند.

پرسش: آیا کیرهای ختنه نشده از نظر بهداشتی ناسالم‌تر هستند؟

پاسخ: بخش‌های مختلف آلت تناسلی خود را تصور کنید. آنها بسیار جالب هستند و وقتی که روی تک‌تک آن بخش‌ها دست بکشید تا ببینید چه حسی دارد، جالب‌تر هم می‌شوند. می‌دانید که وقتی دارید دوش می‌گیرید، باید تک‌تک قسمت‌های بدنتان را زیر آب بگیرید و آن را با آب گرم و صابون بشوئید. درمورد کیر ختنه نشده نیز همینطور است، مردان باید به تک‌تک قسمت‌های کیرشان از نظر بهداشتی توجه کافی بکنند و اگر کیری ختنه نشده باشد، هر روز نظافتش اندکی بیشتر از سایر کیرها وقت می‌گیرد. زیرا رطوبت می‌تواند به آسانی در لایه‌ی اضافه‌ی پوست کیر، گیر بیفتد و باکتری‌ها عاشق محیطهای گرم و مرطوب هستند.
عفونت‌هایی که از طریق سکس منتقل می‌شوند، مخصوصاً HPV و HIV با کیرهای ختنه‌نشده آسان‌تر منتقل می‌شوند زیرا این کیرها به توجه و دقت بیشتری برای تمیز شدنشان نیاز دارند.

هیچ تحقیق معتبری برای اثبات این مطلب که زنان از مردان ختنه شده یا ختنه نشده نسبت به گروه دیگر لذت جنسی کمتر یا بیشتری می‌برند وجود ندارد.

اما اگر از دیدگاه لذت بردن مردان به مسئله نگاه کنیم. متاسفانه برخی از مردان ختنه می‌کنند تا دیرتر به انزال برسند که البته همیشه هم فکر خوبی نیست. زیرا بعضی از مردان گزارش داده‌اند بعد از ختنه کردن سر کیرشان حساس‌تر شده است (زودتر به ارگاسم رسیده‌اند) در حالی که بقیه می‌گویند از وقتی ختنه کرده‌اند حساسیت سر کیرشان کمتر شده یعنی نتیجه‌ی ختنه غیر قابل پیش بینی است و می‌تواند هر چیزی باشد.

چند توصیه‌ی دیگر برای این که سکس با مردان ختنه نشده لذت‌بخش‌تر باشد: قبل از ساک‌زدن، پوست اضافه‌ی روی کله‌ی کیر را پایین بکشید که او بتواند همه چیز را احساس کند. وقتی برایش جق می‌زنید حتماً از روان‌کننده استفاده کنید وگرنه بالا و پایین بردن دست شما می‌تواند برایش دردناک باشد. اگر درمورد روش کار تردید دارید، هنگامی که جق می‌زنید به وی نگاه کنید و درست به همان روشی که او جق می‌زند یا کیرش را نوازش می‌کند با آن رفتار کنید. از آنجا که بعضی از پوست‌های اضافه‌ی نوک کیر مقاوم‌تر (کلفت‌تر) هستند و بعضی دیگر بسیار نازک، از او بپرسید میل دارد کیرش را چگونه لمس کنید.

پرسش: من از پاک کردن پوست از موها به وسیله موم متنفر هستم اما شریک جنسی من دوست دارد پوستم همیشه تمیز و بدون مو باشد. حق با کدام یک از ماست؟

پاسخ: موهایی که پس از بلوغ روی آلت تناسلی رشد می‌کنند مسئله‌ای کاملاً شخصی هستند و در عین حال جنبه‌ی سیاسی نیز دارند! و البته تمایلات (سلیقه) شخصی ما نیز در این جریان اهمیت دارد. مثلاً درمورد شما، روش ایجاد تعادل قدرت در رابطه‌ بسیار روی کیفیت آن تاثیرگذار است. شخصاً فکر می‌کنم لخت دراز کشیدن با پاهای از هم باز در مقابل یک فرد کاملاً غریبه که دارد یک کاسه‌ی پر از موم داغ را هم می‌زند می‌تواند ترسناک باشد و در عین حال به طرز عجیبی خودمانی و البته خیلی هم دردناک!

دیدگاه سیاسی و از نقطه نظر فمینیستی: شما می‌دانید که اینها موهای شما هستند، این بدن شماست و آن هم آلت تناسلی شماست! پس این حق شماست که تصمیم بگیرید چه مقدار مو روی آن باشد. کم یا زیاد!
تمایلات فردی (سلیقه) جالبترین قسمت از جریان هستند. رسانه‌های اجتماعی (تلویزیون ، اینترنت…) مداوم ما را در معرض تصاویر تکراری کُس‌های بدون مو و صاف که در شلوارهای جین تنگ یا قسمت پایینی بیکینی (مایو دو تیکه) و کاتالوگ‌های ویکتوریاسیکرت به آسانی قابل دیدن هستند قرار می‌دهد که در محور زمان می‌تواند به عنوان تصویر کُس ایده‌آل و نرمال در ذهن ما جا بیفتد. حالا اگر شما تصمیم بگیرید که از این تمایل عمومی تخطی کنید و هویت فردی خود را با نگه داشتن بوته‌ی خود (موهای رشد کرده در بالای کُس) حفظ کنید، من می‌گویم آفرین بر شما!
اما دوست پسر شما مشخصاً تحت تاثیر این تصاویر قرار گرفته است و البته حدس می‌زنم دیدن پورن نیز در این میان بی‌تاثیر نبوده. اگر خودتان هم پورن تماشا می‌کنید پس می‌دانید حتی در زمانه‌ای که کُس‌های صاف و بدون مو و نرم و لابیاهایی که انگار برای کُس عروسک باربی آفریده شده‌اند نرمال و عادی به شمار می‌آیند ، کتگوری کُس پرمو در بین کسانی که به دنبال کُس‌های غیر متعارف هستند بسیار محبوب است. ولی به طور خلاصه باید بگوییم این یک امر سلیقه‌ای است و شریک جنسی شما به کُس‌های بدون مو تمایل دارد.

حالا این که شما در این موقعیت چه تصمیمی بگیرید بستگی به این دارد که این مرد و رابطه‌تان با او چقدر برای شما ارزش دارد. اگر شما عاشق یکدیگر هستید هر تصمیمی در این مورد بگیرید نتیجه‌اش نمی‌تواند رابطه‌ی شما را نابود کند. مثلاً می‌توانید برای مصالحه و کوتاه آمدن برای شش ماه موهای آن را بتراشید یا با موم پاک کنید و شش ماه دوم آن را به حال خود رها کنید تا موها رشد کرده و بلند شود.
هرچقدر رابطه محکمتر باشد. احتمال این که درمورد این خواسته او به صراحت با هم حرف بزنید و بفهمید که چرا میل دارد کُس شما بدون مو باشد بیشتر است. بعد می‌توانید تصمیم بگیرید که اینجا وقت نمایش قدرت است و باید برای رسیدن به حقوق خود او را به عقب هل دهید و یا از خیر بوته (موی کُس) خود بگذرید.

پرسش: ما می‌خواهیم یک سکس سه نفره داشته باشیم اما اگر نفر سوم ما یکی از دوستانمان یا یک زن خودفروش باشد به نوعی برای من عجیب‌غریب (غیر عادی) است. آیا پیشنهادی برای من دارید؟

پاسخ: انتخاب یک دوست به عنوان نفر سوم باعث ایجاد پیچیدگی عاطفی موقعیت شما می‌شود. اما یک خودفروش به وضوح یک معامله (پول در ازای سکس) را پیشنهاد می‌کند و البته در رابطه‌اش با شما قوانین و محدودیت‌هایی نیز دارد که باعث می‌شود استفاده از خودفروش یک انتخاب مناسب برای همه نباشد. من توصیه می‌کنم از سایتهای دوستیابی روی اینترنت استفاده کنید مثلا از بخش طرفداران ضربدری و یا سایت دوست‌یابی تیندر و یا سایت گریندر (سایتی مشابه دیوار خودمان که انواع آگهی و تقاضا در آن مطرح می‌شود). و قویاً توصیه می‌کنم پیش از انجام سکس حتماً چند باری در یک جای عمومی یکدیگر را ملاقات کنید. این کار باعث می‌شود با یکدیگر صمیمی شده و راحت‌تر باشید.
درضمن پیشنهاد می‌گردد با توافق دوجانبه‌ی قبلی، سکس بدون تعهد با دیگران را نیز امتحان کنید. اما قبل از این که وارد هر جریانی بشوید باید با یکدیگر کاملاً به توافق برسید و این که هر دوی شما با چه کسی به رختخواب بروید فقط بخشی از آن توافق است.

• چند راهنمایی:
    درمورد این که چرا میخواهید رابطه‌تان را باز کنید و با دیگران سکس داشته باشید مفصلاً با یکدیگر گفتگو کنید.
    بیشتر زوج‌ها به این دلیل سکس سه‌نفره را امتحان می‌کنند تا رابطه‌ی جنسی بین خودشان را قوی‌تر و پرشورتر (اروتیک‌تر) کنند که به این معنی است که قبل از امتحان کردن سکس سه‌نفره لازم است یک رابطه‌ی محکم و قدرتمند بین خودتان وجود داشته باشد تا از عواقبی مانند ارتکاب خیانت نسبت به شما یا فهمیدن این که درخواست رابطه‌ی سه‌نفره روش شریک جنسی ترسویتان برای تمام کردن رابطه بین خودتان بوده است در امان باشید.
    این نیز اهمیت دارد که بپذیرید هیچ راهی برای فهمیدن این که بعد از آوردن فردی جدید به رختخوابتان و اضافه کردن او به رابطه جنسی دونفره‌تان قرار است چه احساسی در طول سکس و یا بعد آن داشته باشید نخواهید داشت.
    یک مکالمه‌ی واضح و روشن قبل و بعد از انجام سکس سه نفره می‌تواند به عنوان یک سپر محافظ در برابر پیچیده شدن احساسات شما نسبت به یکدیگر (ایجاد مشکلات عاطفی) عمل کند.
    در مورد مرزهای فردی‌تان مثلا میزان راحت بودن شما با این کار (سکس سه نفره) بسیار روشن و واضح با یکدیگر حرف بزنید.
    برای مثال ممکن است اصلاً دلتان نخواهد شریک جنسی شما با نفر سوم در یک اتاق تنها باشد! ممکن است دلتان نخواهد نفر سوم و شریک جنسی شما بعضی از کارها را در طول سکس انجام بدهند! یا ممکن است دلتان نخواهد بعد از انجام سکس هیچ نوع تماسی با نفر سوم برقرار شود (برای همیشه از زندگی شما بیرون برود) و به خاطر این که هر چقدر این را تکرار کنیم کم است باز هم می‌گوئیم: «حتما حتما از کاندم استفاده کنید!»

پس تمام این مطالب را در نظر بگیرید و مطمئن شوید قبل از انجام هر کاری درمورد تمام مسائل به توافق کامل رسیده‌اید.
ممکن است این حرف ما به نظر غیر سکسی بیاید اما باعث می‌شود که تجربه‌ی شما یک تجربه‌ی مثبت و موفق باشد. و در آخر این را هم بدانید که می‌توانید در هر زمانی با کل جریان مخالفت کنید (آن را کنسل کنید) حتی وقتی که نفر سوم هم در تخت شما حضور دارد!

منبع:
https://stylecaster.com/safe-come-in-you-during-anal/

9 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-08-04 20:48:16 +0430 +0430

سال ها پیش با ینفر سکس داشتم به بهونه لاپایی من خابوند و لاپایی میزد که شهوتی شد یهو کرد تو درد زیاد بود و اون حال میکرو که چنا زد ابش امد فقط میخاستم بگم گرمای ابش هنوز یادمه حسش خوبه ولی خطر داره این مورد مربوط به 13 سال پیشه هنوز یادمه خیلی خوب بود

1 ❤️

2020-08-05 23:18:05 +0430 +0430

احسنت

قسمت نفر سوم خيلي خوب نوشته شده بود

اصل، حرف زدن و توافق طرفين است

0 ❤️

2020-08-06 00:50:04 +0430 +0430

کاش میشد کون دادن رو با ی شیمیل یا میسترس تجربه کرد و نترسید از بیماری از کون

1 ❤️

2020-08-06 14:59:40 +0430 +0430

من همیشه برا خانمم میریزم تو کونش خیلی هم لذت میبره
خودم هم گاهی به فاعلم میگم برام تو بریزه وقتی نبض کیر تو کونت بزنه خیلی کیف میده

1 ❤️

2020-08-06 17:09:39 +0430 +0430

↩ ra12111571
whgpd@
تلگرام بهم پیام بده

0 ❤️

2020-08-06 19:41:27 +0430 +0430

↩ biggay
ریپم بخدا
rd6678

0 ❤️

2020-08-07 08:20:13 +0430 +0430

کس گفتی آی کس گفتی این واس دوست دختر پسراس نه متاهلا من 9 سال از کون میکنم و میریزم توش هر دومون هم عشق میکنیم هیچ مشکلی هم نداریم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom