زنان چگونه به ارگاسم مقعدی میرسند

1399/02/18

چگونه بسیاری از زنان آمریکایی با سکس مقعدی به ارگاسم می‌رسند؟

by Lea Rose Emery | Feb. 18, 2016</font |>

آزادی، مصرف چربی‌های ترنس و حالا رسیدن به ارگاسم در حین سکس مقعدی از سنت‌های رایج بین مردم آمریکا هستند! آن طور که به‌نظر می‌رسد، سکس مقعدی در آمریکا رواج بیشتری دارد. وبسایت Cam4 در پژوهش خود در سال 2015، از ۸۰۰۰ زن در سراسر جهان درباره‌ی این که هر چند وقت یک بار و از چه طریقی به ارگاسم می‌رسند نظرسنجی کرد و با توجه به ارتباط دیرینه‌ای که بین سکس مقعدی و ارگاسم وجود دارد، درباره‌ی رسیدن به ارگاسم از طریق سکس مقعدی نیز سوال شد.
با توجه به نتایج این نظرسنجی، ۴۲٪ از زنان آمریکایی ارگاسم مقعدی را تجربه کرده بودند. با این که ۷۱٪ از زنان فقط با سکس واژنی به ارگاسم می‌رسیدند، اما با توجه به این که سکس مقعدی هنوز تابو است و کمتر از آن صحبت به میان می‌آید، این حقیقت که بیش از ۴۰٪ از زنان آمریکایی نه‌تنها آن را انجام داده‌اند بلکه از این طریق به ارگاسم رسیده‌اند، واقعاً باورنکردنی است. براساس این نظرسنجی، زنان آمریکایی بیشتر از سایر زنان شرکت‌کننده در نظرسنجی از طریق سکس مقعدی به ارگاسم می‌رسیدند و دلیل آن نیز برای ما نامشخص است. البته آمار بیشترین ارگاسم روزانه مربوط به زنان اسپانیایی بود و اکثر زنان آمریکایی (۷۱٪) نیز فقط با سکس واژنی به ارگاسم می‌رسیدند، اما آمار مربوط به ارگاسم مقعدی در زنان آمریکایی واقعا قابل توجه بود.
در ادامه درصد‌های ارائه شده در این نظرسنجی درباره‌ی ارگاسم مقعدی با آمار مربوط به زنان آمریکایی مقایسه می‌شود:


۱. تساوی در رتبه‌ی دوم
ایتالیا و کانادا دو کشوری هستند که در رابطه با آمار مربوط به ارگاسم مقعدی شانه به شانه‌ی یکدیگر حرکت کردند. با این البته ما هیچ نکته‌ی مشترک دیگری بین این دو کشور پیدا نکردیم! در این نظرسنجی درصد مربوط به شرکت‌کنندگانی که با سکس مقعدی به ارگاسم رسیده بودند در هر دو کشور ۳۸٪ بود. حداقل حالا نمایندگان این دو کشور در سازمان ملل موضوع مشترکی دارند که درباره‌اش صحبت کنند!

۲. رتبه‌ی سوم
رتبه‌ی سوم نیز به دو کشور تعلق می‌گیرد. تا به حال چای “ارل‌گری” را با پلوی اسپانیایی ترکیب کرده‌اید؟ نه! بهتر است این کار نکنید… آها فوتبال! وجه مشترک این دو کشور فوتبال است. انگلیس و اسپانیا هر دو دیوانه‌ی فوتبال هستند و با توجه به نظرسنجی درصد زنانی که با سکس مقعدی به ارگاسم رسیده بودند در هر دو کشور ۳۴٪ بود.

۳. زنان هلندی در رتبه‌ی بعد
زنان هلندی که طبق این نظرسنجی هفته‌ای یک بار به ارگاسم می‌رسیدند، به سکس مقعدی علاقه‌ی کمتری داشتند. تنها ۳۱٪ یا کمتر از یک سوم آن‌ها ارگاسم مقعدی را تجربه کرده بودند. با این حال، این عدد باز هم بیشتر از چیزی بود که انتظار می‌رفت.

۴. آلمان در جایگاه بعدی قرار گرفت
تنها ۲۷٪ از زنان آلمانی با سکس مقعدی به ارگاسم رسیده بودند که این میزان در مقایسه با آمریکا ۱۵٪ کمتر است. این تفاوت واقعا قابل توجه است و دلیل آن نیز مشخص نیست.

۵. فرانسه آخر از همه
اگرچه در این نظرسنجی آمار مربوط به رسیدن به ارگاسم در زنان فرانسوی زیاد بود (در زنانی که ازدواج کرده بودند بیشتر از زنان مجرد)، تعداد کمی از شرکت کنندگان در نظرسنجی با سکس مقعدی به ارگاسم می‌رسیدند. تنها ۲۵٪ از زنان فرانسوی ارگاسم مقعدی را تجربه کرده بودند. نتایج این نظرسنجی می‌تواند برای کسانی که تا‌به‌حال ارگاسم مقعدی را تجربه نکرده‌اند جالب باشد. رسیدن به ارگاسم مقعدی کاملا واقعی است و افراد زیادی در سراسر جهان آن را تجربه می‌کنند، پس شاید وقت امتحان کردن آن فرارسیده باشد.


منبع:

bustle.com/articles/141914-this-is-how-many-american-women-orgasm-from-anal-sex

38660 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


Top Bottom