زنان چگونه به ارگاسم مقعدی میرسند

چگونه بسیاری از زنان آمریکایی با سکس مقعدی به ارگاسم می‌رسند؟

by Lea Rose Emery | Feb. 18, 2016

آزادی، مصرف چربی‌های ترنس و حالا رسیدن به ارگاسم در حین سکس مقعدی از سنت‌های رایج بین مردم آمریکا هستند! آن طور که به‌نظر می‌رسد، سکس مقعدی در آمریکا رواج بیشتری دارد. وبسایت Cam4 در پژوهش خود در سال 2015، از ۸۰۰۰ زن در سراسر جهان درباره‌ی این که هر چند وقت یک بار و از چه طریقی به ارگاسم می‌رسند نظرسنجی کرد و با توجه به ارتباط دیرینه‌ای که بین سکس مقعدی و ارگاسم وجود دارد، درباره‌ی رسیدن به ارگاسم از طریق سکس مقعدی نیز سوال شد.
با توجه به نتایج این نظرسنجی، ۴۲٪ از زنان آمریکایی ارگاسم مقعدی را تجربه کرده بودند. با این که ۷۱٪ از زنان فقط با سکس واژنی به ارگاسم می‌رسیدند، اما با توجه به این که سکس مقعدی هنوز تابو است و کمتر از آن صحبت به میان می‌آید، این حقیقت که بیش از ۴۰٪ از زنان آمریکایی نه‌تنها آن را انجام داده‌اند بلکه از این طریق به ارگاسم رسیده‌اند، واقعاً باورنکردنی است. براساس این نظرسنجی، زنان آمریکایی بیشتر از سایر زنان شرکت‌کننده در نظرسنجی از طریق سکس مقعدی به ارگاسم می‌رسیدند و دلیل آن نیز برای ما نامشخص است. البته آمار بیشترین ارگاسم روزانه مربوط به زنان اسپانیایی بود و اکثر زنان آمریکایی (۷۱٪) نیز فقط با سکس واژنی به ارگاسم می‌رسیدند، اما آمار مربوط به ارگاسم مقعدی در زنان آمریکایی واقعا قابل توجه بود.
در ادامه درصد‌های ارائه شده در این نظرسنجی درباره‌ی ارگاسم مقعدی با آمار مربوط به زنان آمریکایی مقایسه می‌شود:

۱. تساوی در رتبه‌ی دوم
ایتالیا و کانادا دو کشوری هستند که در رابطه با آمار مربوط به ارگاسم مقعدی شانه به شانه‌ی یکدیگر حرکت کردند. با این البته ما هیچ نکته‌ی مشترک دیگری بین این دو کشور پیدا نکردیم! در این نظرسنجی درصد مربوط به شرکت‌کنندگانی که با سکس مقعدی به ارگاسم رسیده بودند در هر دو کشور ۳۸٪ بود. حداقل حالا نمایندگان این دو کشور در سازمان ملل موضوع مشترکی دارند که درباره‌اش صحبت کنند!

۲. رتبه‌ی سوم
رتبه‌ی سوم نیز به دو کشور تعلق می‌گیرد. تا به حال چای "ارل‌گری" را با پلوی اسپانیایی ترکیب کرده‌اید؟ نه! بهتر است این کار نکنید... آها فوتبال! وجه مشترک این دو کشور فوتبال است. انگلیس و اسپانیا هر دو دیوانه‌ی فوتبال هستند و با توجه به نظرسنجی درصد زنانی که با سکس مقعدی به ارگاسم رسیده بودند در هر دو کشور ۳۴٪ بود.

۳. زنان هلندی در رتبه‌ی بعد
زنان هلندی که طبق این نظرسنجی هفته‌ای یک بار به ارگاسم می‌رسیدند، به سکس مقعدی علاقه‌ی کمتری داشتند. تنها ۳۱٪ یا کمتر از یک سوم آن‌ها ارگاسم مقعدی را تجربه کرده بودند. با این حال، این عدد باز هم بیشتر از چیزی بود که انتظار می‌رفت.

۴. آلمان در جایگاه بعدی قرار گرفت
تنها ۲۷٪ از زنان آلمانی با سکس مقعدی به ارگاسم رسیده بودند که این میزان در مقایسه با آمریکا ۱۵٪ کمتر است. این تفاوت واقعا قابل توجه است و دلیل آن نیز مشخص نیست.

۵. فرانسه آخر از همه
اگرچه در این نظرسنجی آمار مربوط به رسیدن به ارگاسم در زنان فرانسوی زیاد بود (در زنانی که ازدواج کرده بودند بیشتر از زنان مجرد)، تعداد کمی از شرکت کنندگان در نظرسنجی با سکس مقعدی به ارگاسم می‌رسیدند. تنها ۲۵٪ از زنان فرانسوی ارگاسم مقعدی را تجربه کرده بودند. نتایج این نظرسنجی می‌تواند برای کسانی که تا‌به‌حال ارگاسم مقعدی را تجربه نکرده‌اند جالب باشد. رسیدن به ارگاسم مقعدی کاملا واقعی است و افراد زیادی در سراسر جهان آن را تجربه می‌کنند، پس شاید وقت امتحان کردن آن فرارسیده باشد.

منبع:

bustle.com/articles/141914-this-is-how-many-american-women-orgasm-from-anal-sex

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 18

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• روزبه1366  

• عضو از 1399/1/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

• 15

کار باید دست کاردان باشه! کاردن کی بودم من حالا؟

کار باید دست کاردان باشه! کاردن کی بودم من حالا؟

ـــــــــــ

• 0

• samadler  
  • عضو از 1399/1/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 388

• 507

نقل از: روزبه1366

نقل از: روزبه1366 کار باید دست کاردان باشه! کاردن کی بودم من حالا؟

مرسی خیلی خوب بود. بله به ارگاسم رسیدن از طریق سکس مقعدی برای هز دو جنس ممکنه و ما تو زندگیمون تجربش رو داشتیم.

ـــــــــــ

.::.:: جنون یه پل باریکه ::.::.

• 1

اولین بار بود میشنیدم. البته چیزهای عجیب مثل...

اولین بار بود میشنیدم. البته چیزهای عجیب مثل ارگاسم با مسواک زدن دندون هم شنیده بودم ولی فکر می کردم کون دادن فقط برای پسرا حال میده.

ـــــــــــ

• 5

• amir.massajor25  

• عضو از 1398/12/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 583

• 897

سلام و درود

ممنون از مطالب خوب

ـــــــــــ

24 سالمه از اردبیل ماساژور حرفه ای هستم با مدرک رسمی. لطفا کامل پروفایلمو بخونین و در صورت داشتن شرایط برای هماهنگی وقت پیام بدین

• 1

• لیلی45  

• عضو از 1398/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 3332

فکر نمیکنم این املر موثق باشه

درضمن وقتی ...

فکر نمیکنم این املر موثق باشه

درضمن وقتی 40 درصد اونطوری به ارگاسم برسن فقط 60 درصد دیگه میمونن و 71 درصد .............

ـــــــــــ

.

• 5

• korosh.sexy  
  • عضو از 1391/4/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 13

ترجمه ایراد داره

نقل از: لیلی45 فکر نمیکنم این املر موثق باشه درضمن وقتی 40 درصد اونطوری به ارگاسم برسن فقط 60 درصد دیگه میمونن و 71 درصد .............

این اسکلت جان یکم حشرش زیاد بوده تو ترجمه یه کوچولو اشتباه کرده تو متن انگلیسی منبع نوشته ۴۲% از سکس مقعدی ارضا شدن و ۷۱% از سکس واژن این اسکلت جان یه کلمه "فقط" رو اضافه نوشه یعنی اون ۷۱% از واژن ارضا شدن ولی بعضی هاشون میتونن همزمان از مقعد هم ارضا بشن پس نمیشه این ۲ تا رو با هم جمع کرد در کل خیلی از خانم‌ها نمیتونن از واژن ارضا بشن ولی همونا اگه هم خودشون بلد باشن هم شریکشون احتمال اینکه از مقعد ارضا بشن بیشتره چون تحریک دهانه رحم برخلاف واژن از طریق مقعد دردناک نیست و برعکس لذت بخش هم هست ولی همونطور که گفتم نیازمند تسلط هر دور طرف به سکس مقعدیه و پوزیشن مناسب هم میخواد (که بیشتر وابسته به طول آلت مرده و زاویه ورود باید به نحوی باشه که دیوار واژن رو از داخل مقعد لمس کنه) و در آخر اگه سکس مقعدی به درستی انجام بشه و مراحل آماده سازیش به خوبی انجام بشه برای هر دو جنس میتونه خیلی لذت بخش باشه و برای بعضی از خانمها تنها راه ارضا شدن کامل ولی به نظر من هم نمونه آماری این تحقیق درست نیست چون بعید میدونم تو هیچ جای دنیا بیشتر از ۳۰ ۴۰ % زنها ارگاسم واقعی رو تجربه کرده باشن و متاسفانه تو ایران که فکر کنم زیر ۲۰% هم باشه

ـــــــــــ

• 5

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 7763

• 23226

درود

زن‌ها دو دسته هستند.

زن‌هایی که می‌توانند با آنال ارضا شوند.

زن‌هایی که نمی‌توانند با آنال ارضا شوند.

تا اطلاعات علمی بعدی خدانگهدار. :)

ـــــــــــ

• 12

• chibegamvalla  

• عضو از 1396/8/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 322

• 374

ببغشید
الان چگونگی اش در مقعد آمار جا مانده یا...

ببغشید الان چگونگی اش در مقعد آمار جا مانده یا وامانده

ـــــــــــ

*قضاوت مردم دربارۀ شما، به شما مربوط نمی شود. آنها اولویت های خودشان را فریاد می زنند. الیزابت گیلبرت*

• 0

مرسی بابت تاپیک خوب
دمت گرم

مرسی بابت تاپیک خوب دمت گرم

ـــــــــــ

i don't know you....but i want you

• 2

• Zojteh2020  
  • عضو از 1398/3/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 16

و سکس مقعدی در ایران همچنان تابو محسوب میشود

و سکس مقعدی در ایران همچنان تابو محسوب میشود

ـــــــــــ

• 1

• Lucky.man  

• عضو از 1398/9/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 454

• 2900

خیلی جالب بود. ولی اگر کسی تجربه داره که چطور با...

خیلی جالب بود. ولی اگر کسی تجربه داره که چطور با آنال به ارضاء برسه ممنون میشم بگه.

ـــــــــــ

شاد و سلامت باشید

• 0

• armani.shomal  

• عضو از 1398/12/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 140

• 28

رابطه مقعدی خانم ها و ارضا شدن

درود. تجربه من می گه که ممکنه زنی از رابطه انال لذت ببره و مقدمه ارضاش باشه ولی تا حالا ندیدم خانمی صرفا از انال سکس ارضا بشه. گو اینکه بسیاری از خانم ها از رابطه و دخول مقعدی فراری هستند و فقط به نوازش و لیسیدن باسن تمایل دارند.

ـــــــــــ

عاشق رابطه با زوج های عزیز هستم. زوج های خوب پیام بدن ساری هستم

ahoora_sari

• 1

• Roozbeh1383  

• عضو از 1398/12/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 33

• 22

نقل از: منیر_توله

نقل از: منیر_توله اولین بار بود میشنیدم. البته چیزهای عجیب مثل ارگاسم با مسواک زدن دندون هم شنیده بودم ولی فکر می کردم کون دادن فقط برای پسرا حال میده.

توله سگ جنده چرا جواب منو نمیدی گفتم تل بده نمیدی توله سگ

ـــــــــــ

گی نیستم بی نیستم دنبال دوست دختر برای رابطه سالم هستم

• 0

• shahr_mehr  
  • عضو از 1399/2/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 1

مفید بود ممنون

مفید بود ممنون

ـــــــــــ

بی سبب خود را مرنجان ازقضا نتوان گریخت نوش جان باید کنی حق درپیاله هرچه ریخت

• 1

• peddir90  

• عضو از 1399/2/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 117

• 60

نقل از: لیلی45

نقل از: لیلی45 فکر نمیکنم این املر موثق باشه درضمن وقتی 40 درصد اونطوری به ارگاسم برسن فقط 60 درصد دیگه میمونن و 71 درصد .............

همونطور که خودشم گفته آمار دقیقی نیست ، معلوم نیست اون 60% که با آنال ارگاسم رو تجربه نکردن اصلا سکس مقعدی داشتن یا نه اون 71% هم ما بقیه اون 40% نیست، 2تا آمار جدا گرفتن ، یکبار سکس مقعدی یکبار سکس واژینال توی مقعدی ها 40% ارگاسم تجربه کردن توی واژن 71%

ـــــــــــ

معتقدم سکس باید با احساس باشه حتی اگر در ازای پول باشه.

• 1

• kamranpoya  

• عضو از 1391/11/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 148

• 310

من دوباره به ارگاسم رسیدم تو پوز دای بودم اینقدر...

من دوباره به ارگاسم رسیدم تو پوز دای بودم اینقدر لذت بخش بود که خوابیدم رو زمین وایییییییی خیلی عالی بود

ـــــــــــ

• 0

• Farbod23ss  
  • عضو از 1399/2/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 5

نقل از: kamranpoya

نقل از: kamranpoya من دوباره به ارگاسم رسیدم تو پوز دای بودم اینقدر لذت بخش بود که خوابیدم رو زمین وایییییییی خیلی عالی بود

یه کیرمثل کیر من باعث ارگاسم مقعدی میشه..

ـــــــــــ

دوست دارم زبونمو تا ته بکنم تو کوسی که خارش داره،دوسدارم زیونمو بکنم تو کوس زنت..

• 0

• momo3756  
  • عضو از 1399/1/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 189

• 109

سلام
تشکر از تایپیک خوبتون اما شما فقط آمار...

سلام تشکر از تایپیک خوبتون اما شما فقط آمار ومقدارورتبه درصدزنانی که ارگاسم مقعدی را تجربه کردن گفتید وتیتر تایپیک متفاوت بود ودرمورد چگونگی رسیدن به ارگاسم مقعدی را به اصطلاح بازگو میکرد

ـــــــــــ

• 1

• Hanibalgay  

• عضو از 1399/3/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 14

پاسخ

نقل از: Zojteh2020 و سکس مقعدی در ایران همچنان تابو محسوب میشود

سکس مقعدی با رضایت طرفین باشه عالیه من تجربه کردم

ـــــــــــ

(inlove)دیونه

• 1

• Ashenaye man  

• عضو از 1391/1/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 1311

• 119

۲تا نکته
اول اینکه موضوع تاپیکت رو اشتباه...

۲تا نکته اول اینکه موضوع تاپیکت رو اشتباه زدی.چگونه سوالیه فکر کردم میخای یاد بدی ک چطوری میشه اینکارو کرد دوما منبع مقاله یا جایی ک نظر سنجی شده ارائه بده لطفا

ـــــــــــ

امضا بلد نیستم انگشت میکنم

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

تو چند سالگی اولین بار پورن دیدی؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «