زن ها به مردها نیازی ندارن

والّا هرجوری که فکر کردم تا بتونم جواب سوالاتمو پیدا کنم به نتیجه ای بهتر از این نرسیدم:
زنای ایرانی هیچ تمایلی به ما مردها ندارن
اون ها ازدواج نمیکنن تا با یک مرد باشن
اون ها هیچ وقت دوست ندارن که دوست پسر داشته باشن
از تنهایی مینالن ولی وقتی یه پسر بهشون نزدیک میشه سریع گارد میگیرن
زن ها تمایلی به گرفتن دست یک مرد و قدم زدن باهاش و تجربه عشق ندارن
دخترها علاقه ای به سکس با مردها ندارن
اصلا زن ها از مردها خوششون هم نمیاد
تنها چیزی که دوستش دارن و تنها دلیل بودنشون با یک مرد پوله!
اگه ازدواج میکنن یا بخاطر اینه که بار مالیشون از رو خونوادشون کم بشه یا اینکه جلوی هم سالای خودشون کم نیارن!
اون دختری که برای تو مغرور و با حجب و حیاست سر خیابون سوار ماشین مدل بالا میشه.
برای یه دختر حجب و حیا تا موقعی معنی داره که بحث پول درمیون نباشه!
توی این کشور تا پول خرج نکنی خبری از دوست دختر و زن و اینجور چیزا نیستش!

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

Up

Up

ـــــــــــ

• 0

• samin1616  

• عضو از 1398/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 220

• 737

ببین کدوم مرد ایرانی به اینا پایبنده : ما واقعا به...

ببین کدوم مرد ایرانی به اینا پایبنده : ما واقعا به یکی نیاز داریم که کنارش احساس امنیت کنیم چشم هیز نباشن فقط برا خانمش تیپ بزنه جلوی همه خانمش رو ضایع نکنه و ... بازم بگم

ـــــــــــ

جسارت میخواهد، نزدیک شدن به افکار دختری؛ که روزها ... مردانه با زندگی میجنگد. اما شبها ... بالشش با هق هق های دخترونه خیس است.

• 1

• Mahdi_karimi7  

• عضو از 1398/5/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 7

همه مثل هم نیستن

به نظرم اگ یه دختر بتونه از طرف مقابلش واقعا عشق دریافت کنه دیگ هیچی براش مهم نیس درسته بعضی از دخترا خیلی ادا تنگارو درمیارن ولی پسرا هم خیلی اوقات رفتارشونو بلد نیستن

ـــــــــــ

• 0

• -iliya-  
  • عضو از 1397/10/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 446

• 454

خخخخخ

نقل از: samin1616 ببین کدوم مرد ایرانی به اینا پایبنده : ما واقعا به یکی نیاز داریم که کنارش احساس امنیت کنیم چشم هیز نباشن فقط برا خانمش تیپ بزنه جلوی همه خانمش رو ضایع نکنه و ... بازم بگم

خانوم خیلیا هستن که اینطورن. من کاری به اطرافیانت و یا اونچه که در زندگی شما میگذره ندارم، ولی خیلیا هستن که اینطورین. خیلیا مث من ک با هیشکی نیودن که بعدا اگه فردا روزی ازدواج کردن با سربلندی بگن من جز تو با هیشکی نبودمو هیشکیو دوس نداشتم و ندارم و فقط تویی و من و منیت من در تو خلاصه میشه.

درسته پنج تا انگشت همشون انگشتن و انگشت خطاب میشن، ولی شکل و شنایل و کاربردشون یکی نیست...

ـــــــــــ

الهی مپسند که گدا معتبر شود/گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود

• 1

• سیسیبوی  
  • عضو از 1398/12/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 101

• 69

زنها کلا از اقایون دو چیز میخان

پول و دول

ـــــــــــ

• 0

زن دوتاسوراخش بادول پرمیشه مابقیش باپول.
پولی که...

زن دوتاسوراخش بادول پرمیشه مابقیش باپول. پولی که براش مفهوم نداره حلال باشه یاحروم یاحتی ازکجااومده! فقط اس بانکش موجودیش بالاباشه تابتونه پیش مابقیه روباه های حیله گر(مادر،خواهرودوستای کلاش)سرش بالاباشه سکس پولی که اولش پول میدی بعدمیکنی سگش شرف داره تااین خونه خراب کن ها. یاحق

ـــــــــــ

• 2

• musir  

• عضو از 1398/11/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 137

• 125

اکثر زنها در نظرسنجیها گفته اندکه شیک پوشی مردها...

اکثر زنها در نظرسنجیها گفته اندکه شیک پوشی مردها براشون مهم هست و نه سکس.

ـــــــــــ

بجای این امضای مزخرف،کاری کن که بتونیم کامنتهای ترول ها رو خودمون حذف کنیم

• 1

• farhaaad_cum  

• عضو از 1398/8/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 4

شعر نگو

نقل از: samin1616 ببین کدوم مرد ایرانی به اینا پایبنده : ما واقعا به یکی نیاز داریم که کنارش احساس امنیت کنیم چشم هیز نباشن فقط برا خانمش تیپ بزنه جلوی همه خانمش رو ضایع نکنه و ... بازم بگم

اینا همش دروغه فقط فیلم بازی میکنید

ـــــــــــ

من صفرمو تو دو .... با تو بیستمو بی تو نیستم ...!!! (rose)

• 2

شمابه سگ وحشی

نقل از: Mutm20000 من ی روز ی دختریو پیدا کردم که این طوری نبود و انقدر بد رفتاری کرده بودن باهاش که فقط میخواست ی نفر ی ذره بهش محبت کنه ، منم خوشحال شدم که ی همچین دختری پیدا کردم 6 ماه بهش محبت کردم تا درست شد بعد که به حالت اول برگشت جنده شد (dash) (rolling) از اونموقع فهمیدم نههه واقعا همشون ونبال پولن در نهایت (cool) :) (cool)

شمابه وحشی ترین سگ بهابده ببین چجوری جلوت دم تکون میده ولی به ی دختربدبخت ته گوزبادک لاکچریش نون خشک باسیب زمینی بوده وزیرچادرمشکی اداتنگاربرات درمیاره بهابده همون بی بته ای ک شبیه موش ابکشیدست بهت میگه لیاقت من ونداری میره دنبال جندگی

ـــــــــــ

• 4

• فرهنگ57  

• عضو از 1397/12/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 116

• 89

درود

نقل از: farhaaad_cum
اینا همش دروغه فقط فیلم بازی میکنید

اینکه که بگیم اصلا نیست که اغراقه هست ولی کمه، یه شریک در هر امری چه مالی چه زندگی باید منصف باشه. یعنی خودش هم جای طرف مقابل بزاره. یه خانم ایده آل معمولا مثل یک مرد فکر می کنه و مثل یه زن عمل می کنه.

ـــــــــــ

• 0

• farhaaad_cum  

• عضو از 1398/8/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 4

That's a reality

از قدیم گفتن سگ بی وفا بهتر از دختر باوفا....

شکسپیر گفته: به دختران در کودکی شیر سگ بدین تا در بزرگسالی وفا بیاموزند

ـــــــــــ

من صفرمو تو دو .... با تو بیستمو بی تو نیستم ...!!! (rose)

• 2

• mohammad321  

• عضو از 1389/7/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 1383

• 858

تا حدودی درسته اما به نظرم تو خیلی به زن ها نیاز...

تا حدودی درسته اما به نظرم تو خیلی به زن ها نیاز داری !

ـــــــــــ

• 1

• cuntkiller1  
  • عضو از 1394/6/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 118

• 92

ببین کلا زندگی بحث انتخاب بین اپشنایی هست که داری...

ببین کلا زندگی بحث انتخاب بین اپشنایی هست که داری وقتی یه دختر با اندام و قیافه معمولی بخاطر ولع سکس تو مردا کلی پیشنهاد داره مطمئنا اون تیکه گوشت تو حالا از ده سانت تا 20 سانت براش جذابیت زیادی نداره چون همه جا دارن مردا جار میزنن بیا کیرمو مفت ببر کلیم پول میدم روش خوب معلومه دختره مردزده میشه چون خیلی راحت میتونه از بین 100 تا کیر به یدونش اروم اروم نزدیک شه برا همین اولویتش میره سمت سوداوری مرد واسش که دیگه هر دختری یه اولویت داره یکی پول مردو میخواد یکی علمشو یکی شهرتشو یکی هیکلشو یکی امنیت واسه زاییدن رو چون فک میکنه کیررو داره و چیزی نیست که براش بخواد تقلا کنه.مطمئن باش اگه توام کسا هی تو هر جمعی با نگاشون و کاراشون میخواستن کیرتو بدزدن دختر زده میشدی و اونا رو یه مشت حیوون حشری میدیدی و شروع میکردی با توجه به توانایی و امکاناتت بهترین کیس و برا رشد و ارامش خودت انتخاب کنی چون با توجه به زیاد بودن کس عمل سکس بی احساس برات جذابیتی نداشت.کلا خیلی میشه حرف زد راجع به این قضیه ولی زیاد حرص نخور و جوش نزن و ادما رو مخصوصا دخترا واسه خودت غول نکن .

ـــــــــــ

• 3

• Ado_Den_Haag  

• عضو از 1398/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 335

• 3732

ادمین تورو انداخت بیرون دوباره اکانت ساختی؟

ادمین تورو انداخت بیرون دوباره اکانت ساختی؟

ـــــــــــ

br>

• 0

• Sinabidel  

• عضو از 1398/10/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 8

والا

واقا من که ندیدم زنی فقط به خاطر خودش طرفو بخواد . اگر بخواد یکی میاد که وضع مالیش موقعیت اجتماعیش یا هرچیزه دیگه ای داره . اونم همه چیزو یادش می‌ره و میاد میگه ما به درد هم نمی‌خوریم ? (یا بهتر بگم میگه :اصلا نمی‌خوام رابطه داشته باشم ) تو هم با خودت فکر می‌کنی اگه بزاری بره دنبال زندگیش ینی خیلی دوسش داشتی . بعد از چند ماه که میری اکانتشو میبینی زده in love . و تو میمونی با کلی خاطره که با خودت یدک میکشی که گاهی با به یاد آوردنش غمگین میشی گاهی اشک تو چشمات جمع میشه ...???????

ـــــــــــ

• 0

.مهم درست انجام دادن از طرف مرد.مرد اول بايد با...

.مهم درست انجام دادن از طرف مرد.مرد اول بايد با حرف زدن به اغوش كشيدن نوازش كردن محيط امن رو براي پارتنر ايجاد كنه .بعد بتونه با معاشقه نوازش پارتنر مست كنه و اولويت اول بايد خانوم باشه و در رابطه نه وجود نداره بعد پيش برين و تاجايي لذت بدين همجاي پارتنر با خوردن حس كنين لمس كنين بو كنين تا جايي كه بي قرار بشه تا اشباع بشه و در مراحل دخول شما با هر پوزيشني فقط در هر رابطه تنوع بدين هي پوزيشن عوض كنين سبك عوض كنين تب و تاب بدين گاه عاشق گاه وحشي گاه اروم تا جايي كه پارتنر اشبا بشه و اخر سر شما هستين سكس فقط تو نيستي زيپ و بكشي پايين و دخول و بعدش خواب بعدش تازه كار شروع ميشه بغل ارامش قوربون صدقه رفتن تعريف كردن از خودش اندامش توانايشش و همينطور هنگام سكس .موفق باشين

ـــــــــــ

• 0

• Alouche  

• عضو از 1397/2/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 268

• 1517

دست اون خانومایی ک تورو به این روز و طرز فکرو اینا...

دست اون خانومایی ک تورو به این روز و طرز فکرو اینا انداختن درد نکنه حقت بود اصن انگار با همه بوده میاد بیانیه صادر میکنه مثل ترامپ ۴تا بدتر از خودشم تایید میکنن..هرکی حرف زشت بزنه بمن پیش پیش آینه

ـــــــــــ

• 0

• ساسکه  

• عضو از 1398/12/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 13

ایول ایول

نقل از: cuntkiller1 ببین کلا زندگی بحث انتخاب بین اپشنایی هست که داری وقتی یه دختر با اندام و قیافه معمولی بخاطر ولع سکس تو مردا کلی پیشنهاد داره مطمئنا اون تیکه گوشت تو حالا از ده سانت تا 20 سانت براش جذابیت زیادی نداره چون همه جا دارن مردا جار میزنن بیا کیرمو مفت ببر کلیم پول میدم روش خوب معلومه دختره مردزده میشه چون خیلی راحت میتونه از بین 100 تا کیر به یدونش اروم اروم نزدیک شه برا همین اولویتش میره سمت سوداوری مرد واسش که دیگه هر دختری یه اولویت داره یکی پول مردو میخواد یکی علمشو یکی شهرتشو یکی هیکلشو یکی امنیت واسه زاییدن رو چون فک میکنه کیررو داره و چیزی نیست که براش بخواد تقلا کنه.مطمئن باش اگه توام کسا هی تو هر جمعی با نگاشون و کاراشون میخواستن کیرتو بدزدن دختر زده میشدی و اونا رو یه مشت حیوون حشری میدیدی و شروع میکردی با توجه به توانایی و امکاناتت بهترین کیس و برا رشد و ارامش خودت انتخاب کنی چون با توجه به زیاد بودن کس عمل سکس بی احساس برات جذابیتی نداشت.کلا خیلی میشه حرف زد راجع به این قضیه ولی زیاد حرص نخور و جوش نزن و ادما رو مخصوصا دخترا واسه خودت غول نکن .

توضیح کامل و جامعی بود دمت گرم (ok)

ـــــــــــ

• 1

• arya.2001  
  • عضو از 1396/12/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 5

اورین

دخترا موجودات عجیبیا کلا اگه زیادی بهشون علاقه نشون بدی جواب عکس داره یک جور کم محلی و توسری زدن همراه محبت دیونه اشون میکنه

ـــــــــــ

• 2

تنها دلیلی که زن ها ازدواج میکنن

اینه که خودشون رو رو سر یه بنده خدایی خراب کنن و مفت بخورن و بخوابن

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظر شما در مورد تولید مثل و افزایش جمعیت چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «