زیر قوزک پا: مفاهیم ابتدایی فوت فتیش

1399/10/09

شاید اگر بفهمید که پاها رایج‌ترین عضو غیرجنسی بدن برای فتیش زدن هستند، شگفت‌زده شوید. درست است، اتفاقات زیادی مربوط به زیر قوزک پا در جریان است.
پرستش پا به درد همه نمیخورد‌. خیلی از خوانندگان از فکر اینکه انگشت شست پای یک نفر دیگر در دهانشان باشد، حالشان بهم می‌خورد. اما فوت فتیش به شدت رایج است. اگر هنوز مرا باور ندارید، wikifeet را نگاهی بیندازید. اگر این موضوع توجه شما را جلب کرد، به خواندن ادامه بدهید.

آیا فوت فتیش انواع مختلفی دارد؟

جواب سرراست “بله” است. عشق به پا تنوع زیادی دارد؛ از پوشش پا تا عشق‌بازی با خود پا، برخی ممکن است عاشق انگشتان پا باشند و برخی با بوی پا ارضا شوند. هر کس سلیقه‌ای دارد. چون فوت فتیش مساله‌ای کاملا شخصی است که برای هر کس فرق می‌کند، توصیه‌ی اولم به شما این است که درباره‌اش حرف بزنید. به شریکتان بگویید که چه چیزی دوست دارید. به من اعتماد کنید، اینطوری راه برای تجربه‌های خیلی لذتبخش‌تر باز می‌شود.

چرا مردم فوت فتیش دارند؟

طی سالیان، تئوری‌های متفاوتی را درباره‌ی علت به وجود آمدن فوت فتیش خوانده‌ام و درست مثل سایر تئوری‌هایی که روی موضوعات ناهنجار تمرکز می‌کنند، جواب این‌ها هم از دیوانه بودن شروع می‌شد تا سیم‌کشی متفاوت مغزی.
اگر فوت فتیش دارید، شما انسانی نرمال هستید. این می‌تواند برای شما و شریکتان یک تجربه‌ی لذبختش و سرگرم‌کننده باشد؛ یک حس شهوانی و صمیمی که هیچ پوزیشن و ابزار خاصی نیاز ندارد. اگر حس می‌کنید با پا تحریک می‌شوید، مطمئن باشید که تنها نیستید.(wikifeet را یادتان است؟!)

شروع به کار

اگر فکر می‌کنید شریکتان فوت فتیش دارد، در درجه‌ی اول سوال کنید. مستقیما سر اصل مطلب بروید و بعد می‌توانید با همدیگر کاوش کنید.
رک بودن درباره‌ی علاقه‌تان کلید اصلی است. خجالت‌زده و شرمنده نباشید. کسانی که ارزش وقت و سرمایه‌گذاری احساسی شما را دارند، نسبت به چیزی که شما را تحریک می‌کند، جبهه نمی‌گیرند.(مخصوصا اگر خودشان دریافت‌کننده‌ی یک ماساژ پای شهوانی باشند!)
با افتخار اعلام می‌کنم که شریکم فوت فتیشی است و دوستان و خوانندگان کنجکاوم یک‌سره از من سوالات تکراری می‌پرسند.
می‌خواهم با شما یک سری از آنها را اشتراک بگذارم.

چگونه یک مرد فوت فتیشی را راضی کنم؟

صحبت کنید، از علایقش و چگونگی رسیدن به آن‌ها آگاه شوید. در طی کاوش و یادگیری برای لذت بخشیدن به یکدیگر، می‌توانید کلی خوش بگذرانید.
ممکن است ترسناک به نظر رسد، ولی بهتر از این است که خرج پدیکور کنید و بعد بفهمید از پدیکور متنفر است. تجربه‌اش را به شخصه داشته‌ام. فقط با هم ارتباط برقرار کنید و لذت ببرید.

فوت فتیشم را چه کار کنم؟

به من یک چیز را قول بده، همه‌اش از خودت نپرس که چرا فوت فتیش داری. خب داری که داری. الان زمان لذت بردن است. ببین علاقه‌ات چیست و با شریکت هم درمیان بگذار.

رابطه داشتن با یک شریک فوت فتیشی چگونه است؟

شوهرم فوت فتیش دارد پس این سوال برای من خیلی رایج است. مطمئن نیستم مردم در جواب چه می‌خواهند بشنوند. خب اینطور نیست که ۹۹ درصد رابطه‌مان حول محور پا بچرخد.
در اتاق خواب، فوت فتیش او یک وجه جذاب به سکس اضافه می‌کند. حتی بعد از سالیان، هنوز هم گاهی باعث می‌شود ریز ریز بخندم. سکس با خنده خوب است دیگر، مگر نه؟
خوشم می‌آید که ببینم از بازی با پاهایم لذت می‌برد. معذب بودن خیلی زود از بین می‌رود و لذت دیدنش بسیار است و یک امتیاز برای خانم‌ها: او همیشه با رضایت خاطر به من اجازه‌ی پدیکور کردن هروقت که دلم بخواهد می‌دهد.

چگونه به دختری که هنوز نمی‌داند، بگویم فوت فتیش دارم؟

فقط صادق و روراست باش. وقت خودت را با شرمندگی تلف نکن. بیماری که نیست. بعد اینکه درباره‌اش صحبت کردید آرام آرام پا را وارد زندگی جنسی کن، مثلا اول با بوسیدنش شروع کن.
آماده باش که به او نشان دهی چه دوست داری. ممکن است این قضیه برای او کاملا جدید باشد. اگر او نسبت به پاهای خود احساس خوبی ندارد، به اون یک عالمه اطمینان خاطر بدهید، بعد از اینکه به او گفتید که چقدر پاهایش را همانگونه که هست دوست دارید. با هم از اکتشاف این بعد از زندگی جنسی لذت ببرید.
مهم‌تر از همه، شرم را دور بیندازید

منبع

20 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-12-29 10:31:56 +0330 +0330

فوت فتیش معرکست.

پ.ن: من صادقانه بهش گفتم گفت بخورش :/

2 ❤️

2020-12-29 20:06:54 +0330 +0330

فقط شلوار جین بالای مچ مچ پا کلفت …وااااای

3 ❤️

2020-12-29 23:59:53 +0330 +0330

اخ اخ چرا من اینقدر دیوونه پا هستم 🤤🤤🤤🤦🏾‍♂️

3 ❤️

2020-12-30 00:09:44 +0330 +0330

منم این فتیشو دارم ولی نه دیگه در این حد که پای طرفو بکنم تو حلقم یا انگشتاشو لیس بزنم و اینا :// البته من بیشتر دوست دارم با جوراب یا جوراب شلواری پوشیده باشه و با پاهاش بکشه رو بدنم یا رو کیرم و اینا… (البته تا حالا هیچ کدومو امتحان نکردم و کلا سکس هم نداشتم و همش فعلا در حد خیاله) ممنون برای تاپیک و ترجمه خوبت

5 ❤️

2020-12-30 08:41:39 +0330 +0330

علاقه مند شدم بسیار عالی بود 😎

3 ❤️

2020-12-31 02:51:32 +0330 +0330

سلام و خسته نباشید دوست عزیز ltried
باز هم مثل همیشه عالی و کامل .
من خودم به شدت این علاقه رو دارم ولی نه هر پایی !!
حتما باید پاهای کوچک ، خوش ترکیب با انگشت های ردیف و بدون بیرون زدگی استخوان های کنار انگشتها وبیرون زدگی تاندون پشت قوزک پا باشه و خوشبختانه پاهای زنم هم بسیار زیبا و خوش ترکیب هست و همون اوایل آشنایی در مورد علاقه خودم نسبت به پاهای زیبا و جذاب خانمها بهش گفتم و اون هم خیلی راحت پذیرفت

1 ❤️

2020-12-31 03:01:33 +0330 +0330

↩ قلاغ
استاد میشه بیرون زدگی رباط پشت قوزک پارو بیشتر توضیح بدی؟ من آناتومی تحتانی پاس کردم ولی در خاطرم نیس

0 ❤️

2020-12-31 03:50:22 +0330 +0330

کاش یه پسر پیدا شه فقط من براش فوتجاب کنم همین
شده ارزوم
:|

5 ❤️

2020-12-31 23:14:19 +0330 +0330

↩ Itried
دوست عزیز ltried
البته با این ترجمه های زیبا و تاپیک های قشنگ تون کلمه استاد به شما بیشتر میخوره تا بنده کم سواد .
محض درس پس دادن به اساتید ، اگر دقت کرده باشید و البته حتماً توی درس زیست شناسی دوران دبیرستان خوندید که قسمت پشت پا بالای پاشنه برای برگرداندن پا به عقب و اینکه بتونیم به راحتی راه بریم تاندونی وجود داره به نام تاندون « آشیل » .مهمترین تاندون پا همین تاندون آشیل هست. این قویترین تاندون بدن هستش که در پشت و بالای مچ پا قرار داره تاندون یا زردپی آشیل از پایین ترین قسمت عضلات پاشنه به بالا و پشت استخوان پاشنه یا کالکانه متصل میشه وظیفه این تاندون پایین آوردن مچ پاست .در بعضی از خانم هایی که لاغر هستند این تاندون خیلی بیشتر جلب توجه میکنه و به خاطر لاغر بودنشون این تاندون حالت بیرون زدگی رو نشون میده که برای من خیلی غیر قابل تحمله .
دوست عزیز امیدوارم که نمره خوبی برام منظور کنید

1 ❤️

2021-01-01 00:19:33 +0330 +0330

↩ shenhe
به این آسونیا هم نیست
چون واس خیلی زنا عجیبه و ناپسند و شاید اصن از چشم شریکشون بیفتن و ی قسمت از روحشون ارضا نشه

0 ❤️

2021-01-01 08:48:17 +0330 +0330

↩ shenhe
به عکس باشه که همه از همه نظر تامینن صدقه سری اینترنت

2 ❤️

2021-01-01 14:24:25 +0330 +0330

عالیه …از فوت فتیش بودنم خیلی راضیم

2 ❤️

2021-01-01 22:52:21 +0330 +0330

بسیار عالی …

2 ❤️

2021-01-02 03:00:17 +0330 +0330
0 ❤️

2021-01-04 12:45:15 +0330 +0330

↩ آغ.بالا
فقط inglorious basterds رو دیدم ازش که دوست نداشتم
دیگ نرفتم سراغش‌‌

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «