داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

ساب بودن به چه معناست؟

1399/01/03

این یه مقاله ترجمه است، بخشی از اون رو ویرایش کردم و با با کلمات دیگه بیان کردم، یه جاهایی هم بهش چیزهایی اضافه شده که با لحن محاوره نشوتم اون قسمت ها رو )

سابمیشن (submission) یا اطاعت در تعریف لغوی یعنی پذیرش قدرت بالاتر و تسلیم آن بودن.
اتفاقی بسیار ترسناک برای خیلی از افراد که کنترل خودشان را در اختیار در اختیار فرد دیگری قرار دهند. عمل اطاعت بخشی از تبادل قدرت در هرم روابط DS است.

سابمیشن (submission* یعنی خودتان را با شرایط و حدود از قبل تعیین شده در اختیار دیگری قرار دهید، چیزی که شما از آن آگاهی دارید و در نتیجه به انجام آن اقرار می‌کنید.

این را در نظر بگیرید شما نباید خودتان را به اولین فردی که خودش را دام معرفی میکند تقدیم کنید، یک ساب ( مخفف Submissive) باید این فرصت را داشته باشد تا جنبه های دیگری از دام (مخفف Dominant) مورد نظر خودش را خارج از نقش دامیننت بشناسد و بداند که اون کیست! ( دام یا دامیننت به قول بعضی ها ارباب است، اما درست نیست و منم نتونستم اصطلاح بهتری براش پیدا کنم)

با استفاده از اطلاعاتی که ساب در دوران اولیه آشنایی کسب میکند میتواند یک تصمیم آگاهانه بگیرد که آیا میخواهد خودش را در اختیار آن دام قرار دهد یا خیر!

فرآیند کسب اطلاعات باید شامل بحث در مورد خواسته ها، علایق، احتیاجات و اتفاقاتی که قرار است رخ دهد باشد.
هر ساب باید خودش مشخص کند که تا کجا میخواهد پیش رود اما شرایط ایمنی را رعایت کند به نحوی که کار به آزار یا سوء استفاده نکشد.
اینکه چرا کسی میخواد ساب باشد از فردی به فرد دیگر تفاوت میکند، بعضیها دوست دارند فقط تنوعی در زندگی خود داشته باشند؛ بعضی دیگر در نتیجه مشکلات روانی به این سو گرایش پیدا میکنند.

در کل با توجه به مشاهدات من سه سطح کلی برای سابمیشن در نظر گرفته ام. دقت داشته باشید سطوح بیشتر با اطلاعات و تشریح و توصیف دقیقتری در کتاب های DS معرفی شده‌اند اما من کارم را با همین 3 سطح شروع میکنم.

سطح اول: سابمیشن (اطاعت) جنسی( یا در تعاریف دیگر، اطاعت احساسی / Bottom)
ساب در این فعالیت صرفا به دنبال ارضای جنسی خود است و بعد از اغنای جنسی دیگر نیازی نمیبیند که از نظر شخصیتی خودش را تحت کنترل کسی درآورد.

سطح دوم: سابمیشن روانی
در این مجموعه بزرگ افرادی قرار میگیرند که به دنبال درد و تحقیر حاصل از فعالیت DS میگردند. در این مجموعه تعداد زیادی افراد مازوخیست را میتوان یافت، کسانی که زمانی قربانی آزار و اذیتی شده‌اند و از نظر روانی نتوانسته‌اند از نقش قربانی بودن رهایی یابند. (بیشتر فیلم های پورن و تصاویر BDSM که شامل آزار و اذیت و استفاده از ابزارهای خشن هستند در این مجموعه قرار میگیرند.)

سطح سوم: فرمانبرداران ذاتی

با این ویژگی شخصیتی زاده شده‌اند و به دنبال این هستند که دیگران را به لذت برسانند یا نیازهای دیگران را رفع کنند. اطلاعت و سابمیشن در این افراد فراتر از نیاز جنسی است، طبیعت این افراد این است که دیگران را خشنود سازند و به صورت خودجوش با کوچکترین یا گاهی حتی بدون درخواست دام خود را در اختیار وی قرار میدهند. (بیشتر این نقش همون زن خوش قلب و مهربونی رو داره که هرکاری میکنه تا شوهر و اطرافیانش رو راضی کنه، یه شخصیت گاهی اوقات بسیار وابسته که نمیتونه خشم همسر یا دوست پسر رو تحمل کنه و حاضره به راحتی هرکاری براش بکنه)

در نهایت چه کسی میتواند تعیین که کدام مجموعه درست است و شما در کدام یک قرار میگیرید، ساب بودن تجربه‌ای خاص و منحصر به فرد است، ساب بودن در وجود شماست و نمیتواند به شما آموخته شود یا اینکه آنرا به صورت مصنوعی نمایش دهید. شاید ساب بودن یک موهبت است، به نظر من نباید افرادی که در این سبک زندگی هستند را قضاوت کنند.
چه کسی میتواند بگوید کسی که از نظر جنسی ساب است در سایر سطوح ساب نیست؟ آیا فقط در یک مجموعه قرار میگیرد؟ یادمان باشد زندگی پر از تفاوت های ریز و کوچک و منحصر به فرد است؛ همینطور DS

منبع: What Is Submission?

11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-03-23 07:00:14 +0430 +0430

تو دسته سوم خیلی از زنا و دخترای ایرانی جا میگیرن

وقتی به یه مرد شدیدا وابسته شدن… حتی حاضرن واسش کس جور کنن ولی مرده رو از دست ندن

0 ❤️

2020-03-23 16:51:56 +0430 +0430

علی 23 تهران
عاشق فوت فتیش و فوت ورشیپ برای خانوما و دخترا و زوج ها
عاشق تحقیر شدن توسط خانوما یا زوجا
عاشق خوردن تف خانوما

1 ❤️

2020-03-25 14:49:11 +0430 +0430

در کل مطالب خوب بود و برای کلمه ی دام هم معادل فارسی میتوان از سلطه گر استفاده کرد ولی مطلبت ی ایراد کوچولو داشت کمی دید منفی داشت به این موضوع ساب بودن مثل اینکه ادم حس میکنه نوعی بیماریه درحالی ک اینطور نیست و کامل ثابت شده ک گرایش هست نگر اینکه مازوخیسم طرف اونقدر بالا بره ک خارج‌از کنترل باشه و باعث مرگ یا از دست دادن اعضای بدن فرد بشه وگرنه درکل خوب بود

0 ❤️

2020-03-25 21:32:56 +0430 +0430
نقل از: Master_mobham در کل مطالب خوب بود و برای کلمه ی دام هم معادل فارسی میتوان از سلطه گر استفاده کرد ولی مطلبت ی ایراد کوچولو داشت کمی دید منفی داشت به این موضوع ساب بودن مثل اینکه ادم حس میکنه نوعی بیماریه درحالی ک اینطور نیست و کامل ثابت شده ک گرایش هست نگر اینکه مازوخیسم طرف اونقدر بالا بره ک خارج‌از کنترل باشه و باعث مرگ یا از دست دادن اعضای بدن فرد بشه وگرنه درکل خوب بود

فکر نمیکنم اینطور باشه، چون طبقه بندی کرده و گفتم که در طبقه دوم مازوخیست ها قرار میگیرن، تازه اون هم نویسنده اصلی عنوان کرده 9 طبقه مختلف داره و الان به صورت کلی و برای آشنایی اولیه اینا رو ذکر کرده.

0 ❤️

2020-03-26 06:30:28 +0430 +0430

حس خوبیه سرزنش نکنید خودتون رو ب خاطرش . من خودم با اینا ک اینجا نوشته بود فک کنم سطح ۳ باشم .
ولی فقط واسه مردا .ینی دوست دارم پارتنرم رو همه جوره ارضا کنم و تحت کنترلش باشم کاملاااااا

1 ❤️

2020-03-27 09:50:24 +0430 +0430
نقل از: Hooman.Afjeh
نقل از: Master_mobham در کل مطالب خوب بود و برای کلمه ی دام هم معادل فارسی میتوان از سلطه گر استفاده کرد ولی مطلبت ی ایراد کوچولو داشت کمی دید منفی داشت به این موضوع ساب بودن مثل اینکه ادم حس میکنه نوعی بیماریه درحالی ک اینطور نیست و کامل ثابت شده ک گرایش هست نگر اینکه مازوخیسم طرف اونقدر بالا بره ک خارج‌از کنترل باشه و باعث مرگ یا از دست دادن اعضای بدن فرد بشه وگرنه درکل خوب بود

فکر نمیکنم اینطور باشه، چون طبقه بندی کرده و گفتم که در طبقه دوم مازوخیست ها قرار میگیرن، تازه اون هم نویسنده اصلی عنوان کرده 9 طبقه مختلف داره و الان به صورت کلی و برای آشنایی اولیه اینا رو ذکر کرده.

بله‌همینطوره ک در طبقات‌اخر به وادی رک میرسیم‌ ک این قسمتش‌کمی غصه داره‌ چون فراتر‌از دارک هستش و معمولا کسانی ک در این مرحله قرار‌دارن میشه‌گفت دچار‌مشکلات‌روانی هستن‌ برای درک بهتر میشه رد روم رو براش‌مثال زد

1 ❤️

2020-03-27 13:08:39 +0430 +0430

مرسی استفاده کردم 🌹

1 ❤️

2020-03-27 14:51:45 +0430 +0430

mrc az frhng sazit

1 ❤️

2020-04-03 07:42:11 +0430 +0430

منبعشو میگی‌ می خوام کامل بخونم در موردش.

0 ❤️

2020-04-03 11:53:59 +0430 +0430
نقل از: Adac72 منبعشو میگی‌ می خوام کامل بخونم در موردش.

اگر همین یه دونه که فارسی هست رو میخوندی منبعش رو زیرش پیدا می‌کردی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom