داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

ساختار و سازوکار کیر و نگرانی بیخود درمورد سایز آن

1399/07/25

آیا کیر من به اندازه کافی بزرگ است؟

از: Means Happy Newsdesk
در: August 31, 2020

مردان در مورد کیرشان زیاد فکر می‌کنند، مدت زیادی را هم صرف فکر کردن به کیر سایر مردان می‌کنند! برای اثبات این گفته هیچ مدرک علمی‌ای وجود ندارد اما تجربه‌ی شخصی می‌گوید مردان زیاد به کیر فکر می‌کنند.

اما چقدر کیرتان را می‌شناسید؟

در اینجا چند نکته‌ی مفید درمورد کیر عنوان شده است تا اگر در مهمانی‌هایی که در آنها به صرف شام دعوت شده‌اید موضوع برای حرف زدن و یا مسابقه‌ی بیست‌سوالی کم آوردید از آنها استفاده کنید!

کیر دقیقاً از چه تشکیل شده است؟

کیر شامل سه قسمت است که نیاز دارید آن ها را بشناسید . ریشه یا پایه ، بدنه ، پوشش یا غلاف بیرونی

  • ریشه کیر
    درواقع به همان قسمت پایه‌ی کیر گفته می‌شود یعنی نقطه‌ی اتصال کیر به بدن که شامل قسمت انتهایی کیر است که دو رشته از بافت درونی‌مانند ساقه‌ای که به ریشه چسبیده باشد در دو طرف آن وجود دارند و همه‌ی اینها در میان کیسه‌ی بسیار نازک پرنیه قرار دارد (غشای نازکی در پشت بخش پرنیوم یعنی ناحیه‌ی بین سوراخ کون و کیسه‌ی بیضه‌ها)

  • بدنه‌ی کیر
    این قسمت شامل ساختار کلی کیر می‌شود که شامل دو سطح است. ناحیه‌ی پشتی در کیر به نعوظ رسیده {آن قسمت از لوله‌ی کیر که در حالت نعوظ به سمت بدن قرار می‌گیرد و در معرض دید نیست} و قسمت جلوی آن که در کیر خوابیده به سمت پایین یا پشت {در حالت خوابیده لوله‌ی کیر به سمت پایین خم می‌شود} قرار می‌گیرد و سطح آن با یک شیار بر روی آن {رافه یا خط برجسته‌ی عمودی روی قسمت زیرین لوله کیر که ادامه آن بر روی بیضه است و در حالت نغوظ به سمت بیرون قرار می‌گیرد و در معرض دید است} مشخص شده است.

  • پوشش یا غلاف بیرونی کیر
    بافت بیرونی سطح لوله کیر، لایه پوستی دور کلاهک کیر (در کیرهای ختنه نشده) و غشاء نازک مخاطی واقع در قسمت داخلی لایه پوستی پوشاننده دور کلاهک کیر، لایه‌ی پوستی روی لوله‌ی کیر به قسمت داخلی آن {کلاهک قارچی شکل} متصل نیست برای همین می‌توان آن را در امتداد لوله‌ی کیر به بالا و پایین حرکت داد.


** ساختار کیر دقیقاً چگونه است؟**

کیر مردان از سه بخش مختلف و از بافت‌های متفاوت تشکیل شده است.
دو بخش لوله مانند که بر روی هم قرار گرفته‌اند و در قسمت داخلی لوله‌ی کیر قرار دارند و یک لایه‌ی اسفنج مانند که دور لوله‌ها و بیضه‌ها را گرفته و بدنه‌ی کیر یا بطن آن را تشکیل می‌دهد و قسمت بزرگتر قارچی‌شکل (کلاهک) که در انتهای لوله‌ی کیر قرار دارد و از همین بافت اسفنجی تشکیل شده به عنوان سر کیر شناخته می‌شود که توسط لایه‌ی پوستی دور آن (در کیرهای ختنه نشده) محافظت می‌شود. این لایه در زبان علمی “نیام” آلت نیز نامیده می‌شود {نیام به معنای غلاف شمشیر است} که به طور خلاصه پوسته‌ی محافظی است که دور کلاهک کیر قرار داشته و قابلیت به عقب کشیده شدن را دارد که در این صورت کلاهک کیر کاملاً نمایان شده و در معرض دید قرار می‌گیرد. قسمت زیرین پوسته‌ی کیر که پوسته‌ی محافظ دور کلاهک به آن متصل است در زبان علمی “فرنوم” یا چین غشایی یا بندیز نامیده می‌شود.
قسمت حلقه‌مانند زیر لبه‌ی کلاهک نیز “کورونا” نامیده می‌شود. خط برجسته روی کیر نیز همان خط کاملاً مشخص عمودی است که در قسمت زیرین لوله‌ی کیر و روی کیسه‌ی بیضه‌ها قرار دارد و “رافه” خوانده می‌شود.

پیشابراه یا مجرای پیشاب یا مجاری ادرار {لوله‌هایی که ادرار را از مثانه به لوله‌ی کیر منتقل می‌کنند} از میان بافت اسفنجی بطنی داخل کیر عبور می‌کنند و در انتها به سوراخ روی کلاهک کیر می‌رسند که ادرار از آنجا به بیرون می‌ریزد و به زبان علمی “میتوس” به معنی روزنه یا معبر نامیده می‌شود. این مجاری و دهانه‌ی انتهایی آن هم برای خارج کردن ادرار از کیر کاربرد دارد هم برای خروج منی در لحظه‌ی ارگاسم.
رافه همان خط برجسته‌ی زیر لوله‌ی کیر و روی کیسه‌ی بیضه‌هاست که در محور عمودی بر روی بدنه‌ی آن قابل مشاهده است. این خط برجسته از زیر کلاهک کیر آغاز می‌شود تا به کیسه‌ی بیضه‌ها ادامه پیدا می‌کند. آنجا به مقدار ناچیزی محو می‌شود سپس بر روی کیسه‌ی بیضه‌ها دوباره قابل مشاهده است و به سمت پرنیوم (ناحیه‌ی بین سوراخ کون و کیسه‌ی بیضه‌ها) ادامه پیدا می‌کند.

کیر انسان با آلت تناسلی بیشتر پستانداران متفاوت است. زیرا فاقد “میلچه” است. {میلچه استخوان نرم و باریکی‌ست که در کیر حیوانات وجود دارد، به نعوظ برخی از پستانداران مانند جوندگان و گوشتخواران کمک می‌کند} میلچه به نام استخوان نعوظ نیز شناخته می‌شود. به جای آن نعوظ در کیر انسانی کاملاً متکی به انباشته شدن خون در کیر و بزرگ شدن آن به مانند یک کیسه‌ی پر شده است تا به حداکثر رشد خود یا همان نعوظ برسد. کیر انسانی نمی‌تواند {مانند بعضی حیوانات} جمع شده و در بین بیضه‌ها قرار گیرد و اگر ملاک مقایسه، حجم بدن جانداران باشد کیر انسان در بین سایر جانداران، از اندازه‌ی معمولی و حد متوسط بزرگتر است.


کیر تا چه اندازه باید بزرگ باشد؟

تنوع اندازه‌ی کیر انسان بیشتر مبتنی بر اطلاعاتی‌ست که از اندازه‌گیری‌های فردی که توسط صاحبان آن کیرها انجام شده است به دست آمده است. این اندازه‌گیری‌ها در مقایسه با اطلاعاتی که در تحقیقات علمی که در آنها اندازه‌گیری کیر انسانها توسط متخصصان پزشکی انجام شده به دست آمده است، کیر انسانها را بزرگتر نشان می‌دهد. {یعنی صاحبان کیرها اندازه‌ی آن را بزرگتر از سایز واقعی اعلام کرده‌اند}
در تحقیقی که بعدها در سال 2015 بر روی ۱۵۵۲۱ مرد که کیر آنها توسط متخصصین پزشکی اندازه‌گیری شده بود انجام گرفت مشخص شد که اندازه‌ی متوسط یک کیر افراشته ۱۳/۱۲ یعنی سیزده سانتیمتر و دوازده میلیمتر است که برابر است با 5.17 اینچ. در حالی که بنابر اطلاعات در دسترس به دست آمده در تحقیقات قبلی اندازه‌ی متوسط کیر انسان ۱۱/۶ یعنی یازده سانتیمتر و شش میلیمتر اعلام شده بود برابر با 4.59 اینچ.
{دلیل تفاوت آمار دو تحقیق استفاده از سوژه‌های بیشتر در دومی یعنی بیشتر از ۱۵ هزار مرد بوده}

در آغاز بلوغ ابتدا بیضه‌ها و کیسه‌ی اطراف آن شروع به بزرگ شدن می‌کنند و در ادامه‌ی روند بلوغ موهایی نیز در اطراف و بالای کیر شروع به رشد کردن می‌کنند. یک تحقیق گسترده‌ی علمی نشان داد که رشد کیر در پایان ۱۷سالگی متوقف می‌شود و احتمال زودتر متوقف شدن آن نیز وجود دارد.
تفاوت اندازه‌ی کیرها بیشتر دلایل ژنتیکی دارد اما تحقیقاتی نیز وجود دارد که نشان می‌دهد عوامل محیطی مانند داروهای ویژه بالا بردن قدرت باروری، رژیم غذایی یا قرار دادن کیر در معرض ترکیبات خاص شیمیایی می‌تواند در این زمینه تاثیرگذار باشد.


آیا می‌شود کیر را بزرگتر کرد؟

پاسخ کوتاه به این پرسش؛ «خیر» است. باید به همین کیری که دارید قناعت کنید!
محققین بیمارستان کالج سلطنتی واقع در لندن که تحقیقاتشان در مجله “سکس از دیدگاه علم پزشکی” به انتشار می‌رسد به این نتیجه رسیده‌اند که آنچه برای بزرگ‌تر کردن کیر توسط عموم انجام می‌شود نه تنها بی‌تاثیر است بلکه از نظر پزشکی خطرهایی را نیز به دنبال دارد زیرا مردان را دچار صدمه‌های روانی و جسمی خواهد کرد. {مانند لارجر باکس که به فراوانی در ایران تبلیغ شد و تنها نتیجه‌اش پاره شدن رگهای داخلی کیر و خونریزی داخلی بود که منجر به جراحی می‌شد} آنگونه که محققین می‌گویند مدارک بسیار ناچیزی وجود دارد که آنچه مردان برای بزرگ کردن کیرشان انجام می‌دهند نتیجه مثبتی برایشان داشته است.
معالجه‌‌ی عارضه‌ی کوچکی کیر از طریق جراحی نیز دارای ریسک‌های بزرگی مثلاً بی‌حسی دائمی کیر می‌باشد و اکثر مردانی که عمل جراحی بزرگتر کردن کیر را انجام می‌دهند از نتیجه‌ی عمل جراحی اصلاً راضی نیستند.
در این میان پرکننده‌های کیر –که برای کلفت‌تر کردن کیر ساخته شده‌اند– هر روز از محبوبیت بیشتری بهره‌مند می‌شوند. پرکننده‌ی کیر مایعی است –که معمولا از اسید هیالورونیک {اسید آبگینی}– تشکیل شده و به قسمت نرم‌تر لوله کیر درست زیر پوست تزریق می‌شود. این اسید طراحی شده تا قطر بافت اسفنجی کیر را افزایش دهد. معمولاً حدود یک یا دو سانتیمتر قطر بافت دور کیر بیشتر می‌شود که البته مقدار آن بستگی به میزان اسید تزریق شده به کیر دارد. این کار باعث می‌شود کیر شما به مدت حدودا ۱۸ماه از اندازه‌ی معمول خود بزرگتر شود البته این نوع اقدامات هرگز طول کیر را افزایش نمی‌دهند و فقط روی قطر آن تاثیر می‌گذارند. در ضمن مقادیر بالایی ریسک و احتمال صدمه دیدن و پیچیدگی‌های پزشکی نیز در این عمل وجود دارد. بنابراین بهتر است برای بازسازی اعتماد به نفستان به روش‌های دیگری عمل کنید…


آیا اهمیت دارد که کیر چقدر بزرگ باشد؟

به عنوان یک خانم هرچقدر روابط جنسی بیشتری داشته باشید و کیرهای متفاوتی را تجربه کنید بیشتر درک می‌کنید که میزان لذت بردن از سکس ارتباط چندانی با سایز کیر ندارد و به عنوان یک مرد کیر شما هر اندازه‌ای باشد یا اگر خانم هستید اندازه‌ی کیر مردی که با او سکس دارید هرچقدر که باشد زیاد اهمیت ندارد، آنچه مهم است؛ ارتباط و کشش و جذابیت شما نسبت به یکدیگر است نه سایز کیر.
اگر می‌خواهید به شریک جنسی‌تان یا خودتان لذت جنسی متفاوتی هدیه کنید، از یک غلاف کیر استفاده کنید. امروزه اسباب‌بازی‌های جنسی متفاوتی وجود دارد که هر روز هم تنوع آنها بیشتر می‌شود اما غلاف کیر به طور ساده لوله‌ای با اندازه یا قطرهای متفاوت است که بر روی کیر شما سوار می‌شود و طول و اندازه‌ی آن را افزایش می‌دهد.


در هنگام نعوظ دقیقاً چه اتفاقی می‌افتد؟

نعوظ در واقع پر شدن بافت کیر {از خون} و بزرگ شدن آن است که معمولاً در هنگام تحریک جنسی اتفاق می‌افتد. البته کیر می‌تواند در موقعیت‌های غیر سکسی نیز به حالت افراشته درآید. نعوظ‌های بدون مقدمه‌ی قبلی مداوماً در دوران بلوغ در نتیجه‌ی تماس کیر با لباس‌هایتان برایتان اتفاق می‌افتند. گاهی اوقات یک مثانه‌ی پر از ادرار باعث سیخ شدن کیر می‌شود یا پر بودن روده‌ی بزرگ {از مواد غذایی}، به هم ریختگی هورمونی، عصبی بودن یا حتی لخت شدن در موقعیت‌های غیر سکسی نیز همین نتیجه را دارند. این هم کاملاً عادی است که در هنگام خواب یا در ابتدای بیدار شدن دچار نعوظ شوید.

هر عامل روانی که باعث به کار انداختن مکانیسم کیر و به وجود آمدن نعوظ شود در عمل با عریض‌تر کردن رگهایی که خون را به کیر می‌رسانند باعث تجمع خون در سه محفظه تشکیل شده از بافت اسفنجی درون کیر می‌شود که در نتیجه کیر بزرگتر و درازتر می‌شود. بافت اسفنجی کیر بعد از پر شدن از خون بزرگتر شده و به رگهایی که خون را از کیر خارج می‌کنند فشار می‌آورد که در نتیجه مانع تخلیه‌ی آنی کیر از خون می‌شود. در ادامه مقدار خونی که وارد کیر می‌شود از مقداری که از آن خارج می‌شود بیشتر می‌شود تا زمانی که تعادلی بین میزان خون وارد شده به کیر و میزان خون خارج شده از آن برقرار شود و در نتیجه این تعادل کیر به اوج افراشتگی‌اش می‌رسد. معمولاً در این لحظه {نعوظ} کیسه‌ی حاوی بیضه‌ها حالت جمع شدن به خود می‌گیرد.


بیرون ریختن منی از کیر دقیقاً چگونه اتفاق می‌افتد؟

خارج شدن منی از کیر آمدن آب مرد یا ارضا شدن نامیده می‌شود که معمولاً با ارگاسم همراه است. یک سری انقباضات در بافت کیر باعث می‌شوند که منی ترشح شده از بیضه‌ها به سوراخ خروجی روی نوک کیر برسد. این مایع که به آب کیر مشهور است محتوی اسپرم یا همان یاخته‌های زایشی مردانه که در زبان علمی سلول جنسی مذکر هم نامیده می‌شود است (اسپرماتوزوآ). به طور معمول بیرون ریختن منی در نتیجه‌ی تحریک جنسی صورت می‌گیرد که می‌تواند شامل تحریک پروستات هم باشد. گاهی اوقات در زمان خواب بدون هیچ تحریک فیزیکی {عامل روانی مثلا خواب دیدن} منی از بدن انسان خارج می‌شود که به رؤیای خیس یا برون‌ریزی شبانه معروف است.

خارج شدن منی از کیر معمولا دو بخش دارد. یکی بیرون ریختن منی از کیر یا انزال و دیگری ترشح شدن منی از بیضه. سیستم عصبی بدن ما کنترل انقباضاتی که باعث بیرون ریختن منی از سر کیر می‌شود را در دست دارد در حالی که عمل ترشح و خروج اسپرم از بیضه و وارد شدن آن به مجاری منتهی به لوله‌ی کیر در کنترل واکنش‌های اعصاب منتهی به ستون فقرات است. یک تحریک عصبی می‌تواند منجر به نعوظ یا حتی آمدن آب کیر شود اما تحریکات جنسی همیشه در به وجود آوردن انزال بهتر عمل می‌کنند.


چه اتفاقات بدی می‌تواند برای کیر بیفتد؟

از هر ده مرد یکی دچار بیماری پِیرونی است. بیماری پیرونی اغلب دردناک است. زخمی شدن و یا خم شدن کیر می‌تواند سکس را دردناک و یا غیر ممکن کند و معمولاً شامل رشد پلاکت الیافی {تصلب شراین} یا سخت شدن بافت کیر در اطراف لوله‌ی آن می‌شود. یک حلقه‌ی تشکیل شده از پلاکت‌های خونی می‌تواند در هنگام نعوظ کیر را به شکل ساعت شنی دربیاورد {در بالا و پایین قطور و در کمر بسیار نازک}. رشد غیر معمول بافت کناره‌ی کیر نیز می‌تواند باعث خم شدن آن شود که در خیلی از موارد این خم شدن تا ۹۰ درجه یا بیشتر نیز مشاهده شده است. این عارضه پزشکی که به نام جراح فرانسوی که در قرن ۱۸ برای اولین بار روی آن تحقیق کرد نامگذاری شده معمولا در مردان ۴۰ سال و به بالا مشاهده می‌گردد. تفکر رایج این است که این عارضه بر اثر صدمه دیدن در سوانحی مثلاً مسابقات ورزشی یا سکس‌های غیر معمول به وجود می‌آید. صدمه‌ای که در نتیجه‌ی این سوانح به کیر می‌خورد در ابتدا قابل مشاهده نیست و در محور زمان میزان صدمات مشخص می‌شود زیرا بافت صدمه دیده در هنگام بازسازی خود مداوماً قطورتر می‌شود. بیماری پیرونی در بعضی از مردان ریشه‌ی ژنتیکی دارد بعضی از تحقیقات نیز این بیماری را به میزان کم تستوسترون ربط داده‌اند.
بیماری پیرونی می‌تواند باعث کوچک شدن قابل ملاحظه‌ی کیر شود. پزشکان می‌گویند به این دلیل که در سالهای گذشته مردان برای گرفتن کمک و مشورت پزشکی آزادانه‌تر عمل می‌کنند {از بین رفتن شرم و خجالت اجتماعی در مراجعه به پزشک درمورد مشکلات جنسی} نسبت به قبل موارد بیشتری از این عارضه مشاهده شده است. معالجه‌ی این بیماری می‌تواند پیچیده و معذب‌کننده باشد و ممکن است بیمار به جراحی‌های بسیار سخت نیز احتیاج داشته باشد.


منبع

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-10-16 23:41:38 +0330 +0330

ممنون از مطلب آموزنده
به نظرم بدترین اتفاقی که واسه ی آلت تناسلی میفته اینه که شخص دچار سرطان آلت بشه
فکر کنید پزشکان مجبور بشن آلت تناسلی فرد رو به خاطر سرطان قطع کنند یا مثلن بگن فلانی بر اثر سرطان ک … مرد آبرو ریزی به تمام معناست

6 ❤️

2020-10-17 01:11:58 +0330 +0330

کاش آقایی موقع سکس مراعات میکرد

1 ❤️

2020-10-17 01:38:21 +0330 +0330

تاپیکات از کلاس های زیستی که داشتیم جذاب تره😂🤘

2 ❤️

2020-10-17 02:10:12 +0330 +0330

ممنون از اسکلت حشری عزیز، دوستان یه تایپک مشابه هم من دارم که اگه به این مطلب علاقمند بودین میتونین توی پروفایلم اون رو مطالعه کنید.

1 ❤️

2020-10-17 03:21:06 +0330 +0330

زیر ۱۰ سانت چیکار کنه خب؟

0 ❤️

2020-10-17 03:26:45 +0330 +0330

خسته نباشیداستاد
درس کیرشناسی

1 ❤️

2020-10-17 10:41:29 +0330 +0330

عالی و مبسوط سپاس بیکران

0 ❤️

2020-10-17 10:52:03 +0330 +0330

اندازه کیر اهمیت خاصی ندارد زیرا طول واژن یک زن فقط 11 سانت میباشد آنچه که اهمیت دارد باید بلد باشی چگونه یک سکس خوب داشته باشی.
تجربه شخصی من ثابت کرده که کیر با پوست خشن و گرم(گرمتر از واژن زن) برای زن و مرد لذت بیشتری می آورد.

1 ❤️

2020-10-17 10:55:38 +0330 +0330

اندازه کیر اهمیت خاصی ندارد زیرا طول واژن یک زن فقط 11 سانت میباشد آنچه که اهمیت دارد باید بلد باشی چگونه یک سکس خوب داشته باشی.
تجربه شخصی من ثابت کرده که کیر با پوست خشن و گرم(گرمتر از واژن زن) برای زن و مرد لذت بیشتری می آورد.

0 ❤️

2020-10-17 13:25:36 +0330 +0330

عالی بود داداشم حرف نداری مقل همیشه مطالب جامع ترکوندی

0 ❤️

2020-10-17 13:46:39 +0330 +0330

جالب بود 🌹

1 ❤️

2020-10-19 01:12:40 +0330 +0330

سلام دوست عزیز
1)آیا واریکوسل سبب کاهش طول کیر میشه؟
کیر من فقط تا چهارده سالگی رشد داشت و دیگه رشد نکرد و توی سن چهارده سالگی به هجده سانت رسید ولی چند ماهی هست که کیرم یک الی دو سانت کوچک تر شده و نمی تونه به حداکثر برانگیختگی برسه میخواستم ببینم که دلیلش واریکوسل هست؟

0 ❤️

2020-10-19 03:07:32 +0330 +0330

↩ Siken2
دقیقا

0 ❤️

2020-10-19 11:54:23 +0330 +0330

↩ Siken2
من حس می کنم این داستان 11 سانتو یه فردی که 11 سانت کیر داشته باب کرده! عزیز دلم سایز مجاری داخلی خانم ها همه یه اندازه نیست. سایز بی تاثیر نیست ولی اونقدری هم که ما مرد ها فکر می کنیم و خودمون رو درگیرش کردیم اهمیت نداره! چیز های پر اهمیت بیشتری هست!

0 ❤️

2020-10-19 11:57:44 +0330 +0330

↩ amirpouya2001
نه دلیلش واریکسل نیست، شاید مشکل قلبی عروقی داری شما، مثل شل بودن دریچه قلب( یکی از شایع ترین دلایل اختلال در نعوظ) البته حرف من در رابطه با مشکل کوچیک شدنتون اهمیت نداره حتما به پزشک ارولوژیست مراجعه کنید! برسی می کنه اگه مشکل دیگه ایی پیدا نکرد شمارو هدایت می کنه به سمت قلب و عروق

0 ❤️

2020-10-19 12:08:46 +0330 +0330

↩ aidin -_-
فکر میکنم احتمالش کم باشه که مشکل قلبی عروقی داشته باشم چون بدنسازی و بوکس رو از دوازده سالگی تا هفده سالگی به صورت حرفه ای دنبال میکردم و الان هم یک ماهی هست به سمت ورزش برگشتم ولی هیچ وقت سابقه نداشت که قلبم درد بگیره و یا … بنظرتون چه مشکل دیگه ای احتمال داره که داشته باشم؟ و اینکه حس میکنم تمایل جنسیم خیلی کم شده و اینو خدمتون عرض کنم هورمون تستسرون بدنم از اوایل نوجوونی همیشه خیلی بیشتر از محدوده نرمال بوده گاها سه الی چهار برابر حد نرمال میرفت و البته صدام هم خیلی کلفت تر از همسن و سالام بود البته اینم عرض کنم که هیچ دارویی تا حالا مصرف نکردم ولی الان هم میل جنسیم کمتر شده و هم کلفتی صدام خیلی کمتر شده

0 ❤️

2020-10-19 13:05:11 +0330 +0330

برای پرتاب آبکیر چه کنیم؟ میخوام پرتابش بیشتر بشه

0 ❤️

2020-10-19 15:55:54 +0330 +0330

↩ amir4216167
در قدم اول باید ماهیچه کیون مبارکت رو تقویت کنی بقیش توکل به خدا 😁

1 ❤️

2020-10-19 19:28:37 +0330 +0330

استاد یه سوال جق زدن تو کمتر شدن طول آلت نقش داره یا کسشره؟

0 ❤️

2020-10-19 20:07:27 +0330 +0330

↩ سید دیوانه
نه داداش اشباهه من خیلی در این مورد تحقیق کردم راحت جقتو بزن

0 ❤️

2020-10-19 23:53:21 +0330 +0330

↩ amirpouya2001
خیلی ممنون ایشالا روزی بیاد که از جق راحت شم😂

0 ❤️

2020-10-20 01:52:17 +0330 +0330

استاد دیگه خسته نباشی😁😁

0 ❤️

2020-10-20 14:16:09 +0330 +0330

↩ amirpouya2001
خب آقا پویا تست بالا خودش عامل بیماری های قلبی عروقی هست، و اینم در نظر بگیر که با افت تسترون شما افت میل جنسی پیدا می کنی، و اون هم منجر به نعوظ ناقص میشه، افسردگی هم البته هست همیشه!!! آیا احساس افسردگی کسالت و بی حوصلگی داری ؟ همه دارن الان البته جای تعجب نیست

1 ❤️

2020-10-21 13:17:45 +0330 +0330

↩ aidin -_-
نه احساس افسردگی ندارم ولی یکمی احساس کسل بودن میکنم البته گاهی اوقات و اینکه بیضم کوچک تر شده دو سال پیش طول بیضه چپم 5.5 بود ولی الان 4.7 هست … باز خذاروشکر که با درمان واریکوسل بیضه ترمیم میشه و به اندازه قبلی خودش بر میگرده مگه نه؟…

0 ❤️

2020-10-21 13:20:20 +0330 +0330

↩ aidin -_-
فکر نمیکنم تستسرون بالا باعث بیماری قلبی بشه اتفاقا تاثیر مثبت روی قلب و سیستم ایمنی داره احتمالش خیلی کمه بیماری قلبی داشته باشم چون دیشب برای ورزش هزار تا شنا زندم و الا احساس ضغف نکردم یا قلبم درد نیومد

0 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom