ساک زدن یه دخترواستون چه لذتی داره؟

• laleh1380  

• عضو از
    1396/6/1

• پست‌ها: 1768

• 21938

سلام دوستای شحوانییی
میخواستم بدونم وقتی ی دخترواسه پسر ساک میزنه پسره چه لذتی میبره
آیااز کردن لذتش بیشتره
عاشق تجربه کردنم

واییی الان این دختر چه حس و حالی داره

با لایک هاتون انرژی بدین بهم
دوستون دارمممم

ـــــــــــ

دخترباید شیطوننن باشه

• 156

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• سیرسام  

• عضو از 1398/4/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 441

• 286

دیونه با این عکس و بحث کیرم شق درد گرفت

اره ساک زدن خانم واسه من اندازه کردن کوس لذت داره واسم شاید هم بیشتر این نظر من بود

ـــــــــــ

فقط سکس یک نفره

• 4

• سیرسام  

• عضو از 1398/4/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 441

• 286

بخصوص

وقتی خانم دهنش پر آب میشه و آب دهنشو میریزه رو کیر و سر آخر ارضا بشم آبم رو بریزم رو صورت و دهنش و لیس بزنه

ـــــــــــ

فقط سکس یک نفره

• 7

• Farhad_shiry26  

• عضو از 1398/1/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 26

هنرمندی زن

سکس دهانی یه هنره که هر زنی نمیتونه داشته باشه بنظرم هم میتونه آلت مرد و آماده سکس کنه هم میتونه شقش کنه هم میتونه آبشو برای راند اول بیاره که راند دوم بیشتر دوم بیاره در کل خوب ساک زدن یه هنره بنظرم

ولی نمیتونم بگم از کس بهتره هر چیزی لذت خودشو داره انسانم که همه لذت ها رو باهم میخواد

ـــــــــــ

• 11

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 1768

• 21938

نقل از: سیرسام

نقل از: سیرسام اره ساک زدن خانم واسه من اندازه کردن کوس لذت داره واسم شاید هم بیشتر این نظر من بود

یعنی تا این حد

ـــــــــــ

دخترباید شیطوننن باشه

• 2

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• 21938

نقل از: سیرسام

نقل از: سیرسام وقتی خانم دهنش پر آب میشه و آب دهنشو میریزه رو کیر و سر آخر ارضا بشم آبم رو بریزم رو صورت و دهنش و لیس بزنه

واییی نه من خوشم نمیاد اینطوریی

ـــــــــــ

دخترباید شیطوننن باشه

• 1

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• 21938

نقل از: BabakBobak

نقل از: BabakBobak خصوصیتو چک کن

معافم کن اخوی خخخ

ـــــــــــ

دخترباید شیطوننن باشه

• 1

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• 21938

نقل از: Farhad_shiry26

نقل از: Farhad_shiry26 سکس دهانی یه هنره که هر زنی نمیتونه داشته باشه بنظرم هم میتونه آلت مرد و آماده سکس کنه هم میتونه شقش کنه هم میتونه آبشو برای راند اول بیاره که راند دوم بیشتر دوم بیاره در کل خوب ساک زدن یه هنره بنظرم ولی نمیتونم بگم از کس بهتره هر چیزی لذت خودشو داره انسانم که همه لذت ها رو باهم میخواد

اممم عاشق این کار شدمم باتجربه کردن ممکنه

ـــــــــــ

دخترباید شیطوننن باشه

• 4

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• 21938

نقل از: uouo72721
معافم کن اخوی خخخ

همشهریتم، قبلا باهم حرف زده بودیم، ببین همین الان خصوصیتو

بحث خصوصی تو خصوصیه

من اومدم اینجا لذت بدم ولذت ببرم

من ن میخوام کسیو ب خودم وابسته کنم ن دل کسیو بشکنم چون اعتقاد دارم دل شکستن از عاق پدر و مادر بیشتره

دوست عزیز خواهشمندم من ن میخوام و ن میتونم باشماواردرابطه بشم

ـــــــــــ

دخترباید شیطوننن باشه

• 7

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• 21938

معافم کن اخوی خخخ

بحث خصوصی تو خصوصیه

من ن میخوام کسیو ب خودم وابسته کنم ن دل کسیو بشکنم چون اعتقاد دارم دل شکستن از عاق پدر و مادر بیشتره

ـــــــــــ

دخترباید شیطوننن باشه

• 4

• Farhad_shiry26  

• عضو از 1398/1/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 26

هنرمندی زن

نقل از: Farhad_shiry26 سکس دهانی یه هنره که هر زنی نمیتونه داشته باشه بنظرم هم میتونه آلت مرد و آماده سکس کنه هم میتونه شقش کنه هم میتونه آبشو برای راند اول بیاره که راند دوم بیشتر دوم بیاره در کل خوب ساک زدن یه هنره بنظرم ولی نمیتونم بگم از کس بهتره هر چیزی لذت خودشو داره انسانم که همه لذت ها رو باهم میخواد

اره اول و آخر باید ساک بزنی دیگه ولی اگر حرفه ای بزنه خوبه یا فقط بکنی تو دهنت ؟ معلومه اگر حرفه ای باشه حال میده

ـــــــــــ

• 0

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• 21938

اره اول و آخر باید ساک بزنی دیگه ولی اگر حرفه ای بزنه خوبه یا فقط بکنی تو دهنت ؟ معلومه اگر حرفه ای باشه حال میده

ممنونم ازت عزیزم از دور میبوسمت

ـــــــــــ

دخترباید شیطوننن باشه

• 1

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• 21938

نقل از: Zojshadbahal

نقل از: Zojshadbahal واقعا 19 سالته که اگر باشه طبیعیه چون شدیدا حشری هستی از تایپیکات و پستات زیر تاییک هایی که تا حالا زیاد دیدم میزاری مشخصه شدیدا رابطه لازمی اما کسی هست که باهاش راجب این تیت مسائل صحبت کنی بهت اگاهی بده یا موقع نیاز ارضات کنه یا بتونی بهش اعتماد کنی و لذت ببری این سایت برای ما فقط جنبه یه فروشگاه رو داره چیزی رو که میخوایم توش پیدا میکنیم اما تو واقعا از دیدن عکس یا چت لذتت کامل میشه البته به احتمال زیاد میشه میخوام بگم یکم واقعیت رو با اطمینان مخلوط کن و لذت واقعی رو تجربه کن چون زیاد دیدم این اواخر زیر هر پستی نظر میدی دوست داشتم این حرفا رو بگم بهت

وای ممنونم از این همه درک و شعور وفهم بالات کاش همه مث توبودن

دقیقا خودمم فعلا زیاد مطمن نیستم حتما میام و ازت مشورت میگیرم البته تجربه لز دارم ولی خب .....

ـــــــــــ

دخترباید شیطوننن باشه

• 4

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• 21938

معافم کن اخوی خخخ

بحث خصوصی تو خصوصیه

حالا من به تو وابسته شدم؟ یا گفتم وابستم شو؟ جوابمم تو خصوصی بده نه اینجا

باشد

ـــــــــــ

دخترباید شیطوننن باشه

• 1

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• 21938

نقل از: Zojshadbahal واقعا 19 سالته که اگر باشه طبیعیه چون شدیدا حشری هستی از تایپیکات و پستات زیر تاییک هایی که تا حالا زیاد دیدم میزاری مشخصه شدیدا رابطه لازمی اما کسی هست که باهاش راجب این تیت مسائل صحبت کنی بهت اگاهی بده یا موقع نیاز ارضات کنه یا بتونی بهش اعتماد کنی و لذت ببری این سایت برای ما فقط جنبه یه فروشگاه رو داره چیزی رو که میخوایم توش پیدا میکنیم اما تو واقعا از دیدن عکس یا چت لذتت کامل میشه البته به احتمال زیاد میشه میخوام بگم یکم واقعیت رو با اطمینان مخلوط کن و لذت واقعی رو تجربه کن چون زیاد دیدم این اواخر زیر هر پستی نظر میدی دوست داشتم این حرفا رو بگم بهت
وای ممنونم از این همه درک و شعور وفهم بالات کاش همه مث توبودن دقیقا خودمم فعلا زیاد مطمن نیستم حتما میام و ازت مشورت میگیرم البته تجربه لز دارم ولی خب .....

حتما مشکلی نیست امیدوارم طعم واقعی لذت در سایه اطمینان بی حاشیه قسمتت بشه تا یه فکر راحت برای باقی مسائل زندگیت بهت بده خیلی فرصت برات باقی مونده با توجه به سنت که بتونی از زندگیت لذت ببری

ممنونم عشقم حتما یکی از دنبال کنندگانت خواهم بود میسی

ـــــــــــ

دخترباید شیطوننن باشه

• 1

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• 21938

وای ممنونم از این همه درک و شعور وفهم بالات کاش همه مث توبودن دقیقا خودمم فعلا زیاد مطمن نیستم حتما میام و ازت مشورت میگیرم البته تجربه لز دارم ولی خب .....

حتما مشکلی نیست امیدوارم طعم واقعی لذت در سایه اطمینان بی حاشیه قسمتت بشه تا یه فکر راحت برای باقی مسائل زندگیت بهت بده خیلی فرصت برات باقی مونده با توجه به سنت که بتونی از زندگیت لذت ببری

ممنونم عشقم حتما یکی از دنبال کنندگانت خواهم بود میسی

ـــــــــــ

دخترباید شیطوننن باشه

• 1

ساک زدن و کس کردن مثل کسلیسی و کس دادنه دخترا با...

ساک زدن و کس کردن مثل کسلیسی و کس دادنه دخترا با کدومش بیشتر حال میکنن؟!

ـــــــــــ

• 0

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• 21938

نقل از: Pesar_hashariii97

نقل از: Pesar_hashariii97 ساک زدن و کس کردن مثل کسلیسی و کس دادنه دخترا با کدومش بیشتر حال میکنن؟!

کس لیسی اممم

ـــــــــــ

دخترباید شیطوننن باشه

• 1

ساک زدن عالیه. فقط باید طرف بلد باشه. تف تفی...

ساک زدن عالیه. فقط باید طرف بلد باشه. تف تفی شه. ولی اندازه کردن نه. کردن بهتره

ـــــــــــ

• 2

• jahatlo.kazem  

• عضو از 1397/2/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 45

• 17

ساک زدن جذابتره و البته باید بدونی چکارمیکنی مثل...

ساک زدن جذابتره و البته باید بدونی چکارمیکنی مثل کس لیسی که برای دخیهاهیجانی زیباداره امیدوارم که یه خواسته های هیجانی بااصول واراده خودت برسی.... من ساک رو ترجیح میدم همراه کس لیسی

ـــــــــــ

• 0

• Soheylsami  

• عضو از 1398/8/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 231

• 103

عالی

من خودم برای دوستام ساک زدن خیلی بیشتر از کوس کردن بهشون حال میده

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میخواهید پس از دریافت پیام خصوصی، ایمیل آگاهسازی دریافت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «