سایز آلت مهمه!


 • Hermes1  

 • عضو از
  1391/11/18

 • پست‌ها: 101

 • 516


اندازه آلت تناسلی مسئله ایه که معمولا در حوزه ی فرگشت بیولوژی آفرینش انسان و جفت گیری بررسی میشه. البته هنوز هم تحقیقات جدی در این زمینه در مقابل فرهنگ خرافی عامه با مشکلاتی روبروست و با چالش های غیر منتظره ای روبرو میشه.


اسطوره شناسی سایز آلت تناسلی مردانه

شاید "دزموند موریس" اغازگر این مبحث نبوده باشه ولی کتابش به اسم میمون های برهنه مثل جرقه ای در انبار دینامیت بود. اون در مورد جنس نر چنین نوشت: " او مفتخر بود که صاحب بزرگترین مغز در بین هم شکل های نخستینمونه و درعین حال فکر میکرد یکی از بزرگترین آلات رو داره که در مقام قیاس با گوریل های قدرتمند امروزی برابری میکرد. "
باقی بیولوژیست ها هم طی 50 سال اخیر به تبعیت از اون این حرف رو بارها و بارها تکرار کردن بطوری که "استیو جونز" در کتاب "زبان ژنها" بیان میکنه: " همیشه این سوال وجود داشته (که البته امروزه بواسطه ی علم پاسخ داده شده) چه عاملی باعث تفاوت سایز آلت مردانه میشه؟" و یا اینکه جرد دایموند در کتاب "چرا سکس سرگرم کننده است؟" میپرسه: "چرا آلت مردانه بی دلیل بزرگه؟ ممکنه بپرسید که چرا بی دلیل؟که اگه سری به دکترای اورولوژی بزنید و در مورد تعداد افرادی که از بزرگی مفرط آلتشون در عذابن سوال کنید، متوجه علت حرف من میشید."
حالا وقتشه که حقایق تلخ تری رو از زبون بیولوژیست های حال حاضر بشنوید. دکتر "آلن دیکسون" از جمله افرادیه که تحقیقات زیادی در مورد آلت مردانه انجام داده که نتایجش در مورد مطالعه ی سایز کیر 48 نوع پستاندار رو در سال های 2009 و 2010 منتشر کرد.
اورانگوتان 9 سانت
گوریل 6.5 سانت
شامپانزه 14.5 سانت
میمون بونوبو 17 سانت
انسان 16.8 سانت
هرچند که دیکسون در مقالاتش به منبع معتبری مثل کتاب " 2310 گبهارد و جانسون" که به سال 1979 چاپ شده استناد کرده ولی نتایج متفاوتی نیز توسط "پرومودو" و "کولیگس" در مقاله ای به سال 2007 آورده شده که میانگین طول الت انسانی رو تنها 14سانت میدونه. همچنین اشاره میکنه که شامپانزه الت بزرگتری نسبت به انسان داره ولی با این وجود همچنان انسان دارای کلفت ترین کیر در بین هم نوعان میمون خودشه.
در این زمینه هم حقایق تلخ همواره در جدالی دائمی با شایعات رایج بوده و موفقیت هایی رو هم به دست آورده. بعنوان مثال بر طبق تحقیقات پرومودو و کولیگس کشور و منطقه، نقشی در تعیین اندازه ی آلت نداره و تصور عمومی درباره ی کیر بزرگ آفریقایی ها یا کیر کوچیک آسیایی ها به هیچ وجه صحت نداره و علت رواجشونم چیزی جز هیکل متفاوت این دو نژاد نیست. یا اینکه "شاه" و "کریستوفر" نتونستن هیچ دلیل قانع کننده ای مبنی بر تناسب سایز پا و طول آلت پیدا کنن که باعث میشه خط بطلانی به این بائر عمومی هم کشیده بشه و همچنین خیلی مسائل دیگه که ممکنه در نتیجه ی تحقیقاتی جدید بی اثر بشه.


تاثیرات بزرگی هیکل

نتیجه ای که از مطالعات شاه و کریستوفر به دست اومده بود برای خیلی از بیولوژیست های سنتی غیر منتظره به نظر میرسید.از طرفی از اونجایی که سایز همه ی اندام های ما متاثر از اندازه ی هیکلمونه انتظار میره که آلت جنسیمونم از این قاعده مستثنی نباشه و طول آلت در افرادی با هیکلی بزرگتر بیشتر باشه. ولی حقیقت چیز دیگه ایه که برای اولی بار در سال 1899 توسط "لئوب" بیان شد و بعدها مورد تایید دانشمندان عصرحاضر قرار گرفت. بعنوان مثال میتونم به تحقیقات "پونچیتی" و کولیگس که در سال 2001 و بر روی 3300 مرد جوان با قد و وزن متفاوت انجام شد اشاره کنم. و یا حتی تحقیقاتی که بعدها توسط کولیگس و "اسپیروپولوس" ادامه پیدا کرد و به همون نتایج سابق ختم شد. نتایجی که هرنوع ارتباط بین اندازه ی هیکل و حتی انگشتان با طول آلت رو مردود میدونست. هرچند در بین نمونه های مختلف آماری مواردی هم پیدا میشد که نتیجه ای عکس حاصل کلی پژوهش داشتولی تعداد این موارد به اندازه ی نبود که توجه کسی رو به خودش جلب کنه. البته اینطور به نظر میرسه که رشد طول آلت انسان بر شرایط خاص حاکم افزایش پیدا کنه و شاید اونموقع نتایجی عکس نتایح فعلی به دست بیاد. مخصوصا که فشاری که انسان امروزی با فعالیت بیش از حد و لباس های چسبون به کیرش میاره عامل تشدید کننده ی این مسئله خواهد بود.
در اکثر موارد تفاوت مابین مطالعات سبب بدست اومدن نتایج متفاوت در مورد نمونه های یکسان شده که بیشتر مربوط به تناسب گرفتن سایز آلت با فیزیک اون موجود (معیارهایی مثل قد و وزن) بوده است. البته این تفاوت به دلیل معیارهای سنجش طول فاحش تر هم میشه. البته نباید غافل شد که بخشی از این مشکل به شق یا خواب بودن کیر هم برمیگرده.

طول آلت و انتخاب زنان

رابطه ی جذابیت مردانه با سایز کیر مسئله ایه که به شدت توسط مدل های فیلم پورن تبلیغ میشه که موضوعی کاملا نگران کننده به نظر میرسه چراکه باعث میشه خیلی از مردها از سایزشون ناراضی باشن و اعتماد به نفسشونو از دست بدن. سوای اینکه هنوز اطلاعات دقیقی در دست نیست که نظر خانما چیه و چجوریشو بیشتر میپسندن. علاوه بر این قضاوت در مورد سایز الت مناسب چیزی نیست که از عهده افراد غیر متخصص بربیاد و به همین دلیل "مائوتز" و کولیگش طی مطالعه ای 53 انیمشین متفاوت از افرادی با قد و وزن و سایز کیر و همچنین پهنی شونه افراد تهیه کردن و اون رو به 105 زن استرالیایی نشون دادن تا نظرشون رو در مورد میزان جذابیتشون جویا بشن و نتایج جالبی به دست اومد؛ چراکه اکثر خانما مردایی با شونه و سینه های پهن و کیرهایی معمولی رو به مراتب جذاب تر (79.6 درصد) از مردایی با همون مشخصات هیکلی ولی کیرهایی بزرگتر میدونستن و تنها حدود 6 درصدشون طرفدار مردایی با قد بلند و کیر بزرگ بودن که در نوع خودش قابل توجهه. درنهایت اگر بخوایم نتیجه ای کلی از این تست بگیریم میتونیم بگیم تاثیر قد و چهار شونه بودن در جذابیت مردانه به مرور افزایش و تاثیر بزرگی کیر در مورد همین مسئله کاهش پیدا میکنه که باعث میشه اکثر زن ها به سایزی حدود 9 سانت قانع باشن!
سوای همه ی اینها مطالعه ی مائوتز و کولیگس سرآغازی بر پیدا کردن جواب سوال های بسیاری مثل اینکه "آیا اندازه ی آلت مردانه در حالت شق و یا خوابیده تاثیری در انتخاب خانم ها داره؟" شد. مخصوصا که اونا تنها سه فاکتور رو در آزمایششون لحاظ کرده بودن و در صورت افزایششون (علی الخصوص فاکتور های در مورد سایز بدن) نتایج بیشتری برای ارائه خواهند داشت. مثلا اگه ما حصل مطالعاتشون رو ریز تر بررسی کنن ممکنه به این نتیجه برسن که عدم تناسب میان سایز کیر و هیکل تاثیری منفی در جذابیت مردانه داره که در اینصورت بی تاثیر بودن سایز کیر به تنهایی رو مشخص میکنه. همچنین تناسب سایز شونه و سینه نسبت به پایین تنه حالتی v مانند به بدن میبخشه که از نظر خانم ها جذابتره. پس باید به آقایون توصیه کنیم که به جای دنبال کردن راه های افزایش طول آلتشون یه سری به بدن سازی ها بزنن!


منبع:‌ ‌Psychology Today


ـــــــــــ

کلی تاپیک سکسولوژی رو توی پروفایلم ببینید. اگه موضوع سکسی هست که می خواهید بیشتر در موردش بدونید تو پیام خصوصی برام بنویسید تا در موردش مطلب بذارم.


 • 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

 • mofo56  

 • عضو از 1392/6/6

 • پست‌‌‌ها: ‌ 6386

 • 9851

قابل توجه همه اونایی که میگن کیر ما کوچیکه!


ایشون "روبرتو اسکیول کابررا" مکزیکی دارنده بزرگترین کیر دنیا هستن با 48.5 سانت(فک نکنید حالت شق و راست کرده،همین حالت معمولی و آویزون (biggrin)) که البته این کیر کلی دردسر براش بهمراه داشته تا حالا!یکی اینکه باعث اخراجش از آمریکا شد چون کیرش رو از شلوارش درآورده بود و به دو تا دختر فضول ورپریده پایینتر از سن قانونی نشون داده بود!!!یکی دیگه اینکه ایشون در 54 سال عمرش تا حالا کس نکرده حتی هیچ فاحشه ای هم حاضر به دادن بهش نیست.دکترها هم بهش گفتن که حتماً باید کیرش رو عمل کنه!!!
ـــــــــــ

 • 1نقل از: mofo56


نقل از: mofo56 ایشون "روبرتو اسکیول کابررا" مکزیکی دارنده بزرگترین کیر دنیا هستن با 48.5 سانت(فک نکنید حالت شق و راست کرده،همین حالت معمولی و آویزون (biggrin)) که البته این کیر کلی دردسر براش بهمراه داشته تا حالا!یکی اینکه باعث اخراجش از آمریکا شد چون کیرش رو از شلوارش درآورده بود و به دو تا دختر فضول ورپریده پایینتر از سن قانونی نشون داده بود!!!یکی دیگه اینکه ایشون در 54 سال عمرش تا حالا کس نکرده حتی هیچ فاحشه ای هم حاضر به دادن بهش نیست.دکترها هم بهش گفتن که حتماً باید کیرش رو عمل کنه!!!(sick) خخخخخ خعلی باحال بود....کیری بود اصن


ـــــــــــ

یه مشت لجن.......با من لجن • 0کیر من خوبه اندازس


کیر من خوبه اندازس


ـــــــــــ

تمایل دوستی با زوج و خانوم سایز 18 قطر 5 عکسای کیرم رو پروفیلم هست • 1 • rahgozar60  
 • عضو از 1397/3/6

 • پست‌‌‌ها: ‌ 54

 • 10

آلت تناسلی مردانه چقدر در رابطه جنسی نقش دارد


یکی از بیشترین سوالات مطرح شده توسط آقایان اندازه آلت مردانگی میباشد. جالب اینست که مردان ایرانی اصل را رها کرده و به جوانب امر می پردازند. آنچه مسلم است اندازه آلت مردانگی تاثیری در کیفیت رابطه جنسی ندارد.

اضطراب در خصوص اندازه آلت رشد آلت و اندازه آن نوعی تشویش و اضطراب در دوران نوجوانی و جوانی است. مجموعه ایمیل ها و سوالاتی که در اینترنت در این زمینه مطرح اند و همچنین میزان روز افزون آگهی های تجاری در این زمینه-بویژه در سطح وب-موید این مساله است. مقایسه در رختکن های ورزشی در مورد این که آلت با اندازه طبیعی چگونه است یا چگونه باید باشد،یک تست اطمینان است. باوجود اینکه مردان می دانند که اندازه آلت از فردی به فرد دیگر متفاوت است اما این افسانه دایمی و همیشگی وجود داشته و دارد که شجاعت جنسی وابسته به بزرگی آلت است. این در حالی است که رضایتمندی جنسی به چندین عامل وابسته است که اندازه آلت تنها یکی از آن هاست. باید توجه داشت، بزرگی آلت معادل رضایتمندی کامل جنسی نیست. گرایش تمایلات و توجهات به اندازه آلت اگرچه اندازه آلت به عنوان یکی از جنبه های آناتومی بدن انسان مورد توجه بوده ،اما گرایش و توجه به آن نیز متفاوت بوده و هست. به عنوان مثال در روم یا یونان قدیم آلت بزرگ مایه خنده و تمسخر بوده که آثار آن در موزه ها موجود است. چه چیزی اندازه آلت را تعیین می کند؟ اندازه آلت بر مبنای زمینه های ژنتیکی فرد تعیین می شود. اندازه آلت در طی بلوغ تغییر می کند. رشد آلت بین سنین ۱۰ تا ۱۴ سالگی شروع می شود،البته این زمان در بعضی پسربچه ها زودتر و بعضی دیرتراست. در ابتدا بیضه ها شروع به بزرگ شدن کرده و رویش مو های ناحیه تناسلی آغاز می شود.رشد آلت ابتدا در طول و سپس در قطر صورت می گیرد. اندازه متوسط آلت افراد بالغ در حالت معمولی(شل) بین۶ تا ۱۱ سانتی متر است. نوجوانان برای آگاهی از اندازه قطعی آلتشان باید تا ۱تا ۲ سال پس از توقف رشد قدی خود صبر کنند. اندازه متوسط آلت ابعاد بدن فرد ،طول آلت را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر فردی چاق و سنگین وزن باشد آلت او کوچکتر به نظر می آید،چون توسط بافت های بدن احاطه شده و گاهی در چربی های بدن فرو میرود. این حالت در اصطلاح پزشکی آلت پنهان شده نامیده می شود. تعدادی از حالات طبی وجود دارند که بر اندازه آلت تاثیر می گذارند.این ها در زمان تولد آشکار هستند و نیازمند مداخله طبی هستند. میکروپنیس (طول آلت حداکثر ۳/۱سانتیمتر)حالتی است که ناشی از اختلال ژنتیکی یا هورمونی می باشد.آلت شبکه ای(پرده دار)،آلت پنهان شده و آلت تله دار همه حالاتی هستند که اندازه آلت طبیعی است اما به ظاهر کوچک به نظر می آید.این مشکلات با عمل جراحی قابل اصلاح می باشند.در موارد بسیار نادر کودکانی بدون آلت به دنیا می آیند(۱مورد از هر ۲۰میلیون پسری که متولد میشود). اندازه طبیعی آلت یکی از مشکلاتی که در بررسی و تحقیق در مورد اندازه طبیعی آلت تناسلی(در حالت شل یا راست شده) با آن مواجه می شویم این است که آمارهای جهانی به راحتی و به صورت علمی قابل تلفیق نیست. تعداد زیادی سرشماری اینترنتی و مطالعات آماری وجود دارند، اما این تفکر که آمارها بدون نقص باشند چندان واقعی نیست. اغلب نتایج حاصل سرشماری گزارش فردی است،و این متکی به صداقت کامل مردان در مورد اعلان اندازه آلتشان می باشد، در حالی که گرایش به سمت ادعاهای اغراق آمیز است. وقتی از شما می خواهند خودتان را اندازه گیری کنید چه خواهید گفت؟ آیا اندازه ها را به سمت مقادیر بیشتر گرد نمی کنید؟ اندازه آلت در حالات شل و راست شده اندازه آلت شل به هیچ وجه نشانگر اندازه آلت در حالت راست شده نمی باشد. در بعضی از مردان اندازه آلت تناسلی به سختی بین حالت شل و راست شده تغییر میکند،اما اغلب مردان آلتی با اندازه متوسط در حالت شل دارند که در حالت راست شده به طور قابل توجه بزرگ می شود. جالب توجه این است که اغلب اندازه آلت در حالت شل، مردان را نگران می کند! به هر حال به جهت رفع نگرانی های شما برخی آمارهای خالص و کلی را در این جا ذکر می کنیم:

متوسط اندازه آلت در حالت شل در محدوده ۶ تا ۱۱ سانتی متر است. متوسط اندازه آلت در حالت راست شده در محدوده ۱۰ تا ۲۰ سانتی متر است. باید توجه داشت که سرما و خستگی اندازه آلت را به صورت موقت کوچکتر می کند.

مطالب بیشتر


ـــــــــــ


 • 0 • rahgozar60  
 • عضو از 1397/3/6

 • پست‌‌‌ها: ‌ 54

 • 10

اندازه آلت تناسلی


اندازه استاندارد آلت تناسلی


ـــــــــــ


 • 0كير زير٢٠ سانت بدرد نميخوره حال نميده خودم با ٢٠...


كير زير٢٠ سانت بدرد نميخوره حال نميده خودم با ٢٠ كار ميكنم


ـــــــــــ


 • 0 • Omiddddsexxxx  

 • عضو از 1397/7/23

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2

 • 3

ممنون از اطلاعاتت


ممنون از اطلاعاتت


ـــــــــــ


 • 0 • Aminehsas39  

 • عضو از 1397/5/13

 • پست‌‌‌ها: ‌ 76

 • 55

منم کیرمو دوست دارم.خیلی ها کیر منو دوست دارن


من نمیدونم سایز تاثیری توی روابط داره یا نه ولی اینو میدونم که روزی 10 نفر میان تله در مورد کیر من حرف میزنن... چند تا عکس از امین کوچولو...
ـــــــــــ

تلگرام جهت هماهنگی T2AE38 • 0 • Alishmastabrizi  

 • عضو از 1396/12/28

 • پست‌‌‌ها: ‌ 129

 • 69

مسئله این است


ینی یه دختر که میخواد با توجه به شرایط طرف مقابل ازدواج کنه واس خاطر آلت تصمیمش عوض میشه? یه ذره مسخرس (biggrin)


ـــــــــــ

سکس یک لذت نیست , بلکه یک استراتژی است!!! • 0 • خیارطلا  

 • عضو از 1397/4/13

 • پست‌‌‌ها: ‌ 111

 • 230

بزرگ کردن الت تضمینی


سلام و عرض ادب بنده دانشجوی ترم اخر اورولوژی هستم یک راه سنتی از کتاب حکیم ابن سینا هست که 3 ساله از اون برای افزایش سایز الت استفاده میکنیم که خود من تا 3 سانت جواب گرفتم و در یکی از تاپیکام از اون بصورت کامل و بهمراه عکس توضیح دادم و عزیزانی که اومدن از این محصول استفاده کردن و جواب گرفتن رو می تونید نظراتشونو ببینید که با یک بار استفاده جواب گرفتن یادمون نره تنها چیزی که علاج نداره مرگه (rose) (rose) (rose) (rose) (rose)


ـــــــــــ

داروی افزایش سایز برگرفته از کتاب طب سنتی امیر پزشکان حکیم ابوعلی سینا تضمینی برای افزایش سایز خودم دانشجوی ترم اخر پزشکی(اورولوژی) • 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجو

نظرسنجی

شخصیت شما چگونه است؟


نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «