سایز کاندوم ... کدام برایم مناسب است؟

• Hermes1  

• عضو از
    1391/11/18

• پست‌ها: 101

• 497

الیس
وقتی می‌خواهم کاندوم بخرم، هرگز یک طبقه بندی مناسب با توجه به سایز های موجود پیدا نمی کنم. شنیده ام که باید کاندوم هایی با سایز بزرگ تهیه کنم ولی نمی توانم کاندوم سایزدار را بیابم مثلا بزرگ یا خیلی بزرگ. منظور از سایز بزرگ در کاندوم چیست؟ اگر می شد که این ها را قبل از خرید کاندوم بدانم برایم خیلی خوب می شد.آیا هیچ رده بندی برای سایز کاندوم وجود دارد؟

condom_size_chart.gif
دوست گرامی
به نظر می آید که در مورد اندازه کاندوم ها اطلاع رسانی به جامعه مصرف کنندگان کم بوده است. اما نگران نباش. می توانی سایزی را که کاملا اندازه باشد را پیدا کنی.
کاندومی که سایز آن برای مصرف کننده مناسب نباشد برای جلوگیری از انتقال بیماری ها و بارداری ضعیف عمل می کند و بعلاوه بر میزان لذت طرفین هم تاثیر منفی میگذارد.
برای انتخاب کاندوم مناسب اول باید درمورد سایز آلت بدانیم: معمول ترین سایز برای یک آلت تحریک شده 15 سانتیمتر است. اندازه های بین 12.7 تا 17.8 سانتیمتر هم عادی به حساب می آیند. کاندوم ها معمولا در قسمت سر خود یک فضای اضافی دارند که فضایی است برای منی تخلیه شده در هنگام انزال. کاندوم ها بسیار ارتجاعی هستند و اگر بخواهید، می توانید این خاصیت آنها را آزمایش کنید. اگر یک کاندوم را پر از آب کنید می بینید که به اندازه یک هندوانه بزرگ می شود.
بر اساس برخی تحقیقات، مردانی که آلت های بزرگ دارند، بیشتر از سایر مردان تجربه پاره شدن کاندوم را در حین سکس داشته اند و بعضی تحقیقات هم نشان می دهند که این تجربه ربطی به سایز آلت نداشته است و پاره شدن کاندوم برای همه احتمال یکسانی دارد.

اگر طول کاندوم برای آلت کم باشد، می تواند باعث انتقال بیماری از ناحیه بدون پوشش به پارتنر شود.کلفتی آلت هم مهم است. اندازه محیط (دور) معمول آلت بین 11 تا 13 سانتیمتر است. (دور آلت = قطر آلت ضرب در 3.14)
اگر کلفتی آلت شما بیش از این مقدار باشد استفاده از کاندوم کوچک به آلت شما فشار می آورد پس باید حتما از کاندوم های بزرگ استفاده کنید. برای کسانی که سایز آلت آنها کمتر از نرمال است مهم است که بدانند که در صورت استفاده از کاندوم معمولی امکان دارد منجر به درآمدن آن در حین سکس شود.سایز های کوچکتر برای این دوستان بهتر به کار می آیند. در قدیم تولید کنندگان کاندوم فقط سایز معمولی را تولید کرده باشند ولی امروزه کاندوم ها در همه شکلی و اندازه ای تولید می شوند.

سایز بندی

طول کاندوم :

کوچک: 17 تا 19.8 سانتیمتر

متوسط: 18.4 تا 20.3 سانتیمر

بزرگ: 18.4 تا 20.8

کلفتی:

کوچک 4.4 سانتیمتر
متوسط 4.4 تا 5 سانتیمتر
بزرگ 5 تا 5.7 سانتیمتر

همانطور که می بینید این اندازه ها خیلی با هم متفاوت نیستند. بنابراین شاید بهتر باشد که با امتحان کردن چندین مدل کاندوم نهایتا به سایز دلخواهتان برسید.
برای فهمیدن سایز آلت خود می توانید به راحتی طول و کلفتی آن را با یک متر اندازه گیری یا یک ریسمان اندازه بگیرید . احتمالا با اهمیت کاندوم به عنوان یک وسیله پیشگیری از ابتلا به بیماری ها و بارداری آگاه هستید و باید بدانید که سایز آلت شما هر چه که باشد، شما می توانید کاندوم مناسب خودتان را پیدا کنید و بدینوسیله علاوه بر محافظت از خود و پارتنرتان، از سکس سالم لذت کامل را ببرید.

ـــــــــــ

کلی تاپیک سکسولوژی رو توی پروفایلم ببینید. اگه موضوع سکسی هست که می خواهید بیشتر در موردش بدونید تو پیام خصوصی برام بنویسید تا در موردش مطلب بذارم.

• 23

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 206

• 354

چرا کسی نظر نداده؟
خیلی مفید بود

چرا کسی نظر نداده؟ خیلی مفید بود

ـــــــــــ

• 3

• arash.-  

• عضو از 1393/3/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 3

بسیار عالی..

ولی من ندیدم رو کاندما سایز بزنن این ایرانیا

ـــــــــــ

• 1

• Idingun  

• عضو از 1396/10/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 247

• 307

نیست

توی ایران سایزبندی نداره

ـــــــــــ

:)

• 0

• divooneh222  

• عضو از 1391/11/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 88

عجبززز...

عددای خیلی دقیقی بود فقط من نمیدونم چرا باید نیم سانت کاندوم مهم باشه ک دنبال سایز بزرگ یا کوچیک بگرده کسی... اول آخرش نیم سانت کوتاه تره (biggrin) (dash)

ـــــــــــ

*

*

• 6

• Ariyan137123  
  • عضو از 1398/3/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

خانمای متاهل سکسی هرکی گروه سکس تو تلگرام میاد...

خانمای متاهل سکسی هرکی گروه سکس تو تلگرام میاد بیاد به آیدی زیر@ariyan137123

ـــــــــــ

• 0

• Xaled87  
  • عضو از 1396/12/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 10

سایز

چند سال پیش من یک بسته کاندوم خریدم که بعد خرید متوجه شدم چینه و روش به انگلیسی کاندوم تاخیری نوشته شده بود. اندازه آلت من طولش 17 و دورش حدود 15 سانت هستش. این کاندوم خیلی تنگ بود و به زور میتونستیم دور آلتم بکشیمش و وقتی هم که به زحمت زیاد آلتم داخلش میشد، به قدری فشار میاورد که چند دقیقه بیشتر نمیتونستم نگهش دارم. به هر حال فکر کنم سایز کاندوم و جنس ساختش خیلی مهم باشه و فکر کنم اون کاندومی که من خریده بودن مناسب خود چینی ها بود نه مناسب ما.

ـــــــــــ

• 0

• amir602  

• عضو از 1395/4/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 17

منم ندیدم سایز بزنن.
تشکر از پست مفیدت. (rose)

منم ندیدم سایز بزنن. تشکر از پست مفیدت. (rose)

ـــــــــــ

عشق مثل آبه، مي توني تو دستات قايمش كني ولي يه روز دستاتو باز مي كني مي بيني همش چكيده بي اينكه بفهمي دستت پر ازخاطرست.

• 0

اوووووف

نقل از: divooneh222 عددای خیلی دقیقی بود فقط من نمیدونم چرا باید نیم سانت کاندوم مهم باشه ک دنبال سایز بزرگ یا کوچیک بگرده کسی... اول آخرش نیم سانت کوتاه تره (biggrin) (dash)

جوووون عجب كيري داري خوراك ساك زدنه

ـــــــــــ

</br

• 2

• mmb923  

• عضو از 1396/6/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 230

• 134

نقل از: Baaran98

نقل از: Baaran98 چرا کسی نظر نداده؟ خیلی مفید بود

تا وقتی مخاطبش رو نداری، سایز به چه دردت میخوره؟؟؟ (dash) (dash) (dash) (dash) (dash)

ـــــــــــ

امضام بد خطه

• 0

• Ab-cd  
  • عضو از 1396/8/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 335

• 271

مطالبت خوب بود، تو ایران سایز بزرگش رو میتونید...

مطالبت خوب بود، تو ایران سایز بزرگش رو میتونید کودکس xxl بگیرید ، گیر میاد ولی همه جا ندارن، من حدود 10 تا داروخانه رفتم تا گیر آوردم، تروجان هم سایز بزرگش تو سایتا گیر میاد، متاسفانه سخت میشه پیدا کرد.

ـــــــــــ

• 0

• Atena2335  
  • عضو از 1398/2/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 19

جالب بود مرسی

جالب بود مرسی

ـــــــــــ

• 0

• Maloo2  

• عضو از 1397/8/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 88

• 67

نقل از: Mohammadkooon85

نقل از: Mohammadkooon85
نقل از: divooneh222 عددای خیلی دقیقی بود فقط من نمیدونم چرا باید نیم سانت کاندوم مهم باشه ک دنبال سایز بزرگ یا کوچیک بگرده کسی... اول آخرش نیم سانت کوتاه تره (biggrin) (dash)
جوووون عجب كيري داري خوراك ساك زدنه

جوووون چه کونی داری تو ،،،خوراک سوراخی کردنه (erection)

ـــــــــــ

• 0

• Arminn_sexy  
  • عضو از 1398/3/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 1

نقل از: Baaran98

عالی خوبه؟?

ـــــــــــ

Ye pesar abani (biggrin)

Kick boxer?

• 0

ممنون جالب بود. منم وقتی گشتم سایز بزرگ نیس از...

ممنون جالب بود. منم وقتی گشتم سایز بزرگ نیس از معمولی هام استفاده میکنم خیلی فشار میاد قابل تحمل نیست سختمه

ـــــــــــ

• 0

• 3xman3  

• عضو از 1394/8/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 317

• 196

مرسی مفید بود
اما این سایز بندی کجا پیدا کنیم؟!

مرسی مفید بود اما این سایز بندی کجا پیدا کنیم؟!

ـــــــــــ

آدما دقيقا از همون چيزی كه هستن متنفرن، واسه همينه آدم دروغگو همش توهم دروغ شنيدن داره. آی دی: ت ل گ ر ام m35fg

• 0

عالی بود مرسی

عالی بود مرسی

ـــــــــــ

• 0

• abcd1993  
  • عضو از 1397/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 59

سلام

ممنون از مطالب خوبتون- منم خیلی دنبال کاندوم سایز بزرگ گشتم ولی همه داروخونه ها گفتند تک سایزه- دور آلتم 16 سانت هست و خیلی کلفته و هر کاندومی استفاده میکنم اینقدر فشار میده که دردم میگیره و خیلی وقتا کاندوم پاره میشه-لدفن اگه کسی میدونه از کجا میشه کاندوم سایز بالا تهیه کرد خبر بده- در ضمن عکس آلتم تو تاپیکم هست

ـــــــــــ

• 0

• Lavender  

• عضو از 1398/3/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 3

نقل از: divooneh222

Joooon (inlove)

ـــــــــــ

• 0

از اونجایی که ایرانیا همه کیراشون بالای 25و قطر...

از اونجایی که ایرانیا همه کیراشون بالای 25و قطر خیلی بالایی داره کاندم اندازه التشون پیدا نمیشه بنابراین تو سکس خیلی سختی میکشن،این همه کاندوم سایز متوسط که تو بازار هست بلا استفاده مونده دولت باید یه فکری بکنه

ـــــــــــ

• 0

• سیاوشXXL  

• عضو از 1391/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 80

• 45

افلاین بودن

دادم دادم

ـــــــــــ

بدون نقاب قشنگ تره

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

از نظر شما در سبک اروتیک و عاشقانه، کدامیک از نویسندگان زیر مهارت بیشتری دارد؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «