سخني با افراد جوياي سكس سه نفره و مردان مجرد

با احترام
چند نكته رو از باب ارادت عرض ميكنم و اميدوارم مردهاي محترم اين سايت خوب بخونن.پيشاپيش از اين كه واقعيت رو صريح عرض ميكنم عذرخواهي ميكنم.
1- دوستان عنايت داشته باشن،هيچ زوجي،باز هم ميگم هيچ زوجي حاضر نيستن مفت و مجاني خودشون رو در اختيار شما بزارن.به خصوص در شهرستان ها حتي حاضر به چت كردن با يك مرد مجرد همشهري نيستن.زوج ها يا براي اين در سايت هستن كه يك چت ساده بكنن و يا اين كه با زوج ديگري آشنا بشن.داستان هايي مشابه اين كه يك پسر مجرد با يك زوج در سايت آشنا شده و ترتيب خانم رو داده جز محالات هست و از ذهن و فانتزي آدمها سرچشمه گرفته است.
2- رابطه جنسي داشتن با خواهر و مادر و خاله و عمه امري دور از ذهن نيست اما بسيار بعيد و تقريبا غيرممكن هست.داستان ها و خاطرات و تاپيك هاي بسيار زيادي در زمينه سكس خانوادگي وجود داره كه خوشبختانه همشون زاييده ذهن افراد هست.اين امر بعيد هست و در واقعيت امكان پذير نيست.پس سعي كنيد خويشتن دار باشين و تحت تاثير هورمون هاي جنسي تون كاري با خاله و خواهر و برادرتون نكنيد كه باعث بي آبرويي شما بشه.
3- افرادي تحت عنوان بيغيرت يا كاكولد وجود دارن كه در مورد همسر،خواهر،مادر و افراد فاميلشون حرف ميزنن و گاها حتي عكس هم ميدن.اين افراد هم كساني هستن كه عموما در زمينه جنسي ناكام هستن و همين ناكامي باعث بيش فعالي جنسي اون ها ميشه و به انحراف كشيده ميشن.و در مورد عكسها هم بايد خاطر نشان بكنم كه همگي دروغين هستن.
در نهايت به عنوان جمع بندي بايد خدمت شما عرض كنم كه سكس داشتن امري سخت و دوراز دسترس و محال نيست،خصوصا در شهرهايي مثل تهران.اگر همجنسگرا هستين،مكانهايي مثل پارك دانشجو وجود داره و سايتهايي مثل منجم.فراموش نكنيد براي داشتن سكس با افراد غريبه حرف اول و آخر را پول ميزند.پس به جاي تلف كردن وقت در اينترنت كسب درآمد بكنيد و پول جمع بكنيد.اون وقت خواهيد ديد كه در هر جايي براي شما كيس سكس وجود خواهد داشت.

ـــــــــــ

دوست عزيز
عكس كيرت به عنوان امضا،عكس كيرت در پاسخ به تاپيك ها نشون دهنده اين هست كه هيچ چيزي واسه عرضه نداري و از نظر سطح سواد و تحصيلات و فرهنگ حرفي براي گفتن نداري.
با تشكر

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• memoabre  
  • عضو از 1396/10/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 2

آفرین خیلی خوب بود

آفرین خیلی خوب بود موافقم

ـــــــــــ

• 2

• miead11  
  • عضو از 1394/6/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 127

• 54

من گزینه یک و دو رو رد میکنم چون خودم تو همین سایت...

من گزینه یک و دو رو رد میکنم چون خودم تو همین سایت با یک زوج اشنا شدم و بدون تفاضای چیزی باهاشون سکس داشتم بدون هیچ مشکلی پس ن دوراز زهن هست ن امکان ناپذیر و گزینه دویی ک گفتی هم رد میکنم چون خودم دیدم خواهر و برادر باهم سکس دارن و باهم رابطه برقرار کردن

ـــــــــــ

• 3

• shahrooz1397  

• عضو از 1397/9/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 22

نقل از: miead11

نقل از: miead11 من گزینه یک و دو رو رد میکنم چون خودم تو همین سایت با یک زوج اشنا شدم و بدون تفاضای چیزی باهاشون سکس داشتم بدون هیچ مشکلی پس ن دوراز زهن هست ن امکان ناپذیر و گزینه دویی ک گفتی هم رد میکنم چون خودم دیدم خواهر و برادر باهم سکس دارن و باهم رابطه برقرار کردن

متاسفانه افرادي چون شما و اين نوشته هاي دروغين شما باعث ميشه كه عده اي تلاش عبث و بيهوده بكنن و از واقعيت دور بشن.

ـــــــــــ

دوست عزيز عكس كيرت به عنوان امضا،عكس كيرت در پاسخ به تاپيك ها نشون دهنده اين هست كه هيچ چيزي واسه عرضه نداري و از نظر سطح سواد و تحصيلات و فرهنگ حرفي براي گفتن نداري. با تشكر

• 1

• mfm..mashhad  

• عضو از 1397/9/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 2

منم گزینه 1 رو رد میکنم. چون اتفاقا با چندتا زوجی...

منم گزینه 1 رو رد میکنم. چون اتفاقا با چندتا زوجی ک بودم بدون هیچ درخواست مالی ای بوده. حتی شهرستانی هم بودن. ولی واسم جالبه نرم افزار دیوار (biggrin) (biggrin)
از تو دیوار؟؟؟ کجاش

ـــــــــــ

• 1

• shahrooz1397  

• عضو از 1397/9/10

• 22

نقل از: mfm..mashhad

نقل از: mfm..mashhad منم گزینه 1 رو رد میکنم. چون اتفاقا با چندتا زوجی ک بودم بدون هیچ درخواست مالی ای بوده. حتی شهرستانی هم بودن. ولی واسم جالبه نرم افزار دیوار (biggrin) (biggrin) از تو دیوار؟؟؟ کجاش

با كمال احترام ميگم كه دارين دروغ ميگيد و خيال بافي ميكنيد.

ـــــــــــ

دوست عزيز عكس كيرت به عنوان امضا،عكس كيرت در پاسخ به تاپيك ها نشون دهنده اين هست كه هيچ چيزي واسه عرضه نداري و از نظر سطح سواد و تحصيلات و فرهنگ حرفي براي گفتن نداري. با تشكر

• 1

• mfm..mashhad  

• عضو از 1397/9/15

• 2

نقل از: shahrooz1397

نقل از: mfm..mashhad منم گزینه 1 رو رد میکنم. چون اتفاقا با چندتا زوجی ک بودم بدون هیچ درخواست مالی ای بوده. حتی شهرستانی هم بودن. ولی واسم جالبه نرم افزار دیوار (biggrin) (biggrin) از تو دیوار؟؟؟ کجاش

عب نداره ما دروغگو البته واسه ما بهتره که درخواست ها کم باشه واسه نفر سوم . به نفعمونه (biggrin)
ولی این دیوار رو بگو چجوریه اخه؟؟؟

ـــــــــــ

• 1

• shahrooz1397  

• عضو از 1397/9/10

• 22

عب نداره ما دروغگو البته واسه ما بهتره که درخواست ها کم باشه واسه نفر سوم . به نفعمونه (biggrin)

ماشاالله شما اينقدر درخواست هاتون زياده كه ما راضي نميشيم شما رو به زحمت بندازيم. شما خودت نمونه عيني تصديق عرايض بنده هستين.

ـــــــــــ

• 0

• hotstar1980  

• عضو از 1393/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 751

• 643

با قسمت اعظم فرمایشات شما موافقم دوست...

با قسمت اعظم فرمایشات شما موافقم دوست گرامی

ولی این جماعت حشری دست به آلت، ورودی های عقل مغز رو بستن و به صراطی مستقیم نیستن

ـــــــــــ

Patienter jusu'a mourier ,ça s'appelle pas une vie !

• 0

• mfm..mashhad  

• عضو از 1397/9/15

• 2

خخخخ دادا
من ایدی های قبلیم بلاک شدن و حذف شدم....

خخخخ دادا من ایدی های قبلیم بلاک شدن و حذف شدم. الان دوباره ایدی جدید ساختم و اومدم. راستی برا همین موضوع بگم که چرا بلاک میشم؟؟ بخاطر گذاشتن ایدی ت ل گ ر امه؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

• shahrooz1397  

• عضو از 1397/9/10

• 22

نقل از: hotstar1980

نقل از: hotstar1980 با قسمت اعظم فرمایشات شما موافقم دوست گرامی ولی این جماعت حشری دست به آلت، ورودی های عقل مغز رو بستن و به صراطی مستقیم نیستن

واقعا در حيرت عظيم و بي انتهايي فرو ميرم وقتي اين جماعت و نوشته هاشون رو ميخونم كه تلفيق عجيبي از سورئاليسم و حشريت هستن.

ـــــــــــ

• 0

• shahrooz1397  

• عضو از 1397/9/10

• 22

نقل از: mfm..mashhad خخخخ دادا من ایدی های قبلیم بلاک شدن و حذف شدم. الان دوباره ایدی جدید ساختم و اومدم. راستی برا همین موضوع بگم که چرا بلاک میشم؟؟ بخاطر گذاشتن ایدی ت ل گ ر امه؟؟؟

به سلامتي

ـــــــــــ

• 0

• hotstar1980  

• عضو از 1393/6/28

• 643

نقل از: hotstar1980 با قسمت اعظم فرمایشات شما موافقم دوست گرامی ولی این جماعت حشری دست به آلت، ورودی های عقل مغز رو بستن و به صراطی مستقیم نیستن

واقعا در حيرت عظيم و بي انتهايي فرو ميرم وقتي اين جماعت و نوشته هاشون رو ميخونم كه تلفيق عجيبي از سورئاليسم و حشريت هستن.

سوررئالیست تعبیر بسیار جالب و بجاییی بود دوست من

علل اسیب شناختی بسیاری داره که اینجا مجال گفتن نیس

ـــــــــــ

• 1

• hotstar1980  

• عضو از 1393/6/28

• 643

ـــــــــــ

• 0

• shahrooz1397  

• عضو از 1397/9/10

• 22

وقتي درهاي سكس به روي مردم براي چندين و چند نسل بسته شده و صحبت در مورد خيلي از مسائل تابو شده و آموزش هاي جنسي از مراجع ذيصلاح و رسانه ها به چت روم و خيابون منتقل شده بايد هم مسائل پيچيده و عجيب رو توي اين سايتها ببينيم.

ـــــــــــ

• 0

متاهل

سلام کاش نکته چهار رو هم میگفتی ببینید دوستان زدن مخ زن شوهر دار خیلی خیلی سخت تر از زن مجرده و حالا تازه اگر زدی کردن یه زن متاهل به شدت سخت تره یعنی راضی کردنش ... حالا اگرم کردی ریسک خیلی بالایی داره مثل اخاذی و مرگ و ... نمیگم محاله ارزششو نداره پیشنهادم به دوستان اینه که همونطور ک اقا گفتند برید کار کنید و از زندگیتون لذت ببرید

ـــــــــــ

• 0

• shahrooz1397  

• عضو از 1397/9/10

• 22

نقل از: Parsa_jamshidieng

نقل از: Parsa_jamshidieng سلام کاش نکته چهار رو هم میگفتی ببینید دوستان زدن مخ زن شوهر دار خیلی خیلی سخت تر از زن مجرده و حالا تازه اگر زدی کردن یه زن متاهل به شدت سخت تره یعنی راضی کردنش ... حالا اگرم کردی ریسک خیلی بالایی داره مثل اخاذی و مرگ و ... نمیگم محاله ارزششو نداره پیشنهادم به دوستان اینه که همونطور ک اقا گفتند برید کار کنید و از زندگیتون لذت ببرید

دوستي با زن متاهل ارزش اين رو نداره كه آدم پا بزاره روي اخلاقيات و همه چيز.صادقانه بگم آدم بره جق بزنه و بريزه توي دستشويي خيلي بهتره تا با يك زن متاهل رابطه برقرار بكنه و باعث و باني خراب كردن زندگي آدمهاي ديگه اي ديگه بشه.

ـــــــــــ

• 0

• miead11  
  • عضو از 1394/6/16

• 54

نقل از: miead11 من گزینه یک و دو رو رد میکنم چون خودم تو همین سایت با یک زوج اشنا شدم و بدون تفاضای چیزی باهاشون سکس داشتم بدون هیچ مشکلی پس ن دوراز زهن هست ن امکان ناپذیر و گزینه دویی ک گفتی هم رد میکنم چون خودم دیدم خواهر و برادر باهم سکس دارن و باهم رابطه برقرار کردن

متاسفانه افرادي چون شما و اين نوشته هاي دروغين شما باعث ميشه كه عده اي تلاش عبث و بيهوده بكنن و از واقعيت دور بشن.

برام مهم نیست بخوای قبول کنی یان چون تو کسی نیستی ک لازم باشه جیزی بهش ثابت کنم فقط صرفا جهت این بهت گفتم ک سعی کنین خودتونو تویه این خفگی و جهالتو نادانی از بقیه چیزا نگه ندارین و سرتونو بیارین بیرون ببینین دنیا چخبره

ـــــــــــ

• 2

• miead11  
  • عضو از 1394/6/16

• 54

داش ولکن اینارو موضع اینا مثله اون مثاله میمونه ک میگن گربه دستش به گوشت نمیرسه اونوقت میگه پیف پیف بو میده با اینا بخوای ادامه بدی چیزی جز خستگی خودت نداره

ـــــــــــ

• 2

• میووو  

• عضو از 1397/9/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 62

• 133

راست میگی اینجا لزها و زوجهاشم پسرند. عکسا هم همه...

راست میگی اینجا لزها و زوجهاشم پسرند. عکسا هم همه فیک وگرنه رو کاغذ اسم کاربریشونو مینوشتن میذاشتن کنار بدن خانمشون. اون استثناهایی هم که تونستن رابطه با زوج داشته باشن اندازه شون یک در میلیونه و نباید فکر کنن چون خودشون شانسی تونستن بقیه هم راحت میتونن.

ـــــــــــ

• 1

• mr.mehran  
  • عضو از 1394/2/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 185

• 45

خب خدمت شما عرض شود

شما نتونستید اکی کنید دلیل بر نبودن نیست.منم با زوج بودم اتفاقا شهرستانی و اتفاقا بدون هیچ هزینه مالی.عزیزم همه نیاز مالی ندارن که.فقط کافیه انسان باشی.پس الکی نظریه ندید که بقیه دروغ میگن من راست میگم.من عقل کل هستم.صحت حرفمم خواستی زوجی که باهاشونم عکس رابطمون رو همین سایت گذاشتن. موفق باشید

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

کدامیک از گزینه های زیر برای شما مهم تر یا با ارزش تر است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «