سقط جنين، ممنوع!

•موضوعي كه جديدا فكرمو درگير كرده و تو شبكه هاي اجتماعي زياد ميبينمش، «سقط جنين» ئه!

•چيزي كه من خودم تا قبل اين بحث ها زياد بهش فكر نميكردم، چون توي ذهنم يه مسئله ي ساده بود.
يه آدم ميتونه درباره ي بدن خودش تصميم بگيره، وقتي من دوس ندارم جنيني رو توي رحمم داشته باشم، اين حق رو دارم كه از بين ببرمش!
اينكه اين حق رو يه آدم ديگه براي يه زن تعريف كنه مسخرس!
حتي پارتنر اون زن هم حقي براي تصميم گيري نداره، چه برسه به مردهاي غريبه كه هيچ چيز درباره ي حاملگي نميدونن...
فقط بعد از ٩ ماه يه نوزاد كيوت ميدن دستشون و ميگن "تبريك ميگم، شما بابا شدي!"

•يه دختر زير سن قانوني كه اشتباه كرده و وارد يه رابطه ي جنسي شده، حق نداره كورتاژ كنه؟؟
چرا؟ چون يه عده آدم دلشون براي اون بچه ميسوزه! بچه اي كه هنوز به دنيا نيمده!
-چطور دلشون براي اين همه بچه تو يتيم خونه نميسوزه؟
-يا اين همه بچه كه كنار خيابون به كودكان كار تبديل شدن؟
-يا بچه هايي كه قرباني تربيت غلط پدر و مادر ميشن؟

•بيشتر از خيلي جاها، دلم براي زنانيميسوزه كه از اين "قانون" طرفداري ميكنند!
-تا كي بايد يه نفر ديگه درباره ي بدنتون تصميم بگيره؟
-تا كي بايد زور بالاي سرمون باشه؟
-تا كي حجاب كنيم كه مردها تحريك نشن؟
-تا كي گشت ارشاد بگيرتمون كه چي؟ كه مانتوت جلوبازه و مرد ها نگاه ميكنند!

•وقتي حتي در سكس با كاندوم هم احتمال باردار شدن هست، كسي كه مخالف سقط جنين ناخواسته هست، پس بايد از سكس هم بگذره!

ـــــــــــ

Bitch! I’m who they tryna be

• 10

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Horny...Girl  

• عضو از 1397/8/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 35

• 146

.

ـــــــــــ

• 5

در دین مبین اسلام زن بدنش رو ب مرد میفروشه اينو در...

در دین مبین اسلام زن بدنش رو ب مرد میفروشه اينو در جواب دوست عزیزی ک گفت بدن زن مطلق بخودش

ـــــــــــ

ب دنبال خانومی و یا زوجی از قم هستم عکس پروفايل برای خودمه ويا اونايي ک میتونند بیان قم پیم بدن مچکرم اینم ایدیمه headed22@

• 0

• Horny...Girl  

• عضو از 1397/8/26

• 146

نقل از: یکی_از_قم_

نقل از: یکی_از_قم_ در دین مبین اسلام زن بدنش رو ب مرد میفروشه اينو در جواب دوست عزیزی ک گفت بدن زن مطلق بخودش

دين اسلام در شهواني :)

ـــــــــــ

• 1

• Horny...Girl  

• عضو از 1397/8/26

• 146

وازکتومی

خب چرا وازکتومی نه؟ :)

ـــــــــــ

• 4

نقل از: Horny...Girl

نقل از: یکی_از_قم_ در دین مبین اسلام زن بدنش رو ب مرد میفروشه اينو در جواب دوست عزیزی ک گفت بدن زن مطلق بخودش

کاری ب این اين سايت ندارم و کلا مجازی شما برو صیغه رو بخون وقتی ميگي خودتو میفروشی پس گله از زور بالا سر نکن

ـــــــــــ

ب دنبال خانومی و یا زوجی از قم هستم عکس پروفايل برای خودمه ويا اونايي ک میتونند بیان قم پیم بدن مچکرم اینم ایدیمه headed22@

• 0

• Horny...Girl  

• عضو از 1397/8/26

• 146

نقل از: Dr.fuck3r

نقل از: Dr.fuck3r
نقل از: Horny...Girl خب چرا وارکتومی نه؟ :)

این چه حرفیه خانوم چرا بیاد یه مرد خودشو ناقص کنه ؟ کلی عوارض و بیماری داره شما تحقیق کن اول خوب شما خانوما لوله هاتونو بردارین نمی شه ؟

اینطور عمل ها سراسر عارضه جسمیه .

منظورم مردهایی هستن که مخالف سقط جنین اند

ـــــــــــ

• 0

• Horny...Girl  

• عضو از 1397/8/26

• 146

کاری ب این اين سايت ندارم و کلا مجازی شما برو صیغه رو بخون وقتی ميگي خودتو میفروشی پس گله از زور بالا سر نکن

من با قم کاری ندارم (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Weed-m@n  

• عضو از 1397/8/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 175

• 498

خب

خب چرا وازکتومی نه؟ :)

چرا کاندوم ن ؟ بعدشم لامصب تا اونجای ک من شنیدم درد داره

ـــــــــــ

*‏دلم یه فسق و فجور عمیق میخواد که کفاره‌ش حداقل 8 ریشتر زلزله باشه.*

• 0

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2440

• 8728

خب...

با حرفات تماما موافقم!

تا جاییکه باردار شدن ناخواسته و غیر عمد صورت گرفته باشه، زن حق داره این بچه رو بندازه و هیچ کس حق دخالت تو تصمیم اون زن نداره

اما...

اگر باردار شدن عمدی و با رضایت زن صورت بگیره باس گفت این کار اسمش جنایته! البته اگر بچه ناقص باشه یا سندروم داشته باشه قضیه متفاوته و این علاوه بر حق زن، حق بچه هم هس!

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

با روح و بدن ظریفت کوهمی! یه کوه بلند...

• 3

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 2960

• 8961

نمیتونم درکت کنم.. ولی ی جنین روح داره جون...

نمیتونم درکت کنم.. ولی ی جنین روح داره جون داره..حق حیات داره

ـــــــــــ

• 2

• Horny...Girl  

• عضو از 1397/8/26

• 146

نقل از: lovely_grl

نقل از: lovely_grl نمیتونم درکت کنم.. ولی ی جنین روح داره جون داره..حق حیات داره

دختر۱۰ ساله ای که به عنوان برده ی جنسی فروخته میشه ، جون نداره؟ روح نداره؟ وقتی نه مادر و نه پدر اون جنین، بچه رو نمیخوان، بعد از به دنیا اومدنش ممکنه کنار خیابون ولش کنن...

یه کم علمی به قضیه نگاه کنید ، نه احساسی..

بی تفاوت باشید، درست مثل حستون به بچه های توی پرورشگاه!

ـــــــــــ

• 2

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 8961

نقل از: lovely_grl نمیتونم درکت کنم.. ولی ی جنین روح داره جون داره..حق حیات داره
دختر۱۰ ساله ای که به عنوان برده ی جنسی فروخته میشه ، جون نداره؟ روح نداره؟ وقتی نه مادر و نه پدر اون جنین، بچه رو نمیخوان، بعد از به دنیا اومدنش ممکنه کنار خیابون ولش کنن... یه کم علمی به قضیه نگاه کنید ، نه احساسی.. بی تفاوت باشید، درست مثل حستون به بچه های توی پرورشگاه!

ببین هچین رفتاری با دخترا بدو منزجر کنندس اوکی؟ ی اشتباه ولی اینم اشتباهه ک ی موجود بیگناه رو کشت

ـــــــــــ

• 0

• Horny...Girl  

• عضو از 1397/8/26

• 146

دختر۱۰ ساله ای که به عنوان برده ی جنسی فروخته میشه ، جون نداره؟ روح نداره؟ وقتی نه مادر و نه پدر اون جنین، بچه رو نمیخوان، بعد از به دنیا اومدنش ممکنه کنار خیابون ولش کنن... یه کم علمی به قضیه نگاه کنید ، نه احساسی.. بی تفاوت باشید، درست مثل حستون به بچه های توی پرورشگاه!

ببین هچین رفتاری با دخترا بدو منزجر کنندس اوکی؟ ی اشتباه ولی اینم اشتباهه ک ی موجود بیگناه رو کشت

پس كلاً سكس رو به غير از بچه دار شدن بايد كنارگذاشت :|

Ps: موجود بي گناه؟ كلي از حيوانات هم بي گناه و كيوت ان :/

ـــــــــــ

• 1

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 8961

پس كلاً سكس رو به غير از بچه دار شدن بايد كنارگذاشت :|

Ps: موجود بي گناه؟ كلي از حيوانات هم بي گناه و كيوت ان :/

کی گفته سکس رو کنار گذاشت ..ببین خون رو با خون نمیشه پاک کرد فقط بدترش میکنه

ـــــــــــ

• 0

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• 8728

جنینی که در اثر تجاوز بوجود اومده یا در اثر بی دقتی و سهل انگاری و ناشی گری بوجود اومده رو بنظرتون باید نگه داشت؟

جنینی که هیچ آینده ی مشخصی نداره!

فردا اگر نتونی ازش بدرستی مراقبت کنی، اگر نتونستی به اندازه لازم بهش توجه و محبت کنی، فردا اگر نتونستی براش شخصیت بسازی، نتونستی بهش امکانات بدی، اگر شد بچه ی کار، اگر افسرده شد و هر بلای دیگه ای که قراره آینده نکبت بارشو بسازه، تو مقصری...چون فک کردی حق حیات داره! چون این زندگی رو تو براش ساختی!

بهتره کلیشه وار با موضوعات مهم و سرنوشت ساز برخورد نکنیم و واقع گرا باشیم.

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 3

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 8961

نقل از: Different man

جنینی که در اثر تجاوز بوجود اومده یا در اثر بی دقتی و سهل انگاری و ناشی گری بوجود اومده رو بنظرتون باید نگه داشت؟ جنینی که هیچ آینده ی مشخصی نداره! فردا اگر نتونی ازش بدرستی مراقبت کنی، اگر نتونستی به اندازه لازم بهش توجه و محبت کنی، فردا اگر نتونستی براش شخصیت بسازی، نتونستی بهش امکانات بدی، اگر شد بچه ی کار، اگر افسرده شد و هر بلای دیگه ای که قراره آینده نکبت بارشو بسازه، تو مقصری...چون فک کردی حق حیات داره! چون این زندگی رو تو براش ساختی! بهتره کلیشه وار با موضوعات مهم و سرنوشت ساز برخورد نکنیم و واقع گرا باشیم.

از نظر من دید شما کلیشه واره ی نگاه مبهم کلی و تکرار شده ب مسائل

ـــــــــــ

• 0

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• 8728

جنینی که در اثر تجاوز بوجود اومده یا در اثر بی دقتی و سهل انگاری و ناشی گری بوجود اومده رو بنظرتون باید نگه داشت؟ جنینی که هیچ آینده ی مشخصی نداره! فردا اگر نتونی ازش بدرستی مراقبت کنی، اگر نتونستی به اندازه لازم بهش توجه و محبت کنی، فردا اگر نتونستی براش شخصیت بسازی، نتونستی بهش امکانات بدی، اگر شد بچه ی کار، اگر افسرده شد و هر بلای دیگه ای که قراره آینده نکبت بارشو بسازه، تو مقصری...چون فک کردی حق حیات داره! چون این زندگی رو تو براش ساختی! بهتره کلیشه وار با موضوعات مهم و سرنوشت ساز برخورد نکنیم و واقع گرا باشیم.

نه عزیز من

بنظرم اینکه همه جا احساسات دخیل باشه منطقی نیست! شما داری احساسی تصمیم میگیری!

یکم روش تمرکز کن و منطقی بهش نگاه کن...جلوی ضرر رو از هر جا بگیری منفعته! شما با این کار میتونی جلوی بوجود اومدن انسانی که میدونی هیچ فردایی در انتظارش نیس رو بگیری!

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 0

• hamid267012  

• عضو از 1396/7/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 62

• 33

قرص سقط جنین هرکی خواست پیام بده

قرص سقط جنین هرکی خواست پیام بده

ـــــــــــ

• 0

• hot_hami_82  

• عضو از 1396/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1205

• 654

درود . هیچ کاری را نه میشود مطلقا و کاملا درست...

درود . هیچ کاری را نه میشود مطلقا و کاملا درست دانست و یا مطلقا و کاملا غلط . بلکه باید در شرایط بهترین تصمیم را از طریق منطقی گرفت آنهم با توجه به شرایط موجود . اینکه چه کسی حق تصمیم گیری دارد هم باید پدر و مادر آن بچه با هم به تصمیم درست برسند نه هر کدام به تنهایی

ـــــــــــ

از همه دنیا یه قلب سوراخ برام مونده اونم تقدیم به حضرت عشق

• 3

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 8961

نه عزیز من

بنظرم اینکه همه جا احساسات دخیل باشه منطقی نیست! شما داری احساسی تصمیم میگیری!

یکم روش تمرکز کن و منطقی بهش نگاه کن...جلوی ضرر رو از هر جا بگیری منفعته! شما با این کار میتونی جلوی بوجود اومدن انسانی که میدونی هیچ فردایی در انتظارش نیس رو بگیری!

بله حق با شماس

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اسم‌ خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «