سكس يك نيازه

• Katy_21_new  

• عضو از
    1398/3/21

• پست‌ها: 95

• 360

هر انسانی برای زنده ماندن نیاز به آب، غذا و چندین ماده دیگر دارد و آب خوردن و غذا خوردن جز طبیعی‌ترین نیاز ما می‌باشد که برای انجام آن شرمگین نمی‌شویم. رابطه جنسی هم یکی از نیازهای اصلی بشر می‌باشد که بر خلاف برخی نیازهای مادی انسان یک نیاز روحی و روانی می‌باشد. اگر آب و غذا به بدن ما نرسد بی‌شک خواهیم مرد چنانکه اگر رابطه جنسی هم نداشته باشیم بی‌گمان دچار مشکلات روحی خواهیم شد. حال چه شده است که در این سرزمین ما باید همواره این نیاز خود را سرکوب کنیم؛ چرا؟ چون در عقاید مردمان ما، داشتن رابطه جنسی بد است! در نگاه حکومت ما رابطه جنسی، زشت و نامشروع می‌باشد و هزاران دلیل دیگر! به چه زبانی بگوییم که این یک نیاز اصلی بدن ماست که اگر اینگونه نبود هورمون‌های جنسی، اندام‌های جنسی و امیال جنسی در ما وجود نداشت! ما محکوم هستیم به سرکوب کردن این نیاز! به سرکوب طبیعی‌ترین نیاز خود! "ازدواج برای این است، بعد از ازدواج می‌توانی این رابطه را از نوع سالم خود داشته باشی!" یکی از مزخرف‌ترین حرف‌هایی است که همیشه می‌شنویم از حاج آقایی که در رادیو و تلویزیون مهمان هستند. از حاج آقای که بالای منبر همیشه گوشزد می‌کند. از پدر، مادر، معلم دینی و پرورشی و ... می‌شنویم بارها و بارها می‌شنویم. اما یک پرسش، اگر اینگونه است چرا غذا را بعد از ازدواج نمی‌خوریم؟ به چه زبانی بگوییم روح ما به غذا برای شاداب ماندن نیاز دارد! قبول خدا، عبادت، کتاب خواندن، سفر کردن، بودن با دوستان، رفتن به مسجد و هزاران چیز دیگر غذای روح می‌باشد اما آیا این‌ها جای نیاز جنسی ما را می‌گیرد؟ مگر هوا می‌تواند باعث رفع گرسنگی و تشنگی ما شود؟ اصلا قبول بعد از ازدواج، من می‌خواهم رابطه جنسی داشته باشم اما این جوان ننه مرده که نمی‌تواند ازدواج کند؛ چون درس می‌خواند! سربازی نرفته است! کار ندارد! خانه ندارد! تا کی باید صبر کرد؟ 25، 30 یا 35 آخر تا کی؟ من در دوره‌ای زندگی می‌کنم که محکوم به سرکوب این نیازم هستم؛ نباید هم سخنی از این نیازم بگویم چون می‌شوم یک انسان بد! یک انسان شهوت‌ران، یک انسان بی‌غیرت، یک انسان هوس‌باز! یک فاحشه! یک مرد یا یک زن خراب. اصلا چرا انسان؟ اگر این را بخواهم می‌شوم یک حیوان!؟ مگر غیر از این است؟ باشد من برای این که شیطان من را گول نزند، کتاب می‌خوانم؛ نماز می‌خوانم؛ حتی در حمام لخت نمی‌شوم و حتی شده به خدا پناه می‌برم اما مگر همین خدا این حس را در من نیافریده است؟ راه ارضای آن را نیز به داده است. اما چه کنیم که آقایانی که خود چند همسر بر خود برگزیده‌اند و قانون چند همسری را تصویب می‌کنند و شب‌های جمعه نه بلکه هر شب می‌توانند خود را ارضا کنند، ارضای این حس من را شیطانی می‌دانند و مجازات‌های سنگینی بر آن وضع کرده‌اند! چرا من نمی‌توانم با دختر یا پسر مورد علاقه‌ام یک رابطه جنسی داشته باشم؟ من که او را فقط برای سکس نمی‌خواهم! چرا نمی‌توانیم وجود لخت خود را به هم هدیه بدهیم؟ چرا عفت یک زن فقط به و ...

ـــــــــــ

من در بهـشت شياطينم ....
با فرشته هاي كور

• 18

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

بله دقیقا

بله دقیقا

ـــــــــــ

ب دنبال خانومی و یا زوجی از قم هستم عکس پروفايل برای خودمه ويا اونايي ک میتونند بیان قم پیم بدن مچکرم اینم ایدیمه headed22@

• 1

• mahdi_hulk  

• عضو از 1398/3/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 8

................................................

1

ـــــــــــ

• 0

• mahdi_hulk  

• عضو از 1398/3/26

• 8

1

ـــــــــــ

• 1

• mahdi_hulk  

• عضو از 1398/3/26

• 8

11

ـــــــــــ

• 0

• .Goodnight.  

• عضو از 1398/4/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 85

این بیشتر ربطی به اسلام و دولت نداره به فرهنگ کشور...

این بیشتر ربطی به اسلام و دولت نداره به فرهنگ کشور ربط داره.... مثلا اونای که دوست دختر دارن یا معتقدن حجاب اختیاری بشه این آزادی رو برا خواهر خودشونم میخان؟

ـــــــــــ

• 2

• .Goodnight.  

• عضو از 1398/4/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 85

.

.

ـــــــــــ

• 0

• armin9495  

• عضو از 1395/9/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 158

• 200

یه مورد

نمیخوام بحث رو سیاسی کنم ولی اونجا که گفتی در "نگاه حکومت ما زشت و نا مشروع می‌باشد" این یه تصور اشتباه هست، اون ها سعی در گرفتار کردن ما جوون ها به مسایل مختلف مثل رفع نیاز جنسی ، تامین معیشت زندگی، گرفتار کردن به مواد مخدر، بحث حجاب و .... دارن تا به راحتی به ظلم و حکومت خودشون ادامه بدن

ـــــــــــ

• 0

• Boy_80  

• عضو از 1397/7/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 283

• 229

این متنو باید با آب طلا نوشت !!!

به هرکی بگی...

به هرکی بگی میگن ما هم همسن شما بودیم تحمل کردیم پس شما هم باس تحمل کنید

خیلی فکر ها تو سرم میچرخه خیلی حسرتا میخورم خیلی مشکلاتم شاید از نظر منطقی به این موضوع ربطی نداشته باشه ولی داره البته همه همینن پس هیچ حرفی نمیشه زد چون بقیه هم هیچ حرفی نمیزنن!!!!

ـــــــــــ

• 0

• Boy_80  

• عضو از 1397/7/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 283

• 229

به هرکی بگی...

به هرکی بگی میگن ما هم همسن شما بودیم تحمل کردیم پس شما هم باس تحمل کنید

خیلی فکر ها تو سرم میچرخه خیلی حسرتا میخورم خیلی مشکلاتم شاید از نظر منطقی به این موضوع ربطی نداشته باشه ولی داره البته همه همینن پس هیچ حرفی نمیشه زد چون بقیه هم هیچ حرفی نمیزنن!!!!

ـــــــــــ

• 0

• mohsen8281  
  • عضو از 1397/12/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

.

پسرایی که میگین قبول دارین و درسته به خواهراتونم اینارو گفتین ؟؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

• farhad_monster  

• عضو از 1397/11/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 2

کس نگو

نصف حرفات دروغ بود نصفشم سفسطه

ـــــــــــ

من صفرم و تو دو... با تو بیستم و بی تو نیستم (rose)

• 0

• Katy_21_new  

• عضو از 1398/3/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 95

• 360

:(

:(

ـــــــــــ

من در بهـشت شياطينم .... با فرشته هاي كور

• 1

عالی بود عزیزم

عالی بود عزیزم

ـــــــــــ

• 1

• Momoooam  

• عضو از 1398/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 172

• 197

هدفت از ایجاد همچین تایپیکی چیست ؟! خب هرکی میدونه...

هدفت از ایجاد همچین تایپیکی چیست ؟! خب هرکی میدونه این یه نیاز اصلی هست و باید بهش پرداخته بشه ... نمیدونم چجوری بگم ولی تایپیکت گنگه کامل نیست بیشتر مثل چس ناله بهش میخوره .

ـــــــــــ

Amir Tataloo_Man(²) 1:50 ●━━────── 14:34 ㅤㅤㅤㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ

• 0

• Momoooam  

• عضو از 1398/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 172

• 197

نقل از: DrArezoo

نقل از: DrArezoo درک نمیکنم!فکر کنم عاطفه ی واقعی نیازه!ریشه ی درخته!حالا صدقه سرش سکس و مسائل دیگم پابرجان

منم تایپیکشو درک نکردم .. بله درسته مهر و محبت سر چشمه همه اینا هست ... دین اسلام رو به اسم مهر و محبت میشناسن ... همه جای دنیا مهر و محبت حرف اول رو میزنه .. توی حیوانات به شدت مهر و محبت میشه پیدا کرد ... درکل مهر و محبت ریشه های بقا در دنیا هست ولی سکس هم یه نیازه اگه برطرف نشه میزنه عوارض بدی داره

ـــــــــــ

Amir Tataloo_Man(²) 1:50 ●━━────── 14:34 ㅤㅤㅤㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ

• 1

• kaveh4v  

• عضو از 1395/2/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 9

در مقام عمل هم اینها رو میگی؟

دوست عزیزم. خوندم و باهات موافقم. اما فقط دیگران ما رو محدود نمیکنن. مثلا من الان به تو نیاز دارم. اما تو چرا مقاومت میکنی؟ چرا نمیای منو ببینی؟. ما خودمون هم خودمون رو در این زمینه محدود میکنیم.

ـــــــــــ

• 0

• warmestblue  

• عضو از 1397/10/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 184

• 271

هر جور دوس داری باش و زندگی کن فقط کسی رو بازی و...

هر جور دوس داری باش و زندگی کن فقط کسی رو بازی و فریب نده بقیش دیگه هرکی چیزی گفت برین پس کله باباش! (rose)

ـــــــــــ

• 1

• saman9292  

• عضو از 1398/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 3

خصوصی چک کنید

خصوصی چک کنید

ـــــــــــ

• 0

• saman9292  

• عضو از 1398/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 3

خصوصی چک کنید

خصوصی چک کنید

ـــــــــــ

• 0

درست میگی

درست میگی

ـــــــــــ

تبادل شماره جنده از خوزستان

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اسم‌ خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «