سلیقه‌ی شما در موسیقی چیست؟

• دلورس  

• عضو از
    1398/7/29

• پست‌ها: 2822

• 4432

سلیقه‌ی شما در موسیقی چیست؟

به چه سبکی علاقه دارین؟

به نظر شما بین "متن ترانه" و "صدای خواننده" و "ملودی"، کدام یک مهم تر است؟

تکلیف موجودی مثل من چسیت؟ که در کالکشن موسیقی شخصی‌ام؛ گلچین آهنگ‌های ابراهیم حامدی، Inna، شهرام ناظری، Shakira، شادمهر عقیلی، Enrique، سیاوش قمیشی، Modern Talking، تتلو، Eminem، مهستی، Britney Spears، عباس مهرپویا، Beyonce، فریدون فروغی، Lady Gaga، داریوش اقبالی، Adele، آرش، فرامرز اصلانی، فرهاد و خیلی دیگه که الان حضور ذهن ندارم، موجود می‌باشد. حتی آهنگ‌هایی رو توی گلچین شخصی خودم دارم و گاها اضافه می‌کنم که اصلا اسم خواننده‌اش رو نمی‌دونم. تازه یه گلچین آهنگ شاد مخصوص رقص هم دارم. :)

توی تاپیک زِنای محصنه در ملأ عام، عده‌ای معتقد بودن که شخصیت و شعور و حتی هویت آدم‌ها بستگی به این داره که چی گوش میدن!

از اون روز به بعد، سر بعضی از آهنگ‌ها، احساس با شعور بودن و با شخصیت بودن و با فضیلت بودن دارم و سر بعضی از آهنگ‌ها، احساس می‌کنم از فضیلتم کم میشه و تبدیل به یک موجود بی شعور میشم. :) یعنی شعور و شخصیت و هویت و فضیلت من، چند دقیقه یک بار تغییر می‌کنه و هِی بالا و پایین میشه. تازه موقع گوش دادن به موزیک‌های شاد که صرفا برای رقص است، به پایین ترین حد از بی شعوری و بی فضیلتی می‌رسم. یعنی هم می‌رقصم و خوشحالم و هم زمان توی دلم به حال خود بی فضیلتم، گریه می‌کنم. :)

پاراگراف آخر شوخی بود. :)

دلورس

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• حامد.فرد  

• عضو از 1398/10/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 1290

• 2030

بستگی داره با چی و تو چه موقعیتی اهنگ گوش بدی....

بستگی داره با چی و تو چه موقعیتی اهنگ گوش بدی. تو ماشین اهنگ های مخصوص سیستم پلی میکنم. تو گوشی فقط اهنگ های حامد فرد رو گوش میدم. با تلویزیون ویدیو موزیک های شاد پلی میکنم با خانومم و پسر کوچولوم میرقصیم.

ـــــــــــ

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 2822

• 4432

نقل از: حامد.فرد

نقل از: حامد.فرد بستگی داره با چی و تو چه موقعیتی اهنگ گوش بدی. تو ماشین اهنگ های مخصوص سیستم پلی میکنم. تو گوشی فقط اهنگ های حامد فرد رو گوش میدم. با تلویزیون ویدیو موزیک های شاد پلی میکنم با خانومم و پسر کوچولوم میرقصیم.

جون به تو و خانمت و کوچولوی نازنینت. (rose)

ـــــــــــ

• 1

• Mehran_gang  

• عضو از 1398/10/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 53

• 122

من که شغلمه

من دی جی ام و مجبورم همه چیز گوش بدم و از همه چیز باید خوشم بیاد

ـــــــــــ

• 0

• حامد.فرد  

• عضو از 1398/10/30

• 2030

نقل از: دلورس

نقل از: حامد.فرد بستگی داره با چی و تو چه موقعیتی اهنگ گوش بدی. تو ماشین اهنگ های مخصوص سیستم پلی میکنم. تو گوشی فقط اهنگ های حامد فرد رو گوش میدم. با تلویزیون ویدیو موزیک های شاد پلی میکنم با خانومم و پسر کوچولوم میرقصیم.

پسرم هنوز دو سالش نشده از من بهتر میرقصه (biggrin)
اصلا من میرقصم همه قش میکنن (rolling)

ـــــــــــ

• 2

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4432

نقل از: Mehran_gang

نقل از: Mehran_gang من دی جی ام و مجبورم همه چیز گوش بدم و از همه چیز باید خوشم بیاد

واووو خیلی شغل پر هیجان و جذابی داری. برات آرزوی موفقیت میکنم. (rose)

ـــــــــــ

• 0

• Adolph  

• عضو از 1398/4/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 19

Musics Collection khoobi dari
bahat movafegham

Musics Collection khoobi dari bahat movafegham

ـــــــــــ

I love sex

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4432

من هیچ وقت حوصله یاد گرفتن رقص رو نداشتم. اما عاشق دیوونه بازی و حرکات نا موزون هستم. :) مخصوصا با آهنگهای دیس دیسی. :)

ـــــــــــ

• 2

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4432

نقل از: Adolph

نقل از: Adolph Musics Collection khoobi dari bahat movafegham

ممنون گلم. (rose)

ـــــــــــ

• 0

• Mehran_gang  

• عضو از 1398/10/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 53

• 122

نقل از: Mehran_gang من دی جی ام و مجبورم همه چیز گوش بدم و از همه چیز باید خوشم بیاد
واووو خیلی شغل پر هیجان و جذابی داری. برات آرزوی موفقیت میکنم. (rose)

ممنون همچنین

ـــــــــــ

• 1

• hunterxxxx  

• عضو از 1398/6/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 60

• 208

موسیقی پاپ

کلا موسیقی مورد علاقه ی من پاپه، خواننده مورد علاقم اندی هستش و در رابطه با سوالتون هم باید بگم همه گزینه ها اثر داره تا آهنگ خوب بشه کلا به آهنگ های خارجی هم علاقه زیادی دارم

ـــــــــــ

تابلوی نقاشی زندگیت رو خودت رنگ کن و نذار بقیه رنگش کنند و هر طور دوست داری باش و زندگی کن

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4432

نقل از: hunterxxxx

نقل از: hunterxxxx کلا موسیقی مورد علاقه ی من پاپه، خواننده مورد علاقم اندی هستش و در رابطه با سوالتون هم باید بگم همه گزینه ها اثر داره تا آهنگ خوب بشه کلا به آهنگ های خارجی هم علاقه زیادی دارم

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• arghnoun  
  • عضو از 1397/12/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 4

از نظر تخصصی بخوای نگاه کنی موسیقی دو حیطه کلی...

از نظر تخصصی بخوای نگاه کنی موسیقی دو حیطه کلی داره: موسیقی هنری یا جدی و موسیقی صنعتی یا بازاری. هر ژانری می تونه به هر کدوم از این ها نزدیک بشه اما هر حیطه ویژگیهای خاص خودش رو داره. مثلا موسیقی جدی حتی اگر توی سبک پاپ یا popular ساخته بشه توسط افرادی با سواد و درک بالا از موسیقی ساخته میشه (که برای اهالی خود این رشته قابل تشخیص هست کاملا) مثل کارهای فرهاد مهراد یا adele یا متالیکا توی سبک راک و ... اما عمدتا موسیقی جدی و هنری به موسیقی کلاسیک (شامل تمام زیرشاخه های زمانی و اجرایی و غیره مثل باروک و کلاسیک و رمانتیک و ... یا مثل موسیقی فیلم و تئاتر و اپرا و اینهاست) یا موسیقی الکترونیکی که بطور علمی ساخته میشه تو عصر جدید. متاسفانه اکثر موسیقیهایی که مردم عادی گوش میدن و بهش علاقه دارن موسیقی صنعتی هست حتی با وجود عناصری مثل زیبایی و احساس و ...

در کل این خوبه که هر کسی بتونه همه نوع موسیقی گوش کنه اما اینکه کدوم بیشتر شما رو تحت تاثیر قرار میده یک نشانه شخصیتی می تونه باشه

ـــــــــــ

• 4

• حامد.فرد  

• عضو از 1398/10/30

• 2030

من هیچ وقت حوصله یاد گرفتن رقص رو نداشتم. اما عاشق دیوونه بازی و حرکات نا موزون هستم. :) مخصوصا با آهنگهای دیس دیسی. :)

ولی زنم حرفه ای میرقصه هر اهنگی بزنی میرقصه. ولی خیلی نامرده ب من یاد نمیده

ـــــــــــ

• 2

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4432

نقل از: arghnoun

نقل از: arghnoun از نظر تخصصی بخوای نگاه کنی موسیقی دو حیطه کلی داره: موسیقی هنری یا جدی و موسیقی صنعتی یا بازاری. هر ژانری می تونه به هر کدوم از این ها نزدیک بشه اما هر حیطه ویژگیهای خاص خودش رو داره. مثلا موسیقی جدی حتی اگر توی سبک پاپ یا popular ساخته بشه توسط افرادی با سواد و درک بالا از موسیقی ساخته میشه (که برای اهالی خود این رشته قابل تشخیص هست کاملا) مثل کارهای فرهاد مهراد یا adele یا متالیکا توی سبک راک و ... اما عمدتا موسیقی جدی و هنری به موسیقی کلاسیک (شامل تمام زیرشاخه های زمانی و اجرایی و غیره مثل باروک و کلاسیک و رمانتیک و ... یا مثل موسیقی فیلم و تئاتر و اپرا و اینهاست) یا موسیقی الکترونیکی که بطور علمی ساخته میشه تو عصر جدید. متاسفانه اکثر موسیقیهایی که مردم عادی گوش میدن و بهش علاقه دارن موسیقی صنعتی هست حتی با وجود عناصری مثل زیبایی و احساس و ... در کل این خوبه که هر کسی بتونه همه نوع موسیقی گوش کنه اما اینکه کدوم بیشتر شما رو تحت تاثیر قرار میده یک نشانه شخصیتی می تونه باشه

یه سری آهنگ ها فقط برای سرگرمی خوبه اما قطعا آدم با یه سری از آهنگ ها زندگی میکنه.

من بعضی از آهنگ های فریدون فروغی و داریوش اقبالی و ابراهیم حامدی رو گوش نمیدم. باهاشون زندگی میکنم.

ـــــــــــ

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4432

تو هم مثل من گشادی. اگه یاد بگیر بودی، تا حالا یاد گرفته بودی. :)

ـــــــــــ

• 1

• Pishrow  

• عضو از 1389/10/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 301

• 368

به نظر منم خیلی به اون زمان گوش دادن اهنگ داره، من...

به نظر منم خیلی به اون زمان گوش دادن اهنگ داره، من خودم 90 درصد سنتی گوش میدم ولی خب توی اون 10 درصد آهنگ ترکی، فارسی، کلاسیک هم گوش میدم ولی زیاد اهل آهنگ بزن و بکوب نبودم و نیستم ...

ـــــــــــ

*لطفا قبل PM دادن، حتماً بیو رو بخونین*

• 0

• حامد.فرد  

• عضو از 1398/10/30

• 2030

تو هم مثل من گشادی. اگه یاد بگیر بودی، تا حالا یاد گرفته بودی. :)

(cry)

ـــــــــــ

• 0

psybieant psychill ambient downtempo goa...

psybieant psychill ambient downtempo goa Electronica Alternative rock trance psycho

فعلاً همینا (biggrin) (cool) (cool)

ـــــــــــ

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4432

نقل از: Mr.crazy1

نقل از: Mr.crazy1 برای من سبک ترانه زیاد مهم نیست شعر و صدای خواننده مهم.من توی گوشیم نزدیک ۴۰۰آهنگ دارم که همش دوست دارم اگه وقت کنم به همشون گوش میدم.مثلا آهنگ" خانوم گل" ابی گوش میدم شاید آهنگ بعدیش "عجب"تتلو باشه

تو این مورد، مثل همیم. :)

ـــــــــــ

• 0

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4432

نقل از: آلت-قتاله

نقل از: آلت-قتاله psybieant psychill ambient downtempo goa Electronica Alternative rock trance فعلاً همینا (biggrin) (cool) (cool)

فقط تا حدی rock و trance رو میشناسم. بقیه رو شاید شنیده باشم اما اطلاعات ندارم.

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما آمار قربانیان کرونا در ایران چند برابر آمار رسمی است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «