سمیرا و حسام ، سخنی با احمقای سایت

• Astord  

• عضو از
    1397/8/10

• پست‌ها: 172

• 548

دوستای فهمیده نخونن میخام با احمقا صحبت کنم

عاقا ناموسا شما از کجا درومدین ، ناموسا چی مزنین

بابا کجای حرفهای من تو پروفایل و تاپیکام معنی نفر سوم خاستن و بیغیرتی و خراب بودن خانممو میده

عاقا ما یه گوهی خوردیم عشق کردیم عکس و فیلمامونو به اشتراک بذاریم ، این همه هم توضیح دادیم که عاقاااا بی نیستم نفر سوم نمیخام و ... . ولی دریغ از دوزار فهم و شعور

بابا خدا شفاتون بده چقد یه آدم می‌تونه احمق باشه

اَه اَه اَه هی میخام فوش ندماااااااا

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• XSmerdisX  
  • عضو از 1397/10/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 54

• 33

وقتی شرایط فرهنگ سایت اینجوری هستش، و از طرفی شمام...

وقتی شرایط فرهنگ سایت اینجوری هستش، و از طرفی شمام ناراحت میشی از پیامایی با موضوعاتی ک گفتی، مگه خود آزاری داری ک عکس و فیلم از خودت قرار میدی، داداش برو نظرات سایتای خارجی رو هم بخون، این چیزا مختص ب ماها فقط نیست

ـــــــــــ

• 1

• tabriz.pesar  
  • عضو از 1397/7/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 9

اقا راس میگن خب
عکستونو میزارین خب هرجور ادمی هست...

اقا راس میگن خب عکستونو میزارین خب هرجور ادمی هست هرجور پیشنهادم هست تو همه سایتا هم هست.خودزنی نکن عکس نزار اگه هم واسه عشقته پس با اینام کنار بیا.همه جور ادمایی تو خر کشوری هست طبیعیه

ـــــــــــ

• 0

• XSmerdisX  
  • عضو از 1397/10/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 54

• 33

چند تا از زوج های سایت، بشدت بد توی تاپیکاشون،...

چند تا از زوج های سایت، بشدت بد توی تاپیکاشون، هموو اول با لحن بدی حرف میزنن، یا اسم تاپیکاشون تهاجمیه من شاید اونقد ک فروم ها و سایتای خارجی میرم، یک دهمش رو هم اینجا نیام، بابا بجان خودم، بخدا،همونجاها هم انواع و اقسام پیشنهاد ها و نظرات رو میدن، حتی فحش های f دار میدن من مشکلی ندارم با اینجور زوج ها، من کلافه میشم از کلافه شدن اون ها

ـــــــــــ

• 0

• faramj  
  • عضو از 1397/5/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 6

فرض کن یه سایتی باشه، گرسنه ها داخلش باشن. بعد یکی...

فرض کن یه سایتی باشه، گرسنه ها داخلش باشن. بعد یکی بیاد عکس غذاخوردنشو بذاره تو این سایت. الان کار شما دقیقا همینه. بزرگترین لذت جنسی ۹۰ درصد افراد این سایت جقه، یا از شدت فشار رو آوردن به هم جنسبازی، اونوقت شما میای عکس عشق و حالت با همسرت رو میذاری؟ تو این سایت دوبار تاحالا فرصت نفر سوم شدن برام فراهم بوده اما اینقدر قبح این کار رو زیاد میدونم که قبول نکردم (با این که مجرد و سینگلم) اما به نظر من همونطور که اونا حق ندارن پیشنهاد بدن به شما، شما هم حق نداری اینارو بذاری، و اشتباه اول رو شما داری مرتکب میشی و زمینه ی اشتباه اونارو فراهم میکنی.

ـــــــــــ

• 0

• DON_BEEN  
  • عضو از 1397/2/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 87

• 218

متاسفانه خیلیا اینجورن

دوست عزیزم قبل از تورم رگ غیرتت

مالت رو سفت نگه دار همسایه تو دزد نکن.

ـــــــــــ

• 0

• Hsg6384  
  • عضو از 1397/10/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 149

دمت گرم

دمت گرم

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اندام جنسی (کیر و کص) خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «