داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

سندرم خود بیش پنداری

1398/10/28

****خدمت اونایی که میان میگن ما پزشک متخصص ایم یا مهندس فلان شرکت ووو.
قصدم این نیست که بگم چنین ادمایی چرا تو این سایت و مجازی دنبال دوست میگردند و حتی طرف رو ندیده و نشناخته دوست دارن باهاش ارتباط بگیرن.یا مثلا بلا نسبت برخیا یه مشت جقی پیشنهاد میلیونی میدن ولی در واقعیت پول اسنپ هم ندارند…
اخه مگه مجبوری دروغ بگی؟!
رسوایی که از دروغ گفتن بدتره

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-01-18 13:20:43 +0330 +0330

هر پیشنهاد دهن پر کنیو قبول نکنید دروغ محضه و یا میتونه حتی تله باشه

4 ❤️

2020-01-18 13:24:13 +0330 +0330
نقل از: fa.rasoo هر پیشنهاد دهن پر کنیو قبول نکنید دروغ محضه و یا میتونه حتی تله باشه

می دونن نمیشه ولی اگر بشه چی میشه

3 ❤️

2020-01-18 13:25:16 +0330 +0330

بندرت پیش میاد که بشه.چون خانوما خیلی اگاهن

2 ❤️

2020-01-18 13:26:10 +0330 +0330
نقل از: fa.rasoo بندرت پیش میاد که بشه.چون خانوما خیلی اگاهن

آدم باید خوش بین باشه و چند قطره کف لیوان آب را ببینه

1 ❤️

2020-01-18 13:28:03 +0330 +0330

این چند قطره هم کیمیا میشه حالا ببین

1 ❤️

2020-01-18 13:30:14 +0330 +0330

ماهم فکر کنم یه 100 یال دیگم اینجا پارتنر پیدا نخواهیم کرد
ولی امید داریم خخخ

3 ❤️

2020-01-18 13:37:09 +0330 +0330
نقل از: setarehhaa دقیقااااااااااا حق با تو و اینکه آدمای اینجا خیلی خیلی ....................شدن ابته بلا نسبت شما

نمیدونم منظورت مرده یا زن.ولی اگه نقطه چین ات ج.نده هست اونجور که باشه باید بهتر بدن.من دقیقا نفهمیدم اون خانمی که به پیشنهاد سکسی یکی جواب رد میده میشه جنده.خب جنده بود که پیشنهادتو رد نمیکرد.این فلسفه برخی اقایونو نفهمیدم.

1 ❤️

2020-01-18 13:37:17 +0330 +0330
نقل از: setarehhaa دقیقااااااااااا حق با تو و اینکه آدمای اینجا خیلی خیلی ....................شدن ابته بلا نسبت شما

ولی اگر خانومی ببین برای فرار از دست درخواست ها ما مجبور شده جنسیت را بزنه مرد 😁 😁 😁

0 ❤️

2020-01-18 13:37:20 +0330 +0330

به نظر من شهوانی جایی هس که خود واقعی آدما اینجاست، نه اون خود واقعی شون که خونوادشون میشناسن و نه اون خود واقعی که دوستا و اطرافیانشون میشناسن، بلکه خود خود واقعیشون

3 ❤️

2020-01-18 13:41:01 +0330 +0330
نقل از: Nimanimnim به نظر من شهوانی جایی هس که خود واقعی آدما اینجاست، نه اون خود واقعی شون که خونوادشون میشناسن و نه اون خود واقعی که دوستا و اطرافیانشون میشناسن، بلکه خود خود واقعیشون

این تنها لذتی که برای امسال ما خانوما داره سایت ازادیه و ما راحت میتونیم نظرات و کامنتامونو بگیم.هر چند قضاوتها مثل دنیای واقعی به قدرت خودش باقیه.ولی باز ادم احساس راحتی میکنه.ولی دیگه نه اونقدر راحت که دروغ شاخدار بگی و شعور طرف رو به بازی بگیری

5 ❤️

2020-01-18 13:41:40 +0330 +0330
نقل از: fa.rasoo

نمیدونم منظورت مرده یا زن.ولی اگه نقطه چین ات ج.نده هست اونجور که باشه باید بهتر بدن.من دقیقا نفهمیدم اون خانمی که به پیشنهاد سکسی یکی جواب رد میده میشه جنده.خب جنده بود که پیشنهادتو رد نمیکرد.این فلسفه برخی اقایونو نفهمیدم.

واونی که وقتی رد میشنوه بت میگه جنده(فحش بوده) اگر هم مثبت میشنوید بعدش می گفت جنده (شغل )

هستن کسانی که به جنده(شغل) هم عزیزم و دوست دارم میگن و هرکس را به نامش صدا میزنن

در هر صورت بیشتر اوقات بار منفی داره و به نظر من برای شغلش بگیم سکس ورکر بهتره

1 ❤️

2020-01-18 13:50:02 +0330 +0330

خدا شاهده من تاحالا دروغ نگفتم ب کسی.
گفتم یه کیر بزرگ دارم. میخوای ایدی بده همین.

1 ❤️

2020-01-18 13:54:07 +0330 +0330
نقل از: کیرحشری.دنبال.کس.حشری خدا شاهده من تاحالا دروغ نگفتم ب کسی. گفتم یه کیر بزرگ دارم. میخوای ایدی بده همین.

صداقت خوبه.مثل این میمونه که از نردبان خودت بالا میری.ولی کسی که خودشو دکتر مهندس انچنانی و پولدار جا میزنه از نردبان اونا میخواد بالا بره میشه مثل یه دزدی که از دیوار مردم بالا میره

0 ❤️

2020-01-18 13:56:25 +0330 +0330
نقل از: setarehhaa

نه عزیزم
منظورم اون نبود
ادما چه مرد چه زن بد شدن خوب برخورد نمیکنن توی تمام مسائل
فقط خودشون رومیبینن
اعتماد از بین رفته
همه به دنبال زدن و در رفتن هستن

زدن و در رفتن خودش یه مدله که جذابم هست ولی البته هواخواه نداره تو خانوما ، براشون جذابه ولی نمیخوان تجربه کنن

فقط خواستم بگم نامردی و خیانت نباشه با این که حتما باید بمونی فرق داره
ممکنه قرار این باشه که بزنی و بری و اونجاست که بخوای بمونی و سیریش بشی نامردیه

1 ❤️

2020-01-18 13:59:27 +0330 +0330
نقل از: setarehhaa

نه عزیزم
منظورم اون نبود
ادما چه مرد چه زن بد شدن خوب برخورد نمیکنن توی تمام مسائل
فقط خودشون رومیبینن
اعتماد از بین رفته
همه به دنبال زدن و در رفتن هستن

دیگه حتی زنهای سن بالا هم خیلی هوشیارانه برخورد میکنن و دم به تله نمیدن که طرف بخواد بقول شما برند و در برود

0 ❤️

2020-01-18 14:01:29 +0330 +0330
نقل از: کیرحشری.دنبال.کس.حشری خدا شاهده من تاحالا دروغ نگفتم ب کسی. گفتم یه کیر بزرگ دارم. میخوای ایدی بده همین.

صداقت خوبه.مثل این میمونه که از نردبان خودت بالا میری.ولی کسی که خودشو دکتر مهندس انچنانی و پولدار جا میزنه از نردبان اونا میخواد بالا بره میشه مثل یه دزدی که از دیوار مردم بالا میره

حالا صداقت داشتن هم خوبه ها.
کیر خوب که داشته باشی قبول میکنن خانوما. تاحالا هم با همین صداقتم چند تا خانوم کردم. خخخ
فقط میگفتن صداقتت کلفتر از اون چیزیه که تو عکسه.

0 ❤️

2020-01-18 14:04:23 +0330 +0330

اینجا جایی هست که مردم خود واقعیشون مشخص میشه چون میتونن بدون ترس از شناخته شدن شهوت خودشون رو نشون بدن

1 ❤️

2020-01-18 14:09:04 +0330 +0330
نقل از: کیرحشری.دنبال.کس.حشری

کیر خوب که داشته باشی قبول میکنن خانوما. تاحالا هم با همین صداقتم چند تا خانوم کردم. خخخ

صداقتتون به کنار اعتماد بنفس کاذبی که دارید و اینم دار دار میکنید باعث میشه یه عده که الت کوچکی دارن و چیز شاخی برای ارائه ندارن به دروغ و پیشنهادهای الکی دهن پر کن رو بیارن.
داشتن الت بزرگ افتخار نیست و نداشتنش سرافکندگی.یه بخش افرینشه که شما هم در خلقش هیچ دخالتی نداشتید

1 ❤️

2020-01-18 14:10:30 +0330 +0330

چرا کامنتهای من دوتا دوتا میان

1 ❤️

2020-01-18 14:14:01 +0330 +0330
نقل از: Love_me_zoj_mfm زوجهای عزیز تهرانی نفر سوم سایز بزرگ و قابل اعتماد خواستین در خدمتم فقط حضوری تلگرام taher_king لطفا فیک نباشیم

برادر نامحترم لطف کن یه تاپیک برای خودت درست کن و پرچم ات رو اونجا برپا کن.عجب ادمایی پیدا میشن

0 ❤️

2020-01-18 14:41:45 +0330 +0330
نقل از: کیرحشری.دنبال.کس.حشری

صداقتتون به کنار اعتماد بنفس کاذبی که دارید و اینم دار دار میکنید باعث میشه یه عده که الت کوچکی دارن و چیز شاخی برای ارائه ندارن به دروغ و پیشنهادهای الکی دهن پر کن رو بیارن.
داشتن الت بزرگ افتخار نیست و نداشتنش سرافکندگی.یه بخش افرینشه که شما هم در خلقش هیچ دخالتی نداشتید

والا تا اونجایی که من تو این سایت دیدم. اونایی که کیرشون کوچیکه اکثرن گی هستن مفعول شدن و کون میدن.
خصوصی منو ببینی روزی 20-30تا پیام میاد که دنبال فاعل کیر کلفتن.
منم یه چیز ب همشون میگم. که گی نیستم و از کردن یه پسر متنفرم.
درسته دستی تو خلقت التم نداشتم. ولی این هدیه خداست تا ازش استفاده کنم دیگه.
بس باید افتخار داشتن همچین گرز رستمیو داشته باشم خخخخ
وگرنه ناشکری کردم ب درگاه خدا.

0 ❤️

2020-01-18 14:52:58 +0330 +0330

چند نوع دیگر هم در جامعه مشاهده شده :
خود شیرین پنداری
خود مرکز عالم پنداری
خود خر پنداری ( همون خود بزرگ پنداریه )

1 ❤️

2020-01-18 14:56:33 +0330 +0330

خب چرا خانما باید دنبال القاب دهن پر کن باشن که کسی بخواد گولشون بزنه؟؟؟

0 ❤️

2020-01-18 15:55:06 +0330 +0330
نقل از: Nimanimnim به نظر من شهوانی جایی هس که خود واقعی آدما اینجاست، نه اون خود واقعی شون که خونوادشون میشناسن و نه اون خود واقعی که دوستا و اطرافیانشون میشناسن، بلکه خود خود واقعیشون

این تنها لذتی که برای امسال ما خانوما داره سایت ازادیه و ما راحت میتونیم نظرات و کامنتامونو بگیم.هر چند قضاوتها مثل دنیای واقعی به قدرت خودش باقیه.ولی باز ادم احساس راحتی میکنه.ولی دیگه نه اونقدر راحت که دروغ شاخدار بگی و شعور طرف رو به بازی بگیری

این لذت نه تنها برا شما خانوما هست، بلکه برا آقایونی مثل بنده که تو یه جامعه کوچیک مذهبی که فضاش پر از خفگان و تحمیل هست و مردمش مدام چشم به رفتار و کردار بقیه دوخته اند تا توشه ای برای محافل غیبت و حرف چرانی شان بدست بیارند تا در نتیجه آن زندگی فلان شخص را که با چنگ و دندان و عشق و علاقه و هرکوفت دیگه ای بدست آورده، به فلاکت بکشونن، میباشد. لذتی که امیدوارم در زندگی واقعی مان نیز یک روز از رویا و خیال به حالت واقعیت دراید.
قضاوت رو هم می تونیم یجورایی چاشنی هر موضوعی حساب کنیم که هرجا اثری از آدم وجود داشته باشه، هست، ولی باز اینجا آدم دلش به این خوشه که میدونه اکثر قضاوتها نشاءت گرفته از قوه حشریت هست تا قوه بشریت.

1 ❤️

2020-01-19 12:55:34 +0330 +0330
نقل از: tmanesh به نظر من که هیچ فرقی نداره همه میتونن تو این سایت فعالیت داشته باشن حتی دکتر مهندسش

من نگفتم که دکتر و مهندس تو سایت نباشن .جان سخن من این بود برخی از این القاب استفاده میکنن برای مخ زدن.در حالیکه چنین تحصیلات یا شغذل رو ندارن.منظور من دروغه

0 ❤️

2020-01-19 12:57:13 +0330 +0330
نقل از: Nimanimnim

این لذت نه تنها برا شما خانوما هست، بلکه برا آقایونی مثل بنده که تو یه جامعه کوچیک مذهبی که فضاش پر از خفگان و تحمیل هست و مردمش مدام چشم به رفتار و کردار بقیه دوخته اند تا توشه ای برای محافل غیبت و حرف چرانی شان بدست بیارند تا در نتیجه آن زندگی فلان شخص را که با چنگ و دندان و عشق و علاقه و هرکوفت دیگه ای بدست آورده، به فلاکت بکشونن، میباشد. لذتی که امیدوارم در زندگی واقعی مان نیز یک روز از رویا و خیال به حالت واقعیت دراید.
قضاوت رو هم می تونیم یجورایی چاشنی هر موضوعی حساب کنیم که هرجا اثری از آدم وجود داشته باشه، هست، ولی باز اینجا آدم دلش به این خوشه که میدونه اکثر قضاوتها نشاءت گرفته از قوه حشریت هست تا قوه بشریت.

تحلیل قشنگی بود

0 ❤️

2020-01-19 13:04:32 +0330 +0330

شما از 95 عضوي چرا الان تاپيك زدي؟ ها؟ هاااا؟ اعتراف كن!

1 ❤️

2020-01-20 08:16:46 +0330 +0330
نقل از: Nimanimnim

تحلیل قشنگی بود

خواهش میکنم، قابل شمارو نداشت (inlove) (inlove) (inlove)

این یه واقعیت تلخی هست که من و امثال بنده بدجور درگیرشیم. تو یه شهری با جمعیت ۴ - ۵ هزار نفری، شاید به تعداد انگشتای یک دست، آدم تو این سایت عضو نباشن. حالا بگذریم، سرتون رو با این حرفا درد نیارم. سوءتفاهم نباشه، فقط می تونم بگم دست موسس سایت درد نکنه که متوجه میشیم با کیا شدیم ۸۰ میلیون.

1 ❤️

2020-01-20 17:11:24 +0330 +0330
نقل از: GENTLE_BOY.1990 شما از 95 عضوي چرا الان تاپيك زدي؟ ها؟ هاااا؟ اعتراف كن!

اعتراف؟؟؟
اقای بازجوو 😁 بنده رغبتی به ایجاد تاپیک ندارم.ولی خب برخیا دروغ شاخداری میگن ادم مجبور به اطلاع رسانی میشه

0 ❤️

2020-01-20 17:36:36 +0330 +0330
نقل از: GENTLE_BOY.1990 شما از 95 عضوي چرا الان تاپيك زدي؟ ها؟ هاااا؟ اعتراف كن!

اعتراف؟؟؟
اقای بازجوو 😁 بنده رغبتی به ایجاد تاپیک ندارم.ولی خب برخیا دروغ شاخداری میگن ادم مجبور به اطلاع رسانی میشه

ايجاد تاپيك موضوع ميخاد!
منم بازجو كه نيستم يه جنتلمنم كه دوس دارم سربسر همه بزارم، البته با اجازه

1 ❤️

2020-01-20 18:12:07 +0330 +0330
نقل از: GENTLE_BOY.1990

اعتراف؟؟؟

ايجاد تاپيك موضوع ميخاد!
منم بازجو كه نيستم يه جنتلمنم كه دوس دارم سربسر همه بزارم، البته با اجازه

بابا جنتلمن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom