سندرم خود بیش پنداری

• fa.rasoo  

• عضو از
    1395/7/25

• پست‌ها: 65

• 41

****خدمت اونایی که میان میگن ما پزشک متخصص ایم یا مهندس فلان شرکت ووو.
قصدم این نیست که بگم چنین ادمایی چرا تو این سایت و مجازی دنبال دوست میگردند و حتی طرف رو ندیده و نشناخته دوست دارن باهاش ارتباط بگیرن.یا مثلا بلا نسبت برخیا یه مشت جقی پیشنهاد میلیونی میدن ولی در واقعیت پول اسنپ هم ندارند...
اخه مگه مجبوری دروغ بگی؟!
رسوایی که از دروغ گفتن بدتره

ـــــــــــ

فراسووو

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• fa.rasoo  

• عضو از 1395/7/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 65

• 41

قابل توجه خانوما

هر پیشنهاد دهن پر کنیو قبول نکنید دروغ محضه و یا میتونه حتی تله باشه

ـــــــــــ

فراسووو

• 2

بیشترشون فلسفه خاصی دارند

نقل از: fa.rasoo هر پیشنهاد دهن پر کنیو قبول نکنید دروغ محضه و یا میتونه حتی تله باشه

می دونن نمیشه ولی اگر بشه چی میشه

ـــــــــــ

• 2

• fa.rasoo  

• عضو از 1395/7/25

• 41

عجب

بندرت پیش میاد که بشه.چون خانوما خیلی اگاهن

ـــــــــــ

فراسووو

• 1

خوب دیگه

نقل از: fa.rasoo بندرت پیش میاد که بشه.چون خانوما خیلی اگاهن

آدم باید خوش بین باشه و چند قطره کف لیوان آب را ببینه

ـــــــــــ

• 1

• fa.rasoo  

• عضو از 1395/7/25

• 41

خخخخ

این چند قطره هم کیمیا میشه حالا ببین

ـــــــــــ

فراسووو

• 1

آره دیگه کیمیاگرا بعد 2000 هزار سال هنو چند قطره را پیدا نکردن

ماهم فکر کنم یه 100 یال دیگم اینجا پارتنر پیدا نخواهیم کرد ولی امید داریم خخخ

ـــــــــــ

• 2

• fa.rasoo  

• عضو از 1395/7/25

• 41

عجبب

نقل از: setarehhaa دقیقااااااااااا حق با تو و اینکه آدمای اینجا خیلی خیلی ....................شدن ابته بلا نسبت شما

نمیدونم منظورت مرده یا زن.ولی اگه نقطه چین ات ج.نده هست اونجور که باشه باید بهتر بدن.من دقیقا نفهمیدم اون خانمی که به پیشنهاد سکسی یکی جواب رد میده میشه جنده.خب جنده بود که پیشنهادتو رد نمیکرد.این فلسفه برخی اقایونو نفهمیدم.

ـــــــــــ

فراسووو

• 1

نمی دونم شما واقعا مردی یا خانوم

نقل از: setarehhaa دقیقااااااااااا حق با تو و اینکه آدمای اینجا خیلی خیلی ....................شدن ابته بلا نسبت شما

ولی اگر خانومی ببین برای فرار از دست درخواست ها ما مجبور شده جنسیت را بزنه مرد (biggrin) (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Nimanimnim  
  • عضو از 1398/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 147

• 27

Nima

به نظر من شهوانی جایی هس که خود واقعی آدما اینجاست، نه اون خود واقعی شون که خونوادشون میشناسن و نه اون خود واقعی که دوستا و اطرافیانشون میشناسن، بلکه خود خود واقعیشون

ـــــــــــ

• 2

• fa.rasoo  

• عضو از 1395/7/25

• 41

دقیقا

نقل از: Nimanimnim به نظر من شهوانی جایی هس که خود واقعی آدما اینجاست، نه اون خود واقعی شون که خونوادشون میشناسن و نه اون خود واقعی که دوستا و اطرافیانشون میشناسن، بلکه خود خود واقعیشون

این تنها لذتی که برای امسال ما خانوما داره سایت ازادیه و ما راحت میتونیم نظرات و کامنتامونو بگیم.هر چند قضاوتها مثل دنیای واقعی به قدرت خودش باقیه.ولی باز ادم احساس راحتی میکنه.ولی دیگه نه اونقدر راحت که دروغ شاخدار بگی و شعور طرف رو به بازی بگیری

ـــــــــــ

فراسووو

• 3

جنده یه زمانی فحشه یه زمانی شغل یه زمانی فقط برای تحریک

نقل از: fa.rasoo
نمیدونم منظورت مرده یا زن.ولی اگه نقطه چین ات ج.نده هست اونجور که باشه باید بهتر بدن.من دقیقا نفهمیدم اون خانمی که به پیشنهاد سکسی یکی جواب رد میده میشه جنده.خب جنده بود که پیشنهادتو رد نمیکرد.این فلسفه برخی اقایونو نفهمیدم.

واونی که وقتی رد میشنوه بت میگه جنده(فحش بوده) اگر هم مثبت میشنوید بعدش می گفت جنده (شغل )

هستن کسانی که به جنده(شغل) هم عزیزم و دوست دارم میگن و هرکس را به نامش صدا میزنن

در هر صورت بیشتر اوقات بار منفی داره و به نظر من برای شغلش بگیم سکس ورکر بهتره

ـــــــــــ

• 1

خدا شاهده من تاحالا دروغ نگفتم ب کسی.
گفتم یه...

خدا شاهده من تاحالا دروغ نگفتم ب کسی. گفتم یه کیر بزرگ دارم. میخوای ایدی بده همین.

ـــــــــــ

• 1

• fa.rasoo  

• عضو از 1395/7/25

• 41

خخ

نقل از: کیرحشری.دنبال.کس.حشری خدا شاهده من تاحالا دروغ نگفتم ب کسی. گفتم یه کیر بزرگ دارم. میخوای ایدی بده همین.

صداقت خوبه.مثل این میمونه که از نردبان خودت بالا میری.ولی کسی که خودشو دکتر مهندس انچنانی و پولدار جا میزنه از نردبان اونا میخواد بالا بره میشه مثل یه دزدی که از دیوار مردم بالا میره

ـــــــــــ

فراسووو

• 0

خوب شاید قراردادشون همین بوده باشه

نقل از: setarehhaa

نه عزیزم منظورم اون نبود ادما چه مرد چه زن بد شدن خوب برخورد نمیکنن توی تمام مسائل فقط خودشون رومیبینن اعتماد از بین رفته همه به دنبال زدن و در رفتن هستن

زدن و در رفتن خودش یه مدله که جذابم هست ولی البته هواخواه نداره تو خانوما ، براشون جذابه ولی نمیخوان تجربه کنن

فقط خواستم بگم نامردی و خیانت نباشه با این که حتما باید بمونی فرق داره ممکنه قرار این باشه که بزنی و بری و اونجاست که بخوای بمونی و سیریش بشی نامردیه

ـــــــــــ

• 1

• fa.rasoo  

• عضو از 1395/7/25

• 41

عرض شود که...

نه عزیزم منظورم اون نبود ادما چه مرد چه زن بد شدن خوب برخورد نمیکنن توی تمام مسائل فقط خودشون رومیبینن اعتماد از بین رفته همه به دنبال زدن و در رفتن هستن

دیگه حتی زنهای سن بالا هم خیلی هوشیارانه برخورد میکنن و دم به تله نمیدن که طرف بخواد بقول شما برند و در برود

ـــــــــــ

فراسووو

• 0

• fa.rasoo  

• عضو از 1395/7/25

• 41

عرض شود که...

دیگه حتی زنهای سن بالا هم خیلی هوشیارانه برخورد میکنن و دم به تله نمیدن که طرف بخواد بقول شما برند و در برود

ـــــــــــ

فراسووو

• 0

نقل از: کیرحشری.دنبال.کس.حشری خدا شاهده من تاحالا دروغ نگفتم ب کسی. گفتم یه کیر بزرگ دارم. میخوای ایدی بده همین.
صداقت خوبه.مثل این میمونه که از نردبان خودت بالا میری.ولی کسی که خودشو دکتر مهندس انچنانی و پولدار جا میزنه از نردبان اونا میخواد بالا بره میشه مثل یه دزدی که از دیوار مردم بالا میره

حالا صداقت داشتن هم خوبه ها. کیر خوب که داشته باشی قبول میکنن خانوما. تاحالا هم با همین صداقتم چند تا خانوم کردم. خخخ فقط میگفتن صداقتت کلفتر از اون چیزیه که تو عکسه.

ـــــــــــ

• 0

• Soroush_Khi  

• عضو از 1398/1/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 199

• 867

با نظر نیما موافقم

اینجا جایی هست که مردم خود واقعیشون مشخص میشه چون میتونن بدون ترس از شناخته شدن شهوت خودشون رو نشون بدن

ـــــــــــ

Goraazetam!

• 1

• fa.rasoo  

• عضو از 1395/7/25

• 41

خخخ

نقل از: کیرحشری.دنبال.کس.حشری

حالا صداقت داشتن هم خوبه ها. کیر خوب که داشته باشی قبول میکنن خانوما. تاحالا هم با همین صداقتم چند تا خانوم کردم. خخخ فقط میگفتن صداقتت کلفتر از اون چیزیه که تو عکسه.

صداقتتون به کنار اعتماد بنفس کاذبی که دارید و اینم دار دار میکنید باعث میشه یه عده که الت کوچکی دارن و چیز شاخی برای ارائه ندارن به دروغ و پیشنهادهای الکی دهن پر کن رو بیارن. داشتن الت بزرگ افتخار نیست و نداشتنش سرافکندگی.یه بخش افرینشه که شما هم در خلقش هیچ دخالتی نداشتید

ـــــــــــ

فراسووو

• 1

• fa.rasoo  

• عضو از 1395/7/25

• 41

خخخ

نقل از: کیرحشری.دنبال.کس.حشری

صداقتتون به کنار اعتماد بنفس کاذبی که دارید و اینم دار دار میکنید باعث میشه یه عده که الت کوچکی دارن و چیز شاخی برای ارائه ندارن به دروغ و پیشنهادهای الکی دهن پر کن رو بیارن. داشتن الت بزرگ افتخار نیست و نداشتنش سرافکندگی.یه بخش افرینشه که شما هم در خلقش هیچ دخالتی نداشتید

ـــــــــــ

فراسووو

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظر شما درباره چت روم جدید شهوانی چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «