سه تا سوال!

سوال اول: چه طور با شهوانی آشنا شدید؟
سوال دوم: چرا عضو شهوانی شدید؟
سوال سوم: چرا هنوز هم در شهوانی فعالید و چندباره بهش مراجعه می‌کنید؟
ـــــــــــــــــــــــ
جوابای خودم:
۱. دنبال سوژه جق بودم.
۲. داستانای دیکرمن رو خوندم.
۳. خوش می‌گذره. خیلی از حرفا رو اینجا می‌زنم.

ـــــــــــ

بگیر، بکش و از نو زاده شو.

• 16

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 3040

• 7574

آشنایی حاصل کصچرخ تو فضا مجازی بود..
دوم میخواستم...

آشنایی حاصل کصچرخ تو فضا مجازی بود.. دوم میخواستم هدفمند کنم کصچرخمو و سوم اینکه ک هنو از کصچرخ زدن خسته نشدم

ـــــــــــ

• 11

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 962

• 2452

۱.با داستان هاش۲.نمیشد نظر داد و تاپیک...

۱.با داستان هاش ۲.نمیشد نظر داد و تاپیک گذاشت،دوست داشتم مشارکت کنم و نظرم‌ بگم(البته هر کسی یه دلایل شخصی ای هم داره،هر کدوممون ماجرایی داریم که ممکنه کمک کنه تجربه تلخِ کس دیگه ای نشه) ۳.در مورد سوم تقریبا با خودت هم نظرم(ولی قبول کن بعضی وقتا زیادم خوش نمیگزره) و اینکه من این حرفام جاهای کمِ دیگه ای هم‌ میگم!اینجا گفتنش راحت تره

ـــــــــــ

قه زات وه گیانم‌ ،په پوله

• 9

• hotstar1980  

• عضو از 1393/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 1288

• 1246

۱-با دیدن عکس های سارینا کس طلا تو نت با این سایت...

۱-با دیدن عکس های سارینا کس طلا تو نت با این سایت اشنا شدم

۲_ جذابیت های جنسی خوبی داشت اون اوایل، کاربر فیک نداشت و سایت در تسخیر کونی ها و گی ها) نبود

۳_خب تصمیم گرفتم با توجه به حجم اطلاعات اشتباه و نادرستی که بعضی ها اینجا می گذارند و مخاطره آمیزه، تاپیک های هدف دار با هدف ارتقا سطح دانش و سلامت برای جامعه هدف ایجاد کنم، چون اکثر اعضا فعال سایت تین ایج هستن و یا زیر ۳۰ سال ، مفید باشم اینجا

ـــــــــــ

Patienter jusu'a mourier ,ça s'appelle pas une vie ! (

• 4

• pepperoni  

• عضو از 1396/9/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 347

• 960

منم بگم

1_چند سال پیش قرار بود آمپول زدن رو یاد بگیرم تا سرچ کردم با داستان”آمپول زدن زندایی” رو‌به‌رو شدم و...

2_بعضی از داستان ها باعث شدن منم بخوام عضوی از اینجا باشم..

3_مطالبی رو که به سختی میتونم دربارشون بخونم یا حتی اطلاعی از وجودشون داشته باشم،اینجا خیلی راحت در دسترس هستن و بتوچه!

ـــــــــــ

• 8

• چاق_دوست  

• عضو از 1398/1/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 164

• 202

۱.از طریق داستاناش

۲.اومدیم ببینیم اوضاع چجوریه...

۱.از طریق داستاناش

۲.اومدیم ببینیم اوضاع چجوریه اگه راه داشت یه سیخی ام بزنیم

۳.کصه شر خودمم نمیدونم چرا هنوز میام

ـــــــــــ

Knock knock! Let the devil in

• 4

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 3040

• 7574

نقل از: KingsNeverDie

۱. فکر کنم واسه خوندن داستان سکسی بود که اولین بار با شهوانی آشنا شدم

۲. اولین بار سوال نود و پنج ثبت نام کردم . اون موقع میخواستم یه مورد برای سکس پیدا کنم. با اون اکانت خیلی کم میومدم سایت. چند ماه یه بار چند روز میومدم بعد باز چند ماه نمیومدم اصلا. اما عضویت اصلیم از شهریور نود و هفت شروع شد که انقلابی بود در شهوانی (biggrin) با اون اکانت جدید صرفا برای وقت گذروندن و سرگرمی میومدم سایت

۳. به خاطر یکی از کاربران که به شدت براش احترام قائلم هنوز اینجام وگرنه الآن رفته بودم از سایت

عجبزززز

ـــــــــــ

• 4

• sAjJaD7382  

• عضو از 1397/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 509

• 790

یادمه یکی از رفقا اشنام کرد گفت سایت خوبیه داستان...

یادمه یکی از رفقا اشنام کرد گفت سایت خوبیه داستان داره و... اولکه داستان میخوندم و از داستانای مسیحا خوشم میومد الانم برای بیکاری الافی میام چرخ میزنم

ـــــــــــ

این روزها خوشبختی هم رفته دنبال بد بختی‌ هاش ....

• 6

• icy_girl  

• عضو از 1393/9/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 2682

• 6961

دنبال چت روم بودم برا وقت گذرونی که شهوانیو یافتم....

دنبال چت روم بودم برا وقت گذرونی که شهوانیو یافتم. بعدن چت رومش برام جذبه ای نداشت، کامنتای بچه هارو میخوندم مشتاق شدم بیام و منم مشارکت کنم. دیقن زمانی بود که بهار لزبین(میترا) هشتک میزد و هشتک مد نبود!

هنوزم هستم چون شهوانیو دوسش دارم ! بدون شهوانی هرگز هرگز هرگز... نیدونم شاید مییلیون بار اومدم :D

ـــــــــــ

• 9

• Holy_man  

• عضو از 1397/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 438

• 1696

خوب

۱. داستان هاش. بچه بودم و داستان هاش تحریک کننده بود برام

۲. به خاطر سامی. میخواستم یه چیزی بهش بگم که برای پیام دادن مجبور شدم عضو شم

۳. جدای از درگیری ها و رومخی بودنش خیلی چیزا بهم اضافه کرده. تونستم قبل اینکه ریدمال جامعه رو به چشمم ببینم اونو اینجا توی یه فضای آزاد حس کنم. و اینکه دوستای خوبی پیدا کردم که واقعا جزئی از زندگی واقعی و روزمرم شدن...

ـــــــــــ

این درخت وحشی ریشه ـَش توو کویره // تن نمیده به تزئین باغچه های قدرت....

• 10

1-اون موقع 15 سالم بود همش چیزای خاک بر سری سرچ...

1-اون موقع 15 سالم بود همش چیزای خاک بر سری سرچ میکردم که شهوانی رو میاورد بالا 2-عضو شدم که بتونم تو داستانا و تاپیکا نظر بدم 3-دگ معتاد و ماندگار البته بعد از ازدواج چند ماه نیومدم بعدشم که مشکلاتی تو زندگیم پیش اومد برا پر کردن تنهاییام دوباره برگشتم

ـــــــــــ

خرم آن روز کز این منزل ویران بروم....

• 3

• kavehkeyvan5  

• عضو از 1397/10/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 160

• 123

خخخ

نقل از: Fariba.kh منم آقامون عضو سایت بود اوایل بدم میومد بره تو همچین سایتی ولی الان خودمم عضو شدم

تو خیلی خوب پیشرفت کردی خخخخ

ـــــــــــ

(rose)

• 3

• kavehkeyvan5  

• عضو از 1397/10/15

• 123

yes

نقل از: icy_girl دنبال چت روم بودم برا وقت گذرونی که شهوانیو یافتم. بعدن چت رومش برام جذبه ای نداشت، کامنتای بچه هارو میخوندم مشتاق شدم بیام و منم مشارکت کنم. دیقن زمانی بود که بهار لزبین(میترا) هشتک میزد و هشتک مد نبود! هنوزم هستم چون شهوانیو دوسش دارم ! بدون شهوانی هرگز هرگز هرگز... نیدونم شاید مییلیون بار اومدم :D

شمام که کلا ترکوندید با میلیون میلیون بارتون که میشه میلیارد بار خخخخخ (dash) (dash) (dash)

ـــــــــــ

(rose)

• 2

• kavehkeyvan5  

• عضو از 1397/10/15

• 123

خب منم

1-من از نمیدونم دقیقا چه سالی بود آشتا شدم ولی میدونم اینجا پیر شدم خخخ 2-منم بقول اکثریت بچه ها تو سرچ هایی که کردم به این سایت رسیدم و وقتی متوجه شدم نمیشه بدون عضویت فعالیت کرد مجبور شدم منم عضو بشم ... اجباررررررررررررررر 3-خب بعد اون سال اول که عضو شدم چند بار اکانتهای مختلفمو ادمین ترکوند البته از نظر من بی دلیل ولی ازنظر ادمین محتوای ناجور بوده خخخخ نمیدونم منظورش چه محتوایی بوده . بگمونم باهام خوب نبودن اون موقع و الان ممکنه اون ادمین مرده باشه یا اخراجش کرده باشن و در کل الانم به واسطه این که بقولی خوش میگذره هستم (rose)

ـــــــــــ

(rose)

• 4

• Special_boy  

• عضو از 1397/2/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 139

• 213

از طریق اینترنت و اولین بار که معنی سکس رو...

از طریق اینترنت و اولین بار که معنی سکس رو فهمیدم نظر دادن و تاپیک زدن و دوست پیدا کردن(اون اوایل (dash) ) باحاله بخاطر همین

ـــــــــــ

همه نامردن ولی میتونیم انتخاب کنیم که کی بهمون نامردی کنه

• 3

نقل از: abbbbbcc

نقل از: abbbbbcc

۱.با داستان هاش ۲.نمیشد نظر داد و تاپیک گذاشت،دوست داشتم مشارکت کنم و نظرم‌ بگم(البته هر کسی یه دلایل شخصی ای هم داره،هر کدوممون ماجرایی داریم که ممکنه کمک کنه تجربه تلخِ کس دیگه ای نشه) ۳.در مورد سوم تقریبا با خودت هم نظرم(ولی قبول کن بعضی وقتا زیادم خوش نمیگزره) و اینکه من این حرفام جاهای کمِ دیگه ای هم‌ میگم!اینجا گفتنش راحت تره

البته که همیشه خوش نمی‌گذره! به حمدالله همیشه یه کسی هست که اوقات خوشمون رو زهرمار کنه.

ـــــــــــ

• 4

نقل از: lovely_grl

نقل از: lovely_grl آشنایی حاصل کصچرخ تو فضا مجازی بود.. دوم میخواستم هدفمند کنم کصچرخمو و سوم اینکه ک هنو از کصچرخ زدن خسته نشدم

الهه کس‌چرخ در یونان باستان!

ـــــــــــ

• 2

نقل از: pepperoni

نقل از: pepperoni 1_چند سال پیش قرار بود آمپول زدن رو یاد بگیرم تا سرچ کردم با داستان”آمپول زدن زندایی” رو‌به‌رو شدم و... 2_بعضی از داستان ها باعث شدن منم بخوام عضوی از اینجا باشم.. 3_مطالبی رو که به سختی میتونم دربارشون بخونم یا حتی اطلاعی از وجودشون داشته باشم،اینجا خیلی راحت در دسترس هستن و بتوچه!

فااااااااااااااک! انصافا با داستان آمپول زدن به زندایی با شهوانی آشنا شدی؟

ـــــــــــ

• 2

نقل از: چاق_دوست

نقل از: چاق_دوست ۱.از طریق داستاناش ۲.اومدیم ببینیم اوضاع چجوریه اگه راه داشت یه سیخی ام بزنیم ۳.کصه شر خودمم نمیدونم چرا هنوز میام

حاجی اینجا سیخ که نمیزنی سهله تازه دو سه تا کیرم بهت میزنن.

بیشتر از جانب ادمین.

ـــــــــــ

• 2

۱. فکر کنم واسه خوندن داستان سکسی بود که اولین بار با شهوانی آشنا شدم

۲. اولین بار سوال نود و پنج ثبت نام کردم . اون موقع میخواستم یه مورد برای سکس پیدا کنم. با اون اکانت خیلی کم میومدم سایت. چند ماه یه بار چند روز میومدم بعد باز چند ماه نمیومدم اصلا. اما عضویت اصلیم از شهریور نود و هفت شروع شد که انقلابی بود در شهوانی (biggrin) با اون اکانت جدید صرفا برای وقت گذروندن و سرگرمی میومدم سایت

۳. به خاطر یکی از کاربران که به شدت براش احترام قائلم هنوز اینجام وگرنه الآن رفته بودم از سایت

ممنونم که ازم اسم نبردی و شرممده نکردی مارو!

ـــــــــــ

• 2

نقل از: icy_girl

نقل از: icy_girl دنبال چت روم بودم برا وقت گذرونی که شهوانیو یافتم. بعدن چت رومش برام جذبه ای نداشت، کامنتای بچه هارو میخوندم مشتاق شدم بیام و منم مشارکت کنم. دیقن زمانی بود که بهار لزبین(میترا) هشتک میزد و هشتک مد نبود! هنوزم هستم چون شهوانیو دوسش دارم ! بدون شهوانی هرگز هرگز هرگز... نیدونم شاید مییلیون بار اومدم :D

خدایی چت روم سایت به غایت کسشره

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به بستگان نزدیک خود (خواهر، برادر، فرزندان و...) اجازه رابطه جنسی پیش از ازدواج را خواهید داد؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «