سوال از با غیرتا

• mi-244  

• عضو از 1396/5/16
  • پست‌ها: 146
  • 48

اگه زبونم لال،بفهمید ناموستون رابطه جنسی نامشروع داره...
1. سرش ُ میبرید
2. اسید روی صورتش میپاشید
3. به حدی که خون بالا بیاره ، میزنیدش
4. اول شماره 3 رو اجرا می کنید بعد از خونه پرتش می کنید بیرون و فراموش می کنید ناموستون بوده
5. حبسش می کنید توی زیر زمین خونه
6. تحویلش میدید به قانون
7. میریزید توی خودتون
8. یه تنبیه مختصر می کنید و راه راست ُ بهش نشون میدید
9. کاری به کارش ندارید و میرید سراغ اونی که باهاش رابطه برقرار کرده و ترتیبش ُ میدید
10. دهنت ُ ببند مرتیکه
11. سایر (بگید چیکار می کنید)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• I.am.Groot  

• عضو از: 1395/6/2
  • پست‌‌‌ها: ‌ 222
  • 91

...

11

ـــــــــــ

...THE END ...

• 0

• Ati22  
  • عضو از: 1396/5/12
  • پست‌‌‌ها: ‌ 12
  • 27

از اون جا ک غیرت فقط مال اقایون نیس جواب...

از اون جا ک غیرت فقط مال اقایون نیس جواب میدم طلاق میگیرم و دیگه نمیخوام ببینمش

ـــــــــــ

سکس بی عشق .. :)))) هنوز به این درجه از حقارت نرسیدم :)اسم این سایت شهوانیه نه ناموس فروشی و بی غیرتی یاعلی مدد

• 1

• mi-244  

• عضو از: 1396/5/16
  • پست‌‌‌ها: ‌ 146
  • 48

نقل از: I.am.Groot

نقل از: I.am.Groot 11

همین ؟ خوب عکس العملت چیه؟

ـــــــــــ

• 0

• shadow69  

• عضو از: 1395/10/9
  • پست‌‌‌ها: ‌ 1416
  • 1896

shadow

اول کیون اونی که رابطه داشت باهاش میزارم بعدشم سیکنیرش میکنم /:

ـــــــــــ

follow your dreams they know their way

• 0

• sheikh.pashmak  
  • عضو از: 1395/12/18
  • پست‌‌‌ها: ‌ 20
  • 13

11

11

ـــــــــــ

• 1

• Joker_72  

• عضو از: 1395/3/31
  • پست‌‌‌ها: ‌ 1928
  • 1626

سوال ی جوریه

اولا نمیذارم کار به اونجا...

سوال ی جوریه

اولا نمیذارم کار به اونجا برسه

دوما اگه اون اتفاق بیفته قبلش باید مشکوک بزنه و من چون ی رگ شرلوک هلمزی دارم درجا متوجه میشم و قبل از عمل نامشروع تف میکنم تو صورتش و بعدش طلاق

حالا رگ شرلوک هلمزیم جواب نداد و اون اتفاق بیفته چون اخلاقمو میدونم جفتشونو میکشم واسلام

ـــــــــــ

Sigarami aşkinin ateşiyle yaktim
Sigaramla beraber bende o ateş içinde ,yandim

• 2

• Joker_72  

• 1626

...

...

ـــــــــــ

• 1

• خوش_غیرت  

• عضو از: 1396/4/25
  • پست‌‌‌ها: ‌ 601
  • 510

جفتشونو اول بگا میدم بعدش دربست میفرستمشون اون...

جفتشونو اول بگا میدم بعدش دربست میفرستمشون اون دنیا.

ـــــــــــ

"رفیق"آلوچه نیست بهش نمک بزنی،پسر همسایه نیس بهش کلک بزنی،دختر همسایه نیس بهش چشمک بزنی!"رفیق"مقدسه باید جلوش زانو بزنی...

• 2

• Vitamin_D  

• عضو از: 1396/4/7
  • پست‌‌‌ها: ‌ 221
  • 156

اون طرفو پیداش میکنم(حالا بماند چکار میکنم...

اون طرفو پیداش میکنم(حالا بماند چکار میکنم باهاش).....خودشو هم دیگه اسمشو نمیارم و میرم ی جایی زندگی میکنم ک دیگه نبینمش

ـــــــــــ

• 2

• farshad-3x  

• عضو از: 1396/4/28
  • پست‌‌‌ها: ‌ 413
  • 235

.....

11.شاید خودمو بکشم.اگه نه طلاقش میدم و تا چن سال اعصابم شخمیه

ـــــــــــ

ﺧﻄﺎﺏ ﺑﻪ ﺍﺭﺛﻠﺲ : ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﺣﺎﻟﺖ ﺧﻮﺏ ﺑﺸﻪ ﻭ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﺑﺮﮔﺮﺩﯼ ﮐﻪ ﺩﻟﺘﻨﮓ ﺗﯿﻢ

• 1

• mi-244  

• 48

نقل از: shadow69

نقل از: shadow69 اول کیون اونی که رابطه داشت باهاش میزارم بعدشم سیکنیرش میکنم /:

میخوام به این نتیجه برسم که آیا بعد از رابطه جنسی نامشروع ناموس یک با غیرت، میتونیم به طرف بگیم با غیرت بی ناموس ؟ همچین اتفاقی میافته دیگه،یعنی طرف بی ناموس میشه،غیر از اینه؟

یه با غیرت با اون بار "بی ناموس بودن" چطور میخواد زندگی کنه تا آخر عمر؟

ـــــــــــ

• 1

• mi-244  

• 48

نقل از: خوش_غیرت

نقل از: خوش_غیرت جفتشونو اول بگا میدم بعدش دربست میفرستمشون اون دنیا.

یحتمل بهترین گزینه همینه

ـــــــــــ

• 1

• Joker_72  

• 1626

آقا جمع باغیرتا که جمعه

دم همتون گرم فقط...

آقا جمع باغیرتا که جمعه

دم همتون گرم فقط همینو خواستم بگم

خوش_غیرت و Vitamin_D و shadow69 و farshad-3x (rose)

ـــــــــــ

• 3

• farshad-3x  

• عضو از: 1396/4/28
  • پست‌‌‌ها: ‌ 413
  • 235

نقل از: mi-244

نقل از: shadow69 اول کیون اونی که رابطه داشت باهاش میزارم بعدشم سیکنیرش میکنم /:

میخوام به این نتیجه برسم که آیا بعد از رابطه جنسی نامشروع ناموس یک با غیرت، میتونیم به طرف بگیم با غیرت بی ناموس ؟ همچین اتفاقی میافته دیگه،یعنی طرف بی ناموس میشه،غیر از اینه؟

با حترام نتیجه گیریتون بسی شخمی بود.اگه طرف از رابطه ی اون راضی بوده باشه اونوقت میشه بی غیرت.غیرت ربطی به پاک بودن یا هرزه بودن ناموس ادم ندار.ربط به فکر و. نگرش خود ادم داره......

ـــــــــــ

ﺧﻄﺎﺏ ﺑﻪ ﺍﺭﺛﻠﺲ : ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﺣﺎﻟﺖ ﺧﻮﺏ ﺑﺸﻪ ﻭ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﺑﺮﮔﺮﺩﯼ ﮐﻪ ﺩﻟﺘﻨﮓ ﺗﯿﻢ

• 0

• خوش_غیرت  

• 510

هیچ وقت یه باغیرت ننگ اینو نمی پذیره که بی ناموس بشه.با قتل دو طرف هم خودشو هم غیرتشو و هم آبرو شو نگه میداره و حسابو میذاره کف دست بقیه

ـــــــــــ

"رفیق"آلوچه نیست بهش نمک بزنی،پسر همسایه نیس بهش کلک بزنی،دختر همسایه نیس بهش چشمک بزنی!"رفیق"مقدسه باید جلوش زانو بزنی...

• 2

• mi-244  

• 48

نقل از: farshad-3x

نقل از: farshad-3x

با حترام نتیجه گیریتون بسی شخمی بود.اگه طرف از رابطه ی اون راضی بوده باشه اونوقت میشه بی غیرت.غیرت ربطی به پاک بودن یا هرزه بودن ناموس ادم ندار.ربط به فکر و. نگرش خود ادم داره......

من گفتم بی غیرت؟! دارم میگم اون با غیرت بعد از این قضیه تبدیل به یه بی ناموس میشه یا نه ؟

ـــــــــــ

• 0

• خوش_غیرت  

• 510

نقل از: Joker_72

نقل از: Joker_72 آقا جمع باغیرتا که جمعه دم همتون گرم فقط همینو خواستم بگم خوش_غیرت و Vitamin_D و shadow69 و farshad-3x (rose)

چاکر جوکر با غیرتم هستیم.تف به روی هر چی زوج ضربدری باز و دیوث و جاکشه.

ـــــــــــ

• 2

• saeedsweet  

• عضو از: 1396/4/24
  • پست‌‌‌ها: ‌ 33
  • 9

مردی که رو زنش تعصب یا بقول عموم با غیرت باشه هرگز...

مردی که رو زنش تعصب یا بقول عموم با غیرت باشه هرگز نمیزاره که کسی به حریم زندگیشون نزدیک بشه چه برسه به اینکه زنش در خفا با کسی رابطه داشته باشه بفرض هم اگر زنی بتونه از این حصار که مرد براش تعین کرده عبور کنه خب هم شرع و هم قانون این اجازه رو به مرد داده که اگر حین ارتکاب عمل زنا مچشونو بگیره میتونه هردوشونو به قتل برسونه در غیر اینصورت مرد نمیتونه تک تک و جداگانه دست به عمل خشونت امیزی بزنه و اگر چنین کاری کنه زن میتونه شکایت کنه از شوهرش و یا اگر اون متجاوز را غیر از هنگام امیزش بکشه مجرم محسوب میشه قاتل میشه و جرم داره . این از مرهای با غیرت و تعصب که اونها هم نمیتونند بعد از ارتکاب زنا نه به زن نه به اون مرد اسیب برسونند عده ای هم هستند که اصلا دوست دارند زنشون توسط مرد دیگه ای درامیزند و باهم باشند یا بصورت دوستی یا حتی امیزشی خب اینا دیگه نمیتونند اصلا کاری بکنند خخخخخخخ

ـــــــــــ

• 1

• mi-244  

• 48

هیچ وقت یه باغیرت ننگ اینو نمی پذیره که بی ناموس بشه.با قتل دو طرف هم خودشو هم غیرتشو و هم آبرو شو نگه میداره و حسابو میذاره کف دست بقیه

نمیپذیره،اما شده.بی ناموس یعنی چی؟ بهتر نیست به جز ناموس و اونی که بی ناموسش کرده ، خودشم بکشه ؟

ـــــــــــ

• 0

• mi-244  

• 48

نقل از: saeedsweet

نقل از: saeedsweet مردی که رو زنش تعصب یا بقول عموم با غیرت باشه هرگز نمیزاره که کسی به حریم زندگیشون نزدیک بشه چه برسه به اینکه زنش در خفا با کسی رابطه داشته باشه بفرض هم اگر زنی بتونه از این حصار که مرد براش تعین کرده عبور کنه خب هم شرع و هم قانون این اجازه رو به مرد داده که اگر حین ارتکاب عمل زنا مچشونو بگیره میتونه هردوشونو به قتل برسونه در غیر اینصورت مرد نمیتونه تک تک و جداگانه دست به عمل خشونت امیزی بزنه و اگر چنین کاری کنه زن میتونه شکایت کنه از شوهرش و یا اگر اون متجاوز را غیر از هنگام امیزش بکشه مجرم محسوب میشه قاتل میشه و جرم داره . این از مرهای با غیرت و تعصب که اونها هم نمیتونند بعد از ارتکاب زنا نه به زن نه به اون مرد اسیب برسونند عده ای هم هستند که اصلا دوست دارند زنشون توسط مرد دیگه ای درامیزند و باهم باشند یا بصورت دوستی یا حتی امیزشی خب اینا دیگه نمیتونند اصلا کاری بکنند خخخخخخخ

کدوم قانون میگه مرد اجازه داره زن و شریک جنسی زنش ُ حین عمل به قتل برسونه؟ قانون اسلامی؟! اینجا داریم در مورد آدمیت و عقل صحبت می کنیم.خواهشا پای دین رو وسط نکشید.

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

رنگ چشم مورد علاقه؟ (برای مشاهده هر رنگ به اولین نظر این نظرسنجی نگاه کنید.)

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «