سوال از متاهلان درمورد سکس از پشت

• so_gol  

• عضو از 1395/6/13
  • پست‌ها: 120
  • 42

سلام به کاربران شهوانی

باعرض احترام به همگی کاربرانی که روزانه اینجا فعالیت دارن اما من اصلا و ابدا به هیچ عنوان نمیخواستم بازبرگردم به این سایت راستش مدتی هست که من ازدواج کردم و شکر خدا زندگی خوبی هم دارم اما یک چیز برایم نگران کنندست و برای همین باز مجبور شدم به جایی پناه بیارم سوالم رو بپرسم که شاید تنها جایی باشه که میشه راحت از این بحث ها پیش کشید پس خواهش میکنم بدون مسخره کردن و توهین و درخواستهای بیمورد کمکم کنید لطفا

راستش من و شوهرم با وجود این که همیشه با هم سکس لذتبخشی هم داریم اما شوهرم علاقه زیادی ب سکس از پشت داره و میخواد این خواستش رو عملی کنه اون هم در حالی که من سابقه هموروئید دارم و میترسم آسیب بببینم از طرف دیگه هم میترسم کلا این کار خطرناک باشه و ضرر داشته باشه برای خانومها چون اطلاعات زیادی هم درموردش ندارم البته شوهرم درکش میرسه و با این که به قول خودش مطالعه کرده در این زمینه و فکر میکنه هیچ ضرری نداره اما زیاد
هم اصرار نمیکنه اما من دوستش دارم نممیخوام از چیزی که میخواد و میتونه ازش لذت ببره محرومش کنم چون گاهی از رفتارش متوجه میشم نیاز داره به تجربه این کار اما بخاطر من از خودش میگذره

ـــــــــــ

خواهی نشوی همرنگ ، رسوای جماعت شو !

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• 4speed13950  

• عضو از: 1396/1/25
  • پست‌‌‌ها: ‌ 5

اصلا این کار را نکن که واقعا میبخشید کثافت کاریه و...

اصلا این کار را نکن که واقعا میبخشید کثافت کاریه و بیماری زیادی در پی دارد مخصوصا برای شما برای شوهرت توضیح بده و بگو از این کار لذت نمیبری حتما درک میکند

ـــــــــــ

• 0

• so_gol  

• عضو از: 1395/6/13
  • پست‌‌‌ها: ‌ 120
  • 42

نقل از: 4speed13950

نقل از: 4speed13950 اصلا این کار را نکن که واقعا میبخشید کثافت کاریه و بیماری زیادی در پی دارد مخصوصا برای شما برای شوهرت توضیح بده و بگو از این کار لذت نمیبری حتما درک میکند

خیلی ممنونم از پاسختون ولی چجور کثافت کاری؟ اخه بعضی خانمها میگن اینطوری نیست ولی خب اونا هموروئید نداشتن . شما خودتون خانم هستین؟ من خودم که نمیدونم اصلا از این کار لذت خواهم برد یا نه چون هیچ تجربه و اطلاعی درموردش ندارم

ـــــــــــ

• 1

• Mehrdadeaval  
  • عضو از: 1396/6/9
  • پست‌‌‌ها: ‌ 35
  • 19

به نظر من جقو ترک کن

به نظر من جقو ترک کن

ـــــــــــ

• 5

• cuteesf  
  • عضو از: 1390/6/18
  • پست‌‌‌ها: ‌ 22
  • 7

مسعود باهوشه

ببین عزیزم در وهله اول سعی کن جق رو ترک کنی و تو که قبل از شوهرت انقد کون دادی حالا کیر این بدبخت خار داره خو به این بدبختم بده ولی مواظب باش قبلش خوب برینی و خوب بشوری اگه نه نوک کیر اقاتون گهی میشه بوی بدی هم میده مواظب پوسته گوجه هم باش

ـــــــــــ

• 4

• شاش باز  

• عضو از: 1392/1/2
  • پست‌‌‌ها: ‌ 193
  • 268

سکس از راه کون

توی خصوصی پیام دادم

ـــــــــــ

نجاست سگ به روح پلید خمینی و جسم ناقص خامنه ای کسکش

• 0

جواب

من با توجه به زیاد بودنم در این سایت از یه چیزی باتمام وجود مطمئن شدم که یک نفر راست گو توی این سایت نیست وهمه یه مشت پسر ملجوق وجود دارن که دست به کیر برای جلقیدن اینجا هستن..همین....تو هم مطمئنم پسر ملجوقی هستی..تمام

ـــــــــــ

• 4

• so_gol  

• 42

واقعا متاسفم برای فرهنگتون

نقل از: cuteesf ببین عزیزم در وهله اول سعی کن جق رو ترک کنی و تو که قبل از شوهرت انقد کون دادی حالا کیر این بدبخت خار داره خو به این بدبختم بده ولی مواظب باش قبلش خوب برینی و خوب بشوری اگه نه نوک کیر اقاتون گهی میشه بوی بدی هم میده مواظب پوسته گوجه هم باش

الان فکر کردین خیلی بامزه هستید یا اینکه از توهین کردن به یک زن لذت میبرید و باعث غرورتون میشه؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 2

• so_gol  

• 42

ای بابا

هر پستی رو نقل میزنم میگه دوست.یابی غیر مجاز! :(

ـــــــــــ

• 0

عرض شود که

جهت حل مشکل بنگرید به تاپیک «سکس مقعدی و بواسیر»

درضم گرچه یه مدت اینجا اعصاب ما رو به گای سگ دادی سر بحث ذبح اسلامی ولی بهرحال خوشحالم واست که ازدواج کردی سر و سامون گرفتی بلخره...

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 1

• محمد۲۹  
  • عضو از: 1396/9/16
  • پست‌‌‌ها: ‌ 32
  • 5

بهش یکباربده چیکارمیشه حالامزشوبچشه

بهش یکباربده چیکارمیشه حالامزشوبچشه

ـــــــــــ

• 1

• so_gol  

• 42

نقل از: اسکلت حشری

نقل از: اسکلت حشری

جهت حل مشکل بنگرید به تاپیک «سکس مقعدی و بواسیر»

درضم گرچه یه مدت اینجا اعصاب ما رو به گای سگ دادی سر بحث ذبح اسلامی ولی بهرحال خوشحالم واست که ازدواج کردی سر و سامون گرفتی بلخره...

فکرشو نمیکردم شما کمک کنید!!!!! مرسی و ببخشید اگه در گذشته توهینی بهتون کردم منم براتون ارزوی موفقیت میکنم

ـــــــــــ

• 1

• red021  

• عضو از: 1396/7/26
  • پست‌‌‌ها: ‌ 42
  • 17

ماهی یکی دو دفعه بده چیزی نمییشه . یه وقت میبینی...

ماهی یکی دو دفعه بده چیزی نمییشه . یه وقت میبینی همین میشه بهونه شوهرت واسه خیانت در کل به شوهرت همه جوره حال بده اگه میخوای تو دستت داشته باشیش. از پشتم خواستی بدی حتما ژل لوبریکانت بگیر از داروخونه . پشتتم خوب خالی کن و با اب داخلشو شستشو بده . اون دست بیلم خوب چربش کن. بابت همورویید هم برو دکتر برای اینم که دیگه اوت نکنه قبلش قشنگ پشتت رو باز کن .ببخشید بابت رک صحبت کردنم.

ـــــــــــ

بجز جام زهر چه نوشیده است سربازی که عاشق یکی از زنان پادشاه شده است.

• 1

شوهر منم اولا مخالف بود ولی الان مدتیه گیر داده...

شوهر منم اولا مخالف بود ولی الان مدتیه گیر داده منم بهش میگم اگه تو گذاشتی لوله پولیکا در ماتحتت فرو کنم اونموقع منم....

ـــــــــــ

• 1

من خودم متاهلم
بین زن و شوهر همیشه باید ی سکسی...

من خودم متاهلم بین زن و شوهر همیشه باید ی سکسی باشه ک دو طرف لذت ببرند وگرنه اگر من بدونم همسرم از ی نوع سکس لذتی نمیبره قبل از اون من خودم نسبت ب اون سکس سرد میشم سکس از پشت ضرر داره و اثبات شده ب یک بار یا چند بارهم نیست بهتره با صحبت کردن و احیانا مشاوره همسرت رو منصرف کنی

ـــــــــــ

• 1

• hamin_20  
  • عضو از: 1392/3/12
  • پست‌‌‌ها: ‌ 17
  • 23

چه اشکالی داره؟

حالا در جامعه خیلیا هستن از پشت می دن، حالا چه اشکالی داره بذاری یه چند بار بره این رو امتحان کنه و شما هم با شرایطی که گفتین خودتون رو تو خطر و دردسر نندازین. اصلا وقتی بهش پیشنهاد بدین این کارو شاید بی خیال بشه ریسک داره ولی بهش نشون میدین واقعا دوسش دارین و فقط بخاطر خودتون (خودخواهی تون) دوسش ندارین

ـــــــــــ

• 1

• salin  

• عضو از: 1391/6/14
  • پست‌‌‌ها: ‌ 423
  • 1109

اگه رابطه خوب ودوستانه ای باهمسرت داشته باشی...

اگه رابطه خوب ودوستانه ای باهمسرت داشته باشی مطمئنا همه مسائل با گفتمان حل میشه.سکس آنال واقعا براخانوما دردناکه.نمیدونم دلیلش چیه که بعضی آقایون میرن سراغش.

ـــــــــــ

• 1

• so_gol  

• 42

نقل از: نابخشودنی++

نقل از: نابخشودنی++ شوهر منم اولا مخالف بود ولی الان مدتیه گیر داده منم بهش میگم اگه تو گذاشتی لوله پولیکا در ماتحتت فرو کنم اونموقع منم....

(rolling) (rolling)

ـــــــــــ

• 2

• so_gol  

• 42

نقل از: salin

نقل از: salin اگه رابطه خوب ودوستانه ای باهمسرت داشته باشی مطمئنا همه مسائل با گفتمان حل میشه.سکس آنال واقعا براخانوما دردناکه.نمیدونم دلیلش چیه که بعضی آقایون میرن سراغش.

من نمیدونم بعضی خانمها میگن دردناکه بعضیاشون که باهاشون مشورت میکنم میگن لذتبخشه ندی عمرت بر فناست و این حرفا

ـــــــــــ

• 0

• ass_mikham  

• عضو از: 1391/6/23
  • پست‌‌‌ها: ‌ 8
  • 14

من اطلاع زیادی در مورد همورویید ندارم البته میدونم...

من اطلاع زیادی در مورد همورویید ندارم البته میدونم ورم و پارگی رگهای مقعد هستش ولی نمیدونم سکس میتونه بد باشه یا نه و میدونم که همورویید بیشتر از یبوست ناشی میشه . سکس مقعدی برای بارهای اول خیلی دردناکه البته قابل تحمل هستش اگر یک هفته هرروز یبار سکس مقعدی داشته باشی از هفته دوم خوشایند خواهد شد و با توجه به شل شدن ماهیچه مقعد از شدت همورویید نیز کاسته خواهد شد ودفع مدفوع راحت خواهد شد کسانی که زیاد کون میدن و فقط به یه نفر بعد از مدتی دوست دارن کیر کلفتری بره تو کونشان تا بیشتر حال کنن تو هم اگه بتونی چند بار اول را تحمل کنی بعدش برات خوشایند میشه البته میتونید از ژل یا اسپری بی حسی نیز استفاده کنید و بهترین پوزیشن برای شروع اینکه خودت بشینی روش و کنترل میزان ورود دست خودت باشه

ـــــــــــ

• 1

• arshmor949494  

• عضو از: 1395/8/7
  • پست‌‌‌ها: ‌ 295
  • 57

راستشو بگم فک میکنم برای هرکس فرق میکنه , من چندتا...

راستشو بگم فک میکنم برای هرکس فرق میکنه , من چندتا مورد داشتم از ققدیم و هنوزم از پشت میدن ولی هیچ گونه مشکلی هم ندارن

ـــــــــــ

آرشم فقط و فقط دختر ها و زن ها پیام بدن تلگرام arshmor94

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

موضع شما در قبال عمل «سقط جنین» (؟)

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «