سوال جدی از مسلمان ها1

الان یکی از بچه های سایت اومده خصوصی میگه اول بلاک کرد بعد هم سایت اکانتم رو مسود کرد خخخ واقعا خنده داره اول تایپیک میزنه بالای بیست نفر جوابش رو دادن و هرکسی که بدون فحاشی و نشون دادن شخصیتش مثل خودش،جوابش رو میده بلاک میکنه پوچی در این حد نوبر والله خخخ

ـــــــــــ

مهمترین سایزی که باید آدم بدونه سایز (دهنشه)

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• betrayer  
  • عضو از 1392/5/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 17

عقب مونده

واقعا چرا ما ایرانی ها اینقدد عقب مونده اییمم ی یارویی 1400 سالل پیشش زده یکیو کشتهه مااا امروزز چهلمش روو عزا داری میکنیمم (dash) (dash یعنی ب هر کی بگی از کون می خندهه اوننمم تازه عرب عربایی ک وقتی ((((اسلام)))) رو اوردنن تو ایران با خون ایرانی ها نون ارتششون رو می دادننن گوش کنین قرآن رو اوردن ایران این کارا رو میکردنن !

ـــــــــــ

• 2

• bahram_m071  

• عضو از 1398/7/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 90

• 31

بله واقعا

وقنی کسی برای نفهمیدن سوالی می پرسه نتیجه همین میشه

ـــــــــــ

• 0

• bahram_m071  

• عضو از 1398/7/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 90

• 31

دوست عزیز

نقل از: betrayer واقعا چرا ما ایرانی ها اینقدد عقب مونده اییمم ی یارویی 1400 سالل پیشش زده یکیو کشتهه مااا امروزز چهلمش روو عزا داری میکنیمم (dash) (dash یعنی ب هر کی بگی از کون می خندهه اوننمم تازه عرب عربایی ک وقتی ((((اسلام)))) رو اوردنن تو ایران با خون ایرانی ها نون ارتششون رو می دادننن گوش کنین قرآن رو اوردن ایران این کارا رو میکردنن !

ابتدا برید یه کم تاریخ بخونید تا بدونید اغازگر جنگ اعراب نبودن با اینکه با عزاداری موافق نیستم و در مذهب ما چیزی به‌ نام عزاداری نداریم ولی دوستان شیعه برای ابراز محبت و زنده نگه داشتن نام و یاد امام حسین این‌ مراسم رو انجام میدن و به عقیدشون احترام میزارم

ـــــــــــ

• 1

• betrayer  
  • عضو از 1392/5/9

• 17

نقل از: bahram_m071

نقل از: bahram_m071
نقل از: betrayer واقعا چرا ما ایرانی ها اینقدد عقب مونده اییمم ی یارویی 1400 سالل پیشش زده یکیو کشتهه مااا امروزز چهلمش روو عزا داری میکنیمم (dash) (dash یعنی ب هر کی بگی از کون می خندهه اوننمم تازه عرب عربایی ک وقتی ((((اسلام)))) رو اوردنن تو ایران با خون ایرانی ها نون ارتششون رو می دادننن گوش کنین قرآن رو اوردن ایران این کارا رو میکردنن !
ابتدا برید یه کم تاریخ بخونید تا بدونید اغازگر جنگ اعراب نبودن با اینکه با عزاداری موافق نیستم و در مذهب ما چیزی به‌ نام عزاداری نداریم ولی دوستان شیعه برای ابراز محبت و زنده نگه داشتن نام و یاد امام حسین این‌ مراسم رو انجام میدن و به عقیدشون احترام میزارم

دوست عزیزز شما ک خوندید ب من بگینن این همه امامم زادهه تو ایرانن از کجاا اومده اقا مگهه ی امام رضاا بیشتر اومده ایرانن؟؟؟ ک این همههه امام زادهه پیدا شدهه !! اخریش هم امام زاده بیژن بود (dash) (cry) خخخ ! از اساسس دروغهه اسلام شاعر محترمم می گه ک اگر کوسه ها ادمم بودنن مذهبی اختراع میکردن ک زندگی واقعی از شکم کوسه ها آغاز میشه !

ـــــــــــ

• 0

• betrayer  
  • عضو از 1392/5/9

• 17

نقل از: ali_tehran_1398

دوست نا عزیز صد رحمت به همون عرب هایی که وقتی موقع اربعین میری کشورشون هم تو خونشون بهت جا میدن هم غذا میدن به خاطر همین اما حسینی که تو نشناختی. اما تو ی مشهدی ایرانی به ظاهر انسان اگر هم وطن خودتم باشه بهش جا و غذا نمیدی بمیره هم برات مهم نیست. تعصب جاهلیت عرب و عجم نمیشناسه اتفاقا ما هستیم که با رفتارهامون باید از ایرانی بودنمون خجالت بکشیم دیدار به قیام

جوابتوو دادمم تو پیوی خاهشن ی جاا پست یا کامنت کن

ـــــــــــ

• 0

دوست نا عزیز صد رحمت به همون عرب هایی که وقتی موقع اربعین میری کشورشون هم تو خونشون بهت جا میدن هم غذا میدن به خاطر همین اما حسینی که تو نشناختی. اما تو ی مشهدی ایرانی به ظاهر انسان اگر هم وطن خودتم باشه بهش جا و غذا نمیدی بمیره هم برات مهم نیست. تعصب جاهلیت عرب و عجم نمیشناسه اتفاقا ما هستیم که با رفتارهامون باید از ایرانی بودنمون خجالت بکشیم دیدار به قیام

برو اول بپرس معنی "عجم" یعنی چی... عرب جماعت اول تا آخرش بی ذاته.تمام

ـــــــــــ

انیس

• 0

• banoo2020  

• عضو از 1398/6/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 474

• 590

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

دروغ استخون نیست...

دروغ استخون نیست که تو گلو گیر کنه نه ؟

بدون مدرک حرف نزن

اگر من چیزی گفتم تو خصوصی شات بده ببینیم

من کسایی که به سوالاتم جواب ندادن رو بلاک کردم

تو هم تو تاپیک به جای جواب دادن فحاشی کردی چون طبق معمول مسلمان ها نمیتونن جواب بدن و فحش میدن

در ضمن قبلا هم پیشنهاد سکس تو خصوصی داده بودی برای اون بلاک کرده بودم

ـــــــــــ

• 0

• banoo2020  

• عضو از 1398/6/8

• 590

نقل از: betrayer

همین خرافاته که گند زده

خوب اصلا واقعا بوده ما چیکار کنیم ؟

به جهنم که یه آخوند برای رییس شدن خودش رفته جنگیده

همه دنیا دارن برای پیشرفت خودشون و مردمشون تلاش میکنن ولی ما به عقب داریم برمیگردیم

ـــــــــــ

• 0

• banoo2020  

• عضو از 1398/6/8

• 590

دروغ استخون نیست که...

دروغ استخون نیست که تو گلو گیر کنه نه ؟

بدون مدرک حرف نزن

اگر من چیزی گفتم تو خصوصی شات بده ببینیم (rolling)

من کسایی که به سوالاتم جواب ندادن رو بلاک کردم

تو هم تو تاپیک به جای جواب دادن فحاشی کردی چون طبق معمول مسلمان ها نمیتونن جواب بدن و فحش میدن

در ضمن قبلا هم پیشنهاد سکس تو خصوصی داده بودی برای اون بلاک کرده بودم

ـــــــــــ

• 0

غریبه هم نبودن باهم

ـــــــــــ

• 0

نقل از: banoo2020

نقل از: banoo2020 خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ دروغ استخون نیست که تو گلو گیر کنه نه ؟ بدون مدرک حرف نزن اگر من چیزی گفتم تو خصوصی شات بده ببینیم (rolling) من کسایی که به سوالاتم جواب ندادن رو بلاک کردم تو هم تو تاپیک به جای جواب دادن فحاشی کردی چون طبق معمول مسلمان ها نمیتونن جواب بدن و فحش میدن در ضمن قبلا هم پیشنهاد سکس تو خصوصی داده بودی برای اون بلاک کرده بودم

پیشنهاد سکس داده بودم خخخخخ جدااااا از کی تا حالا کیر در اوردم من نمیدونم عکس هام رو ندیدی پروفایلم رو لاقل میخوندی من دخترم خخخخ،دوستان خودتون ببینید این مردم چقدر بی منطق هستن،بچه ها برید ببینید من تو تایپیک این چه فحاشی کردم خودتون نظر بدید خخخ،،،دیگه من حرفی ندارم هیت منصفه تصمیم بگیره خخخخ

ـــــــــــ

مهمترین سایزی که باید آدم بدونه سایز (دهنشه)

• 3

• xmanotoma  

• عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 100

• 161

همونطور که کوروش ۲۵۰۰ سال پیش توسط یه زن کشته شد الان باز روز بزرگداشت میگیرن براش

ـــــــــــ

• 0

• xmanotoma  

• عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 100

• 161

نقل از: دیودلروبا

نقل از: دیودلروبا
نقل از: banoo2020 خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ دروغ استخون نیست که تو گلو گیر کنه نه ؟ بدون مدرک حرف نزن اگر من چیزی گفتم تو خصوصی شات بده ببینیم (rolling) من کسایی که به سوالاتم جواب ندادن رو بلاک کردم تو هم تو تاپیک به جای جواب دادن فحاشی کردی چون طبق معمول مسلمان ها نمیتونن جواب بدن و فحش میدن در ضمن قبلا هم پیشنهاد سکس تو خصوصی داده بودی برای اون بلاک کرده بودم

پیشنهاد سکس داده بودم خخخخخ جدااااا از کی تا حالا کیر در اوردم من نمیدونم عکس هام رو ندیدی پروفایلم رو لاقل میخوندی من دخترم خخخخ،دوستان خودتون ببینید این مردم چقدر بی منطق هستن،بچه ها برید ببینید من تو تایپیک این چه فحاشی کردم خودتون نظر بدید خخخ،،،دیگه من حرفی ندارم هیت منصفه تصمیم بگیره خخخخ

نابود شد طرف :) بهترین کار اینه کاری باهاش نداشته باشیم من خودم محترمانه جواب یه سری سوالش رو دادم بعد فحش کش کرد و بلاک :) مشخصه که هدفش چیز دیگست

ـــــــــــ

• 0

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2075

• 8443

.

به نظرم بحث کردن درباره دین و اسلام همیشه این دلخوری هارو پیش میاره به نظرم اصلا باز نکنین و جواب ندین راحت تر هستین واقعا نمی ارزه به ناراحتیاش. تو این سایت بوده و خواهد بود این جنگ و دعواهای دین و اسلام و آخرش هم هیشکی به جواب نمیرسه.

ـــــــــــ

• 2

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 2939

• 3122

اصلا چه كاريه؟

چكار به دين و مذهب هم دارين؟ مخاطب صاحب تاپيك چندين و چندبار به مسلمونا توهين كرده ولي هيچوقت من جواب توهيناشو ندادم! اصا به بقيه چه مربوطه كه من كيو چيو ميپرستم؟ انسان باشيم لطفا. من مسلمونم و ازش دفاع ميكنم تا جايي كه كسي توهين نكنه توهين نميبينه! شخصيت و شعور داشته باشيم!

ـــــــــــ

اگر برای ابد هوای دیدن تو نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 1

• Jeonghan  

• عضو از 1398/6/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 14

کار از توهین گذشته مرض بلاک کردن گرفته هرکی از راه...

کار از توهین گذشته مرض بلاک کردن گرفته هرکی از راه میرسه بلاک میکنه بعد ادعا میکنه که منطقیه و بقیه احمقن یه بنده خدایی بود داشت خوب جواب میداد حتی من یه سوالم ازش پرسیدم و جواب داد تو این تاپیکم حتی یه نفر بهش گفت که قانع شده اسمش فک کنم شهرزاده گرفته اونو بلاک کرده طفلکی پشماش ریخته بود که چرا وقتی تاپیک میزنه و بقیه نظر میدن بلاک میکنه الانم منو بلاک کرده فقط با این پیام که گفتم نظرا منطقی بوده

ـــــــــــ

• 0

• Hardcoreman  
  • عضو از 1398/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 233

• 348

من نمی دونم این اسلام بود و نبودش چه فرقی میکنه که...

من نمی دونم این اسلام بود و نبودش چه فرقی میکنه که همه دارن به خاطرش خودشونو جر میدن. بابا حرف حساب اسلام انسانیته انسانیتتتتتتتتتتتتتتتت ول کنیییییییییییییییییییییییید

ـــــــــــ

تو هم که هر دفعه که ما رو می بینی پریودی

• 0

• Jeonghan  

• عضو از 1398/6/19

• 14

نقل از: Hardcoreman

نقل از: Hardcoreman من نمی دونم این اسلام بود و نبودش چه فرقی میکنه که همه دارن به خاطرش خودشونو جر میدن. بابا حرف حساب اسلام انسانیته انسانیتتتتتتتتتتتتتتتت ول کنیییییییییییییییییییییییید

بدبختی اینه که کسی که ادعا میکنه انسانیت داره هنوز اولین ویژگی انسان که انتقاد پذیری و توهین نکردنه نداره البته این حرف دور از جون ادمای درست حسابی سایت

ـــــــــــ

• 0

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2075

• 8443

.

نقل از: Jeonghan کار از توهین گذشته مرض بلاک کردن گرفته هرکی از راه میرسه بلاک میکنه بعد ادعا میکنه که منطقیه و بقیه احمقن یه بنده خدایی بود داشت خوب جواب میداد حتی من یه سوالم ازش پرسیدم و جواب داد تو این تاپیکم حتی یه نفر بهش گفت که قانع شده اسمش فک کنم شهرزاده گرفته اونو بلاک کرده طفلکی پشماش ریخته بود که چرا وقتی تاپیک میزنه و بقیه نظر میدن بلاک میکنه الانم منو بلاک کرده فقط با این پیام که گفتم نظرا منطقی بوده

اینجای کامنتتون خندوند منو :

فک کنم شهرزاده گرفته اونو بلاک کرده طفلکی پشماش ریخته بود (dash) (rolling) (biggrin)

یه منطقی میگه که بحث نکنین وقتی میبینین بحث فایده نداره:)

چرا بیخودی اعصابتونو بهم میریزین :)

ـــــــــــ

• 0

• Jeonghan  

• عضو از 1398/6/19

• 14

نقل از: .Salma.

نقل از: .Salma.
نقل از: Jeonghan کار از توهین گذشته مرض بلاک کردن گرفته هرکی از راه میرسه بلاک میکنه بعد ادعا میکنه که منطقیه و بقیه احمقن یه بنده خدایی بود داشت خوب جواب میداد حتی من یه سوالم ازش پرسیدم و جواب داد تو این تاپیکم حتی یه نفر بهش گفت که قانع شده اسمش فک کنم شهرزاده گرفته اونو بلاک کرده طفلکی پشماش ریخته بود که چرا وقتی تاپیک میزنه و بقیه نظر میدن بلاک میکنه الانم منو بلاک کرده فقط با این پیام که گفتم نظرا منطقی بوده
اینجای کامنتتون خندوند منو : فک کنم شهرزاده گرفته اونو بلاک کرده طفلکی پشماش ریخته بود (dash) (rolling) (biggrin) یه منطقی میگه که بحث نکنین وقتی میبینین بحث فایده نداره:) چرا بیخودی اعصابتونو بهم میریزین :)

نه برام اسکرینشو فرستاد الان هرچی میخواست نظر بده نمیتونه بیچاره

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «