سوال در مورد تاخیری؟

• Boyzsexi  

• عضو از
    1395/1/10

• پست‌ها: 772

• 715

دوستان کار بلد
تکرار میکنم کار بلد نه جقی
بهترین تاخیری به نظرتون قرصه یا اسپری ؟
چه مارکی یا چه چیزیو پیشنهاد میکنید و طریقه مصرف؟

ـــــــــــ

تو هیچی نمیدونی

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Boyzsexi  

• عضو از 1395/1/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 772

• 715

؟؟؟؟؟

؟؟؟؟؟

ـــــــــــ

تو هیچی نمیدونی

• 0

• varna008  
  • عضو از 1398/1/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 80

• 235

قرص کینگدول

قرص از اسپری خیلی بهتره چون بی حس نمیشه کیرت وقتی قرص میخوری یه قرص خوب هست به اسم کینگدول که هم تاخیری هستش هم راست کننده . راحت ۳۰ دیقه تایمت رو میبره بالا و تا ۳. ۴ بار پشت هم سکس کنی بازم کیرت راست میمونه. ولی به شرطی که بتونی اصلش رو گیر بندازی. چون قلابیش اومده نهایت ۷. ۸ دیقه تایمت رو ببره بالا و راست کنندگیش هم خیلی پایینه

ـــــــــــ

وقتی آدم‌از درد دیونه میشه بقیه فقط دیونگی هاشو میبینن نه دردشو

• 0

• f.f.life  

• عضو از 1398/8/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 73

بهترین تاخیری

هیچ کدوم فایده درست و درمون ندارن از نظر من بهترین تاخیری یک گرم کمتر شیره تریاک اونم فقط ماهی یا دو ماهی یک بار که بهش معتاد هم نشی وگرنه ترامادول ۱۰۰ هست میخوری مثل اسب می افتی رو یارو ولی عوارض خیلی داره دراگون هم معروفه ولی مگه طرف خروس باشه که استفاده کنه (اینم عوارضش بالاس) اسپری هم اگر میزنی باید از کاندوم هم استفاده کنی وگرنه اون طرف هم تو کسش بی حس میشه دوباره روز از نو روزی از نو کلا سعی کن از ترامادول و سیلدنافیل و این کسشعرا دوری کنی من یکی از رفیقام وسط کار سکته ناقص زد اگر بتونی با تمرین کمرت رو سفت کنی خیلی بهتر از همه ایناس

ـــــــــــ

• 1

• Boyzsexi  

• عضو از 1395/1/10

• 715

نقل از: f.f.life

هیچ کدوم فایده درست و درمون ندارن از نظر من بهترین تاخیری یک گرم کمتر شیره تریاک اونم فقط ماهی یا دو ماهی یک بار که بهش معتاد هم نشی وگرنه ترامادول ۱۰۰ هست میخوری مثل اسب می افتی رو یارو ولی عوارض خیلی داره دراگون هم معروفه ولی مگه طرف خروس باشه که استفاده کنه (اینم عوارضش بالاس) اسپری هم اگر میزنی باید از کاندوم هم استفاده کنی وگرنه اون طرف هم تو کسش بی حس میشه دوباره روز از نو روزی از نو کلا سعی کن از ترامادول و سیلدنافیل و این کسشعرا دوری کنی من یکی از رفیقام وسط کار سکته ناقص زد اگر بتونی با تمرین کمرت رو سفت کنی خیلی بهتر از همه ایناس

با تمرین ؟ چطوری؟

ـــــــــــ

تو هیچی نمیدونی

• 0

قرصو کلا بیخیال، اول اینکه چون مخدراند، دلیل دوم و...

قرصو کلا بیخیال، اول اینکه چون مخدراند، دلیل دوم و مهمش اینه که اصلا هیچ تسلطی بهش نداری چندساعت زمان میبره که اثر کنه، حالا بعد چندساعت بسته به وضعیت بدنت توی اون روز،تاثیرش با روزای دیگه متفاوته! من قرصهای زیادی رو امتحان کردم تقریبا همشون تو یک فاز اند، بنظرم برای آدمایی مثل من که نهایت یکی۲ساعت با دوسدخترشون میرن مکان بهترین تاخیری استفاده از اسپری هستش، من خودم از ترکیب اسپری و کاندوم دیلی استفاده میکنم، چون سکس طولانی دوس دارم اول به کیرم اسپری میزنم کلی هم اسپری خالی میکنم توی کاندوم و همونطور میپوشمش، بعد ده دقیقه عشقبازی کاندومو درمیارم و کیرمو با آب وصابون میشورم و میوفتم رو کار، اگه کیرتو نشوری کوث هم بیحس میشه باید حتما بشوریش

ـــــــــــ

• 0

• Boyzsexi  

• عضو از 1395/1/10

• 715

نقل از: اکانت۷۵۹

نقل از: اکانت۷۵۹ قرصو کلا بیخیال، اول اینکه چون مخدراند، دلیل دوم و مهمش اینه که اصلا هیچ تسلطی بهش نداری چندساعت زمان میبره که اثر کنه، حالا بعد چندساعت بسته به وضعیت بدنت توی اون روز،تاثیرش با روزای دیگه متفاوته! من قرصهای زیادی رو امتحان کردم تقریبا همشون تو یک فاز اند، بنظرم برای آدمایی مثل من که نهایت یکی۲ساعت با دوسدخترشون میرن مکان بهترین تاخیری استفاده از اسپری هستش، من خودم از ترکیب اسپری و کاندوم دیلی استفاده میکنم، چون سکس طولانی دوس دارم اول به کیرم اسپری میزنم کلی هم اسپری خالی میکنم توی کاندوم و همونطور میپوشمش، بعد ده دقیقه عشقبازی کاندومو درمیارم و کیرمو با آب وصابون میشورم و میوفتم رو کار، اگه کیرتو نشوری کوث هم بیحس میشه باید حتما بشوریش

اره دقیقا . قرص مخدره اسپریو چقدر قبلش بزنم ؟؟؟

ـــــــــــ

تو هیچی نمیدونی

• 0

مخدر یک شاهی نمیارزه! من خودم با همین توهمات ۳سال پای پیک‌نیکی گیر کردم، بچه سال که بودم همون ماهی یبار بزور کوص میدیدیم ، عادت شده بود قبل افتادن رو کار قبلش میرفتیم سراغ کاسب، یروز بخودمون اومدیم دیدیم هرروز کوص میکنیم و معتادیم، بااین فرق که باید ویاگرا هم میخوردیم که کیرمون سفت شه

ـــــــــــ

• 1

نقل از: Boyzsexi

نقل از: اکانت۷۵۹ قرصو کلا بیخیال، اول اینکه چون مخدراند، دلیل دوم و مهمش اینه که اصلا هیچ تسلطی بهش نداری چندساعت زمان میبره که اثر کنه، حالا بعد چندساعت بسته به وضعیت بدنت توی اون روز،تاثیرش با روزای دیگه متفاوته! من قرصهای زیادی رو امتحان کردم تقریبا همشون تو یک فاز اند، بنظرم برای آدمایی مثل من که نهایت یکی۲ساعت با دوسدخترشون میرن مکان بهترین تاخیری استفاده از اسپری هستش، من خودم از ترکیب اسپری و کاندوم دیلی استفاده میکنم، چون سکس طولانی دوس دارم اول به کیرم اسپری میزنم کلی هم اسپری خالی میکنم توی کاندوم و همونطور میپوشمش، بعد ده دقیقه عشقبازی کاندومو درمیارم و کیرمو با آب وصابون میشورم و میوفتم رو کار، اگه کیرتو نشوری کوث هم بیحس میشه باید حتما بشوریش
اره دقیقا . قرص مخدره اسپریو چقدر قبلش بزنم ؟؟؟

بسته به پول تو جیبت میری اسپری میخری، اسپری ایرانی لیدوکایین بیست،سی تومنه ، واس مجردا شش ماه بیشتر کافیه! فرق زیادی هم با خارجیا نداره بجز بوش که ایرانیا بوش یخورده تندتره،

ـــــــــــ

• 1

• f.f.life  

• عضو از 1398/8/4

• 73

با تمرین

با تمرین ؟ چطوری؟

ببین چند جور تمرین هست که بدون هیچ قرص و اسپری میتونی تا ۲۰ دقیقه و نهایت تا ۴۰ دقیقه انزال رو عقب بندازی اون چیزی که انزال رو کنترل میکنه یه ماهیچه است که بین سوراخه باسن و شروع شدن خایه اس که چندتا رشته هم به داخل کمر داره هرچی ابن ماهیچه قوی تر باشه دیر تر ارضا میشی تمرین ۱: همون جق خودمون رو انجام میدی ولی همین که یه ذره احساس کردی داری ارضا میشی از تمرین دست میکشی و کیرت رو لای حوله گرم می پیچونی میتونی این تمرین رو با روغن خراطین انجام بدی که افزایش طول و قطر و هم داشته باشی این کار رو سه روز انجام میدی یه روز استراحت ۲: به کمر دراز میکشی پاهات جمع میکنی و بعد کمرت رو طوری میدی بالا که لگنت تا بالاترین حد خودش بره بدون کمک دست باید انجام بدی.۲۵ الی ۳۰ بار اینکار رو اروم انجام بده طوری که هر کدوم ۱۰ تا ۱۵ ثانیه طول بکشه بعدا که پیشرفت کردی یه وزنه رو شکمت بزار و اینکار رو بکن ۳:کیر رو شق کن و بدون دست حرکتش بده نزدیک به ۱۵۰ بار ولی باید وقت بالا بردیش تا اونجایی که میتونی باید نگه داری بعد که درد گرفت ول کن بعدا که پیشرفت کردی یه حوله رو بردار و باهاش بالا پایین کن که حکم وزنه داشته باشه اینا رو من جواب داده چون من هم سیلدنافیل مصرف کردم هم اسپری ۱۰ درصد ولی فایده نداره چون اسپری همون مشکلات رو داره که گفتم سیلدنافیل هم همه رو شکل اسمورف میبینی و امکان سکته و سنگکوب رومیبره بالا

ـــــــــــ

• 1

• faraz.kaka  
  • عضو از 1398/7/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 69

فقط ترامادول.
من الان ۵سالهاستفاده میکنم موردی هم...

فقط ترامادول. من الان ۵سالهاستفاده میکنم موردی هم پیش نیومده.همیشه یک ساعت قبل سکس یکی میخورم ۲۰۰ تا یک ساعت میزنم. بحث اعتیاد یه چیزه دیگس.من تا سکس نکنم اصلا فکرشم نمیکنم.اما تو سکس همیشه قبلش میخورم.خیلی فاز میده.

ـــــــــــ

• 0

• f.f.life  

• عضو از 1398/8/4

• 73

مرید

نقل از: faraz.kaka فقط ترامادول. من الان ۵سالهاستفاده میکنم موردی هم پیش نیومده.همیشه یک ساعت قبل سکس یکی میخورم ۲۰۰ تا یک ساعت میزنم. بحث اعتیاد یه چیزه دیگس.من تا سکس نکنم اصلا فکرشم نمیکنم.اما تو سکس همیشه قبلش میخورم.خیلی فاز میده.

داداش سبکت چیه از مریدانتون بشم مرد حسابی ۲۰۰ مصرف میکنی خایه فنگ نمی شی؟ کص پیچ چطور ؟ اونم نمیشی طرف هست برا ترک ترامادول رفته کمپ خوابیده

ـــــــــــ

• 0

• mardelor  

• عضو از 1398/4/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 58

• 182

من سالها قبل بهترین نتیجه رو از کپسول مکس من دو...

من سالها قبل بهترین نتیجه رو از کپسول مکس من دو قلو گرفتم به همراه کمی اسپری لیدوکائین دندون واقعا مثل یه گوزن نر میشدم احساس میکردم کیرم در حال منفجر شدنه و حداقل ۲ یا ۳ سانت افزایش طول و قطر پیدا میکرد. راحت نیم ساعت داخل کون یه میلف خیلی حشری تلمبه می زدم . عجیب قدرتی داشت این قرص که قابل مقایسه با سیلدنافیل های خارجی و ایرانی نبود .ولی بعد از اینکه مواد مخدر رو ترک کردم فقط کپسول سفیدش رو میخورم که داخلش سیالیس هست یعنی همون تادالافیل. و کپسول ریز که محتوی ترامادول هست میندازم دور

ـــــــــــ

• 0

• Vashkin  
  • عضو از 1398/6/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 186

ارادتمند

ببین دوست عزیز بستگی داره به تعداد سکسی که در هفته انجام میدی. مثلا اگر هفته ای ۴ بار یا ۳ بار سکس داری به هیچ عنوان طرف قرص و تریاک و شیره نرو. بهتره با این تعداد سکس از اسپری استفاده کنی هرچند که اصلا نمیپسندم این نوع سکس رو چون آلتت واقعا بی حس میشه مث چوب. ولی اگر هفته ای یکبار شب جمعه‌ای هستی بهتره یه نخود تریاک خوب مصرف کنی همراه با مزه خوب و مقوی مثل پسته و .... یک ساعت قبل از سکس یا نیم گرم شیره. امیدوارم که لذت نعشگی بهت غلبه نکنه و دچار اعتیاد نشی،هرچند اگه واسه لذت بیشتر تو سکس استفاده کنی هیچوقت به فکر نعشه بازی نمیفتی. من چندساله تریاک استفاده میکنم قبل از سکس هیچوقت هم به جز واسه سکس مصرف نکردم. موفق باشی و روزگارت سکسی

ـــــــــــ

• 1

با تمرین ؟ چطوری؟

ببین چند جور تمرین هست که بدون هیچ قرص و اسپری میتونی تا ۲۰ دقیقه و نهایت تا ۴۰ دقیقه انزال رو عقب بندازی اون چیزی که انزال رو کنترل میکنه یه ماهیچه است که بین سوراخه باسن و شروع شدن خایه اس که چندتا رشته هم به داخل کمر داره هرچی ابن ماهیچه قوی تر باشه دیر تر ارضا میشی تمرین ۱: همون جق خودمون رو انجام میدی ولی همین که یه ذره احساس کردی داری ارضا میشی از تمرین دست میکشی و کیرت رو لای حوله گرم می پیچونی میتونی این تمرین رو با روغن خراطین انجام بدی که افزایش طول و قطر و هم داشته باشی این کار رو سه روز انجام میدی یه روز استراحت ۲: به کمر دراز میکشی پاهات جمع میکنی و بعد کمرت رو طوری میدی بالا که لگنت تا بالاترین حد خودش بره بدون کمک دست باید انجام بدی.۲۵ الی ۳۰ بار اینکار رو اروم انجام بده طوری که هر کدوم ۱۰ تا ۱۵ ثانیه طول بکشه بعدا که پیشرفت کردی یه وزنه رو شکمت بزار و اینکار رو بکن ۳:کیر رو شق کن و بدون دست حرکتش بده نزدیک به ۱۵۰ بار ولی باید وقت بالا بردیش تا اونجایی که میتونی باید نگه داری بعد که درد گرفت ول کن بعدا که پیشرفت کردی یه حوله رو بردار و باهاش بالا پایین کن که حکم وزنه داشته باشه اینا رو من جواب داده چون من هم سیلدنافیل مصرف کردم هم اسپری ۱۰ درصد ولی فایده نداره چون اسپری همون مشکلات رو داره که گفتم سیلدنافیل هم همه رو شکل اسمورف میبینی و امکان سکته و سنگکوب رومیبره بالا

هر کس بسته به موقعیت و شرابطی که براش پیش اومده و علی الخصوص به پست چه کسی در اون روز اول که درخواست و یا سوال میکنی که برای دیر انزالی چه کنم و اون طرف چه پیشنهادی میده که برای همه یع ما میشه تجربه تا الان عنوان کنیم . یکی میگه ترا.. یکی میگه مواد اون یکی اسپری و ..... که برای خود من مواد بهترین بود ولی تاوانی دادم که خدا داند . در نهایت اگر جسارت به پیشنهاد ها نباشه و با احترام به نظر عزیزان فکر میکنم و الیته مطمعنم این روش تمرین که شما فرمودید بهترین گزینه است . چون یه بنده خدایی بهم این تمرین رو میگفت و خیلی خوب بهش جواب داده .

لاک دارید حسابی

ـــــــــــ

• 1

• tak8000  

• عضو از 1398/1/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 2

سلام به همه

من چند ماهی است از اسپری دندون استفاده میکنم خیلی هم راضیم فقط نمیدونم ایا عوارض داره یا نه فیلا که استفاده میکنم خوب جواب میده اگه در دراز مدت عوارض داره دوستان بگین لطفا با تشگر

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

با این مورد که به نویسنده‌ها(تو قسمت نظرات داستان‌ها)فحش داده میشه موافقید؟!

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «