سوال/مصرف ترمادول تو آزمایش ازدواج میاد؟

• blurddfg  

• عضو از
    1396/9/21

• پست‌ها: 10

• 15

سلام خدمت اساتید
من برای فشار کاری و درد عضلات و همچنین سکس
روزی حدود 100 تا 200 میلی ترا میخورم
قسمت شده ازدواج کنم...
+++ میخوام بدونم تو تستهای قبل ازدواج و اینا مصرف ترامادول نشون میده یا نه؟
+++ اگر نشون میده چیکار کنم منفی بشه؟ با قطع مصرفش تا چند روز منفی میشه؟

ـــــــــــ

دنبال کیس خوب

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• 22Kinjhal  
  • عضو از 1398/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 15

بله دوست عزیز معلوم میشه، چون جزو دسته های خانواده...

بله دوست عزیز معلوم میشه، چون جزو دسته های خانواده تریاک هستش، باید حداقل ۶۰ روز بگذره از زمان اخرین مصرف

ـــــــــــ

• 1

...

شما در واقع بخاطر اعتيادى كه پيدا كردى دارو ميخورى نه فشار كارى. بله حتما در آزمايش شبه مورفين نشون ميده

ـــــــــــ

• 2

• pesarebad.m.f  

• عضو از 1392/5/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 34

نخور عزیزه من
یکی از دوستام ترامادول مصرف میکرد...

نخور عزیزه من یکی از دوستام ترامادول مصرف میکرد برای سکسش هفته یک یا دو بار جفت کلیه هاشو سره این کار گزاشت کبدش داغونه با بدبختی یه کلیه پیدا کرد ولی هر لحظه ممکنه پس بزنه و تا آخره عمر درگیره

ـــــــــــ

• 2

• hossein1234  

• عضو از 1390/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 77

• 59

کاش میتونستم خانواده اون دختر پیدا کنم بهشون بگم...

کاش میتونستم خانواده اون دختر پیدا کنم بهشون بگم که معتادی دخترشونو یه عمر بد بخت نکنن

ـــــــــــ

اینقدری مهم نیستم که امضا داشته باشم

• 4

• hossein1234  

• عضو از 1390/4/12

• 59

کاش میتونستم خانواده اون دختر پیدا کنم بهشون بگم...

کاش میتونستم خانواده اون دختر پیدا کنم بهشون بگم که معتادی دخترشونو یه عمر بد بخت نکنن

ـــــــــــ

• 1

• hossein1234  

• عضو از 1390/4/12

• 59

نقل از: tmanesh

نقل از: tmanesh
نقل از: hossein1234 کاش میتونستم خانواده اون دختر پیدا کنم بهشون بگم که معتادی دخترشونو یه عمر بد بخت نکنن
اون خانواده اگر عقل و شعور داشته باشه و دخترشون براشون مهم باشه میرن تا ته قضیرو در میارن

هیچ خانواده ای بدبختی دخترشو نمیخواد اما امان از خانواده پسر که با هزار دوز و کلک دختر مردمو بیچاره میکنن اینم که شما میگی ته قضیه را در بیارن باید خدمتتون عرض کنم که هستند کسایی که به دلیل اینکه تازه تو دام اعتیاد افتادن هنوز اطرافیان خبر از این ماجرا ندارن و فقط چندتا از دوستای طرف که باهاش هم پیاله هستند میدونند اونهام که رفیقشونو نمیفروشن

ـــــــــــ

• 2

• blurddfg  
  • عضو از 1396/9/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 15

ممنون از همه دوستان که چه جبهه ایی هم گرفتن......

ممنون از همه دوستان که چه جبهه ایی هم گرفتن... الان همه چت باز و الکلی ان... یا حشیش میزنن.. حالا ما روزی نصف قرص میخوریم برا درد کمر ببین چی میگن... کاش جای بنده نباشید که به خاطر پول مجبور بشید کل روز رو 2شیفت 3 شیفت کار کنید... تازه اونم من بهش معتاد نشدم و اراده کنم نمیخورم فقط درد کتف میکنم... بگذریم آقا... آقا پس این که میگن سه چهار روز اگه نخوری نشون نمیده الکیه؟ یا میگن قبل آزمایش آبلیمو بخوری نشون نمیده قضیه ش چیه؟

ـــــــــــ

دنبال کیس خوب

• 0

• blurddfg  
  • عضو از 1396/9/21

• 15

اساتید اطلاعی ندارید بعد چند روز از عدم مصرفش منفی...

اساتید اطلاعی ندارید بعد چند روز از عدم مصرفش منفی میشه آزمایشش؟

ـــــــــــ

دنبال کیس خوب

• 0

• Drmkh  
  • عضو از 1398/7/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 48

نقل از: blurddfg

نقل از: blurddfg اساتید اطلاعی ندارید بعد چند روز از عدم مصرفش منفی میشه آزمایشش؟

پسر خوب ترامادول مثبتی نداره تو آزمایش اینو خودم قبل از آزمایش ازدواج از کسی که کارش دارو هست پرسیدم خیالت راحت.من خودم هفته ای پنجاه تا صد میل واسه سکس میخورم اعتیادم بهش ندارم موقعی که دوست دخترم پریوده تا یک هفته ده روز نمیخورم.کلیه هام هم از کار نیفتاده و کبدم (biggrin)
الان هفت هشت ساله که قبل سکس پنجاه میل میخورم و مشکلی هم نیست اگر واقعا اعتیاد نداری نخور مداوم چون از ریخت و قیافه و زندگی میندازت.بازم میگم مثبتی نداره خیالت راحت من قبل آزمایش پرسیدم. در ضمن اگرم چیزی مشخص بشه و شما واقعا ریگی به کفشت نیست راستشو به شخص همسرت بگو اگرم معتادی بیخیال ازدواج شو چه کاریه اصن...

ـــــــــــ

• 2

• blurddfg  
  • عضو از 1396/9/21

• 15

نقل از: Drmkh

نقل از: blurddfg اساتید اطلاعی ندارید بعد چند روز از عدم مصرفش منفی میشه آزمایشش؟
پسر خوب ترامادول مثبتی نداره تو آزمایش اینو خودم قبل از آزمایش ازدواج از کسی که کارش دارو هست پرسیدم خیالت راحت.من خودم هفته ای پنجاه تا صد میل واسه سکس میخورم اعتیادم بهش ندارم موقعی که دوست دخترم پریوده تا یک هفته ده روز نمیخورم.کلیه هام هم از کار نیفتاده و کبدم (biggrin) الان هفت هشت ساله که قبل سکس پنجاه میل میخورم و مشکلی هم نیست اگر واقعا اعتیاد نداری نخور مداوم چون از ریخت و قیافه و زندگی میندازت.بازم میگم مثبتی نداره خیالت راحت من قبل آزمایش پرسیدم. در ضمن اگرم چیزی مشخص بشه و شما واقعا ریگی به کفشت نیست راستشو به شخص همسرت بگو اگرم معتادی بیخیال ازدواج شو چه کاریه اصن...

داداش گل بازم دم تو گرم که منطقی تر به قضیه نگاه کردی.... معتاد کجا بود... والا منم برا سکس میخورم هفته ایی دو بار نهایت سه بار جند وقتیه شاید هر روز یا یه در میون میخورم چون خوابم تایمش کم شده مجبورم خودمو با اون بخوابونم تا بتونم بدن درد ناشی از کارمو کم کنم... بخوام از امروز نمیخورم این مهم نیست... اصلا زیاد که میخورم دوز بالا باشه حالم به هم میخوره بالا میارم... این نشون میده بدنم پس میزنه... فقط همین میخواستم بدونم تو آزمایش یهو نشون نده طرف هم فامیلمونه آبرو هیئت بره... خوب پس خیالم راحت نشون نمیده؟ البته میگن چند جور آزمایشه قبل ازدواج داریم ده گانه و اینا هم هست... میگن تو ده گانه مرفین نشون میده(که ترا هم مرفین داره) نمیدونم باز شاید اصلا رفتم دکتر قبل خودم تنهایی بگم یه آزمایش ازم بگیره... میشه اینطوری؟ میگیرن همچین آزمایشی از آدم مجرد؟

ـــــــــــ

دنبال کیس خوب

• 0

• sexybala  

• عضو از 1398/5/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 200

• 977

ترامادول تست را مثبت نشان می دهند ..بجاش ب2 مصرف...

ترامادول تست را مثبت نشان می دهند ..بجاش ب2 مصرف کن.اگر ب2 مثبت شد ایراد ندارد یک آنالیز ادرار می‌فرستن فردا جواب منفی میدهند.اگر پدر همسرت راضی باشد تست اعتیاد نمیگیرن

ـــــــــــ

• 1

• momo3756  
  • عضو از 1399/1/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 176

• 105

بابت هرچی مصرف میکنی به ما ربطی نداره ولی ترامادول...

بابت هرچی مصرف میکنی به ما ربطی نداره ولی ترامادول یک مسکن مورفینی هست که از مشتقات تریاک میباشد ودر آزمایش ادرار که برای ازدواج میگیرند نشان داده میشود کلا مشتقات مورفین مثبت میکنه آزمایش را ،دوستان اتفاقا خیلی خوبه که تجربیات خودتونو تو این زمینه بگید تا بقیه ازش استفاده کنن ولی شما بنظرم از ترامادول استفاده نکن هم اعتیاد خیلی کثیفی داره هم خیلی داروی خطرناکی هست میتونی متادون مصرف کنی با نظر پزشک که مورفینی هم نیست ومثبت هم نمیکنه آزمایش را

ـــــــــــ

• 1

• momo3756  
  • عضو از 1399/1/7

• 105

بابت هرچی مصرف میکنی به ما ربطی نداره ولی ترامادول...

بابت هرچی مصرف میکنی به ما ربطی نداره ولی ترامادول یک مسکن مورفینی هست که از مشتقات تریاک میباشد ودر آزمایش ادرار که برای ازدواج میگیرند نشان داده میشود کلا مشتقات مورفین مثبت میکنه آزمایش را ،دوستان اتفاقا خیلی خوبه که تجربیات خودتونو تو این زمینه بگید تا بقیه ازش استفاده کنن ولی شما بنظرم از ترامادول استفاده نکن هم اعتیاد خیلی کثیفی داره هم خیلی داروی خطرناکی هست میتونی متادون مصرف کنی با نظر پزشک که مورفینی هم نیست ومثبت هم نمیکنه آزمایش را

ـــــــــــ

• 1

• momo3756  
  • عضو از 1399/1/7

• 105

ممنون از همه دوستان که چه جبهه ایی هم گرفتن... الان همه چت باز و الکلی ان... یا حشیش میزنن.. حالا ما روزی نصف قرص میخوریم برا درد کمر ببین چی میگن... کاش جای بنده نباشید که به خاطر پول مجبور بشید کل روز رو 2شیفت 3 شیفت کار کنید... تازه اونم من بهش معتاد نشدم و اراده کنم نمیخورم فقط درد کتف میکنم... بگذریم آقا... آقا پس این که میگن سه چهار روز اگه نخوری نشون نمیده الکیه؟ یا میگن قبل آزمایش آبلیمو بخوری نشون نمیده قضیه ش چیه؟

دنبال اینکه چیزی بخوری یا چیزی بریزی توش نشون نده نباش اصلا امکان نداره از ادرار آزمایش گرفته میشه که شما میگی چهاروز نخوری نشون نمیده بستگی به مدت مصرف واندازه مصرف شما هم داره همچنین به مقدار مصرف مایعاتی که میخوری بازم شما روی یک هفته تا ده روز حساب کن و طی این ده روز باید حسابی آب ودیگر مایعات مصرف کنی تا کلیه ها فعالیت کنن وادرار بکنی تا پاک بشی از مواد مورفینی

ـــــــــــ

• 1

• momo3756  
  • عضو از 1399/1/7

• 105

پسر خوب ترامادول مثبتی نداره تو آزمایش اینو خودم قبل از آزمایش ازدواج از کسی که کارش دارو هست پرسیدم خیالت راحت.من خودم هفته ای پنجاه تا صد میل واسه سکس میخورم اعتیادم بهش ندارم موقعی که دوست دخترم پریوده تا یک هفته ده روز نمیخورم.کلیه هام هم از کار نیفتاده و کبدم (biggrin) الان هفت هشت ساله که قبل سکس پنجاه میل میخورم و مشکلی هم نیست اگر واقعا اعتیاد نداری نخور مداوم چون از ریخت و قیافه و زندگی میندازت.بازم میگم مثبتی نداره خیالت راحت من قبل آزمایش پرسیدم. در ضمن اگرم چیزی مشخص بشه و شما واقعا ریگی به کفشت نیست راستشو به شخص همسرت بگو اگرم معتادی بیخیال ازدواج شو چه کاریه اصن...

چرا الکی اطلاعات غلط میدی وقتی یه قرص استامینفون کدیین مثبت میکنه چطور میشه ترامادول که مخدر قوی هست مثبت نکنه اون داروساز.قصد داشته بفرستت بالا درخت که گفته نشون نمیده یا اینکه داروساز نبوده ابله بوده

ـــــــــــ

• 1

• momo3756  
  • عضو از 1399/1/7

• 105

نقل از: sexybala

نقل از: sexybala ترامادول تست را مثبت نشان می دهند ..بجاش ب2 مصرف کن.اگر ب2 مثبت شد ایراد ندارد یک آنالیز ادرار می‌فرستن فردا جواب منفی میدهند.اگر پدر همسرت راضی باشد تست اعتیاد نمیگیرن

نخیر خود دختر هم رضایت بدهد امکان نداره آزمایش نگیرن اصلا تا عدم اعتیاد نبری ازدواج سبز ثبت نمیشه میتونی از دفاتر ثبت ازدواج سوال کنی

ـــــــــــ

• 1

• blurddfg  
  • عضو از 1396/9/21

• 15

نقل از: momo3756

دنبال اینکه چیزی بخوری یا چیزی بریزی توش نشون نده نباش اصلا امکان نداره از ادرار آزمایش گرفته میشه که شما میگی چهاروز نخوری نشون نمیده بستگی به مدت مصرف واندازه مصرف شما هم داره همچنین به مقدار مصرف مایعاتی که میخوری بازم شما روی یک هفته تا ده روز حساب کن و طی این ده روز باید حسابی آب ودیگر مایعات مصرف کنی تا کلیه ها فعالیت کنن وادرار بکنی تا پاک بشی از مواد مورفینی

دم شما گرم.... مرسی از توضیحات عالی که دادی ... خیلی ممنونم... پس اگه مصرف خیلی بالا نباشه تو ده روز پاک میشه... والا متادون هم تست نکردم چون مشکلم (افزایش تایم سکس) با مصرف ترا حل شده بود ... حالا متا رو باید تهیه کنم تست کنم... ببنید من اصلا وابستگی ندارم... 2-3 روزه اصلا نخوردم مشکلی هم ندارم... گفتم فقط گاهی به خاطر سبک سری و حس بیخیالی خوبی که میده هفته ایی 2 - 3 بار میخورم تازه بیشترم روزایی که سکس با پارتنر سرسخت دارم... شکر خدا بهش اعتیاد ندارم.. والا خودمم دوست ندارم از قیافه و ریخت بیوفتم... خیلی مراقبم... مثلا پاش بیوفته سیگار زیاد میکشم ولی در دسترسمم نباشه یا نخوام شاید چند روز اصلا نکشم.. حالا به این خاطر سوال کردم چون مثلا اومدیمو چند روز قبل تست ازدواج یکی از دوستان میلف تنها هوایی شد برم پیشش و منم ترا زده بودم... بعدم روز بعدش و اینا قرار آزمایش گذاشته بودن... یه طوری نباشه به خاطر هیچی قرار ازدواجمون به هم بخوره... خوب نمیشه مثلا قبلش خودم برای تست یه آزمایش بدم ببینم مثبت میزنه یا منفی؟

ـــــــــــ

دنبال کیس خوب

• 0

• momo3756  
  • عضو از 1399/1/7

• 105

نقل از: Bech.Sahra

نقل از: Bech.Sahra

اولا مواد جزو امیدهاست و امید ها بازی هستند. پس ابلیمو اسیدیه نشون نمیده. ولی واقعا برات متاسفم اولا توی امضا زدی دنبال کیس خوب بعد داری ازدواج میکنی؟ دوما کاش خانواده ی دختر ردت کنند. اگر عقل داشته باشی زندگیتو نمیرینی توش. درضمن ازمایشگاه ها زرنگ شدند. ممکنه همراه بفرستند باهات که داخل ادرار مواد اسیدی نریزی.

دوست عزیز جوهر لیمو به گفته شما از اسیدها هست این که درسته؟ من خودم برای کار با دوستم رفتیم آزمایش زیر ناخن هاش پر از جوهر لیمو بود ریخت توش اما بازم نشون داد نمیشه روی این چیزا حساب کرد

ـــــــــــ

• 0

• momo3756  
  • عضو از 1399/1/7

• 105

دم شما گرم.... مرسی از توضیحات عالی که دادی ... خیلی ممنونم... پس اگه مصرف خیلی بالا نباشه تو ده روز پاک میشه... والا متادون هم تست نکردم چون مشکلم (افزایش تایم سکس) با مصرف ترا حل شده بود ... حالا متا رو باید تهیه کنم تست کنم... ببنید من اصلا وابستگی ندارم... 2-3 روزه اصلا نخوردم مشکلی هم ندارم... گفتم فقط گاهی به خاطر سبک سری و حس بیخیالی خوبی که میده هفته ایی 2 - 3 بار میخورم تازه بیشترم روزایی که سکس با پارتنر سرسخت دارم... شکر خدا بهش اعتیاد ندارم.. والا خودمم دوست ندارم از قیافه و ریخت بیوفتم... خیلی مراقبم... مثلا پاش بیوفته سیگار زیاد میکشم ولی در دسترسمم نباشه یا نخوام شاید چند روز اصلا نکشم.. حالا به این خاطر سوال کردم چون مثلا اومدیمو چند روز قبل تست ازدواج یکی از دوستان میلف تنها هوایی شد برم پیشش و منم ترا زده بودم... بعدم روز بعدش و اینا قرار آزمایش گذاشته بودن... یه طوری نباشه به خاطر هیچی قرار ازدواجمون به هم بخوره... خوب نمیشه مثلا قبلش خودم برای تست یه آزمایش بدم ببینم مثبت میزنه یا منفی؟

گفتم به من مربوط نمیشه مصرف کننده هستی یانه من خودمو بتونم مدیریت کنم خیلیه اما اینکه 3روز هست نخوردی ومشکل نداشتی دلیل نمیشه عادت نکرده بدنت بهش چون دارو درکبد ذخیره میشه واینکه یکدفعه از بدن خارج نمیشه گفتم بهت مصرف مایعات فاکتور مهمیه هرچی بیشتر آب بخوری ادرار کنی زودتر پاک میشی اما مخدر تا 60روز تو خون هست مقداری که اگر آزمایش خون بگیری نشون میده اما چون گرون هست آزمایش اعتیاد از خون به همین دلیل از ادرار میگیرن شما همون ده روز ومصرف نکن روز قبل از آزمایش برو داروخانه بگو یه کیت مورفین بده بهت تو لیوان یکبار مصرف ادرار کن کیت وبزن توش اگر رنگش بنفش نشد دیگه مشکلی نیست وپاک هست ادرارت اما اینو بهت میگم بابت درد دل نه نصیحت شما خدای نکرده سکس با پری وحوری هم ارزش نداره یک ذره ترامادول یا هر مخدری مصرف کنی خود افراد معتاد حتی افرادی که تزریق میکنن همه میگن اعتیاد به دارو کثیفترین اعتیاد هست وترکش هم سخترین ترک وخیلی خطرناک با چشم خودم دیدم طرف با خوردن یدونه ترامادول 100فوت کرده دور از جونت حالا که میخوای زندگی تشکیل بدی پاک وپاکیزه برو جلو راضی نباش یه انسان دیگه ذره ای رنجیده بشه ،سرشکسته بشه وناامید بشه ،بنداز دور همه این چیزهایی که تو مجردی امتحانش کردی یا نمیتونی ازدواج نکن

ـــــــــــ

• 2

:/ مرفین به هر دوزی که مصرف کنی تو ازمایش نشون...

:/ مرفین به هر دوزی که مصرف کنی تو ازمایش نشون میده و ترامادول از شاخه های مرفینه

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میخواهید پس از دریافت پیام خصوصی، ایمیل آگاهسازی دریافت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «