داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

سونا ساکت....سونا فقط نگاه....

1399/03/18

" مرد " بودن یعنی مثل طلا بودن که کمش هم سنگینه وبا ارزش،پشتوانست و معتبر،توی لجنم بندازیش عیارشو از دست نده وبایه فعل وانفعال وا نده ومس نشه… چقدر ناراحت کننده و زشته که دیدم یکی از اعضای خانوم سایت، یه تاپیک زده که مخاطبش فقط خانوما بودن و ایشون هم خیلی محترمانه درخواست کردن فقط خانوما کامنت بذارن.ولی با اینحال شمااقایون با اینکه این همه ازتون خواهش کردن توی تاپیک نظر ندیدن، باز هم کامنت میذارین؟؟!!
چیزی که باید نگفته میفهمیدین رو بهتون گفتن باز هم نفهمیدین؟! چراااا آخه؟!!
اینقدر بی ارزشین ازنظرخودتون؟! واقعا فکرمیکنید دختری حاضرمیشه با ادم کوچیکی مثه شما دمخور بشه؟ نه اینجا ،همه جا همینید.صراحتن توی پروفایل نوشته اقایون پیام اشنایی ندید لطفا، باز هر روز به هزاربهانه ی ابلهانه پیام میدین؟!! چرا آخه؟!
.توی این مملکت اینقدر مردامون حقیر و دله شدن که ادم از داشتن این مردا خجالت میکشه.قشنگترین توصیفو little-e توی داستان کیر آباد وکوس آباد کرده واقعا متاسفم. بخدا من با اینی که هستم،منظورم یه دختر که الت مردون داره،مشکلی ندارم ولی مردامونو که میبینم همین یه اشتراکم با مردا باعث میشه ازخودم بدم بیاد.
کاش میتونستید واسه یه روز جای یه خانوم قرار بگیرین اونوقت میفهمیدین چقدر رفتاراتون شرم اور و کودکانه و ابلهانست. این تاپیکو چرا زدم و این حرفا رو چرا گفتم دقیق نمیدونم ولی زدم .
البته جسارت به بعضیا نشه خیلی از مردا هستن که هنوزم طلاهستن و 24 عیار ولی خیلی اقلیت شدن متاسفانه .
همین دیگه سونا ساکت :) سونا فقط نگاه 😎
ssonna

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-06-07 04:09:04 +0430 +0430

یه اکانت دختر زدن فقط جنسیتو زن انتخاب کردم…

در کسری از ثانیه کلی پیام برام اومد ، اصا پشمام ریخته بود!! (dash)

بعضی از پیاماشونو که می دیدم خندم می گرفت 🙄 🙄

ینی من موندم اینا واقعا این پیامارو می دن یا به شوخی!! خیلی احمقانه بودن 😁

5 ❤️

2020-06-07 04:15:29 +0430 +0430

مردى كه اومده شريك جنسيش رو از يه سايت مجازى پيدا كنه كه مرد نيست.

واسه سكستون اونقدر ارزش قائل باشين كه تو پى وى اين و اون دنبالش نريم.

5 ❤️

2020-06-07 05:00:11 +0430 +0430

تا وقتی توی یه کشور ، همه چیز بسته باشه
تا وقتی تمام نیاز ها (چه جنسی و چه …) به طور صحیح برطرف نشه
تا وقتی دین وجود داشته باشه
تا وقتی سران مملکت خودشون هزار تا کثافت کاری بکنن و به بقیه بگن پیغمبر باش
این مشکلات هست و ایم مریض ها هم هستن
این مریضی به جایی رسیده که ، خانوما حتی با لباس در کنار دریا ، هم در امان نیست و ازشون فیلم و عکس می گیرن
من نمیدونم چی باید بگم به اون مریضی که به همه چیز گیر میده ، چه خانوما لخت باشن و چه با لباس
و همه اینها از بی خردی هستش
همه اینها از نادانی و نداشتن علم و آگاهی هستش
و دارن مردم ما رو با این ناآگاهی به هر کجا که دلشون می خواد می برن تا به اهداف و سیاست های دزد منشانه خودشون برسن و اینهمه مریض تحویل جامعه دادن
بیشتر ازین نمیتونم اینجا بگم، چون نمی گنجه

2 ❤️

2020-06-07 15:50:30 +0430 +0430

آخ که
منم میزنم تو تیریپِ هنری
با اشعار کم خطر و کمری
شاید نون و آبی دربیاد تا
حال کنیم با این جماعت حشری
میشم زبون بسته از فریاد
میزنم توکاره سنبل و نماد
یکم کلفتِ ولی می ارزه از پشت
جنگ من و برج میلاد

بلایی که سالها سر این ملت و کشور و فرهنگش آوردن فقط و فقط نتیجه اش شد

جماعت حشری و یه سری هم بواسیری
این ضخم چرکی سالهای سال زمان میخواد تا درست بشه

5 ❤️

2020-06-08 10:55:58 +0430 +0430

آخ گفتی،حسرت به دل موندم یه جا با آرامش بتونم پارتنر پیدا کنم ، اوضاع چت روم که ازینجا هم خراب ترِ :(

1 ❤️

2020-06-08 11:11:32 +0430 +0430
نقل از: Mania-les آخ گفتی،حسرت به دل موندم یه جا با آرامش بتونم پارتنر پیدا کنم ، اوضاع چت روم که ازینجا هم خراب ترِ :(

سلام به کبریت روشن کننده ی فیتیله ی این تاپیک 🌹 منکه اصلا وارد چت رومش نشدم بخدا میترسم 🙄

1 ❤️

2020-06-08 11:20:59 +0430 +0430
نقل از: ssonna
نقل از: Mania-les آخ گفتی،حسرت به دل موندم یه جا با آرامش بتونم پارتنر پیدا کنم ، اوضاع چت روم که ازینجا هم خراب ترِ :(

سلام به کبریت روشن کننده ی فیتیله ی این تاپیک 🌹 منکه اصلا وارد چت رومش نشدم بخدا میترسم 🙄

سلام عزیزم 🌹
شجاع باش برو ;) ، یعنی یه پیامایی میبینی باور نمیکنی همچین موجوداتی هم رو کره زمین هستن 😁

1 ❤️

2020-06-08 11:25:04 +0430 +0430

ب ما مردا میگی بی ارزش اون اینجا! ارزشی ک تو خودت اینجا با گذاشتن چند عکس روسپی از خودت ب دست اوردی!
و اون قسمتی ک میگی ک فک میکنیم دختری با ادم کوچیکی مث ما اشنا شه !
باید بگم همه اینجاییم مردا بی ارزش باشن اینجا زنا بی ارزش تر نمیشه بری مراسم رقص و بگی من نمیرقصم اومدم دعا کنم
!
میگی کاش یبار ما جای یک خان قرار میگرفتیم ک بفهمیم خانما چی میکشن! خب شما جای ما چرا نمیایین شب و روز عکس پرو پاچه میذارین ناز میکنین سر تا پاتون رو ب خاطر 2 لایک حراج میذارین بد با حق ب جانبی گلایه میکنین و میگین ما مردا فلان وبمان؟
شما دخترا و زنا ک جمع نمیبینم بر عکس تو خیلی فلان و بمان ترید

0 ❤️

2020-06-08 18:11:04 +0430 +0430
نقل از: Mania-les

سلام عزیزم 🌹
شجاع باش برو ;) ، یعنی یه پیامایی میبینی باور نمیکنی همچین موجوداتی هم رو کره زمین هستن 😁

چرا باور میکنم جالب اینه 90% درصداز اونایی که خصوصی میان نه دنبال سکسن نه دوستی !!
فقط میخوان درد ودل کنن وچندتا سوال بپرسن. بعد امضای پروفایلشونومیبینی عکس آلتشونه و متن پروفایلشون از پسر گرفته تا زن شوهردارو پیرزنم نه نمیگن لامصبا (dash) 🙄

2 ❤️

2020-06-08 18:26:18 +0430 +0430
نقل از: آقا_حسین ب ما مردا میگی بی ارزش اون اینجا! ارزشی ک تو خودت اینجا با گذاشتن چند عکس روسپی از خودت ب دست اوردی! و اون قسمتی ک میگی ک فک میکنیم دختری با ادم کوچیکی مث ما اشنا شه ! باید بگم همه اینجاییم مردا بی ارزش باشن اینجا زنا بی ارزش تر نمیشه بری مراسم رقص و بگی من نمیرقصم اومدم دعا کنم ! میگی کاش یبار ما جای یک خان قرار میگرفتیم ک بفهمیم خانما چی میکشن! خب شما جای ما چرا نمیایین شب و روز عکس پرو پاچه میذارین ناز میکنین سر تا پاتون رو ب خاطر 2 لایک حراج میذارین بد با حق ب جانبی گلایه میکنین و میگین ما مردا فلان وبمان؟ شما دخترا و زنا ک جمع نمیبینم بر عکس تو خیلی فلان و بمان ترید

خب من انتهای متنم از مردایی که واقعا مردن و طلای ناب عذرخواهی کردم و اونارو جدا کردم .ولی شما با این پیامت خودت خودتو جزو دسته اول قرار دادی نه من .وقتی هم توی دسته ی اول باشی نوع حرفاتو اتهامات وتوجیهاتت به همون نوعه که برای من و امثال من حرفاتون باد هواست . پس هرچه میخواهد دل تنگت بگو چون برام مهم نیست تو درموردم چی فکر میکنی که بخوام باهات درمورد خوب وبد بودنمو علت اینجا بودنم بحث کنم.ودر آخر اگه توانقدر ضعیفی که با دیدن پاها و شکم من میزنه بالا مشکل از توست نه من که عکسام برای یه دختر اصلا خارج از عرف و مستهجن نیست برو خودتو درست کن جای اینکه بپری به دیگران که خودشونو عوض کنن که چی آقا مچ پا ببینه میریزه ازش 😎

0 ❤️

2020-06-09 12:33:08 +0430 +0430

سلام عزیزم 🌹

چرا باور میکنم جالب اینه 90% درصداز اونایی که خصوصی میان نه دنبال سکسن نه دوستی !!
فقط میخوان درد ودل کنن وچندتا سوال بپرسن. بعد امضای پروفایلشونومیبینی عکس آلتشونه و متن پروفایلشون از پسر گرفته تا زن شوهردارو پیرزنم نه نمیگن لامصبا (dash) 🙄

درد و دلو خوب اومدی :D
مشاوره میخوان خیلی خووبه
😁
همشونم که فیتنس و آلت بیست سانتی، بعد این فیلمای ایرانیا پخش میشه نمیدونم چرا همه یه مشت پشمالوی گرد و قلمبه ن ، از بالا هم فیلم میگیرن شکمشون نمیزاره آلت دیده شه ببینیم بیست سانت هست یا نه 🙄

1 ❤️

2020-06-09 16:52:49 +0430 +0430

سلام عزیزم 🌹

درد و دلو خوب اومدی :D
مشاوره میخوان خیلی خووبه
😁
همشونم که فیتنس و آلت بیست سانتی، بعد این فیلمای ایرانیا پخش میشه نمیدونم چرا همه یه مشت پشمالوی گرد و قلمبه ن ، از بالا هم فیلم میگیرن شکمشون نمیزاره آلت دیده شه ببینیم بیست سانت هست یا نه 🙄

اون فیلما همشون مننم یه عالمه من🙄 🙄 🙄بعدشم چ توقعا دری عزیزمااااااا طفلکیا خودشونم نتونستن تاحالاآلتشونو ببینن شیکمه مگه میذاره (dash)

0 ❤️

2020-06-09 17:13:21 +0430 +0430

تا حدودی باهات موافقم ولی جامعه آماریت رو از جای خوبی انتخاب نکردی؛طبیعتا درصد کسایی که تو این سایت دنبال سکسن بالاست و باز هم طبیعیه که تو همین درصد بالا بازم درصد بالاییش کاری ندارن کی اهلشه کی نیست و فقط شروع میکنن به خصوصی فرستادن برا همه دخترا و حتی شاید پسرا !طلاهای سایت قطعا در اقلیتن ولی طلا بیرون از سایت قطعا خیلی بیشتره .

1 ❤️

2020-06-09 17:16:37 +0430 +0430

حرفت درسته ولی کیر قیام کرده این حرفا رو نمیشنوه

1 ❤️

2020-06-09 17:38:46 +0430 +0430
نقل از: Ahlvladreza تا حدودی باهات موافقم ولی جامعه آماریت رو از جای خوبی انتخاب نکردی؛طبیعتا درصد کسایی که تو این سایت دنبال سکسن بالاست و باز هم طبیعیه که تو همین درصد بالا بازم درصد بالاییش کاری ندارن کی اهلشه کی نیست و فقط شروع میکنن به خصوصی فرستادن برا همه دخترا و حتی شاید پسرا !طلاهای سایت قطعا در اقلیتن ولی طلا بیرون از سایت قطعا خیلی بیشتره .

من اینجارو ملاک قرارندادم همه جای این مرزو بوم شده یه توالت بزرگ ،چه مجازیش چ واقعیش .انقدر حقیقت جامعه ی ما ورفتارای اجتماعی مردممون وارزشهای فعلی رایج بین مردممون سیاهو کثیفه که هیچ جایی برای اینکه نگاه خوش بینانه داشته باشیم نذاشته.شک نکنید 80 درصد مردای ایرانی هیز وچشم چرون وخیانت کار شدن وفقط برای حفظ ظاهر وبصورت لفظی پایبند به ارزشها خودشونو نشون میدن .درمورد بقیه ی جامعمونم کمو بیش وضع بهتراز این نیست.
با یه همبستگی ملی وبصورت یکپارچه ازنظر فرهنگی وپایبندی به ارزشهای خوب، آگاهانه داریم به فاک میریم شایدم بجای میریم بهتره بگم رفتیمو تمام

0 ❤️

2020-06-22 00:09:39 +0430 +0430

باور میکنید، همین الان یه پسر ۲۸ ساله که ادعای با تجربه بودن هم داره به من پیام داده میپرسه « متاهلی؟»
خودم شک کردم به پروفایلم که چی نوشتم که اینو پرسیده!!! رفتم دوباره پروفایلمو خوندم…
کجا نوشتم! چی نوشتم! که اقای با تجربه به من پیام داده.
این نوع موجودات فقط برای خود ارضاییشون دنبال هر بهونه ای هستن. حتی تصور کون مرغ. 🤮 (dash)

1 ❤️

2020-06-22 01:42:53 +0430 +0430

بنظر من الان دوساله که سایت دیگه سایت سابق نشد…هر ننه قمری یه گوشی دستشه یه اکانت کیری میسازه و وارد میشه…

1 ❤️

2020-07-15 16:20:49 +0430 +0430
نقل از: AliSh.76
نقل از: Ahlvladreza تا حدودی باهات موافقم ولی جامعه آماریت رو از جای خوبی انتخاب نکردی؛طبیعتا درصد کسایی که تو این سایت دنبال سکسن بالاست و باز هم طبیعیه که تو همین درصد بالا بازم درصد بالاییش کاری ندارن کی اهلشه کی نیست و فقط شروع میکنن به خصوصی فرستادن برا همه دخترا و حتی شاید پسرا !طلاهای سایت قطعا در اقلیتن ولی طلا بیرون از سایت قطعا خیلی بیشتره .

من اینجارو ملاک قرارندادم همه جای این مرزو بوم شده یه توالت بزرگ ،چه مجازیش چ واقعیش .انقدر حقیقت جامعه ی ما ورفتارای اجتماعی مردممون وارزشهای فعلی رایج بین مردممون سیاهو کثیفه که هیچ جایی برای اینکه نگاه خوش بینانه داشته باشیم نذاشته.شک نکنید 80 درصد مردای ایرانی هیز وچشم چرون وخیانت کار شدن وفقط برای حفظ ظاهر وبصورت لفظی پایبند به ارزشها خودشونو نشون میدن .درمورد بقیه ی جامعمونم کمو بیش وضع بهتراز این نیست.
با یه همبستگی ملی وبصورت یکپارچه ازنظر فرهنگی وپایبندی به ارزشهای خوب، آگاهانه داریم به فاک میریم شایدم بجای میریم بهتره بگم رفتیمو تمام

بنظرم زنهای ما این چندساله بدتر از هر مردی شدن…دوست پسر میگیرن برای اوقات تنهایی…حال بدترین خیانتهای پنهانی که یک زن داره از مردش میکنه…چون زنها تو پنهان کاری خوبن زیاد بروز داده نمیشه اما بدون شک کمی از مردها بدتر شدن…وقتی زن متاهل میاد روسپی گری میکنه باید خودت تا آخرش رو بخونی که بکجا رفتیم…یکم ذهنیت های فمینیستی داری در این سن…فکر کنم بعدا تغییر کنه…سعی کن به جنسیتت و هم نوع هات خیلی ارزش ندی چون اتفاقاتی میفته که اصلا خوشایند نیست…بهتره ما خودمون رو خوب بهتر کنیم و انسان خوبی باشم و باقی افراد روهم به این راه دعوت کنیم…اینکه انگ بزنیم و ستیز کنیم اصلا درست نیست گل

زنا از نظرجسمی و حمایت اجتماعی که حقشونه بشن وندارنش ضعیف و اسیب پذیرن اگه بد شدن مجبورشون کردن برای دووم اوردن اینجوری باشن وگرنه ذاتا اینو نمیخوان .

1 ❤️

2020-07-15 19:22:04 +0430 +0430

بنظرم زنهای ما این چندساله بدتر از هر مردی شدن…دوست پسر میگیرن برای اوقات تنهایی…حال بدترین خیانتهای پنهانی که یک زن داره از مردش میکنه…چون زنها تو پنهان کاری خوبن زیاد بروز داده نمیشه اما بدون شک کمی از مردها بدتر شدن…وقتی زن متاهل میاد روسپی گری میکنه باید خودت تا آخرش رو بخونی که بکجا رفتیم…یکم ذهنیت های فمینیستی داری در این سن…فکر کنم بعدا تغییر کنه…سعی کن به جنسیتت و هم نوع هات خیلی ارزش ندی چون اتفاقاتی میفته که اصلا خوشایند نیست…بهتره ما خودمون رو خوب بهتر کنیم و انسان خوبی باشم و باقی افراد روهم به این راه دعوت کنیم…اینکه انگ بزنیم و ستیز کنیم اصلا درست نیست گل

زنا از نظرجسمی و حمایت اجتماعی که حقشونه بشن وندارنش ضعیف و اسیب پذیرن اگه بد شدن مجبورشون کردن برای دووم اوردن اینجوری باشن وگرنه ذاتا اینو نمیخوان .

جدا از اونهایی که به اجبار اینکار رو میکنن برخی هم میخوان این وضعیتو و اینکه یعنی هیچ کار دیگری یعنی وجود نداره…من از زن داشته باشم حاظرم بمیرم از کار و بار و غذا نخوردن تا اینکه بمینم دست کس دیگری بهش بخوره

نمیدونم چرا اینقدر تک بعدی و سطحی نگاه میکنید؟! هرچند این نگاه سطحی یه اپیدمی شده.شما خودت ناخواسته توی جوابات یه بعد بزرگ و اصلیه این فحشا رو گفتی .اگه متوجه شدین کدوم حرفتونو میگم زیر همین تاپیک بگو .اونوقت اگه تمایل داشتی خوشحال میشم به عنوان اولین دوست سایت شهوانی البته باحفظ حداقل فاصله ی اجتماعی درموردش باهم حرف بزنیم .خب ممکنم هست رغبتی به اینکار نداشته باشی که حتی درون صورتم برام قابل احترام هستین دوست من.

0 ❤️

2020-07-15 19:37:31 +0430 +0430

من از طرف همشون ازت عذرخواهی میکنم
ولی توقعی ک تو از مردایی ک اینجا میان داری یکم زیاده:d

1 ❤️

2020-07-15 19:58:04 +0430 +0430

جدا از اونهایی که به اجبار اینکار رو میکنن برخی هم میخوان این وضعیتو و اینکه یعنی هیچ کار دیگری یعنی وجود نداره…من از زن داشته باشم حاظرم بمیرم از کار و بار و غذا نخوردن تا اینکه بمینم دست کس دیگری بهش بخوره

دوست عزیز عذرخواهی میکنم.همونطور که خودت داری میگی حاضری بمیری تاکسی به خانمت دست نزنه.آیا دقت کسی که جنابعالی در پروفایلت بشکل منزجر کننده ای دنبالشی.شاید پدریابرادر یاهمسر اون خانم هم مثل شما حاضره بمیره تا دست امثال تو به ناموسش نخوره؟کسی باید امربه معروف ونهی ازمنکر کنه که بهش پایبند باشه…پیروز باشید

1 ❤️

2020-07-15 20:04:51 +0430 +0430

آلوچه هم ساکت فقد نگا

1 ❤️

2020-07-16 11:12:33 +0430 +0430

نمیدونم چرا اینقدر تک بعدی و سطحی نگاه میکنید؟! هرچند این نگاه سطحی یه اپیدمی شده.شما خودت ناخواسته توی جوابات یه بعد بزرگ و اصلیه این فحشا رو گفتی .اگه متوجه شدین کدوم حرفتونو میگم زیر همین تاپیک بگو .اونوقت اگه تمایل داشتی خوشحال میشم به عنوان اولین دوست سایت شهوانی البته باحفظ حداقل فاصله ی اجتماعی درموردش باهم حرف بزنیم .خب ممکنم هست رغبتی به اینکار نداشته باشی که حتی درون صورتم برام قابل احترام هستین دوست من.

باید جوانب زیادی که واقعا هم زیاد هست رو درنظر گرفت در این تنوع مسائل که ذهن هنگ میکنه…خب فکرکنم روسپی گری و مخصوصا روسپی گری متاهل ها ویا زوجین منظورت باشه…حال این یک بعدش هست…برخی برای تفریح و برخی برای پول اینکار رو انجام میدن…چی بگم…اگه درسته بگو درسته…گفتی گپ…من که بدم نمیاد با دخترا که اصلا هم صحبت نبودم هم صحبت بشم اونم تو دنیای واقعی،اما فکر نکنم بهم نزدیک باشیم تا اصلا هم رو ببینیم و بحث کنیم 😁 باید تو همین فضای اینترنت و مجازی گپ بزنیم…درزمن چرا رغبت نداشه باشم؟! مگه چی هست و چکار داریم میکنیم؟!..مسئله ی خاصی هم نیست…من از بحث کردن و گپ زدن در این موارد تازه خوشم هم میاد…چرا که نه گل…اگه خواستی خصوصی بهم پیام بده دیگه…یا من بدم 😁 خلاصه بگو گل من که از حرف زدن بدم نمیاد هم من چیزی یاد میگیرم و هم شما

ازینکه رک میخوام حرف بزنم ناراحت نشی.خودت بحثو شروع کردی فقط میخواستم بهت بفهمونم که خیلی نگاهت به زن و جامعت سطحی و بی منطق ودور از واقعیته . بحث ما سر این بود که علت زیاد شدن فحشا و فاحشه چیه؟من گفتم یکی از علتای زیادشدن فاحشه رو لابلای حرفات گفتی اگه اون علتو بفهمی وبگی حاضرم ببینمت. حالا اومدی میگی …خب فکرکنم روسپی گری و مخصوصا روسپی گری متاهل ها ویا زوجین منظورت باشه…؟! (dash) (dash)
من شک نداشتم با نگاهی که داری هیچ.قت نمیتونی جوابمو بدی واسه همین اونقدر مطمئن گفتم اگه جوابمو بدی حاضرم ببینمت . والانم مشخص شد اشتباه نکردم. شما پسر خوبی هستی ولی کیس هم نیستیم عزیزم دوستی ما درحد کامنتای زیر تاپیک بیشتر نمیتونه بشه .حرف اخر اینکه چیزی رو که برای خودت نمیخوای برای دیگرانم نخواه

0 ❤️

2020-07-16 11:18:32 +0430 +0430
نقل از: Alouche آلوچه هم ساکت فقد نگا

آلوچه جون من تخمه گرفتم تا همین طور که نیگا میکنم بخورم سرگرم شم بیا یمشتم بتو بدم 😎

0 ❤️

2020-07-16 11:40:58 +0430 +0430

باید جوانب زیادی که واقعا هم زیاد هست رو درنظر گرفت در این تنوع مسائل که ذهن هنگ میکنه…خب فکرکنم روسپی گری و مخصوصا روسپی گری متاهل ها ویا زوجین منظورت باشه…حال این یک بعدش هست…برخی برای تفریح و برخی برای پول اینکار رو انجام میدن…چی بگم…اگه درسته بگو درسته…گفتی گپ…من که بدم نمیاد با دخترا که اصلا هم صحبت نبودم هم صحبت بشم اونم تو دنیای واقعی،اما فکر نکنم بهم نزدیک باشیم تا اصلا هم رو ببینیم و بحث کنیم 😁 باید تو همین فضای اینترنت و مجازی گپ بزنیم…درزمن چرا رغبت نداشه باشم؟! مگه چی هست و چکار داریم میکنیم؟!..مسئله ی خاصی هم نیست…من از بحث کردن و گپ زدن در این موارد تازه خوشم هم میاد…چرا که نه گل…اگه خواستی خصوصی بهم پیام بده دیگه…یا من بدم 😁 خلاصه بگو گل من که از حرف زدن بدم نمیاد هم من چیزی یاد میگیرم و هم شما

ازینکه رک میخوام حرف بزنم ناراحت نشی.خودت بحثو شروع کردی فقط میخواستم بهت بفهمونم که خیلی نگاهت به زن و جامعت سطحی و بی منطق ودور از واقعیته . بحث ما سر این بود که علت زیاد شدن فحشا و فاحشه چیه؟من گفتم یکی از علتای زیادشدن فاحشه رو لابلای حرفات گفتی اگه اون علتو بفهمی وبگی حاضرم ببینمت. حالا اومدی میگی …خب فکرکنم روسپی گری و مخصوصا روسپی گری متاهل ها ویا زوجین منظورت باشه…؟! (dash) (dash)
من شک نداشتم با نگاهی که داری هیچ.قت نمیتونی جوابمو بدی واسه همین اونقدر مطمئن گفتم اگه جوابمو بدی حاضرم ببینمت . والانم مشخص شد اشتباه نکردم. شما پسر خوبی هستی ولی کیس هم نیستیم عزیزم دوستی ما درحد کامنتای زیر تاپیک بیشتر نمیتونه بشه .حرف اخر اینکه چیزی رو که برای خودت نمیخوای برای دیگرانم نخواه

بازم گفتی سطحی که 😁 …ولی من بیشتر اوقات خیلی ساده به قضیه نگاه میکنم و انقدر زیاد بهش ذره بینی نگاه نمیکنم و بازش نمیکنم چون توش گم میشم…پس یکی از علتهای فحشا این نبود…پس بی پولی و بدبختی هست دیگه…چیز دیگه ای که نیست…در زمن گفتی اشنایی،از حق نگذریم دختر خوشهیکل و سکسی هستی ولی من رو یه دختر همشهریم کراش دارم گل…کیس مورد نظرم اون هست فعلا و با کسی انچنان زیاد وارد قضایا نمیشم و بعید میدون مثل اون گیرم بیاد…خلاصه با دوست معمولی مشکلی ندارم و اینکه در مجازی باشه و یا واقعی فرقی نمیکنه و اینکه بلع ما نمیتونیم فراتر از این فضا جلو بریم چون دوریم ازهم 😁 اگر اینطورم بود همین مجازی بس بود…همین دختری که ازش حرف میزنم هم از مجازی باهاش آشنا شدم چندسال پیش گل…در آخر هم من چیزی رو برای خودم نخواستم که برای دیگران بخوام…من دوست دارم کمک کنم و هم صحبت بشم تا امر و نهی و اینجور چیزها…

🙄 🙄 🙄ناچارم کردی به زبون ساده وقابل فهم بهت بگم.بابا اسکل جان میگم همینکه زیر تاپیک جوابتو میدمم برات زیادیه چی میگی تو .اگه گفتم درصورتیکه جوابمو بدی حاضرم ببینمت واسه این بود شک نداشتم پرت تر ازین حرفایی که بتونی ج بدی .میخواستم خودتم بفهمی که فهمت از اجتماعت چقدر پایینه که یا بالا ببریش یا حداقل دیگه به عنوان مدعی وصاحب نظر جایی حرف نزنی .ویه نکته ی اخر اینکه درزمن درستش درضمن هست 🙄

0 ❤️

2020-07-31 18:41:54 +0430 +0430

در هر صورت آدم باید شخصبت داشته باشه
خیلب هم به زن و مرد بودن ربط نداره
ولی متاسفانه مملکت جوری شده که مردا مجبور شدن از لجن زار آب بخورن
همه جا آلوده به بی فرهنگیه

1 ❤️

2020-07-31 19:26:19 +0430 +0430

شما هم تبعیض جنسیتی قائل شدین!
شما هم بدون اطلاع همه رو قضاوت میکنین!
اینکه بگین اکثریت مردا نادان و بی فرهنگن واقعا توهین آمیزه!
همونطور که نباید نسبت به خانوما تبعیض قائل بشیم، نباید نسبت به آقایون هم تبعیض قائل شد!
جبهه گیری نکنیم! حکومت مارو از هم جدا کرده، خودمون خودمونو از هم جدا نکنیم!

1 ❤️

2020-08-01 05:31:13 +0430 +0430

↩ Ramtin226
حق دارین من نباید حقیقتو به همون تلخی که هست بیان میکردم عذر میخوام 🌹

0 ❤️

2020-08-01 14:03:43 +0430 +0430

↩ ssonna
حقیقت ممکنه با چیزی که شما تجربه کردین خیلی متفاوت باشه. ما یه ملت هستیم. هممون مشکل فرهنگی داریم. زن و مرد هم نداره.
میتونیم به این رفتار بچه گانه ادامه بدیم، گروه های جدا گونه ایجاد کنیم و به جنگ جنسیت ها ادامه بدیم. ولی مشکلی حل نمیشه. این راهش نیست.
اگه میخوایم تغییر ایجاد کنیم باید با هم صحبت کنیم نه دشمنی. ایرادات همو به هم بگیم. و مهمتر از همه همدیگه رو دوست داشته باشیم. حتی اون آدم به قول شما احمق رو هم میشه دوست داشت. ما نمیدونیم اون تو زندگیش چی کشیده. آیا فرصت یادگیری پیدا کرده؟
این حرفا رو از ته دلم و با محبت نسبت به شما میزنم. شما هم مثل بقیه ی مردم برای من عزیزی.
امیدوارم ناراحت نشده باشی 🌹 🙏 ❤️

0 ❤️

2020-08-01 14:35:09 +0430 +0430

↩ Ramtin226
حرفاتون خیلی قشنگن ،ولی فقط روی کاغذ. چون واقعیت هیچ رابطه ای با حرفاتون نداره. حقم دارین فکرکنین من زیادی سخت گرفتم. چون هیچوقت بعنوان یه زن توی این مردم نگشتین، یا جای من نبودین واز دید من نمیتونین جامعتونو ببینین که باور کنین از 100 تا مردی که از کنارتون رد میشن 95 تاشون کمترین کاری که میکنن اینه که با نگاه و زبونشون بهت تعرض میکنن .اینکه علت این بد شدنشون چیه و توجیه کارشون چیه برام مهم نیست چون تاثیری توی لطمه ای که به روح وگاهی جسمم وارد کردن ومیکنن نداره. بعضی وقتا بجای لاپوشونیه گندو کثافتای دورمون باتوجیهات روشنفکرانه در قالب حرفای قشنگ،بهتره ساکت بشیم دوست عزیز.

0 ❤️

2020-08-01 14:52:57 +0430 +0430

↩ ssonna
آره. حرفای رو کاغذو تا عملی نکنیم رو کاغذ میمونن.
سوال: تا حالا خانومایی رو ندیدین که از این رفتار آقایون حمایت کنن؟ یا تحملش کنن؟ یعنی مغز آقایون ایراد داره؟ کی این آقا رو بزرگ کرده؟ مادرش چی بهش یاد داده؟ یعنی نژاد ایرانیا مشکل داره به طوری که مرداشون احمق میشن و زنها همه فهمیده؟

پ.ن: من همیشه از حقوق خانوما دفاع کردم، حتی یه جورایی فمینیست محسوب میشم و هیچ وقت دنبال توجیه تبعیض علیه زنان نبودم.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom