سکسولوژی - اهمیت واژه‌های سکسی در رابطه جنسی

• manbasim  

• عضو از
    1396/5/21

• پست‌ها: 461

• 478

اهمیت واژه های شهوانی در رابطه :

در کمال آرامش و به دور از ترس و خجالت، با همسرتان به گفتگو بنشینید و در مورد این که  دوست دارید در حین مقاربت چه عبارات و یا واژگانی را از زبان یکدیگر بشنوید، به توافق برسید 

در زمان مقاربت اسم واقعی الت تناسلی را صدا بزنید و از بیان اسمهای کودکانه ای که روی الت گذاشته اید خودداری کنید

برای بکارگیری موثر از کلمات شهوانی لازم است، بر چگونگی لحن صدای خود و سرعت آن و یا وقفه های لازم بین کلمات توجه ویژه ای داشته باشید. توازن در سرعت ادای کلمات و متنوع بودن بیان آنها بسیار مهم است،  مثلا هرگز نباید کلمات را  به صورت مسلسل وار بیان کنید. تغییر در لحن صدا نیز از دیگر عوامل مهم است.  

هر فردی خود می داند که با چه لحنی این کلمات را به زبان بیاورد. بهتر است لحن صدای خود را بصورت دستوری یا خواهشانه تغییر دهید و یا حتی می توانید با صدایی بم و رمانتیک و یا با لحنی ملایم و یا آهنگی نجواکنان و گاه حتی با بالا بردن تن صدایتان، خوشایندی کلمات بیانی تان را ملموس تر کنید. بی شک با شناسایی ریتم آوای خود می توانید از تمامی حالات تن صدای خود برای ایجاد هیجان بیشتر در ادای واژه ها استفاده کنید تا جایی که همسرتان نیز نتواند حالت و واژه بعدی شما را حدس بزند و همیشه در حالتی هیجان زده منتظر شنیدن کلمه بعدی و آوای جدید از جانب شما بماند.   
تعریف و تمجید کنید 
گاه با بیان واژه ای خوش، گوش همسرتان را بنوازید و گاه حتی با توصیف تک تک مراحل نزدیکی و تعریف و تمجید از چگونگی عملکرد همسرتان، می توانید هیجان بیشتری به رابطه تان ببخشید. بی شک این کار نه تنها برای همسرتان لذت بخش خواهد بود بلکه باعث می شود او بهتر از قبل متوجه احساسات و خشنودی شما از مراحل انجام نزدیکی و صحنه های جدید و هیجان انگیز آن شود.  
تمرین کنید 
برای موفقیت بیشتر باید به یقین بپذیرید که شما و همسرتان تنها به این دلیل در آغوش هم قرار گرفته اید که برای تشفی نیازهای یکدیگر از هیچ تلاشی دریغ نکنید. شاید لازم است شرم و حیای افراطی را کنار بگذارید تا بتوانید از کلمات شهوانی و تحریک کننده ای که مطلوب خود و همسرتان است، به نحو احسن استفاده کنید. برای ایجاد شهوت لازم در همسرتان و موفقیت در عملکرد تان پیشنهاد می کنیم، جلوی یک آیینه بایستید و آنقدر واژه ها را با خود تمرین و تکرار کنید که به هنگام نزدیکی به راحتی بتوانید آنها را به زبان بیاورید.

ـــــــــــ

لایک یادت نره، گی نیستم؛ ولی سکسی هستم.

Telegram: justdothis

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• sasy_sex_boy  

• عضو از 1396/12/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 157

• 24

دقیقا، بنظر من اوائل سکس با محبت و کلمات مهربونتری...

دقیقا، بنظر من اوائل سکس با محبت و کلمات مهربونتری استفاده کنند، مثلا بهترین زن دنیای تو بهترین موجودی ،خدا تورو واسه من خلق کرده، چ زیبا و کردنی شدنی،بعدا از شروع سکس کلمات رو سکسی‌تر و خشنتر کنه مثل اینی بگه د سوراختو یکی کنم ، کس قشنگ ،بگامت ، چ کوسیییی،در مقابل زنم باید همراهی کنه اوائل یکم نازکنه و پا نده بعدا به تمام معنا سکسی بشه،شرم در سکس باعث سردی طرفین میشه،آهــــ واوهـــ کردن زنا خیلی روی سکس تاثیر میذاره... خلاصه طرفین همو بگایند هرجوری باشه توافقی باشه همین،نه زوری و بدون احساس.

ـــــــــــ

هدف،آرزو،آرامش،امید.

• 0

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 461

• 478

ممنونم از بازخورد دوستان

ممنونم از بازخورد دوستان

ـــــــــــ

لایک یادت نره، گی نیستم؛ ولی سکسی هستم.

Telegram: justdothis

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﻭﻗﻮﻉ ﺍﻧﻘﻼﺏ ، ﺗﺮﺟﯿﺢ ﻣﯿﺪﻫﯿﺪ ﭼﻪ ﺷﺨﺺ ﯾﺎ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﺣﮑﻮﻣﺖ ﺭﺍ به ﺩﺳﺖ ﮔﯿﺮﺩ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «