سکسولوژی - خانمها شیفته آمیزش جنسی باچه مردانی هستند؟

• manbasim  

• عضو از
    1396/5/21

• پست‌ها: 461

• 478

در اکثر مواقع کسی که برای رابطه جنسی پیشقدم می شود ،مرد است و در برخی مواقع زنان خواسته های جنسی خود را مطرح نکرده و با بی میلی و گاهی اجبار او را در این ارتباط مشایعت می کنند.

اکثر خانم ها میل زیادی برای برقراری رابطه سکسی با شوهرشان ندارند. اغلب مردان هستند که پیشنهاد یک رابطه را به همسر دلبندشان می دهند.

اما واقعیت این است که خیلی از زنان سرد مزاج نیستند و در کنار یک همسر تحریک کننده ،از موجوداتی ترسو و متنفر از رابطه جنسی به قهرمانان داستانهای عشقی تبدیل می شوند

این مشخصات مردهایی است که برای همسرشان شریک جنسی خوبی هستند، شما هم می توانید چنین رفتار کنید :

1- مردهایی که در بستر نیز با همسرشان صحبت میکنند. آقایونی که نمیخواهند احساساتشان را با کلمات عاشقانه در حین رابطه جنسی بیان کنند، به این نکته دقت کنند که بیان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از نزدیکی به زن احساس محبوبیت و امنیت می دهد.

2- مردهایی که به آرامی و با ملایمت عشق ورزی میکنند. برای تحریک همسرشان وقت صرف می کنند و به او فرصت می دهند تا شعله ی شهوتش به آرامی روشن شود.

3- مردهایی که در بوسیدن مهارت دارند. هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان میزنید میتواند به مانند پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود می آید و او را شعله ور سازد.

4- مردهایی که با چشمان خود به همسرشان نشان میدهند او را دوست دارند و به او عشق می ورزند. این را بدانید که ارتباط چشمی بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید.

5- مردهایی که با موهای همسرشان بازی میکنند. فکر نمیکنم هیچ زنی در دنیا وجود داشته باشد که درهنگام معاشقه از چنگ زدن دستهای همسرش در موهای سرش لذت نبرد !

6- مردهایی که در تحریک کردن همسرشان به وسیله لمس کردن مهارت دارند. زنها در پروسه آمادگی برای نزدیکی نیاز دارند که با نوازش و لمس ۵، آماده عملیات جنسی شوند

7 – مردهایی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت میبرند. زبان عشق لمس کردن است، دستهای شما زایده هایی فیزیکی نیستند بلکه فرستده هایی قوی اند که نیروی جنسی شما را منتقل میکنند، با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درک کنید.

8- مردهایی که عشق خود را در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان می دهند و او را به احساس و باور محبوبیت وادار می کنند . یک «دوستت دارم» ، یک شاخه گل ، یک اس ام اس عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی که به همسرتان احساس محبوبیت بدهد ، میتواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود.

9- مردهایی که به همسرشان وفادارند .فراموش نکنید اگر همسرتان حس کند تنها شریک لحظه های لذت تان است ،تلاش بیشتری برای لذت بردن مضاعف شما می کند.

10- مردهایی که پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده میکنند. کارهایی ماننده خوشبو کردن دهان، ازاله موهای زائد، عطر زدن و دوش گرفتن … میتوانند برای آماده کردن جسمی شما موثر باشند.

ـــــــــــ

لایک یادت نره، گی نیستم؛ ولی سکسی هستم.

Telegram: justdothis

• 17

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Maryamreza  
  • عضو از 1396/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 267

• 63

آفرین

آفرین

ـــــــــــ

همه چی تو پروفایلم هست

• 0

• HknoomBanoo  
  • عضو از 1396/11/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 9

چه جالب که شوهرم هیچکدونو نداره

چه جالب که شوهرم هیچکدونو نداره

ـــــــــــ

• 4

ماساژ تخصصی

نقل از: El.9 جالب بود . کاش ازین مردا گیر من میومد

be nodrat peyda mishan , enjori nist ke gir nayad

ـــــــــــ

*دستهایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهائی هستن که دعا میکنند

• 0

• .alexander.  

• عضو از 1392/7/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 574

• 226

خیلی خوب بود

ـــــــــــ

برا دیدن عکس هام از پروفایلم دیدن کنید

• 0

• homayoon2222  
  • عضو از 1391/9/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 118

• 84

نقل از: HknoomBanoo

نقل از: HknoomBanoo چه جالب که شوهرم هیچکدونو نداره

مردان ایرانی آموزش ندیده اند همانطور که زنانمان ریزه کاریها و فنون شوهر داری را بلد نیستند .افراد باهوش یا اهل مطالعه کنجکاو شاید راه نفوذ به قلب همسر را به نحوی بدانند ، مرد یا زنی که از دوران کودکی فقط جنگ و جدل پدرو مادرش را بر سر مادر بزگهایش دیده چگونه مغازله یاد گرفته باشه منکه در محیطی فقط خشونت یاد گرفتم چطور معاشقه بیاموزم اما راهی هست به نام گفتمان ، با همسرتون در یک زمان خاص که تاثیر گذار باشه حرف بزنید آنگونه که بپذیرد خواسته های خود را که مادی نیستند ازش بخواهید مهربانانه بخواهید و از او هم بخواهید به شما بگوید چه کنید که خوشآیندش باشد تکرار کنید تکرار کنید ، شوهر شما هم مثل شما انسانی شریف است ، شما که توان دارید مدیریت کنید ، هرگز سرکوفت و تحقیر و به رخ کشیدن دیگران استفاده نکنید به او بفهمانید هیچکس به جز او برای شما مهم نیست حتی بچه ها بگویید دلیل زنده ماندنتان فقط برای او است به عشق او غذا میپزید که از خوردنش لذت ببرید . زمان استراحتش پتو را شما با لبخند روش بندازید چایی که میارید با او میل کنید وقتی خسته از راه میرسه به استقبالش برید و موقع رفتن بدرقه اش کنید بزرگترین هدیه ی یک زن به مرد لبخند زیبا است و کمی سکوت بدترین آزار برای مرد غرولند بیحاصل

ـــــــــــ

کنجکاو

• 1

• Maryamreza  
  • عضو از 1396/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 267

• 63

واقعیتش اینه که زنان و مردان خیلی از روحیات و...

واقعیتش اینه که زنان و مردان خیلی از روحیات و خصوصیات طرف مقابلشان رو نمیشناسن

ـــــــــــ

همه چی تو پروفایلم هست

• 3

• Sir.well  

• عضو از 1396/8/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 7

نقل از: HknoomBanoo

بی انصافی میکنی

ـــــــــــ

• 0

• milan083  

• عضو از 1396/10/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 411

• 64

نقل از: Sir.well

نقل از: Sir.well
بی انصافی میکنی

شما شوهرشی؟

ـــــــــــ

• 0

• arman_sari  
  • عضو از 1396/11/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 110

زوج از شمال می خوام نفر سوم هستم از ساری

زوج های عزیز از ساری و اطراف بیان آشنا شیم.

ـــــــــــ

مازندران و ساری تل ahoora_sari

• 0

• arman_sari  
  • عضو از 1396/11/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 110

خانم واسه دوستی از شمال می خوام.من ساری هستم

خانم های شمالی بیان.

ـــــــــــ

مازندران و ساری تل ahoora_sari

• 0

• Rish_sefid  

• عضو از 1397/4/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

اینا چیزایی نیستن که طرف از شکم مادرش با خودش...

اینا چیزایی نیستن که طرف از شکم مادرش با خودش بیاره تنها راهش آموزشه که اونم خبری نیست...! فقط دوستانی که دنبال بهتر شدن زندگی هستن ميرن پی اینجور مطالب. اونم به سختی میشه گیر آورد. مرسی از پستتون

ـــــــــــ

• 0

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 461

• 478

نقل از: Joodi1

نقل از: Joodi1 خوبه ، یه بار هم یکی نوشت مردها باید چکار کنند

در واقع بیشتر کتاب ها و مطالب آموزشی برای مردهاست که چیکار باید بکنند. یه سر به کتاب فروشی ها بزنید. آمازون رو نگاه کنید. متاسفانه به علت محدودیت های دینی و شخصی که مسئولان انتشارات تو ایران ایجاد کردند این کتاب ها تو ایران ترجمه نمیشه. یه کتاب خوب که بعتون پیشنهاد میکنم هنر عشق ورزیدن هست. ترجمه فارسی

ـــــــــــ

• 0

• rutin  
  • عضو از 1396/2/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 2

دنبال دختری واسه ازدواجم که بعد ازدواج جلوی خودم...

دنبال دختری واسه ازدواجم که بعد ازدواج جلوی خودم با غریبه ها سکس کنه.........

ـــــــــــ

• 0

• kshw  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1663

• 670

تاپیکی هست برا اینکه زنها چطور رفتار کنن؟

ـــــــــــ

ما همه روسبی هستیم.هرکدوم از ما قسمتی از خودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشو یکی نبوغشو یکی استعدادشو یکی تخصصشو و ... ♥♥♥♥♥ انـــرزی مثـبـتـــ!

• 0

• kshw  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1663

• 670

نقل از: kshw

تاپیکی هست برا اینکه زنها چطور رفتار کنن؟

تا دلت بخواد

بیشتر مطالب چ اینجا چ اینستا در مورد زنان هست و ن مردان. دریافت کننده هایی مطلق بدونه اراعه دهنگی

ـــــــــــ

ما همه روسبی هستیم.هرکدوم از ما قسمتی از خودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشو یکی نبوغشو یکی استعدادشو یکی تخصصشو و ... ♥♥♥♥♥ انـــرزی مثـبـتـــ!

• 0

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 461

• 478

نقل از: manbasim

در واقع بیشتر کتاب ها و مطالب آموزشی برای مردهاست که چیکار باید بکنند. یه سر به کتاب فروشی ها بزنید. آمازون رو نگاه کنید. متاسفانه به علت محدودیت های دینی و شخصی که مسئولان انتشارات تو ایران ایجاد کردند این کتاب ها تو ایران ترجمه نمیشه. یه کتاب خوب که بعتون پیشنهاد میکنم هنر عشق ورزیدن هست. ترجمه فارسی

این کتاب و خوندم

دوتا کتاب هم بهت معرفی میکنم. یکی باجگیری عاطفی و اون یکی نظریه انتخاب. این دوتا دقیقا مکمل هم هستند

ـــــــــــ

• 0

• sasy_sex_boy  

• عضو از 1396/12/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 157

• 24

جالب بود ، در حین رابطه جنسی مجازی این کارا رو دوس...

جالب بود ، در حین رابطه جنسی مجازی این کارا رو دوس دارن، تجربه جعلی!!!

ـــــــــــ

هدف،آرزو،آرامش،امید.

• 1

• persianranger  
  • عضو از 1397/4/14

این کتاب و خوندم

دوتا کتاب هم بهت معرفی میکنم. یکی باجگیری عاطفی و اون یکی نظریه انتخاب. این دوتا دقیقا مکمل هم هستند

دنبال یه خانوم میگردم واسه چالوس چندروز پیشم باشه ویلا چالوس دارم

ـــــــــــ

• 0

• persianranger  
  • عضو از 1397/4/14

دنبال یه خانوم واسه چالوس میگردم ویلاهم دارم

دنبال یه خانوم واسه چالوس میگردم ویلاهم دارم

ـــــــــــ

• 0

• Parker_79  
  • عضو از 1397/4/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 100

• 74

مرسی به خاطر تاپیکت

مرسی به خاطر تاپیکت

ـــــــــــ

کم_بزن_همیشه_بزن

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﻭﻗﻮﻉ ﺍﻧﻘﻼﺏ ، ﺗﺮﺟﯿﺢ ﻣﯿﺪﻫﯿﺪ ﭼﻪ ﺷﺨﺺ ﯾﺎ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﺣﮑﻮﻣﺖ ﺭﺍ به ﺩﺳﺖ ﮔﯿﺮﺩ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «