داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

سکسولوژی - مقالات سلامت جنسی

1394/10/09

با سلام خدمت تمامی عزیزان
خوش اومدین کاربران محترم
تو این تاپیک میخوام یه سری مطلب در مورد مسائل جنسی و زناشویی رو در اختیار کاربران عزیز شهوانی بذارم
البته ممکنه برای خیلی دوستان که تو این زمینه استاد هستن یجور یادآوری باشه ولی بنظرم وجود چنین تاپیکی ضرر نداره برای کاربران عزیز

24351 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-12-31 16:27:45 +0330 +0330
 1. گام نخست : احساس آرامش

▪لازمه تحریک جنسی خانم ها احساسات و عواطف آنها میباشد حس آرامش در زنان باید از ساعتها قبل در آنها وجود داشته باشد تا بتوانند به خوبی به مرحله برانگیختگی برسند شاید 24 ساعت تا 48 ساعت قبل از رابطه این حس در آنها باید شکل گرفته باشد ، مردانی که همیشه به عواطف همسرخود توجه میکنند مسلما همیشه همسری آماده برای رابطه جنسی خواهند داشت

 1. محل برقراری رابطه

▪اگر قصد تجربه یک رابطه جنسی عمیق را دارید محل برقراری رابطه برای زنان اهمیت دارد ، مرتب بودن محیط بر تمرکز بهتر موثر است ، نورکم و یک موسیقی بی کلام آرام حتما بر کیفیت روانی رابطه تاثیر گذار است

 1. دما

▪گرم بودن محل برقراری رابطه و گرم بودن اندامهای بدن زنان در تحریک و ارگاسم آنها موثر است ، گرم بودن پاها خصوصا در ارگاسم و تحریک پذیری موثر است افرادی که دست و پای آنها ( کف پاها ) سرد میباشد دیرتر تحریک و یا ارگاسم میشوند

 1. پیشنوازی و معاشقه

▪برای مردان شاید اصل مطلب در رابطه جنسی تنها دخول محسوب شود این در حالیست که در زنان پیشنوازی و معاشقه از اصول مهم حتی در برخی افراد مهمتر از دخول می باشد یک مرد باید تمامی نقاط بدن همسر خود را درمعاشقه دخیل کند ، نوازش موها ، لمس صورت ، لمس کامل بدن ، حرفهای درگوشی ( لازم است در رابطه جنسی با همسر خود صحبت کنید حرفهای محبت آمیز ) بوسیدن بوئیدن لیسیدن مکیدن یا حتی گاز گرفتن حداقل مدت زمان لازم برای پیشنوازی شاید 20 دقیقه زمان نیاز داشته باشد

 1. انجام مرحله دخول به آرامی نه با یک روش تکراری نه در یک حالت

▪نه فقط خوابیده چندین روش مختلف برای نزدیکی وجود دارد ، دخول باید با وقفه همراه باشد و در وقفه ها مجددا به معاشقه بپردازید مجددا دخول را ادامه دهید

 1. خانم ها مقدم هستند

▪همسرتان را به ارگاسم نزدیک کنید سپس به ارضای خود متمرکز شوید از آنجاییکه بطور طبیعی مردان زودتر از زنان میتوانند ارضاء شوند توصیه میشود ابتدا زن به مرحه ارگاسم نزدیک سپس مرد برای ارضا شدن از روش دخول عمیق استفاده کند تا مدت زمان ارضای هر دو نزدیک به هم یا همزمان صورت گیرد

 1. بخشی از ارضای زنان مربوط به بعد از رابطه جنسی است

▪بعد از ارگاسم پشتتان را نکنید و بخوابید ، قدردانی بوسه و در آغوش گرفتن همسر میل و خواسته او را در دفعات بعدی چندین برابر میکند

6 ❤️

2015-12-31 16:32:08 +0330 +0330

با وجود افزایش سطح آگاهی و سواد در کشورمان در سال های اخیر اما هنوز ذهنیت درست و شفافی نسبت به شب زفاف ندارند . ما در این پست برای شما از این شب می گوییم .معمولا تازه عروس ها از شب زفاف یا همان شب اول عروسی شون ترس و واهمه دارند . بیشت این ترس هم ناشی از تصور درد جسمی برای دختران در این شب نیست و اغلب دختران هم نمی دانند علت این ترس و واهمه چیه ؟

در واقع تازه عروس در این مرحله دچار نوعی «شرم» نیز هست؛ زیرا زن در این مرحله که وارد حیات زناشویی می‌گردد، دگرگونی مهمی در برابر خود می‌بیند و به زندگی آینده و مسوولیت‌ها و خطرهای آن می‌اندیشد و از آن واهمه دارد. همه این واهمه‌ها، چه زن از آن آگاه باشد و چه نباشد، قابل ملاحظه و شایسته توجه است.

این وظیفه شوهر است که وجود این هراس فطری زن را دریابد و همواره آن را به یاد داشته باشد. بنابراین، بهترین فرصت برای جلب اطمینان زن و نشان دادن درک متقابل از سوی مرد در همین دوره کوتاه است.

معروف است که زفاف را نباید با جبر آغاز کرد. ما می‌گوییم در کار رفع دوشیزگی نه تنها جبری نباید در کار باشد بلکه این عمل باید دنباله و نتیجه نوازشهای صبورانه و معاشقه باشد. شوهر برای رفع هراس و شرم باید عروس را بتدریج متمایل و راغب نماید نه آنکه با شتابکاری، تنها در فکر فرونشاندن حس شهوت خویش باشد. در این صورت فقط جسم زن را تصرف کرده و از همراهی روح او ناتوان مانده است.

بنابراین شوهر در شب زفاف باید تمام تمهیدات لازم را به کار گیرد و در ‌‌نهایت ملایمت و ظرافت عمل کند و بداند که کوچک‌ترین اشتباه، چندان خستگی و دل آزردگی به دنبال خواهد داشت که به آسانی التیام پذیر نخواهد بود و‌ گاه تا پایان زندگی زناشویی آثار آن بر جای می‌ماند.

اما مهمتر از اینها، آن است که از نظر روان‌شناسی این دردهای روحی منجر به پیدایش هزاران نوع اختلالات فکری، غم و اندوه مزمن می‌گردد که درمان آن بسیار مشکل خواهد بود زیرا اغلب منشا و علت اصلی آن ناشناخته می‌ماند.

شب زفاف , کار های مردان در شب زفاف

در واقع علت سرد مزاجی بسیاری از زنانی که لذت جنسی نمی‌برند و در طول دوران بعدی زندگی زناشویی خود پیشنهادی به همسرشان در این زمینه نمی دهند از جمله همین است که در شب زفاف و پوشیده از فکر و خیال مرد، ناگواری دیده و رنج و تب روحی کشیده‌اند و در نتیجه این تالمات در ضمیر پنهان آن‌ها مانده است. چنین تألمی، اختلالات جسمی و روانی دیگری را هم البته با خود خواهد آورد: بسیاری از امراض دیگر چون پریشانخیالی و بیماریهای عصبی غالبا در اثر همین رویدادهای بظاهر کوچک شب زفاف ایجاد می‌شود. این است که باز تکرار می‌کنیم در نوازش و مهربانی و رعایت حال تازه عروس به ویژه در شب رفاف به هیچ نباید کوتاهی کرد.

هیچ دختری فطرتاً مرد را مختار نخواهد دانست تا هر چه می‌خواهد بکند و اگر حجب و حیای عروس یا هر علت ناشناخته دیگر مانع از آن است که به میل تسلیم شود، بهتر است یک شب یا حتی شبهای متعدد، زفاف را به عقب اندازید تا او ابتدا به تماس جسمانی خو بگیرد و در مراحل بعدی با آرامش خاطر مشتاق و راغب به ارتباط جنسی شود.

درست است که می گویند عمر انسان کوتاه است اما زندگی آن قدر کوتاه نیست که چنین شتابکاری لازم باشد! بخصوص تأکید می شود که در این دوره، صبر و متانت و حوصله به پیروزی و کامروایی در آینده خواهد انجامید. اگر داماد به دلیل ضعف نفس و سستی در رفتار، بخواهد به هر نحو عمل را انجام دهد به نتیجه نمی‌رسد.

اصولا زن وقتی هم حاضر و راغب به تسلیم است طبیعتا می‌خواهد بر او ظفر یابند ولی بین فتح عاشقانه و استیلای وحشیانه تفاوت بسیار است. این از جمله تفاوتهایی است که ظاهرا بسیاری از مردهای جوان در ابتدای زندگی زناشویی از آن غافل می مانند و در آینده زندگی خود نیز از خود می پرسند چرا بر خلاف آنها همسرشان پیشنهادی در این زمینه نمی دهد. مرد باید با فراست دریابد که زمان مناسب عمل زناشویی چه هنگام فرا رسیده است.

نکته دیگری که باید به آن اشاره شود این است که بسیاری از مردان جوان در اولین مواجهه خود با بدن همسرشان، ممکن است رفتاری انجام دهند که به روان خود و بویژه زن لطمه وارد کند. به عنوان مثال ممکن است آنها تصوراتی در ذهن خود از زنان داشته باشند که پس از مواجهه با آن ناخودآگاه لب به بیان شگفتی، تعجب یا حتی بروز رفتاری در زبان بدنشان شود و این نکته از نظر زن پوشیده نماند. بنابراین پیشنهاد می شود زفاف را با تصوراتتان پیش نبرید. اگر برخلاف تصورتان موردی در بدن زن مشاهده کردید، هرگز آن را آشکار نکنید یا اظهار تعجب نکنید مبادا زن اندوهگین شود و آن را مایه حقارت پندارد. یادتان باشد همچون اثر انگشت که شبیه دیگری نیست.

3 ❤️

2015-12-31 16:35:24 +0330 +0330

آیا امیدوارید که شام امشب، زمینه ساز یک عشق ورزی پر از شور و شیطنت خواهد بود؟

در حالی که مصرف مواد غذایی از قبیل آجیل و شکلات تلخ باعث بالا رفتن میزان شهوت می شود، سایر خوردنی ها می توانند اثر سوء بر این قضیه داشته باشند؛ عوارض جانبی این قبیل غذاها چندان سریع بروز پیدا نمی کند، اما اگر نمی خواهید رابطه جنسی تان به یک رابطه کاملا معمولی و کلیشه ای بدل شود، بهتر است غذاهای زیر را پیش از معاشقه کنار بگذارید.

هات داگ

غذای محبوب و بسیار وسوسه انگیز! اما خوردن هات داگ دیر انزالی در معاشقه را تضمین نخواهد کرد. دکتر جاسکوالین ریچارد متخصص امور جنسی می گوید: «چربی اشباع فراوان موجود در این غذا، عروق آلات تناسلی مردانه و زنانه را مسدود نموده و از لذت معاشقه خواهد کاست». وی تاکوی ماهی را جایگزینی مناسب برای هات داگ می داند. اسید های چرب امگا-3 به سیستم قلب و عروق کمک کرده و تحریک جنسی را افزایش می دهند.

قرص نعناع

بوی بد دهان می تواند آزاردهنده بوده و شهوت جنسی را از بین ببرد؛ اما اگر می خواهید دهان خود را خوشبو کنید ممکن است دچار اشتباه شوید. مطالعات نشان می دهد جوهر نعناع خشک موجود در قرص نعناع سطوح تستوسترون را کاهش داده و تحریک جنسی را به تاخیر می اندازد. دکتر ریچارد می گوید: «جویدن آدامس هایی با طعم نعناع اثرات بدتری به همراه دارد؛ جویدن آدامس هوا را وارد سیستم تنفسی شما کرده و سبب آروغ زدن می شود. ناله های هوسناک شهوت را بین طرفین افزایش می دهد اما تصور کنید آروغ زدن … !!!» دکتر روبین یوکیلیس موسس انجمن سالم ترین شما و مربی سلامت می گوید: «اگر مصر هستید که پیش از معاشقه از نعناع استفاده کنید بهتر است چای نعناع را امتحان کنید. میزان جوهر نعناع خشک در آن کمتر بوده و از نظر هضم بهتر از آدامس است».

سیب زمینی سرخ کرده

دعا کنید همسرتان همراه با غذا سیب زمینی سرخ کرده سفارش ندهد؛ همانند هات داگ چربی ترانس موجود در سیب زمینی سرخ کرده می تواند تاثیر منفی بر روی سطوح تستوسترون و گردش خون داشته باشد. محتوای بالای نمک در سیب زمینی سرخ کرده نعوظ آلت تناسلی در مردانی با مشکل فشار خون را می تواند به معضلی جدی بدل نماید. حتی برای افراد سالم نیز سدیم می تواند باعث ایجاد احساس ناخوشایند نفخ شود. اگر میل به مصرف سیب زمینی دارید، به پیشنهاد دکتر ریچارد نوع تنوری را انتخاب کنید. این نوع سیب زمینی دوپامین (ماده شیمیایی شادی آور) را در بدن آزاد کرده و لذت رابطه جنسی را برای شما دو چندان می کند.

پنیر سویا

حداقل برای امشب هم که شده این غذا را از منوی خود حذف کنید؛ دکتر ریچارد می گوید مقادیر بالای فیتواستروژن پایه نباتی موجود در این ماده غذایی و مقدار زیاد سویای آن می تواند سطوح استروژن را افزایش دهد. هرچه میزان این هورمون در بدن بیشتر باشد تحریک جنسی کمتر رخ خواهد داد. تخم مرغ می تواند جایگزین مناسبی برای افراد گیاهخوار باشد. با مقادیر بالای ویتامینهای B5و B6 موجود در تخم مرغ به جنگ استرس رفته و هورمون های خود را برای یک رابطه جنسی فوق العاده متعادل نمایید.

غذاهای کنسرو شده

هرچند این غذاها گزینه های سهلی برای شام به نظر می رسند اما به همین سهولت می توانند حال و هوای معاشقه را در شما از بین ببرند. دکتر فول برایت شرح می دهد که مقادیر بالای سدیم موجود در تمامی غذاهای کنسرو شده شما را دچار نفخ می کند (زیرا نمک باعث حفظ مایعات در بدن می شود)؛ دکتر یوکیلیس توصیه می کند در صورتی که حتما باید از این نوع غذا استفاده کنید، حداقل آنها را درون آبکش شسته و یا به مدت 20 دقیقه درون آب قرار دهید تا مقداری از نمک آنها زدوده شود.

الکل

معمولا مصرف الکل شور و شعف اولیه را از بین می برد. دکتر ریچارد می گوید: «الکل میزان حساسیت شما را نسبت به لمس و نوازش کاهش داده و ارگاسم را تضعیف می کند». مطالعه انجام شده در دانشگاه واشنگتن در سال 2008 نشان داد مردان هوشیار بهتر از مردان مست قادر به حفظ حالت نعوظ هستند. پس اگر می خواهید در این زمینه موفق باشید بهتر است مصرف الکل را قطع کنید.

بلغور جو

شکی نیست که این ماده غذایی دارای خواص سلامتی فراوانی است. در واقع بلغور جو به بدن کمک می کند تا هورمون کاهنده استرس به نام سروتونین را تولید کند؛ مقدار متوسط این هورمون برای تحریک جنسی مطلوب است. دکتر ریچارد می گوید: «اما مصرف بیش از حد در یک وعده غذایی اثر معکوس داشته و میل جنسی را دچار افول خواهد کرد». علاوه بر این مقدار فیبر زیاد موجود در جو می تواند باعث نفخ شود. به عنوان جایگزین استفاده از تخم مرغ معاشقه سحرگاهی را لذت بخش تر خواهد نمود.

مصرف میوه پس از وعده غذایی اصلی

خوردن توت فرنگی با ولع پس از غذا یک دسر معاشقه به نظر می رسد

4 ❤️

2015-12-31 16:36:57 +0330 +0330

برای انجام رابطه جنسی مقعدی بهتر است قبل از وارد کردن آلت خود، ابتدا ناحیه مقعد را کمی تحریک کنید. تحریک این ناحیه از بدن برای خیلی ها فوق العاده لذتبخش است. توجه داشته باشید که رکتوم یا خود مقعد بسیار حساس بوده و باید با احتیاط به آن نزدیک شوید!

ساده ترین کار این است که هنگام انجام رابطه جنسی دهانی، بوسیله انگشت ( باید قبلا” ناخنها را کوتاه کرده و دستهایتان را بشوئید) ناحیه مقعد او را نوازش کنید. به عکس العمل او دقت کنید، اگر با این کار شما راحت بود و مشکلی نداشت آنگاه باسن او را بیشتر باز کرده و انگشت را عمیق تر ببرید.

قبل از شروع مطمئن شوید که انگشتان شما بخوبی لیز هستند. شما میتوانید از مواد لیز کننده مخصوص استفاده کنید ولی ساده ترین و در دسترس ترین ماده برای اینکار، بزاق دهان شماست!

کم کم و به آهستگی انگشت خود را به داخل فرو ببرید. برای حفظ راحتی او مراقب باشید که هیچ فشاری وارد نکنید. هنگامیکه انگشت شما وارد مقعد شد آنگاه به آرامی دیواره آنرا ماساژ دهید تا بتدریج ماهیچه های این ناحیه شل شده و مقعد آمادگی ورود آلت شما را پیدا کند.

هنگامیکه احساس کردید مقعد کاملا” شل شده و هردو شما آمادگی لازم را دارید آنگاه مقدار زیادی از ماده لیز کننده را روی آلت خود ریخته و سر آنرا به آهستگی وارد مقعد کنید. بیاد داشته باشید که به منظور حفظ سلامتی خود همیشه و هنگام انجام هر نوع رابطه جنسی حتما باید از کاندوم استفاده نمائید.

در ابتدا که میخواهید آلت خود را وارد مقعد میکنید ممکن است انجام آن بسیار سخت بوده و فقط بتوانید قسمتی از آلت را وارد مقعد نمائید. ولی بتدریج که بدن شریک جنسی شما شل تر شود، ورود آلت شما راحت تر شده و میتوانید مقدار بیشتری از آن را وارد نمائید. هرگز برای ورود آلتتان از فشار استفاده نکنید زیرا خطر پارگی و آسیب به مقعد وجود دارد.

بهتر است اول ناحیه سر آلت را وارد کرده و بطور آهسته و ریتمیک، آنرا داخل و خارج کنید.هنگامیکه بدن او شل شد،ضمن انجام همان حرکات منظم،مقدار بیشتری از آلت خود را وارد مقعد کنید و همچنان به داخل و خارج کردن همین مقدار از آلتتان ادامه دهید. همین طور تا زمانیکه طرف مقابل هنوز میتواند تحمل کند آلت خود را بیشتر وارد کنید.با توجه به درد شدیدی که ممکن است رابطه جنسی مقعدی برای طرف مقابل داشته باشد، بوسه، نوازش و ابراز کلمات عاشقانه نقش زیادی در کاهش درد و ایجاد لذت از این نوع رابطه جنسی در او دارد. بیاد داشته باشید که هرگز در پایان رابطه جنسی، آلت خود را بطور ناگهانی از مقعد بیرون نکشید، زیرا باعث ایجاد درد شدیدی در وی خواهد شد.

در پایان لازم است یکبار دیگر در مورد رعایت نکات بهداشتی به هنگام انجام رابطه جنسی مقعدی تأکید کنم. مقعد بطور طبیعی محل زندگی عوامل بیماریزای بسیاری است که تماس با آنها میتواند سلامت شما را به خطر بیندازد. به منظور جلوگیری از ابتلا به انواع بیماریها مخصوصا” بیماری ایدز استفاده از کاندوم برای انجام رابطه جنسی مقعدی ضروری است. همچنین باید دستان خود را قبل و بعد از انجام رابطه جنسی مقعدی بخوبی تمیز کنید. بیاد داشته باشید که انگشت یا آلتتان را که وارد مقعد کرده اید قبل از شستن کامل آن هرگز به واژن شریک جنسیتان وارد نکنید. زیرا احتمال انتقال عفونتها از مقعد به واژن وجود دارد.

1 ❤️

2015-12-31 16:38:26 +0330 +0330

★نوک پستانها سفت میشود نفس نفس زدنهای تند ممکن است نشان دهنده این باشد که خانمتان حتما ارضاء شده باشد احساساتی میشود بعضی از مواقع به ارگاسم رسیدن زن چنان موجی از احساسات در او بوجود می آورد که شروع به گریه میکند.

★به خواب میروند البته بیشتر مردم تصور میکنند این حالت درمردان بیشتر نمایان میشود اما در حقیقت این چنین نمی باشد به خاطر داشته باشید اگر زن شما بعد از برقراری رابطه جنسی به خواب رفت و پشتش را به شما کرد بی احترامی از جانب او تلقی نکنید این خود نشانه خوبی از ارضاء شدن آن میباشد.

★نیاز به آغوش صمیمی : بعد از به ازگاسم رسیدن مایلند که شما محکم آنها را در آغوش بگیرید این کار احساس خوبی به آنها دست میدهد و به عنوان خاتمه کار مفید میباشد.

★نمیتواند راه برود: بعد از به ارگاسم رسیدن به علت لرزش پاها قادر به راه رفتن نمی باشد لرزش پاها و بدن بدین معنی است که شما بعنوان یک مرد وظیفه خود را به نحو احسن انجام داده اید.

★نمی تواند در موردش حرف نزند : اگر خانمتان پس از اتمام کار نتوانست در مورد سکس با شما صحبت نکند یا برخی مواقع حرفهای حین سکس را تکرار میکند این نشانه خوبیست.

★لبخند رضایت : شما میدانید راجع به چه چیزی میگویم زمانی که خانمتان تا مدتی بر اساس بوجود آمدن حس خوبی که نسبت به شما بعد از انجام سکس و به ارگاسم رسیدن دارند لبخند بر لب دارد.

2 ❤️

2015-12-31 16:40:00 +0330 +0330

یه سكس خوب همیشه قبل از اتاق خواب شروع میشه،یعنی اینكه شما قبل از اینكه حتی بیاد پیشت یا شما بری پیشش با اس ام اس بهش حرفای سكسی بزنی ، حرفای عاشقانه ، بهش بگی قراره باهاش چیكار كنی ، ولی كامل نقشت رو لو ندی! باید یه انتظار كشنده تو بدنش بیفته كه تورو ببینه. مثلا یه نمونه ساده : نمیتونی حدس بزنی چقدر احساس خوبی میده وقتی بدن خوشگلت و كامل میگیرم تو بغلم ، ولی امروز ( یا امشب) بهت نشون میدم.هم نشون میده كه بدنش و دوست داری،هم سكسی هست،هم معما به جا میذاره و هیجان داره واسه اینكه ببینتت،همینجوری با اس ام اس های سكسی و رومانتیك جلو ببر تا وقتی كه دیدت خودش شهوتی باشه و سكس قبل از اتاق خواب شروع شده باشه.

2 ❤️

2015-12-31 17:19:28 +0330 +0330

فایل پی دی اف خیانت زناشوئی و اشتباهات همسر عهد شکن

نویسنده :ریک رینولدز

ترجمه دکتر قاسمیان نژاد

متاسفانه نه خود آپلود سنتر فایل پی دی اف رو قبول میکنه نه میذاره که لینکشو بذارم ، هر وقت این مشکل برطرف شد در اسرع وقت لینک دانلودشو قرار میدم

1 ❤️

2015-12-31 17:34:21 +0330 +0330

برخلاف جذابیت های جسمی، ایجاد جاذبه احساسی زمان زیادی می طلبد. اگر واقعاً می خواهید رابطه بلندمدتی را با شریک زندگی تان تجربه کنید، باید بسیار صبور باشید و در این راه تلاش زیادی به خرج دهید. در این مقاله با هم چند روش را مرور می کنیم تا بتوانید با همسرتان رابطه‌ی عمیقی ایجاد کنید.

.

برای همسرتان شخص قابل اعتمادی باشید

همه افراد به دنبال همسرهایی هستند که بتوانند به آن ها اعتماد کنند. کسی که آن ها را به خاطر خودشان بخواهد، کسی که بتوانند به او ایمان داشته باشند. پس سعی کنید همیشه با همسرتان صادق بوده و اعتمادش را جلب نمایید.

.

علاقه مندی همسرتان را زیر سؤال نبرید

سرگرمی ها و علاقه مندی های همسرتان ممکن است با سلیقه شما جور درنیایند و شما همان احساس را نسبت به آن فعالیت ها نداشته باشید. اما اگر قرار باشد به هم نزدیک شوید و رابطه صمیمی تری داشته باشید، باید فعالیت هایی را با یکدیگر انجام دهید. این مسئله کمک می کند یکدیگر را بهتر درک کنید و ابعاد دیگر فردی که دوست دارید را نیز به بینید. خودتان هم می توانید از قرار گرفتن در محیطی متفاوت لذت ببرید و دوستان جدیدی هم پیدا کنید.

.

سبک بیان احساسی همسرتان را بشناسید

شیوه بیان احساسات در زنان و مردان کاملاً متفاوت است. خانم ها معمولاً احساسات خود را در قالب واژگان بروز می دهند، در حالی که مردها ترجیح میدهند سکوت کنند و البته گریه هم نکنند. در بیان عشق هم همین تفاوت وجود دارد. عدم درک این تفاوت ها میتواند منجر به ناامیدی گردد و مانع برآورده شدن انتظارات همسران از یکدیگر شود. زمان خود را با همسرتان بگذرانید و ببینید چه چیزهایی او را خوشحال میکند و چه مسائلی پریشانی او را به دنبال دارد. بدین ترتیب درک متقابل میان شما افزایش می یابد و میزان سؤتفاهم ها به حداقل می رسد.

.

از به کارگیری تدابیر منفی اجتناب کنید هیچکس از فرد ناامید خوشش نمی آید. شرایطی را فراهم نسازید که همسرتان در برابرتان بایستد. در مورد مسائلی که میدانید به هر حال تغییری در آن ها ایجاد نمی کند، از او انتقاد نکنید. از آنجایی که شما می خواهید رابط های احساسی ایجاد و آن را تقویت کنید، باید صبور باشید.برای ایجاد حس اعتماد، بسیار مهم است که خود شما تا حد امکان برخورد معقولی داشته باشید و مشکلات را با ملایمت و با نهایت صبر مدیریت نمایید.

1 ❤️

2015-12-31 17:39:02 +0330 +0330

مردان و زنان واکنش‌های مختلفی نسبت به عشق و رابطه‌ی جنسی دارند. زنان دوست دارند در آغوش گرفته شوند و مردان به رابطه‌ی جنسی علاقه دارند. زنان دوست دارند صحبت کنند و مردان دوست دارند رابطه‌ی جنسی داشته باشند.

رسیدن به ارگاسم در اکثر زنان بیشتر از مردان طول می‌کشد. یک نقص جنسی در زنان، عدم توانایی در رسیدن به ارگاسم بوده، در حالی‌که شبیه این نقص در مردان، ارگاسم زودهنگام است.

جالب است بدانید که ارگاسم واقعی برای مردان و زنان بسیار شبیه هم است. در واقع این حالتی است که به مدت زمان انقباض‌های ماهیچه‌های لگنی و نیز میزان حساسیت بدن مربوط می‌شود.

بر اساس تحقیقات انجام‌شده در دهه‌ی ۸۰ میلادی در دانشگاه پزشکی مینسوتا، تحقیقاتی درباره‌ی شور و هیجان، دفعات تحریک و مدت زمان انقباض‌های ماهیچه‌های لگنی مردان و زنان در حین خودارضایی انجام شد. نتایج نشان می‌دهد که ارگاسم در قالب زنجیره‌ای از ۶ تا ۱۵ بار حرکت انقباض ماهیچه‌های لگنی ظرف ۲۰ تا ۳۰ ثانیه رخ می‌دهد. اتفاقی که بعد از این زنجیره‌ی منظم پیش می‌آید به تفاوت‌های شخصی (و نه جنسی) برمی‌گردد.

برای بسیاری از مردان و زنان این وضعیت، نخستین تجربه‌ی ارگاسمی است. این وضعیت را ارگاسم نوع اول می‌گویند. با این همه سایر مردان و زنان انقباض‌های نامنظم را تجربه می‌کنند که در ظرف ۳۰ تا ۹۰ ثانیه رخ می دهد و به آن ارگاسم نوع ۲ می‌گویند.

بنابراین با توجه به این‌که نیازها، انتظارات، و رفتارهای بسیار مختلفی در مردان و زنان برای رسیدن به ارگاسم وجود دارد، تجربه‌ی ارگاسمی تقریباً در هر دو جنسیت شبیه هم است. جالب است بدانید در افراد دوجنسی هم این تجربه یکسان است.

2 ❤️

2015-12-31 17:43:38 +0330 +0330

برای اینکه زندگی طولانی و باکیفیتی کنار همسرتان داشته باشید، باید چند نکته را مدنظر قرار بدهید و یاد بگیرید:

1 - انعطاف‌پذیری مناسب زوج در رابطه

یکی از شاخصه‌های هوش اجتماعی است که تطابق فرد با زندگی اجتماعی را بیشتر می‌کند و انعطاف‌ناپذیری باعث کوتاه شدن عمر زندگی مشترک می‌شود.

2 - صداقت که باید دوطرفه باشد

یعنی هر یک از طرفین باید زمینه صداقت را فراهم کند و بعد انتظار رفتار صادقانه از طرف مقابل داشته باشد. صداقت و رفتار صادقانه یک «باید» است اما بی‌صداقتی معمولا ناشی از ترس و گاهی برای حفظ منافع است و در بحث ما، نداشتن صداقت ناشی از ترس است که دردسرساز می‌شود. خیلی از زوج‌ها یکدیگر را محدود یا تهدید می‌کنند و وقتی همسرشان آن رفتار را دور از چشمشان انجام داد، او را به نداشتن صداقت متهم می‌کنند.

3 - جراتمند بودن زوج

مساله بعدی است که بسیار برای زوج‌ها ضرورت دارد؛ آنها باید یاد بگیرند احساسشان را به نحوی سالم مطرح، دیدگاهشان را بیان و نظر مخالف یا موافقشان را به شیوه‌ای صحیح اعلام کنند.

معمولا زوج‌ها قبل از ازدواج برای جلب رضایت طرف مقابل، هر کاری انجام می‌دهند اما به محض ازدواج، همه آنها را کنار می‌گذارند!

زندگی مشترک در ابتدا، با تمام سختی‌هایی که برای انتخاب همسر دارد، بسیار آسان است اما اگر از یک زندگی مراقبت نشود، قطعا آسیب خواهد دید. این مراقبت باید به صورت دوطرفه باشد؛ هر دو طرف باید مراقب رفتار خودشان و احساس طرف مقابل باشند و بدانند هر دو مسئول حفاظت از زندگی مشترکشان هستند.

1 ❤️

2015-12-31 17:46:41 +0330 +0330

-خارج شدن ترشحاتی از آلت تناسلی: این ترشح می تواند غلیظ و زردرنگ یا ر قیق و خیلی روشن باشد.

-تغییر بو یا رنگ مایع منی

-وجود خون در مایع منی یا ادرار (رنگ تیره)

-احساس درد هنگام ادرار یا انزال

-احساس درد در ناحیه لگن

-زخم های سفلیسی (زخم های قرمز رنگ بدون درد) بر روی ناحیه دستگاه تناسلی، مقعد، زبان.

-برآمدگی هایی رنگ گوشت یا قرمز رنگ، جوش یا زخم روی آلت تناسلی که ممکن است خارش داشته باشد یا نداشته باشد.

-ایجاد زگیل یا برآمدگی های مشابه به رنگ گوشت روی ناحیه تناسلی.

علاوه بر این، بسیار از بیماری هایی که از طریق رابطه جنسی منتقل می شوند، به ویژه عفونت های ویروسی مثل HIV یا تبخال، علائمی شبه علائم آنفولانزا دارند که می توانند جزء علائم اولیه این بیماری های به حساب آیند. اگر در هفته های بعد از یک رابطه جنسی که در آن مراقبت های لازم را در نظر نگرفته بوده اید، متوجه گلودرد، تورم غدد، تب یا درد بدن شدید، بهتر است برای اطمینان تحت آزمایش قرار گیرید.

و آخر اینکه، اگر چیزی غیرعادی مشاهده کردید، نترسید. جوش های مروارید شکل دور دیواره سر آت جای نگرانی ندارد. به همین ترتیب، جوش یا ناراحتی های ایجاد شده بخاطر اصلاح کاملاً طبیعی هستند. اگر اطمینان ندارید، بهترین کار این است که قبل از هر چیز به پزشک مراجعه کنید تا ببینید که چه چیز نرمال است و چه چیز غیرطبیعی است. صبر کردن بدترین کاری است که می توانید انجام دهید. یادتان باشد: همه مردها آلت تناسلی دارند. پس اگر به چیزی شک کردید حتماً به پزشک مراجعه کنید.

1 ❤️

2015-12-31 17:51:58 +0330 +0330

1- رژیم غذایی پسرانه بگیرید

تعدادی از کارشناسان تعیین جنسیت ادعا می‌کنند که شما می‌توانید با دنبال کردن رژیم غذایی به‌خصوصی برای چند هفته قبل از بارداری شانس خود را برای داشتن فرزندی پسر افزایش دهید. آن‌ها می‌گویند تغییر رژیم غذایی تعادل ph در بدن شما را تغییر می‌دهد که به اعتقاد بعضی‌ها می تواند به جنسیت کودک شما کمک کند.

مطابق این علم، فهرست روزانه «پسردار شدن» شامل غذاهای خیلی شور، گوشت قرمز، تخم‌مرغ، نخود فرنگی، کشمش، کدو سبز، قارچ، حبوبات، ذرت شیرین، نان و ماهی است. این رژیم همچنین به شما پیشنهاد می‌کند از غذاهای اسیدی بپرهیزید و به غذاهای قلیایی روی آورید (با اسید کمتر) تا اسپرم مردانه در شما برتری یابد. (رژیم غذایی اسیدی لزوما اسیدها را حذف نمی‌کند.) اگر تمایل به فرزندی پسر دارید، تمام پیشنهادهای دیگری را که در این مقاله بیان شده است، با مقداری نمک مصرف کنید، حتی یک یا دو ظرف بیشتر.

تحقیقی به تازگی نشان می‌دهد که با حفظ سطح بالاتری از گلوکز، یعنی مصرف بالای مواد غذایی در روز، شانس پسر دار شدن شما افزایش می‌یابد. مواد مغزی بیشتری چون پتاسیم، کلسیم و ویتامین C، E و B۱۲ را مصرف کنید. صبحانه وعده بسیار مهمی است پس فراموش‌اش نکنید.

قبل و بعد از رابطه موز بخورید

2- موقعیت شما در رابطه جنسی

گروه دیگری معتقد‌ند که موقعیت شما در رابطه می‌تواند احتمال پسر دار شدن‌تان را بالا ببرد. تحقیق‌های علمی در طول قرن‌ها نشان می‌دهد که موقعیت قرارگیری زوج در رابطه جنسی به روی تعیین جنسیت موثر است. ما می‌دانیم این مرد است که جنسیت کودک را مشخص می‌کند. زن‌ها همیشه کروموزوم x تولید می‌کنند در حالی که مردها هر دو کروموزوم xx , xy را تولید می‌کنند. هر اسپرم به تنهایی x وy را در خود دارد و جنسیت کودک به آن بستگی دارد که کدامیک سریع‌تر به تخمک نفوذ کند.

مطابق نظر دکتر لاندرام شتلس، نویسنده کتاب چگونه جنسیت کودک خود را انتخاب کنیم نفوذ بیشتر احتمال پسردار شدن را افزایش می‌دهد.

او توضیح می‌دهد که مهبل زن در قسمت ورودی آن اسیدی‌تر است و بعضی از شواهد نشان می‌دهد که اسپرم مردانه در محیط اسیدی به خوبی انتقال نمی‌یابد. شاتلس می‌گوید نفوذ بیشتر، اسپرم‌ها را به تخمک نزدیک‌تر کرده و مسیر اسپرم را که مجبور است از مهبل اسیدی عبور کند، کاهش می‌دهد. این روش اسپرم کروموزومy (مردانه) را بر اسپرم کروموزوم x (زنانه) برتری می‌دهد. بنابراین او مقاربتی عمیق‌تر را برای زوج‌هایی که پسر می‌خواهند، پیشنهاد می‌کند.

3- تنظیم درست زمان

دیگر کارشناسان پزشکی معتقدند که اسپرم y (مردانه) زودتر از اسپرمx (زنانه) شناور می‌شود. اگرچه اسپرم زنانه به طور معمول قوی‌تر از اسپرم مردانه است و بیشتر از آن در دستگاه تناسلی می‌ماند،به اختصار یعنی اگر شما درانتظار فرزند پسری هستید، باید تا چند روز قبل از تخمک‌گذاری از رابطه با همسرتان بپرهیزید و سپس در هنگام تخمک‌گذاری با همسرتان تا جایی که ممکن است ارتباط داشته باشید. این روش احتمال این‌که اسپرم مردانه (که سریع‌تر است) بر اسپرم زنانه برتری یابد و مدت زیادی در رحم زنده نماند. شما باید مشاهده‌ای دقیق از تقویم داشته باشید یا از تست تخمک‌گذاری برای تعیین دقیق زمان تخمک‌گذاری‌تان استفاده کنید.

4- تاثیر شلوارک‌ها

اسپرم‌ها در خارج از بدن بنا به دلایلی ذخیره می‌شوند. آن‌ها نمی‌توانند گرمای شدید را تحمل کنند بنابراین ساختار مستقل بیضه و سطح قابل توجه آن، آن‌ها را از دمای زیاد بدن حفظ می‌کند. بعضی از مردم معتقدند که اسپرم کروموزوم y (پسرانه) نسبت به گرما از اسپرم کروموزوم x کم تحمل‌تر است. بنابراین اگر شما تمایل به فرزند پسر دارید از همسرتان بخواهید شلوارک بپوشد. این روش باعث خنکی می‌شود و به پسر شما فضایی برای نفس کشیدن می‌دهد.

حمام آب سرد نیز به شما کمک خواهد کرد.

5- قهوه جوش را روشن کنید

دکتر شیتلس طی تحقیقاتی معتقد است که اگر همسر شما درست قبل از مقاربه فنجانی قهوه با کافیین زیاد بنوشد، احتمال پسردار شدن‌تان بیشتر میشود.زیرا باعث می‌شود که همسر شما انرژی بیشتری داشته باشد.

6- شربت سرفه مصرف کنید

بعضی از مردم معتقدند که اگر زن دو ساعت قبل از مقاربت مقداری شربت سرفه مصرف کند احتمال پسردار شدن او افزایش می‌یابد. حامیان این نظریه می‌گویند که این دارو با رقیق کردن مخاط رحم (مانند زمانی که مخاط تنفسی را رقیق‌تر می‌کند) موقعیت مطلوبی را برای اسپرم ایجاد می‌کند، به‌خصوص اسپرم‌های y که سریع‌ترند. عنصر کلیدی که این کار را می‌کند گوافنسین است، بنابراین اگر شما این مسیر را دنبال می‌کنید به دنبال محصولی باشید که شامل آن است.

7- سریع عمل کنید برای پسردار شدن باید مقاربتی بدون برنامه و غیر رمانتیک داشت.

1 ❤️

2015-12-31 22:23:59 +0330 +0330

یکی از راه های از بین بردن موهای زاید استفاده از تیغ یا ژیلت است که این تیغ ها اغلب باعث تیرگی دور آلت تناسلی می شوند بهترین راه برای جلوگیری، روش های جایگزین می باشد شیو کردن باعث دو عارضه پوستی و زیبایی میشود:

۱- ایجاد جوش در محل که بعضا حتی سر چرکی هم ندارند و فقط برجستگی دردناک قرمز رنگی هستند فولیکولیت نام دارند و هیچ خطری ندارند.

۲- ایجاد تیرگی پوستی که از نظر زیبایی قابل توجه است.

برای رفع مشکل ایجاد فولیکولیت :

۱- قبل از اقدام به شیو، محل را کاملا با آب و صابون بشویید، از تیغ های یک بار مصرف استفاده کنید و بعد از شیو هم از صابون و یک آنتی بیوتیک ضعیف پوستی مثل کلیندامایسین ۲% استفاده کنید.

۲- بجای تراشیدن و یا شیو کردن از پماد های موبر استفاده کنید. تیغها اغلب باعث تیرگی دور آلت میشوند.

برای رفع تیرگی آلت :

چند قطره اب لیمو با آب مخلوط کنید و به قسمت تیره بمالید و ۵ دقیقه صبر کرده و سپس آن را بشویید در صورت حساسیت داشتن پوست به آب لیمو می توانید پس از شستشو و خشک کردن محل در حالی که قدری پوست اندام مرطوب است از کرم های سفید کننده استفاده کنید . برای جلوگیری از ایجاد مشکل از کرم های موبر استفاده کنید.

برای این کار محل اندام دارای مو را مرطوب کرده و نه خیس . سپس کرم را با دست یا وسیله ی موجود در آن روی محل بمالید و بعد از حدود ۵ دقیقه محل را خوب بشویید .

تذکر مهم :

استفاده از آب لیمو یا کرم سفید کننده فقط برای اندام خارجی است . از ورود حتی ذره ای به واژن جلوگیری فرمایید.

معمولا رنگ آلت تناسلی میتواند عامل ژنتیکی نیز داشته باشد.

1 ❤️

2016-01-01 16:35:05 +0330 +0330

حفظ بکارت

-برخی از دخترها جهت حفظ باکرگی تا قبل از ازدواج و در عین حال جلب رضایت جنسی نامزد ، خود حاضر به انجام این نوع رابطه هستند

آیا لذت جنسی نزدیکی از پشت بیش از نزدیکی از جلوست ؟

-از نظر فیزیولوژیکی ، مقعد مناسب رابطه جنسی نمیباشد ، بعبارتی در بدن انسان هر عضو وظایفی دارد که وظیفه مقعد ، انجام عمل دفع میباشد و یک واحد خروجی محسوب میشود ، به همین منظور ورود هر چیزی به مقعد میتواند همراه با درد و ناراحتی باشد

-از نظر فیزیکی لذت مقاربت از واژن بیش از مقاربت از مقعد است چرا که این عضو از بدن زنان به همین منظور است ، حالت مکش واژن و ترشحات واژن میتواند ضمن سهلتر کردن رابطه جنسی واژینال گرمای بیشتری را به آلت تناسلی مرد منتقل کرده و این گرما تحریک و لذت بیشتر را بهمراه دارد

چرا برخی مردان بر این باورند که رابطه جنسی مقعدی لذت بیشتری دارد ؟

-برخی از آقایان تحت تاثیر فیلم های پورنو ، به سمت رابطه جنسی مقعدی گرایش پیدا میکنند و از آنجا که مغز مهمترین نقش را در فرآیند جنسی بازی میکند ، چنانچه فانتزی جنسی (تخیلات جنسی ) مردی برگرفته از این ذهینت باشد که رابطه جنسی مقعدی لذت بخش تر است لذا ، مغز وی به این ذهنیت پاسخ مثبت میدهد لذا آن مرد با دیدن تصاویر رابطه جنسی مقعدی بیشتر تحریک شده و به همین ترتیب از انجام آن نیز لذت بیشتری را حس میکند ، گذشته از این برخی افراد از ترس بارداری در رابطه واژینال ، تن به نزدیکی از پشت میدهند چرا که میدانند در این رابطه احتمال بارداری وجود ندارد

آیا رابطه جنسی مقعدی برای زنان لذتبخش است ؟

-از نظر فیزولوژیکی خیر ، همراه با درد و البته عوارض بسیار است ، اما زنان معمولا زمانی که متوجه میشوند این رابطه برای همسرشان لذتبخش است ، از لذتی که تقدیم همسرشان میکنند و واکنش همسرشان ، تحریک شده و از نظر روانی از آن لذت میبرند

-متاسفانه ، برخی دختران نیز جهت حفظ بکارت و حفظ طرف مقابل ، قبل از ازدواج راضی به انجام این رابطه میشوند

-رابطه جنسی مقعدی یک رابطه بسیار پر خطر جنسی است

-وجود باکتریهایی که هر گز با شستشو از بین نمیروند درون روده و همچنین نواحی آنال ( خروجی روده ) و دهانه مقعد میتواند انتقال سایر بیمارهای مقاربتی به خصوص ایدز را سهل تر کند ، همچنین به شرط سالم بودن طرفین نیز این رابطه می تواند برای مفعول آسیبهای جدی به اعصاب نواحی مقعد ( اسفنکتر) وارد کند یا حتی باعث پارگی شود

1 ❤️

2016-01-01 17:01:01 +0330 +0330

دمت گرم شیرازی
خیلی عالی بود

0 ❤️

2016-01-01 17:19:36 +0330 +0330

نقل از: امیرعلی صاذقی دمت گرم شیرازی
خیلی عالی بود

خواهش عزیز
لطف داری

0 ❤️

2016-01-01 18:16:22 +0330 +0330

پرده بکارت در دختران یک امر مهم و به نظر من یکی از نعمتهای خاصی است که خداوند متعال در وجود زن نهاده است تا قداست او را بالاتر برده و به وجود مادی زن مثل وجود معنوی و روحانی او ارزش و قداست بیشتری بدهد.زنی که باید در آینده مهمترین رکن خانواده را تشکیل خواهد داده و فرزندان در دامان پاک و پاکیزه او تربیت بیابند . در اصل این پرده بکارت یکنوع ترمز برای حفظ پاکی و عفت زن محسوب می شود .

بکارت با وجود پرده ای به نام پرده بکارت که یک پرده نازک غشایی است موجودیت می یابد . وجود پرده بکارت البته بصورت طبیعی نشانه بکر بودن خانم و نشانه عفت است . هر چند که با بازسازی و ترمیم پرده بکارت کم کم ارزش آن در حال از بین رفتن است . پرده بکارت دارای الیاف الاستیک – اعصاب و رگهای خونی است که بدین علت پارگی آن اغلب با درد و خونریزی مختصری همراه است . البته موارد پارگی پرده بکارت بدون درد و خونریزی هم وجود دارد .

دختران جوان بهتراست بدانند که پاره شدن پرده بکارت به روش شرعی و در شب زفاف و به دست همسر اهمیت و لذت بیش از اندازه ای دارد که خیلی ها دوست دارند آنرا تجربه نمایند.

در این مطلب راهکارهایی برای کاهش درد پارگی پرده بکارت ذکر می شود:

راهکارهایی برای مشکل درد پارگی پرده بکارت

در این مطلب راهکارهایی برای مشکل درد پارگی پرده بکارت ذکر می کنیم که در روش اول درد آن میتواند کم باشد ولی در روش دوم بدلیل بیحسی دردی احساس نخواهد شد.

قبل از انجام روشهای زیر اول می بایست خانم توسط پزشک معاینه شود تا از نظر اختلال آناتومیک چکاپ شود. در صورتی که مشکلی نبود و فقط درد دارید میتوانید از روشهای زیر استفاده کنید.

نکته مهم اینکه اولین رابطه جنسی را به شب بعد از شب عروسی موکول کنید!!!
اگر همسرتان ترس و استرس دارد در شبهای اول بیشتر به معاشقه بپردازید تا هم شما و هم ایشان آمادگی لازم را بدست آورید.

پرده بکارت، بخش خارجی اندام جنسی است و دقیقا در ورودی دهانه واژن قرار دارد.

روش اول با درد کمتر

برای از بین رفتن پرده بکارت باید بر آن فشار و ضربه آلت مرد وارد شود و پوزیشن معمول زن زیر- مرد رو، میتواند این را عملی سازد.

این روش تحریک زیادی را ایجاد میکند که زن را به ارگاسم نزدیک میکند.

در این روش بعد از معاشقه و زمانی که قصد دخول دارید مرد باید همزمان با مالش سینه های زن با یک دست و تحریک کلیتوریس زن با دست دیگر، همسرش را به مرحله ارگاسم و ارضا نزدیک کند ولی قبل از اینکه به ارگاسم برسد دخول را انجام دهد. یعنی زمانی که زن لذت زیادی احساس میکند تحریک کلیتوریس و سینه ها توسط مرد متوقف شود!!! و مرد دخول را انجام دهد. برای تحریک و مالش کلیتوریس از ژل سیمپلکس استفاده نمایید و آرام آرام تحریک را شروع کنید و این ناحیه را خشن ماساژ ندهید.

البته در همین حین که مرد مشغول دخول است زن با یک دست به تحریک کلیتوریس بپردازد. به این شکل به احتمال زیاد درد کاهش خواهد یافت و حتی شاید احساسش نکند. از ژل سیمپلکس هم برای لیز کردن واژن و راحتی دخول میتوانید استفاده کنید .

روش دوم با بی حسی و بدون درد

در این روش زن لذتی از طریق دخول احساس نخواهد کرد!

در این روش بعد از معاشقه و عشق بازی، مرد باید از اسپری یا ژل بیحسی سیمپلکس ۲ درصد برای بیحس کردن ورودی دهانه واژن همسرش استفاده کند. و بعد دخول را انجام دهد که بدلیل بیحسی دردی احساس نخواهد کرد. همچنین مرد از کاندوم استفاده کند. در چند شب بعد از پارگی بکارت هم، از ژل سیمپلکس برای لیز کردن واژن و راحتی دخول استفاده کنید. تاثیر اسپری بعد از دو تا چهار دقیقه ظاهر میشود پس باید چند دقیقه قبل دخول اینکار انجام شود و روی ورودی دهانه واژن باید زده شود.

1 ❤️

2016-01-01 18:23:52 +0330 +0330

**1) گام نخست آرامش روحی و روانی **

عواملی نظیر اضطراب ، استرس ، ترس ، ناراحتی و نگرانی ،خستگی و عدم تمرکز میتواند در مراحل برانگیختگی یا تحریک ، فرایند رباطه جنسی و ارضای جنسی مرد و زن موثر باشد لیکن وزجین قبل از همبستر شدن به این نکته توجه کنند آیا در شرایطی هستم که لذت ببرم و لذت را تقدیم کنم یا اینکه باید نقش بازی کنم ؟

اکثر افرادی که در دوران عقد اقدام برقراری رابطه جنسی میکنند به علت ترس از بباداری یا … نمیتوانند از رابطه جنسی خود لذت ببرند

**2) زمان تکراری ، مکان تکراری ، پوزیشنهای تکراری **

از عوامل مشترک دیگر موثر در روابط جنسی زوجین برقراری رابطه جنسی در زمانهای تکراری یا مکان تکراری است اکثر زوجین تنها شبها آنهم تنها در اتاق خواب اقدام به معاشقه یا برقراری رابطه جنسی میکنند این در حالیست که تنوع در برقراری رابطه چه در زمان و چه در مکان نقش بسزائی در فرآیند رابطه جنسی دارد همچنین استفاده از حالتهای جنسی تکراری و قابل حدس زدن ، وقتی شما نتوانید حدس بزنید که رفترا بعدی همسر شما در معاشقه یا رابطه جنسی چیست مسلما لذت بیشتری را تجربه خواهید کرد

3) قیاس کردن همسر با بازیگران فیلم های پورنو ممنوع

متاسفانه به علت عدم دسترسی به منابع آموزشی معتبر و دسترسی آسان افراد به فیلمها ی پورنو غیر طبیعی نیست که تصور افراد از رابطه جنسی برگرفته از اعمال و رفتارهای بازیگران فیلم های پورنو باشد تا جایی که انتظار دارند همسرشان همانند بازیگران این فیلمها عمل کنند ، این یک اشتباه بزرگ است افرادی که انتظارد ارند همسر آنها همانند روسپی های فیلم های پورنو رفتار کنند ، درک مناسبی از رابطه جنسی ندارند ، رابطه جنسی فرآیندی دو سویه جهت انتقال عواطف و لذت از روح و تن یکدیگر است نه صرفا انجام برخی اعمال غیرمتعارف جهت تامین غریزه جنسی

4) صحبت کردن راجع به رابطه جنسی

زوجین توجه داشته باشند لازم و ضروری است که راجع به نیازهای جنسی خودو فانتزیهای جنسی خود ( تخیلات جنسی ) با یکدیگر صحبت کنند هر رفتاری که از جانب همسر شما لذت بیشتری برای شما بهمراه دارد را بازگو کنید و برعکس .

1 ❤️

2016-01-01 18:28:14 +0330 +0330

هدف از درج این مقاله آشنایی افرادیست که قصد ازدواج دارند و با اصطلاحات انواع رابطه اشنایی ندارند و همینطور رفع برخی ابهامات از نظر مسایل شرعی و پزشکی پیرامون رابطه جنسی بین زوجین است .

انجام رابطه جنسی بر دو قسم است که شاید هر قسمت پوزیشنها و حالات مخصوص به خود را داشته که تعداد مجموع آنها بیش از 80 پوزیشن میباشد که چون درج و توضیحات در مورد پوزیشنهای هر بخش برای کاربران زیر 16 سال ممنوعیت دارد از درج آنها معذوریم. و در اینجا به سر فصلها اشاره ای کوتاه خواهیم داشت :

**1) رابطه جنسی به صورت دخول HARD SEX : **

که هارد سکس یا عمل دخول بین زوجبین نیز خود به دوبخش تقسیم می شود

الف ) رابطه جنسی واژینال (VAGINAL SEX)

این نوع نزدیکی همان دخول از طریق واژن میباشد که نرمال ترین نوع رابطه هارد محسوب می شود. در روابط زوجین استفاده از ابزار پیشگیری از بارداری در انجام این رابطه توصیه می شود .انجام این رابطه در صورتی که با رغبت دو طرفه ( زن و شوهر ) انجام گیرد تاثیرات روحی و رواین مثبتی برای دو طرف برجا می گذارد

ب ) رابطه جنسی مقعدی : ( ANAL SEX )

دخول از راه مقعد که این رابطه یک رابطه منفی میباشد و از نظر شرعی در صورت تمایل زن کراهت زیاد و درصورت عدم رضایت زن حرام است و حتی از نظر برخی علماء حرام است و از نظر پزشکی مردود میباشد چرا که به بافتهای عصبی نواحی مقعد آسیب جدی وارد میسازد و انجام مکرر این رابطه باعث آسیب به انال یا قسمت خروجی مقعد می شود تا جایی که در دراز مدت ممکن است کنترل عمل دفع از حالت ارادی خارج شود .همچنین از نظر پزشکی و انتقال بیمارهای مقاربتی یکی از روابط پر خطر جنسی رابطه از طریق مقعد میباشد که به علت تجمع باکتریها انتقال اینگونه بیمارهای زودتر میسر می شود.

**2) رابطه جنسی نرم یا بدون دخول (SOFT SEX) **

رابطه جنسی از نوع سافت یا نرم رابطه جنسی که در آن عمل دخول انجام نمیگیرد و از اینرو برای زنان محسوس تر میباشد این رابطه نیز انواع مختلفی دارد

الف ) معاشقه (LOVELY SEX)

بوسیدن ، درآغوش گرفتن، نوازش کردن و بکار بردن حرفهای زیبا و عاشقانه نیز در این رابطه قرار دارد در این رابطه احساسات حرف اول را میزند و بار مثبت زیادی بهمراه دارد از اینرو در دوران پیش از اردواج ( نامزدی و عقد) این رابطه توصیه می شود البته در این رابطه دو طرف نباید سعی در تحریک یکدیگر داشته باشند.

ب) رابطه جنسی دهانی ( ORALSEX)

اورال سکس یا سکس دهانی از نظر پزشکی رد نشده هر چند توصیه هم نمیشود در این رابطه دهان نقش مهمی را ایفا می کند لیسیدن و مکیدن آلت تناسلی مردانه و زنانه ، نکته مهم اینکه این نوع ارتباط فقط بین شرکای جنسی ثابت (زن و شوهر) توصیه می شود به علت مسایلی همچون نظافت وپاکیزگی و عدم ابتلا به بیمارهای که از طریق رابطه جنسی انتقال می یابند در مورد انتقال این بیماریها در صورت زخم بودن نواحی اطراف دهان و یا دستگاه تناسلی و تماس این دو عضو با هم احتمال انتقال این نو ع بیماریها بعید نیست وارد شدن منی در دهان یا مایع ترشح شده از واژن زنان در دهان از نظر شرعی حرام است همچنین از نظر پزشکی توصیه می شود از وارد شدن ترشحات خروجی از الت تناسلی مرد و زن به دهان خوددرای شود در این رابطه افکار روانی بر کیفیت و کمیت آن تاثیر گذار میباشد.

ج) رابطه جنسی بدون دخول ( SOFT SEX )

اما رابطه اصلی سافت سکس عبارت است از مجموع رفتارهایی که در آن بدون انجام عمل دخول یا همان هارد سکس زوجین ارضا می شوند

1 ❤️

2016-01-01 18:33:19 +0330 +0330

همان طور که میدونید زود انزالی یکی از مشکلات بسیار شایع در بین مردان است.

در خیلی از مواقع زود انزالی بعد از ازدواج با گذشت چند سال به مرور بهتر میشه ولی هر کسی نمی تونه چننننننننننننننند سال صبر کنه تا شاید زود انزالی خود به خود و به مرور درمان بشه .

برای همین متخصصین سالیان سال است که در تلاش برای درمان انزال زود رس (premature ejaculation ) هستند .

یکی از اولین درمان ها، استفاده از موادی بود که حساسیت بیش از اندازه ی سر آلت تناسلی مرد را کم کند تا انزال دیرتر رخ دهد .

معروف ترین ماده ای که برای این کار استفاده میشه لیدوکائین است.

هم در اسپری تاخیری و هم در ژل تاخیری از لیدوکائین برای حساسیت زدایی سلول های عصبی آلت تناسلی مرد استفاده میشود .

تفاوت اصلی ژل تاخیری با اسپری تاخیری در درصد لیدوکائین و نحوه ی استفاده از آن است :

اسپری های تاخیری معمولا حاوی 10 درصد لیدوکائین هستند که نسبتا مقداری زیادی است و برای بی حس کردن هر چیزی ( حتی دندان ! ) می توان از آنها استفاده کرد .

این مقدار لیدوکائین برای وقتی مناسب است که فرد در وضعیت حادی از زود انزالی بسر می بره و قصد داره کلا آلت تناسلی را بی حس کنه .

خیلی از آقایان بخاطر همین بی حسی شدید ، ترجیح می دهند از ژل های تاخیری استفاده کنند .

اما ژل های تاخیری در بیشتر مواقع حاوی فقط 2 درصد لیدوکائین هستند که بی حسی کمتری نسبت به اسپری ایجاد می کند برای همین میل جنسی فرد تغییری نمی کند .

البته در بعضی از ژل های جدید از موادی گیاهی غیر از لیدوکائین برای افزایش مدت زمان رابطه ی زناشویی استفاده شده که دیگه عوارض لیدوکائین رو ندارند .

تفاوت بعدی اسپری و ژل تاخیری در ساختار و نحوه ی استفاده از آنهاست

در اسپری از هوای فشرده و الکل استفاده می شود که در هنگام بر خورد با پوست ایجاد گرما می کند و برای چند ثانیه فرد بر روی آلت خود احساس سوزش می کنه چراکه لیدوکائین 10 درصد تاثیر زیادی بر روی اعصاب می گذارند و بعد از چند ثانیه اعصاب ناحیه مورد استعمال رو بی حس می کند .

همین بی حسی شدید باعث کم شدن قدرت نعوظ در بعضی از مردان می شود برای همین برای کسانی که علاوه بر مشکل زود انزالی از مشکل عدم نعوظ رنج می برند ، استفاده از اسپری تاخیری به هیچ عنوان توصیه نمی شود چراکه قدرت نعوظ را کاهش می دهد .

در ژل تاخیری از الکل خبری نیست و اغلب این ژل ها بر پایه آب ( water base ) درست می شوند و همچنین با پایین بودن لیدوکایین موجود در آنها ، احساس سوزش ایجاد نمی شود و بی حسی شدید نیز حس نمی شود .

پس در مجموع استفاده از اسپری تاخیری فقط برای موارد زود انزالی حاد پیشنهاد میشود و در اکثر مواقع ژل تاخیری گزینه ی مناسب تری به نظر می رسد .

یادتون باشه که در استفاده از هیچ محصولی زیادی روی نکنید و همیشه سعی کنید درمان های طبیعی ر ا نیز در ذهن داشته باشید .

1 ❤️

2016-01-01 21:35:03 +0330 +0330

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران عزیز

از نظر شما مطالب این تاپیک چقدر مفید و بدرد بخوره؟

0 ❤️

2016-01-06 08:20:48 +0330 +0330

خانم ها، خوشحال باشيد كه در عصر حاضر زندگي مي كنيد، چرا كه با نگاهي به گذشته، حدود ۱۰۰ يا ۵۰ سال پيش، نه تنها به مسئله ارضاي جنسي زن اهميّتي نمي دادند، بلكه محققين و دانشمندان نيز در اين مورد به وضوح نظريه قطعي نداشتند! و در نگاه آنها، تنها مردها نقشي حياتي در توليد مثل ايفاء مي كردند.

البته با وجود اهميّت به ارضاي جنسي زنان در قرن حاضر، باز هم در مورد برخي خانم ها، زمان و چگونگي ارضاي آنها شفاف نيست و نياز به بررسي بيشتر دارد. طبق آخرين آمار، حدود ۲۰% خانم ها اصلاً ارضاء نمي شوند، شايد با اين آمار فكر كنيد كه خوشبختانه ۸۰% آنها به درجه ارضاي جنسي مي رسند، امّا متأسفانه در همين بين هم بخش عمده اي از آنها، با خود ارضايي به اين درجه مي رسند نه رابطه جنسي واقعي!

در اين مقاله، مبحث اصلي، كمك به ارضاي طبيعي در حين رابطه ي جنسي براي زنان است. اين مسئله را جدّي بگيريد، در زندگي زناشويي، رابطه جنسي، لذّت و ارضاء، نقشي حياتي را ايفا مي كند و منشأ حقيقي و اصلي بيشتر طلاق ها عدم انجام رابطه ي جنسي مناسب بين زن و شوهر است.

ارضاي جنسي چيست؟

ارضاي مردها در ظاهر به دليل انزال، كاملاً ديده مي شود، البته به ندرت اين حالت در برخي زن ها نيز وجود دارد، امّا حقيقت اين است كه ارضاء در اكثر خانم ها قابل تشخيص نيست و به چشم ديده نمي شود. ارضاء در خانم ها، ابتدا با مرطوب شدن دهانه و گردن رحم و ديگر اعضاء بخش تناسلي آنها شروع و بعد ادامه مي يابد. دهانه ي رحم آنها تا ۳۰ درصد باز مي شود، ماهيچه و عضلات ديواره رحم، گردن رحم و خود دهانه بطور متناوب منقبض و منبسط مي شوند. مطالعات نشان داده است كه زمان رسيدن به اوج لذّت در خانم ها متفاوت است، برخي زمان زيادي بايد بگذرد تا ارضاء شوند و در مقابل بعضي نيز خيلي زود ولي چندين بار در طي يك رابطه ي جنسي، ارضاء مي شوند. (اين درحاليست كه يك مرد معمولاً ظرف تنها چند دقيقه يا بيشتر به درجه ي انزال مي رسد)

يكي از موانع اصلي رسيدن به اوج لذّت در زنان، كنترل مستقيم رابطه جنسي توسط مرد است، در بيشتر مواقع، نحوه ي اجراي مراحل رابطه جنسي و دخول بر اساس آن چيزيست كه مرد لذّت مي برد و تحت اختيار اوست. البته زن نيز در اين بين از رابطه جنسي لذّت مي برد ولي اين نشانه ي رسيدن به درجه ي ارضاء كامل نيست. مرد به محض انزال مي تواند دست از ادامه ي رابطه جنسي بردارد و اين زن است كه به زمان بيشتري نياز دارد.

**تفاوت هاي ارتباطي بين زن و مرد **

اولين راه حل اصلي براي اينكه خانم ها به اوج لذّت و ارضاء برسند، اين است كه از مرد بخواهد، آهسته تر مراحل رابطه جنسي را پيش ببرد.

در اين بين خود زن نيز مي تواند با دخالت خود، روال را به نفع خود آرام تر كند. مي توانيد خود، كنترل اوضاع را بدست بگيريد. جالب است بدانيد كه اكثر مردها اين حالت را بيشتر دوست دارند و جذابيت بيشتري براي آنها خواهد داشت.البته خود زن مي تواند آن روش و حالتي كه دوست دارد و بيشتر از آن لذّت مي برد را از همسر خود درخواست كند. دقيقاً اين موضوع را بگوييد كه اگر وي سريع و خيلي زود زمان ارتباط جنسي را تمام كند و خود، تنها به درجه ي انزال برسد، شما لذّتي نخواهيد برد. البته لازم به ذكر است كه علي رغم آگاهي كم بيشتر مردها درباره ي چگونگي و زمان ارضاء خانم ها، خود آنها حقيقتاً مايلند كه زن نيز ارضاء شود و همچون خود، نهايت لذّت را از اين رابطه ببرد.

اگر روش رابطه جنسي همسرتان با سرعت، خشن و دردآور است، از او با كلماتي محبت آميز و عاشقانه بخواهيد كه آرامتر پيش رود تا شما هم ارضاء شويد.

شما نيز مي توانيد همسرتان را در اين راه همراهي كنيد، با تحريك اندام تناسلي در حين عمل دخول، زمان رسيدن به ارضاء را كمتر كنيد، از همسرتان انتظار نداشته باشيد كه در حين دخول اين كار را براي شما انجام دهد، چرا كه او تمركزش را در ارضاي خود گذاشته است. طبق آمار در ۲۰ تا ۳۰ درصد مردها، به دليل عدم كنترل و درنتيجه انزال زودرس، ناخواسته مجبورند كه شما را در همان حالت و در حين رسيدن به اوج ارضاء، رها كنند، كه خود عامليست ويران كننده در روابط زناشويي و البته كه خود مردها نيز از اين حالت ناراضي و ناراحت هستند.

اختلالات جسمي و روحي، يكي از دلايل انزال زودرس در مردهاست. مردهايي كه تجربه ي كمي در روابط جنسي دارند، به دليل هيجانات و شهوت بيش از حدّ دچار اين حالت مي شوند. استرس، نگراني، افسردگي، و … نيز خود، مي توانند عواملي مهم در اختلال در عملكرد رابطه زناشويي و انزال زودرس باشند.

0 ❤️

2016-01-06 08:36:39 +0330 +0330

آقایان میگویند : اوایل حتی ازم میپرسید از چه مدل لباس زیر یا چه رنگی خوشت میاد چه نوع آرایشی دوست داری برات انجام بدم تو خونه قبل از رابطه آرایش میکرد و همیشه بدنش برای نزدیکی آماده بود لباسهای تمیز برتن میکرد و به خودش عطر میزد اما الان دیگه به خودش نمیرسه وقتی ازش میخوام آرایش کنه میگه حوصله ندارم.

 • شاید موارد فوق برای شما پیش آمده باشد و شما را ناراحت کند ، بی دلیل نیست که بعد از مدتی کیفیت رابطه ی جنسی با همسرتان کاهش یافته و مثل قبل نیست.

 • رابطه ی جنسی یک رابطه پر از ملزومات است که حتی اگر یکی از ملزومات آن رعایت نشود میتواند بر کیفیت کلی رابطه ی جنسی موثر باشد ، یکی از این ملزومات ؛ نظافت ، آراستگی و آرایش است.

در اهمیت آراستگی و آرایش قبل از رابطه جنسی خانم ها توجه کنند که :

متاسفانه اکثر خانم ها خصوصا بعد از زایمان در منزل کمتر به وضع آراستگی و آرایش خود رسیدگی میکنند و شاید به جز چند ماه آغاز زندگی برای شوهرشان آرایش در منزل نداشته باشند

 • تنوع در نوع لباس های زیر ، استحمام قبل از رابطه زناشویی ، شیو کردن موهای زائد و موهای بدن ، استفاده از عطر ، آرایش قبل از رابطه زناشویی میتواند شعله های آتش جنسی همسرتان را دو چندان افروخته کند حتی اگر سالها از ازدواج شما گذشته باشد.

 • با ترفندهای ظاهری زنانه میتوانید مجددا کیفیت رابطه ی جنسی خود و همسرتان را ارتقا دهید.

 • چشم همسرتان را اسیر زیبایی ها و اندام زنانه ی خود کنید ، با توجه به آنکه بدن زنان ترشحات بیشتری از خود دارد لازم است نسبت به استحمام بیشتر فعال باشند.

 • هستند بعضی خانم هایی که قبل از بیرون رفتن از منزل دقایق و حتی ساعاتی را مشغول آراسته کردن خود و لباسهایشان هستند تا لباس مناسب برای بیرون انتخاب کنند اما همین خانمها حاضر نیستند برای همسرشان 10 دقیقه قبل از رابطه جنسی آرایش یا لباسی متفاوت انتخاب کنند، این خانم ها چطور انتظار دارند همسرشان جذب آنها شود؟

1 ❤️

2016-01-06 08:55:12 +0330 +0330

چندپرسش وپاسخ درزمینه پرده بکارت

.

.

.

1. چرا پرده بکارت من سوارخ است. نگرانم که پرده بکارتم خود به خود پاره شده باشد؟

 • همه پرده های بکارت سوارخ هستند. از طریق همین سوارخ است که خون قاعدگی از مهبل خارج می شود. البته در افراد محدودی پرده های بکارت به طور کامل بسته است. این گونه افراد وقتی که به سن قاعدگی برسند،‌ به دلیل جمع شدن خون در پشت پرده بکارت احساس درد می کنند که با مراجعه به متخصص زنان و زایمان پرده بکارت آن ها برداشته شده و گواهی لازم نیز توسط پزشک قانونی به آن ها داده می شود تا موقع ازدواج مشکلی نداشته باشند.

.

.

2. برای پارگی پرده بکارت حتما باید خونریزی و درد اتفاق بیفته؟یعنی چون خونریزی اتفاق نیفتاده می تونم به سالم بودنش امیدوار باشم؟

 • حتما خونریزی به آن صورتی که انتظار می رود همیشه وجود ندارد و بسته به نوع پرده و خونرسانی ناحیه دارد و ممکن است تنها به صورت چند لکه کوچک باشد. شاید هم پارگی کامل به وجود نیامده باشد و تنها آثاری از ورود جسم خارجی در لبه های پرده دیده شود که تمام اینها باید توسط ماماو در وضعیت معاینه مناسب دیده شود. همیشه امید هست.

.

.

3. ایا ممکن است پرده بکارت هرگز پاره نشود؟

 • بله. در چنین مواردی به پزشک مراجعه می کنند تا به وسیله عمل جراحی پرده برداشته شود.

.

.

4. آیا با داخل کردن انگشت امکان دارد پرده بکارت به تدریج نازک شده و در نهایت باعث پارگی پرده بکارت شود؟

 • نمی توان در پاسخ به این سوال نظر قطعی داد. این بستگی به محل واقع شدن پرده بکارت و نیز نوع پرده بکارت و بزرگی و کوچکی انگشت دارد. ولی این گونه نیست که پرده به مرور به وسیله انگشت نازک شود. بلکه به طور جزئی صدمه می بیند. برای تشخیص این پارگی پرده بکارت باید به متخصص زنان و زایمان مراجعه کرد .

.

.

5. اگر پرده ی بکارت اسیب دیده باشد مرد هنگام نزدیکی غیر از خونریزی از روش دیگری می تونه متوجه بشه؟

 • خونریزی همانطور که در بالا هم گفته شد ، ملاک مناسبی برای وجد یا عدم وجود پرده بکارت نیست. اما چون قطر ورودی پرده بکارت از قطر آلت کمتر است معمولا مرد به دنبال اولین نزدیکی با مانعی در سر راه ورود آلت به داخل واژن مواجه خواهد شد. که این هم به نوع پرده و جثه زن نیز مربوط می شود.

.

.

6. ایا باز کردن زیاد پاها و یا ارگاسم به هایمن اسیب میزند؟

 • خیر، با توجه به موقعیت آناتومیک پرده با باز کردن پاها در شرایط عادی هیچگونه آسیبی به پرده بکارت نمی رسد اما در برخی ورزشها مثل ژیمناستیک (که حرکات پا بیش از حد معمول و مکرر است) یا اسب سواری (که ضربات مکرر به ناحیه تناسلی در حالتی که پاها بازتر حد معمول هستند، وارد می شود) ممکن است باعث پارگی پرده بکارت شود.

.

.

7. من چند باری با پسرداییم رابطه داشتم.اما در حین دخول نه خونی اومد و نه درد گرفت خیلی.ممکنه پردم پاره شده باشه چون خیلی داخل نشد؟

 • بله احتمال پاره شدن وجود دارد.بسیاری تصور می کنند که پرده بکارت، داخل واژن قرار دارد. در صورتیکه اینطور نیست.پرده بکارت بخش خارجی اندام جنسی است و دقیقا در ورودی دهانه واژن قرار دارد .

خونریزی ناشی از پاره شدن پرده بکارت، به دلیل پاره شدن عروق خونی موجود در پرده است. این عروق خونی به شکل مویرگ های بسیار نازک هستند و در بعضی افراد تعداد بسیار کمی دارند. بنابراین ممکن است پاره شدن این عروق به هیچ وجه خونریزی قابل دیدی ایجاد نکند.یعنی پرده کمی عقب تر از دهانه ورودی واژن قرار گرفته است به نحوی که با ورود آلت تناسلی مردانه یا هر جسم دیگری به واژن، پاره می شود. پارگی پرده ممکن است با مقداری درد و مدتی خونریزی همراه باشد ولی موارد بسیاری نیز وجود دارد که پرده بدون درد و خونریزی پاره گردیده است.

.

.

8. ایا با زور زدن (مثل زمان دفع)میتوان سوراخ پرده بکارت را دید؟

 • خیر، می بایست معاینه در وضعیت مخصوص و توسط معاینه کننده متبحر انجام شود.

.

.

9. ببخشید میخواستم بدونم بغیر از خودارضایی و نزدیکی چه عاملی می تونه باعث پارگی پرده بکارت بشه؟

 • وارد کردن هر چیزی به داخل واژن می تواند باعث آسیب رساندن و یا پارگی کامل پرده بکارت گردد, همچنین در بعضی مواقع ضربات شدید نیز میتوانند پدید آورنده این ضایعه باشند.

.

.

10.در صورت پاره شدن پرده بکارت چه تغیراتی در دوره پریودی بوجود میاد؟

 • هیچ تغییری ایجاد نمی کند.

.

.

11. دیگه اینکه فاصله ابتدای وازن تا پرده بکارت به چند سانت می رسه؟؟؟؟

 • هیچ فاصله ای وجود ندارد، ابتدای واژن پرده بکارت قرار دارد.

.

.

12. آیا پاره شدن پرده بکارت همیشه همراه با درد و خونریزی است؟

 • خیر

.

.

13. آیا آب و شنا کردن در استخر یا دریا ممکن است موجب پارگی پرده بکارت شود؟

 • خیر

.

.

14. آیا خودارضایی ممکن است منجر به پاره شدن پرده بکارت شود؟

 • بله
1 ❤️

2016-01-07 08:53:03 +0330 +0330

نمی‌توانید اوج لذت جنسی را با همسرتان تجربه کنید؟ یا شاید می‌خواهید آن را از قبل هم قوی‌تر تجربه کنید؟ در اینجا توصیه‌هایی از متخصصین امور جنسی برایتان گرد آورده‌ایم که کمکتان می‌کند ارگاسم بهتری داشته باشید.

.

.

1- عضلات ارگاسم‌تان را تمرین دهید

 • تمرینات کگل، تمرین سنتی برای زنانی است که می‌خواهند ارگاسم‌های ضعیف خود را تقویت کنند. باید بتوانید این عضلات را در کف لگن خاصره خود پیدا کرده و مانند حالت متوقف کردن ادرار این عضلات را سفت کنید. این تمرینات را هر روز چند مرتبه تکرار کنید و در زمان فشردن عضلات تنفس را فراموش نکنید.

.

.

**2- برای رسیدن به ارگاسم نقاط حساس را تحریک کنید**
 • شکل‌های مختلف قرارگیری حین رابطه‌ جنسی کمکتان می‌کند به ارگاسم برسید. مثلاً زن روی همسرش قرار گیرد تا بالای ناحیه کلیتوریس او بر روی استخوان ناحیه تناسلی مرد برخورد کند. یا زن به پشت خوابیده و بالشتی زیر باسن خود قرار دهد. دکتر لائورا برمن می‌گوید، حتی می‌توانید از ویبراتور هم در طول رابطه جنسی استفاده کنید.

.

.

3-در حین رابطه جنسی ،حرف بزنید

 • دکتر برمن می‌گوید، «مردها واقعاً به فیدبک شما نیاز دارند. وقتی حرکتی را حین رابطه‌جنسی خوب انجام می‌دهد حتماً حس خوبتان را به صورت کلامی یا فریاد کشیدن نشان دهید.»

.

.

4- انجام کارهای جدید و هیجان انگیز باعث رسیدن به ارگاسم می شود

 • تحقیقات نشان می‌دهد که انجام رفتارهای هیجان انگیز زن و شوهر در کنار هم دوپامین موجود در مغز را تحریک کرده و همین مسئله شما را از نظر جنسی نیز تحریک می‌کند و باعث افزایش لذت جنسی (ارگاسم) می شود.

.

.

5- پیش‌نوازی‌های خلاقانه را برای افزایش لذت جنسی امتحان کنید

 • اگر گرم کردن همسرتان زمان بیشتری می‌برد، با دادن ایمیل‌ها یا پیامک‌ها تحریک‌کننده به همدیگر شروع کنید.

.

.

6- هنگام رابطه جنسی ارگاسم یا اوج لذت جنسی را به تاخیر بیاندازید

 • هرچه تحریک جنسی دیرتر اتفاق بیفتد، انفجار شدیدتر خواهد بود. خودتان را به ارگاسم نزدیک کرده و بعد کُند کنید. این کار را قبل از رسیدن به اوج چند مرتبه تکرار کنید.

.

.

7- روی تنفستان متمرکز شوید

 • رابطه جنسی تانتریک بسیار جدید و مدرن به نظر می‌رسد اما مهمترین امتیاز آن -- که بر تنفس متمرکز است--لذت جنسی شما را تقویت می‌کند. شما می‌توانید ار نفستان برای نقل‌ و انتقال انرژی جنسی خود استفاده کنید. زوج‌هایی که تنفس منظم دارند، رسیدن به ارگاسم را دیرتر کرده و ارگاسم بهتر و قوی‌تری خواهند داشت.

.

.

8- برای رسیدن به ارگاسم باید بدانید چه چیزی تحریکتان می کند

 • وقتی ندانید که چه چیزی تحریکتان می‌کند نمی‌توانید احساستان را با همسرتان در میان بگذارید. برای اینکه بدنتان را به ارگاسم شدن عادت دهید، باید نقاط حساس بدن خود را بشناسید و از آناتومی جنسی اندامتان از طریق مراجعه به مقالات علمی اطلاع کسب کنید.

.

.

9- در کنار هم فیلم‌های آموزشی تماشا کنید

 • فیلمهای علمی و تایید شده که روابط جنسی صحیح را آموزش می دهند و یادگیری تکنیکهای صحیح زناشویی میتواند شما را در رسیدن ارگاسم یاری دهند.

.

.

10- داروهایتان را چک کنید

 • زنان بسیار بیشتر از مردان از داروهای ضدافسردگی که زندگی جنسی افراد را به شدت تحت‌تاثیر قرار می‌دهد، استفاده می‌کنند. اگر مشکل دارید، درمورد داروهای مصرفی‌تان با پزشک خود صحبت کنید.

.

.

11-اگر برای رسیدن به ارگاسم مشکل دارید از متخصص کمک بگیرید

 • اگر برای رسیدن به ارگاسم مشکل دارید، توصیه‌های متخصصین می‌تواند برایتان کارساز باشد. تخریب عصبی یا پایین بودن میزان تستوسترون می‌تواند علت مشکل باشد. پزشکتان می‌تواند معاینه پزشکی را انجام داده و عوامل ارتباطی شما را بررسی کند.

.

.

12- ریلکس کنید

 • در یک تحقیق جدید که بر روی بیشتر از ۵۰ زن انجام گرفت، بیش از ۷۰ درصد از آنها استرس‌های کاری را در زندگی جنسی خود تاثیر‌گذار دانستند. مشخص است که کم بودن میل جنسی احتمال رسیدن به ارگاسم را پایین می‌آورد. بنابراین بهتر است مشکلات زندگی را پشت در اتاق خوابتان جا بگذارید.
1 ❤️

2016-01-07 09:11:47 +0330 +0330

ماساژ جنسی زن

ﻣﺎﺳﺎﮊ ﻋﻼﻭﻩ ﺑﺮ ﺗﺎﺛﯿﺮﺍﺕ ﻣﻔﯿﺪﯼ ﮐﻪ ﺭﻭﯼ ﺑﺪﻥ ﺩﺍﺭﻩ، ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﻧﻘﺶ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﮐﻨﻨﺪﮔﯽ ﻧﯿﺰ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﻭ ﻟﺬﺕ ﺳﮑﺲ ﺭﺍ ﺩﻭ ﭼﻨﺪﺍﻥ ﮐﻨﻪ !!!

ﻣﺘﻦ ﺍﯾﻦ ﺩﻓﻌﻪ ﺍﺧﺘﺼﺎﺹ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﺁﻗﺎﯾﻮﻥ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺁﻗﺎﯾﻮﻥ ﺑﺨﻮﻧﻦ ﻭ ﺍﻧﺠﺎﻣﺶ ﺑﺪﻥ .

ﻣﺎﺳﺎﮊ، ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﺟﺴﻤﯽ ﺯﻥ ﻭ ﻣﺮﺩ ﺭﻭ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﮐﺮﺩﻩ، ﺿﻤﻦ ﺑﺮﺍﻧﮕﯿﺨﺘﮕﯽ ﺟﻨﺴﯽ ﻣﻮﺟﺐ ﻣﯿﺸﻪ ﺗﺎ ﺷﻤﺎ ﻟﺬﺕ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺍﺯ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺟﻨﺴﯽ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺑﺒﺮﯾﺪ .

** ﺧﺎﻧﻤﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﺸﮑﻞ ﺍﺭﮔﺎﺳﻢ ﺩﺍﺭﻥ ﯾﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﯾﺮ ﺑﻪ ﺍﺭﮔﺎﺳﻢ ﻣﯿﺮﺳﻦ، ﻣﺎﺳﺎﮊ ﺑﺪﻥ ﻧﻘﺶ ﻣﻬﻤﯽ ﺗﻮ ﺗﺴﻬﯿﻞ ﺍﺭﮔﺎﺳﻢ ﺩﺍﺭﻩ .**

ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﺮﺍﺣﻞ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻣﺎﺳﺎﮊ ﺟﻨﺴﯽ ﺑﺪﻥ ﺯﻥ ﺭﺍ ﺑﻄﻮﺭ ﺳﺎﺩﻩ ﻣﺮﻭﺭ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ ﺁﻗﺎﯾﻮﻥ ﻣﺤﺘﺮﻡ :

** ﺧﻮﺏ ﺑﺨﻮﻧﯿﺪ،ﺧﻮﺏ ﯾﺎﺩ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ، ﺧﻮﺏ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﯾﺪ :**

.

 • ﻭﺍﺳﻪ ﺷﺮﻭﻉ ﺍﻭﻝ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﻮﺯﯾﺸﻨﻮ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﻨﯿﺪ .

.

 • ﺳﻌﯽ ﻧﮑﻨﯿﺪ ﺧﺎﻧﻤﺘﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺨﻮﺍﺑﻮﻧﯿﺪ ﻭ ﺭﻭﺵ ﺩﺭﺍﺯ ﺑﮑﺸﯿﺪ ﻭ ﻣﺎﺳﺎﮊﺵ ﺑﺪﯾﺪ

.

 • ﺍﻭﻝ ﺭﻭﯼ ﺗﺨﺖ ﯾﺎ ﻣﺒﻞ ﯾﺎ … ﺑﺸﯿﻨﯿﺪ ﻭ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺭﻭﯼ ﭘﺎﺗﻮﻥ ﯾﺎ ﺑﯿﻦ ﭘﺎﺗﻮﻥ ﺑﻨﺸﻮﻧﯿﺪ ﺻﻮﺭﺕ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ .

.

 • ﻃﺒﯿﻌﯿﻪ ﮐﻪ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﺍﺯ ﺳﺮﻭ ﺻﻮﺭﺕ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﻨﯿﺪ .

.

 • ﮐﻒ ﺩﺳﺘﺎﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺭﻭﯼ ﻟﭗ ﻫﺎﺵ ﺑﺬﺍﺭﯾﺪ ﻭ ﺩﺍﯾﺮﻩ ﺍﯼ ﺑﻤﺎﻟﯿﺪ ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺑﻮﺳﯿﺪﻥ ﻭ ﻣﮑﯿﺪﻥ ﻟﺒﻬﺎﺵ ﺍﺻﻼ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﻧﺸﻪ .

.

 • از قبل هم میتونید روغن ماساژ رو تهیه کنید برای بدن .

.

 • یادتون باشه روغن های ماساژ قابل خوردن نیستن، پس اگه دوست دارید بعضی از جاها رو بمکید و بخورید روغن نزنید.

.

 • روغن رو مستقيم رو بدن نریزید، رو دستاتون بریزید و بهم بکشید و بعد دستهای آغشته به روغن رو، روی تنش بکشید.

.

 • ﺑﻌﺪ ﻣﺎﺳﺎﮊ ﺳﺮ ﻭ ﻣﺎﻫﯿﭽﻪﻫﺎﯼ ﺻﻮﺭﺕ،

.

 • ﺭﺍﻩ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺑﺎﻻ ﺗﺎ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﻣﻬﺒﻞ ﺍﺯ ﺟﻠﻮ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺑﺪﯾﺪ،اول کتف و شکم و قسمتهای دیگه بدن رو ماساژ بدید

.

 • ﺩﺭ ﻣﻮﻗﻊ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ سینه ها ، ﻣﺪﺗﯽ ﺍﻭﻧﻬﺎ ﻭ ﻧﻮﮐﺸﻮﻥ ﺭﺍ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﺳﺎﮊ ﺑﺪﯾﺪ .

.

 • ﻫﻤﺰﻣﺎﻥ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﻟﺒﻬﺎﺷﻮ ﻣﯿﻤﮑﯿﺪ ﺑﺎ ﮐﻒ ﺩﺳﺖ ﺳﯿﻨﻪ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺍﺯ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺑﻪ ﺑﺎﻻ ﻫﻞ ﺑﺪﯾﺪ .

.

 • ﻧﻮﮐﺸﻮﻥ ﺭﻭ ﺧﯿﻠﯽ ﺁﺭﻭﻡ ﺑﯿﻦ ﺍﻧﮕﺸﺘﺎﺗﻮﻥ ﺑﻤﺎﻟﯿﺪ .

.

 • ﺍﻻﻥ ﺩﯾﮕﻪ ﻭﻗﺘﺸﻪ ﮐﻪ ﺑﺎ ﯾﻪ ﻓﺸﺎﺭ ﮐﻮﭼﯿﮏ
  ﻫﻤﺴﺮﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺭﻭﯼ ﺗﺨﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﺶ ﮐﻨﯿﺪ ﺗﺎ ﻧﻘﺎﻁ ﺣﺴﺎﺱ
  ﺳﻬﻞ ﺍﻟﻮﺻﻮﻝ ﺗﺮ ﺑﺸﻦ . ﺳﯿﻨﻪ ﻭ ﭘﺴﺘﺎﻧﻬﺎ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺩﺍﺧﻞ ﺑﻪ
  ﺧﺎﺭﺝ ﺑﻤﺎﻟﯿﺪ .

.

 • ﻧﻮﮎ ﺳﯿﻨﻪ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺁﺭﻭﻣﯽ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﮐﻨﯿﺪ

.

 • درحالیکه آروم با یه دست سینه رو گرفتید و چهار انگشت شما دور سینه هست با انگشت شصت رو نوک سینه آروم بکشید و غلغلك بديد و دور نوک سینه رو با انگشت دایره وار لمس کنید

.

 • ﺑﺎ ﮐﻒ ﺩﺳﺘﺎ ﻗﺴﻤﺖ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺷﮑﻢ ﺭﻭ ﺑﻤﺎﻟﯿﺪ .

.

 • ﮐﻒ ﺩﻭﺩﺳﺖ ﺭﻭ ﺑﻬﻢ ﻣﺎﻟﯿﺪﻩ ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﮔﺮﻡ ﺷﺪ ﺍﻭﻧﺮﻭ ﺭﻭﯼ
  ﺗﺨﻤﺪﻭﻧﻬﺎﯼ ﺯﻥ ﺑﺬﺍﺭﯾﺪ . ﺑﻌﻀﯿﺎ ﻣﻌﺘﻘﺪﻥ ﮐﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺍﯾﻨﮑﺎﺭ
  ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺯﻥ ﻭﺍﺳﻪ ﺳﮑﺲ ﺭﻭ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ .

.

 • ﺳﻌﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﻧﺎﺣﯿﻪ ﻣﺜﺎﻧﻪ ﻭ ﺭﺣﻢ ﺭﻭ ﻓﺸﺎﺭ ﺑﺪﯾﺪ .
  ﺻﻮﺭﺗﺘﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﯿﻦ ﺳﯿﻨﻪ ﻫﺎﺵ ﺑﺬﺍﺭﯾﺪ ﻭ ﺑﺎ ﺩﻭ ﺩﺳﺖ
  ﺳﯿﻨﻪ ﻫﺎﺷﻮ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺗﺘﻮﻥ ﺑﻤﺎﻟﯿﺪ .

.

 • ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯼ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ
  ﺧﯿﻠﯽ ﺑﯽ ﻧﺼﯿﺐ ﻧﻤﯿﻤﻮﻧﯿﺪ !

.

 • ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺯ ﺳﯿﻨﻪ ﻫﺎ ﺑﻬﺮﻩ ﯼ ﮐﺎﻓﯽ ﺑﺮﺩﯾﺪ ﻭ
  ﺭﺳﻮﻧﺪﯾﺪ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮﺗﻮﻥ ﺑﮕﯿﺪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﭘﺸﺖ ﺑﻐﻠﺘﻪ ﻭ ﭘﺸﺖ
  ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﯿﺮﺩ ﻭ ﺷﻤﺎ ﻣﺴﯿﺮ ﺭﺍ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺍﺯ ﭘﺎﺋﯿﻦ ﺑﻪ
  ﺑﺎﻻ ﺑﺮﯾﺪ ﻭ ﻫﺮﮔﺰ ﺗﻤﺎﺱ ﻓﯿﺰﯾﮑﯽ ﺭﻭ ﻗﻄﻊ ﻧﮑﻨﯿﺪ .

.

 • ﻧﻮﮎ ﺍﻧﮕﺸﺘﺎﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﻪ ﭘﻮﺳﺘﺶ ﺑﮑﺸﯿﺪ ﺑﻌﺪ ﻧﺎﺣﯿﻪ ﭘﺸﺖ
  ﺭﻭ ﺍﺯ ﺑﺎﻻ ﺗﺎ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺑﻪ ﺁﺭﻭﻣﯽ ﻧﺎﺯ ﻭ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﮐﻨﯿﺪ .

.

 • ﺑﻌﺪ
  ﺑﻄﻮﺭ ﻣﮑﺮﺭ ﺑﺎ ﺣﺮﮐﺎﺕ ﮐﺸﺸﯽ، ﻟﺮﺯﺷﯽ ﻭ ﺩﺍﯾﺮﻩ ﻭﺍﺭ، ﺍﻭﻧﻮ
  ﻣﺎﺳﺎﮊ ﺑﺪﯾﺪ . ﮔﺎﻫﯽ ﮔﻮﺷﺖ ﺑﺪﻧﺶ ﺭﻭ ﻣﺜﻞ ﺧﻤﯿﺮ ﺑﺎ
  ﺩﺳﺘﺘﺎﻥ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﻭ ﺁﺭﺍﻡ ﻓﺸﺎﺭ ﺩﻫﯿﺪ . ﺧﯿﻠﯽ ﺁﺭﻭﻣﺎ .!

.

 • ﭘﻮﺳﺖ ﺳﺮ ﺭﻭ ﻣﺎﺳﺎﮊ ﺑﺪﯾﺪ ﻭ ﮔﺎﻫﯽ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﺑﯿﻦ
  ﺍﻧﮕﺸﺘﺎﺗﻮﻥ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ . ﺳﭙﺲ ﺳﺮﺍﻍ ﭘﺎﻫﺎﺵ ﺑﺮﯾﺪ
  ﺍﻧﮕﺸﺘﺎﯼ ﭘﺎﺵ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺩﺳﺖ ﻓﺸﺎﺭ ﺑﺪﯾﺪ …

.

 • دستها رو از کمر به سمت باسن بکشید و
  باسنش رو نرم ماساژ بدید و دستهاتون رو زیر لمبرها ببرید و سر بدید به سمت بالا و دوباره تکرار کنید

.

 • ﮐﻒ ﺩﻭﺗﺎ
  ﺩﺳﺘﺘﻮﻥ ﺭﻭ ﺭﻭﯼ ﮐﺸﺎﻟﻪ ﻫﺎﯼ ﺭﺍﻧﺶ ﺑﺬﺍﺭﯾﺪ ﻭ ﺑﯿﻦ
  ﺯﺍﻧﻮﻫﺎﺵ ﺗﺎ ﻧﺰﺩﯾﮑﯿﻬﺎﯼ ﻭﺍﮊﻧﺶ ﺑﺎﻻ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺑﺒﺮﯾﺪ .

.

 • ﺑﻌﻀﯽ
  ﺧﺎﻧﻤﻬﺎ ﺍﺯ ﻧﺎﺣﯿﻪ ﯼ ﻗﻮﺯﮎ ﭘﺎ ﻭ ﭘﺸﺖ ﺯﺍﻧﻮ ﻫﻢ ﺧﯿﻠﯽ
  ﻟﺬﺕ ﻣﯿﺒﺮﻥ . ﮐﻒ ﭘﺎﺷﻮ ﺭﻭﯼ ﺻﻮﺭﺗﺘﻮﻥ ﺑﺬﺍﺭﯾﺪ .

.

 • ﺯﺍﻧﻮﻫﺎﺷﻮ ﮐﻤﯽ ﺧﻢ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﭘﺸﺖ ﺯﺍﻧﻮﺷﻮ ﮐﻪ ﺧﻢ ﺷﺪﻩ
  ﺭﻭ ﻟﯿﺲ ﺑﺰﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﺁﺭﻭﻡ ﮔﺎﺯ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ .

.

 • ﮔﺮﺩﻥ ﻭ ﻻﻟﻪ ﯼ
  ﮔﻮﺷﺶ ﺭﻭ ﺍﺻﻼ ﺍﺯ ﯾﺎﺩ ﻧﺒﺮﯾﺪ .

.

 • ﻻﻟﻪ ﯼ ﮔﻮﺷﺶ ﺭﻭ ﺧﯿﻠﯽ
  ﺁﺭﻭﻡ ﺑﯿﻦ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﺷﺼﺖ ﻭ ﺳﺒﺎﺑﻪ ﻣﺎﻟﺶ ﺑﺪﯾﺪ

.

 • ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺪﻭﻧﯿﺪ ﮐﻪ ﺯﻧﻬﺎ ﺑه دﻭ ﻃﺮﯾﻖ ﺑﻪ ﺍﺭﮔﺎﺳﻢ
  ﻣﯿﺮﺳﻦ : ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﻧﻘﻄﻪ ﺟﯽ ﻭ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﺗﺤﺮﯾک ﮐﻠﯿﺘﻮﺭﯾﺲ .

.

 • ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻤﻬﺎ ﺍﺭﮔﺎﺳﻢ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﻧﻘﻄﻪ
  ﺟﯽ ﺭﻭ ﻋﻤﯿﻖ ﺗﺮ ﻣﯿﺪﻭﻧﻦ .

.

 • ﺍﮔﺮ ﺗﺤﺮﯾﮑﺎﺕ ﺑﻄﻮﺭ ﻣﻨﺎﺳﺐ
  ﺍﺩﺍﻣﻪ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﻪ ﺯﻥ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﭼﻨﺪ ﺍﺭﮔﺎﺳﻢ ﭘﺸﺖ ﺳﺮﻫﻢ
  ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ . ﺍﯾﻦ ﺍﺭﮔﺎﺳﻤﻬﺎﯼ ﻣﺘﻮﺍﻟﯽ ﻭ ﭘﺸﺖ ﺳﺮﻫﻢ
  ﺗﺎﺛﯿﺮ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺧﻮﺑﯽ ﺩﺭ ﺭﻭﺣﯿﻪ ﺧﺎﻧﻤﺘﻮﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﺍﺛﺮﺵ
  ﺭﻭ ﺗﻮﯼ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺣﺘﻤﺎ ﻣﯿﺒﯿﻨﯿﺪ .

.

 • دستها رو از سمت پاها به داخل رانها بکشید و به سمت پایین شکم برید و مجددا برید داخل رانها
  از داخل رانها به سمت کشاله ران دستتون رو بکشید و آروم آروم دستتون رو بالای آلت تناسلیش بکشید

.

 • چهار انگشتتون رو بالای آلتش دایره وار بمالید و بعد برید تا پایین و برگردید بالا
  از بالا آلت تناسلی انگشت ها رو سر بدید لای لبهای آلتش و دوباره در همون حالت بیارید بالا

.

 • با دست آروم کلیتوریس رو نوازش کنید
  ﻣﺤﻞ ﺍﺗﺼﺎﻝ ﻟﺐ ﺑﯿﺮﻭﻧﯽ ﻭﺍﮊﻥ ﺑﻪ ﺑﺪﻥ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺩﻭﺍﻧﮕﺸﺖ
  ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﺯ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺑﺎﻻ ﺑﮑﺸﯿﺪ .
0 ❤️

2016-01-07 09:26:30 +0330 +0330
نقل از: Dar yek NeGaH دانستنی های کوچک⚠️

میل جنسی زنان و مردان از چندین حیث متفاوتند:

شدت میل جنسی: میل جنسی مردان به مراتب از زنان بیشتر است چنانچه ممانعت از برقراری رابطه جنسی و ارضا آن بیشتر از همه مردان را می آزارد. البته میل جنسی مردان با افزایش سن تعدیل می گردد.

میل جنسی مردان دائمی است در حالی که میل جنسی زنان متناوب است و از دوره ماهیانه آنها تأثیر می گیرد. چنانچه زن بین روزهای ۱۲ تا ۱۶ دوره ماهیانه خود دارای میل بیشتری می باشند و بعد از آن از شدت میل جنسی کاسته می شود و مجدداً بین روزهای ۲۳ الی ۲۷ یعنی ۴-۳ روز قبل از قاعدگی بعدی میل جنسی در آنها افزایش می یابد.این تناوب میل جنسی در زن متأثر از ترشح هورمون های جنسی است.

مرسی از مطلب خوبتون

0 ❤️

2016-01-07 16:32:03 +0330 +0330
نقل از: Dar yek NeGaH
نقل از: Sousha
نقل از: Dar yek NeGaH دانستنی های کوچک⚠️

میل جنسی زنان و مردان از چندین حیث متفاوتند:

شدت میل جنسی: میل جنسی مردان به مراتب از زنان بیشتر است چنانچه ممانعت از برقراری رابطه جنسی و ارضا آن بیشتر از همه مردان را می آزارد. البته میل جنسی مردان با افزایش سن تعدیل می گردد.

میل جنسی مردان دائمی است در حالی که میل جنسی زنان متناوب است و از دوره ماهیانه آنها تأثیر می گیرد. چنانچه زن بین روزهای ۱۲ تا ۱۶ دوره ماهیانه خود دارای میل بیشتری می باشند و بعد از آن از شدت میل جنسی کاسته می شود و مجدداً بین روزهای ۲۳ الی ۲۷ یعنی ۴-۳ روز قبل از قاعدگی بعدی میل جنسی در آنها افزایش می یابد.این تناوب میل جنسی در زن متأثر از ترشح هورمون های جنسی است.

مرسی از مطلب خوبتون

تاپیک لازم و بجای هست... موفق باشید

نظر لطفتونه

مرسی به همچنین شما

0 ❤️

2016-01-07 16:45:54 +0330 +0330

در این مقاله ژوزف کرامر به طرح یک الگو برای ماساژ جنسی مردان می پردازد. بنظر می رسد این عمل برای هردو نفر دهنده و گیرنده ماساژ لذتبخش باشد.

این ماساژشامل28مرحله است.به ترتیب شامل:

1 - نوازش:

لمس ومالیدن تمام جلوی بدن از بالا به پایین و از یک سمت به سمت دیگر با استفاده از مقداری روغن ماساژ.در این مرحله ضمن آنکه یک دست به ماساژ بدن از رانها تا پیشانی میپردازد با دست دیگر به ارامی آلت جنسی نوازش میشود.

2 - با استفاده از مقداری روغن یا لوسیون تمام جلوی بدن ماساژ داده میشود.

3- در حالی که با یک دست آلت به سمت پایین کشیده میشود با دست دیگر بدنه آن را از بالا به پایین ماساژ میدهد.

4 - با یک دست سطح زیرین آلت را گرفته و در جهت عقربه ساعت بچرخاند. باید در محل ساعت 6 قدری صبر کند وآلت را به سمت پایین بکشد. در همین حال باید با دست دیگر آلت را ماساژ داد.

5 - با انگشت یک دست روی فرنولوم (سطح زیرین ناحیه سر آلت) و با دست دیگر بیخ آلت و بیضه ها را فشار میدهد .

6 - در این هنگام با دو انگشت یک دست روی ناحیه بین فرنولوم تا چند سانتیمتر زیر آن را بالا و پایین میکشد وبا دست دیگر بیخ آلت را نگه میدارد. به تناوب جای دستها را باید با هم عوض کرد

7 - کف یک دست را روی سطح زیرین آلت گذاشته و انگشتان را دور آن حلقه میکند وضمن خم کردن آلت آن راازبالا به پایین ماساژ میدهد.

8 - جای دست راعوض کرده وبه شکلی ماساژمیدهیم که کف دست درتماس با سطح شکمی آلت وانگشتهادر سطح زیرین آن قراربگیرند.

9 - بایک دست آلت را ماساژداده وبا دست دیگررانها بیضه وتمام سطح جلوی بدن را مالش دهید.

10 - بایک دست پوست آلت را در بیخ آن پایین کشیده دست دیگررادورآلتگرفته مانندحالت بازکردن در بطری بچرخانید.

11 - مثل حالت قبل عمل کرده گاهی آلت را به سمت ساعت6آن پایین بکشید.

12 - ضمن ماساژآلت با کف دست دیگربیضه هارا بشکل دورانی مالش دهید.

13 - سینه را بطور دایره های کوچکی ماساژ دهید.

14 - ضمن ماساژآلت نوک سینه ها(پستان)رابمالید.

15 - ماساژناحیه بین سینه ولگن توسط سطح زیرین بازو وساعد.

16 - ماساژآلت با یک دست وماساژشکم به سمت بیضه ها با دست دیگر.

17 - زانوی مرد را روی پای خود قراردهید تا کمی به بالاخم شود سپس قسمتهایداخلی وزیری ران را مالش دهید.با دست دیگر به آرامی آلت را نوازش کنید.

18 - حین ماساژ آلت با دست دیگرتان قسمت بین بیضه ومقعد را فشار دهید.

19 - با یک دست کیسه بیضه ها را به آرامی گرفته و با ناخن قلقلک دهید. میتوانید دست دیگر را دور سر آلت بچرخانید.

20 - با یک دست بیخ آلت را گرفته و با دست دیگر سر آنرا مانند حالت آبگرفتن لیمو گرفته ضمن چرخش به سمت پایین فشار دهید. این حالت را با حالت شماره 11 یک در میان انجام دهید.

21 - با یک دست سطح زیر آلت و با دست دیگر سطح مقابل آن را در خلاف جهت هم ماساژ دهید. هر چند یکبار ماساژ را متوقف کرده و آلت را از بین انگشت میانی هر دو دست بیرون بلغزانید.

22 - برانگیختن آتشین: این مرحله نیاز به مقدار زیادی روغن دارد. با کف دو دست آلت را گرفته و ضمن تغییر فشار و سرعت ماساژ دهید.

23 - آلت را با یک دست گرفته و کف دست دیگر را روی سر آن بمالید.

24 - دستها را بصورت لوله درآورده و آنها را یکی یکی روی آلت از پایین به بالا بکشید.

25 - آلت را با دو دست گرفته انگشتها را به هم قفل کنید وبا کف دو دست یک واژن مصنوعی بسازید وماساژ دهید.

26 - با یک دست بیضه ها را به سمت پایین کشیده و با دست دیگر آلت را به سمت بالا بکشید ودرخلاف جهت هم نوازش کنید. پایان این مرحله میتواند به ارگاسم منجر شود.

27 - آمستردام: با یک انگشت پرینه ( منطقه بین بیضه ومقعد ) و با انگشت دست دیگر بین ابروها را فشار دهید.

28 - در این مرحله میتوانید تمام عضلات خود را سفت کرده و بعد از چند لحظه به مدت نیم ساعت بدون حرکت ریلاکس باقی بمانید.
بعد از انجام این مراحل شما یا میتوانید شریک جنسیتان را ماساژبدهید یا اینکه او به کار خود ادامه دهد تا شما انزال داشته باشید.انجام این ماساژعلاوه بر زیادکردن حجم منی باعث لذت بیشتر ارگاسم میشود.

0 ❤️

2016-01-07 17:19:42 +0330 +0330

6 جمله تنفر برانگیز برای خانم ها:

 • تو منو ياد دوست دختر (نامزد و همسر هم كاربرد دارد) قبلي ام مي اندازي !

 • يه خورده چاق نشدي ها ؟

 • داري عين مادرت ميشي ؟

 • يه خورده آزادي و فضاي شخصي نياز دارم تا بتونم يه كم نفس بكشم !

 • شايد مردها لزوما نبايد تك همسر باشن !

 • سكوت !!

اگر قصد ندارید که همسرتان را اذیت کنید بهتر است از جملاتی مثل و مشابه 6 جمله بالایی دوری کنید و 43 جمله زیر را به خاطر بسپارید و در مواقع مناسب از این وردهای جادویی نهایت استفاده را ببرید!

۹ جمله اكتشافي براي دادن حس محبوبيت به همسرتان :

 • دوست دارم .

 • عاشقت هستم.

 • خيلي خوش شانسم كه تو رو پيدا كردم.

 • توبهترين دوست من هستي.

 • تو تنها زن اين دنيا هستي كه ميخوام با او باشم.

 • هيچ زن ديگه اي مثل تو نيست.

 • نميدونم بدون تو چه كار كنم.

 • نميتونم زندگي ام رو بدون تو تصور كنم.

 • تو تحقق روياها و اجابت دعاهاي من هستي.

۶ جمله اكتشافي براي دادن حس قدر داني به همسرتان :

 • تو خيلي براي من خوبي.

 • تو موجب ميشي من احساس خوشبختي كنم.

 • براي يك يك كارهايي كه براي من ميكني از تو قدر داني ميكنم.

 • خيلي خوشحالم ميكني هروقت كه ……. ( مورد خاصي را نام ببريد) تو زندگي منو متحول كردي.

 • بابت هر كاري كه ميكني از تو متشكرم.

 • براي …… از تو متشكرم.

۹ جمله اكتشافي براي دادن حس ارزشمند بودن به همسرتان :

 • امروز چطور بود؟

 • بيا در باره اين موضوع صحبت كنيم تا بتوانيم با هم تصميم بگيريم.

 • بيا براي …… برنامه ريزي كنيم.

 • درباره …… چي فكر ميكني؟

 • آيا كمكي از من برمياد؟

 • الان چه كمكي ميتونم به تو بكنم؟

 • چه خواسته اي از من داري؟

 • به چه چيزي نياز داري؟

 • به چيزي نياز داري؟

۷ جمله اكشافي براي هك كردن قلب و روح همسرتان :

 • از اينكه هميشه همه نياز هاي تورا بر آورده نميكنم، متاسفم و از اين بابت معذرت ميخوام.

 • براي …. از تو معذرت ميخوام.

 • قول ميدم كه روي …. (چيزي كه قبلا از شما خواسته شده ) بيشتر كار كنم.

 • متشكرم كه با من و مشكلاتم ميسازي.

 • متشكرم كه با من صبوري.

 • مي دونم كه كنار اومدن با من هميشه كار ساده اي نيست.

 • براي …. منو ببخش.

۸ جمله اكتشافي براي ديوانه كردن خانمتان :

 • تو واقعا برام جذاب هستي

 • تورو ميخوام.

 • هيكل و اندامت برام خيلي خواستني و مطلوبه.

 • نميتونم تو رو نديده بگيرم يا به تو نزديك نشم.

 • دوست دارم بيشتر با تو باشم.

 • دلم برات تنگ شده.

 • بيا همديگر رو در آغوش بگيريم.

4 جمله ۱۰۰۰ امتيازي :

 • بيا با هم بريم خريد

 • بگذار خونه رو برات تميز كنم.

 • آيا ميخواستي درباره چيزي با من حرف بزني.

 • بيا تلويزيون رو خاموش كنيم و در عوض با هم حرف بزنيم.

.

.

احترام و ارزش قائل شدن باید دو طرفه باشد، اگر مرد رعایت می‌کند اینجوری نباشد که زن ارزشی قائل نباشد و خودش را برای مردش جذاب نکند، این جملات تنها زمانی کاربردی خواهند شد که نیروی عشق و احترامی دوطرفه بر زندگی زناشیویی حاکم باشد، لاکن سوء تفاهمات ناشی از دانش پایینِ جنسی و شناخت پایین از روحیات جنس مخالف زندگی‌شان را با مشکل مواجه کرده باشد؛ که در این صورت این جملات برای شيرین کردن دوباره زندگی مناسب‌اند مگرنه در زندگی‌های تهی از عشق و احترام متقابل این کلمات به چه کار آیند؟

0 ❤️

2016-12-20 13:01:40 +0330 +0330
0 ❤️‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom