سکسولوژی - چند توصیه BDSM برای کسانی که به تازگی مطیع شدند

• manbasim  

• عضو از
    1396/5/21

• پست‌ها: 715

• 846

روابط آنلاین

روابط مجازی شاید فاقد خیلی چیزهای خوب و با ارزش باشند، که واقعا هستند اما واقعا چیزهای خوب منحصر به فردی هم توش پیدا میشه، خصوصا برای افرادی که به تازگی میخوان علاقه خودشون رو تو تبدیل شدن به یه ساب مطیع محک بزنن. بعضی وقت ها ممکنه دیگه واسه پشیمونی خیلی دیر شده باشه، وقتی که دست و پاهاتون به تخت اون فرد بسته شده و یه توپ قرمز هم به دهنتون.

یه رابطه آنلاین شبیه پرسه زدن تو پاساژ و دیدن ویترین مغازه هاست، شما نگاه میکنید، می سنجید که اون لباس چقدر بهتون میاد اما از طرفی هم هیچ تعهدی ندارید که بخریدش.

تا جایی که رابطه به صورت مجازی باشه برای پایان دادن به رابطه تنها چیزیکه باید بگید یه نه ساده است. وقتی چیزی رو مجازی بررسی میکنید بهتون زمان و فرصت اینو میده که با ریتم و آهنگ درونی خودتون بیشتر ملموس بشید و بتونید بیشتر در مورد خودتون چیزهای مناسب رو کشف کنید.

ولی چندتا مشکل اساسی تو روابط مجازی وجود داره، شاید پررنگترین این مشکلات نبود حس لمس شدن، بسته شدن، شلاق خوردن و گاییده شدن باشه. هرچقدر هم که رابطه مجازی خوبی داشته باشید، وقتی که میاریدش تو دنیای واقعی رابطه فاز جدیدی پیدا میکنه.

توصیه هایی برای روابط مجازی و ملاقات حضوری با سرورتون

1- قبل از اینکه به ملاقات سرورتون برید حتما خوب بشناسیدش

2- وقتی که خوب اون فرد رو شناختید بعد به صدای درونیتون گوش بدید. شما دیگه یه فرد بالغ هستید و سالها با آدمهای مختلف برخورد داشتید، از این تجربه استفاده کنید

3- منابع و روابط اجتماعیش رو بررسی کنید، اگر دسترسی به افرادی که قبلا ساب این فرد بودن دارید ازشون سوال بپرسید تا متوجه بشید اون فرد چه چیزهایی رو بهتون گفته یا نگفته

4- همیشه و همیشه اولین ملاقاتتون رو تو یه مکان عمومی داشته باشید. از این خجالت نکشید که ملاقاتتون رو جایی داشته باشید که مردم عادی هم حضور دارند و نگران نگاه اونها نباشید، هیچ کس نمیدونه شما قراره یه گربه‌ی ملوس حرف گوش کن بشید واسه اون آقا. به یه دوست مطمئن اطلاع بدید که دارید کجا میرید و تا کی بر میگردید خونه. حتما مطمئن بشید که دوستتون در صورت برنگشتن شما به پلیس اطلاع بده. ( اگر تغییری تو برنامه هاتون ایجاد کردید حتما به این دوست منتظرتون خبر بدید، کمی هم شما مسئولیت پذیر باشید )

5- هرگز اجازه ندید که دام مورد نظر شما رو به کاری که هنوز براش آمادگی ندارید مجبور کنه، گول ننه من غریبم بازی هاش رو نخورید و احساساتی نشید، اگر هر گونه فشاری از سمت مقابل روی شما هست اون رابطه رو ترک کنید ( به حرفم اعتماد کنید )

6- چندتا کلمه امن ( safe word ) مناسب با هم انتخاب کنید. این کلمات حکم فیوز برق رو دارن وقتی که جایی اتصالی میکنه.

7- باز هم میگم اصلا برای هیچ چیزی عجله به خرج ندید. آهسته و با فکر جلو برید

8- وقتی با سرورتون تنها هستید به یه دوست مطمئن زنگ بزنید و برای خودتون کلمات رمز داشته باشید، "من حالم خوبه همه چیز رو رواله" "لعنتی نمیتونم تحمل کنم زودتر منو از این جهنم بیار بیرون" ( خب این دیگه به شما بستگی داره چقدر دوست خوب داشته باشید )

در یک سرور خوب دنبال چه چیزهایی باشید!

صداقت و اعتمادپذیری اولین و اصلی ترین ویژگی هست که شما باید در یک دام جستجو کنید.

چیزهای دیگه با توجه به سلیقه شما:

باز و شفاف بودن ( یا شاید هم مرموز بودن برای شما )

ملایمت ( این بیشتر به سلیقه شما بر میگرده که چقدر ملاطفت یا خشن بودن تو سرورتون دوست دارید )

آستانه تحمل و رنج – همون کظم غیظ نقی - ( بسیار مراقب این موضوع باشید، چون مرز باریکی بین BDSM و تجاوز وجود داره که وقتی دست و پاتون بسته است فقط باید شل کنید )

حس شوخ طبعی ( شاید هم شما فقط یه سرور عبوس و بد عنق میخوایید )

بخشندگی و چشم پوشی ( بعضی از ساب ها میخوان که برای هر خطایی که میکنند تنبیه بشن، در حالی که بعضی دیگه ممکنه دنبال کمی بخشش و مروت هم باشن )

در مجموع دنبال کسی باشید که تلاش میکنه شما و علایق شما رو بفهمه، حداقل در مورد مسائل سکس و BDSM.

اگه فانتزی شما این باشه که مثل یه شیء بی جون باهاتون برخورد بشه که هیچ اختیاری از خودش نداره و قرار نیست علایق خودش رو تو رابطه دنبال کنه و صرفا دنبال اینه که همه چیز بهش امر و نهی بشه قطعا شما با کسی مثل من که دنبال شناخت روحیه شماست و میخواد همه چیز رو در مورد شما بدونه هیچ شانسی ندارید.

هیچ وقت دچار این اشتباه نشید به صرف اینکه کسی خودش رو ارباب صدا میکنه یا تو پروفایلش زده مستر برای شما مناسبه. همه ما آدم های زمینی با مشکلات و نواقص خاص خودمون هستیم. هرکسی که تو پروفایلش زده مستر این ویژگی رو نداره.

نکته جالبی که این وسط هست اینه تعداد بیشماری مرد و زن اون بیرون هستند که اگر شما خودتون رو بهشون به عنوان یه ساب معرفی کنید فورا میگن که بهترین مستر دنیا هستند و همون افراد اگر تصور کنند شما یه دام هستید با عنوان ساب سعی میکنند بهتون نزدیک بشن. پس مراقب باشید.

خلاصه اینکه با دام مورد نظرتون تعامل داشته باشید، ازش سوال بپرسید، چطوری با شما رفتار میکنه؟ اصلا خجالت نکشید که حتی موضوع کاملا به خصوصی رو پیش بکشید و دقیقا نظرش رو بدونید که در اون مورد چطور با شما رفتار میکنه.

هر سوالی پیش از اینکه یه قلاده تو گردنتون بیوفته آزاده اما بعدش دیگه پشیمون شدن هیچ سودی نداره

ـــــــــــ

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• gharbsoni  
  • عضو از 1396/9/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

اصن مگه تو ایران هست؟هرکی ادعا میکنه اربابه یا...

اصن مگه تو ایران هست؟هرکی ادعا میکنه اربابه یا برده، دروغ گفته تا حالا

ـــــــــــ

• 2

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 715

• 846

نقل از: gharbsoni

نقل از: gharbsoni اصن مگه تو ایران هست؟هرکی ادعا میکنه اربابه یا برده، دروغ گفته تا حالا

بله داریم. فانتزی های جنسی چیزی نیست که محدودبه جغرافیا باشه، فقط بسته به آموزش و سطح دسترسی به اطلاعات گسترشش فرق میکنه.

ـــــــــــ

• 0

• ItsDINAbitch  
  • عضو از 1397/7/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 11

خيلي بزرگ كردي قضيرو...هيچوقت براي پشيمون شدن دير...

خيلي بزرگ كردي قضيرو...هيچوقت براي پشيمون شدن دير نيس...بخاطر همين چيزي وجود داره به نام سيف ورد؟ پس دوستان اطلاعاتتون رو راجع به اين نوع رابطه زياد كنين و بعد واردش بشين ولي نترسين يا خوشتون مياد يا نمياد بيخيال ميشين ديگه ترس نداره

ـــــــــــ

• 0

• ItsDINAbitch  
  • عضو از 1397/7/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 11

البته نميدونم تو ايران قرار داد بستن چه جوريه اگه...

البته نميدونم تو ايران قرار داد بستن چه جوريه اگه اطلاعاتي دارين بگين لطفا

ـــــــــــ

• 0

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• 846

نقل از: ItsDINAbitch

نقل از: ItsDINAbitch خيلي بزرگ كردي قضيرو...هيچوقت براي پشيمون شدن دير نيس...بخاطر همين چيزي وجود داره به نام سيف ورد؟ پس دوستان اطلاعاتتون رو راجع به اين نوع رابطه زياد كنين و بعد واردش بشين ولي نترسين يا خوشتون مياد يا نمياد بيخيال ميشين ديگه ترس نداره

دوست من منظور از پشیمونی این نیست که بعدا دیگه این کار رو انجام ندی، منظور این هست که اسیر آدم مریض نشی.

ظاهرا کل متن رو نخوندی و صرفا جمله آخر رو دیدی چون اگر خونده بودی متوجه میشدی.

در مورد safe word هم که گفتی، باز هم چون متن رو نخوندی این رو متوجه نشدی. کلمه امن که شماره تلفن پلیس نیست بیاد طرف رو نجات بده، اگر اون دام بیمار باشه و یه سادیست بیمار، با دست و پای بسته اون بیچاره چیکار میتونه بکنه؟

ـــــــــــ

• 0

• alikuni018  
  • عضو از 1397/5/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 58

• 40

دوس دارم برده نتی باشم

دوس دارم برده نتی باشم

ـــــــــــ

• 0

• Idingun  

• عضو از 1396/10/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 120

• 113

دروغ

متاسفانه بیشتر برده‌ها مجازی و جقی هستن که دنبال عکس آلت میگردن، وقتم هم که جقشونو زدن بخاطر کاری که کردن نسبت به خودشون و سکسشون حس بدی پیدا میکنن و در اولین اقدام، زرتی شما رو که تا 5 دیقه پیش کیس مناسب و عشق جاودان خطاب میکرد بلاک میکنه. ما با افرادی روبرو هستیم که خودشون رو نشناختن و نپذیرفتن

ـــــــــــ

:)

• 1

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• 846

نقل از: Idingun

نقل از: Idingun متاسفانه بیشتر برده‌ها مجازی و جقی هستن که دنبال عکس آلت میگردن، وقتم هم که جقشونو زدن بخاطر کاری که کردن نسبت به خودشون و سکسشون حس بدی پیدا میکنن و در اولین اقدام، زرتی شما رو که تا 5 دیقه پیش کیس مناسب و عشق جاودان خطاب میکرد بلاک میکنه. ما با افرادی روبرو هستیم که خودشون رو نشناختن و نپذیرفتن

خب ارتباط مجازی هم اصولی داره

کسی که تا سلام میکنه میگه عکسشو بفرست در حالی که عکس پروفایل نداره، آیدی نداره، حتی به جای اسم هم نقطه گذاشته کاملا معلومه فیکه.

برای شناخت پتانسیل‌های واقعی یه رابطه گفتم که عجله نباید داشت.

ـــــــــــ

• 0

• .hamhero93  
  • عضو از 1397/3/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 17

نخوندم متنتو چون تقریبا به این باور رسیدم ک تو...

نخوندم متنتو چون تقریبا به این باور رسیدم ک تو فضای مجازی بجز معدود افرادی شاید در حد انگشت شمار بقیه همه یا فیک هستن یا درک درستی از بی دی اس ام ندارن. اونی ک پول میگیره ک دیگه کاملا مشخصه نیاز به توضیح نیس. نمیدونم ک کی و کجا گفته شده ساب یا اسلیو حتما باید فحش خور باشه , بی غیرت باشه, سگ باشه هاپ هاپ کنه و خیلی چیزای دیگه. نمیدونن ک همواره افراد یسری لیمیت هایی دارن با طرف صحبت میکنی میگه چیزی ک زیاده اسلیو پسره. اسلیو دختر کمه دوست دارم دختر داشته باشم. اگرم بخوام یروزی باتو باشم الان دیگه همه پسرا شاشخورن تو باید گهمو بخوری. متاسفانه هیچ چیزمون بر اساس شناخت درست نیس.

نمیدونم دوست داشتن, علاقه و همو خواستن کجا رفته .

متنتو نخوندم چون جز حسرت خوردن چیز دیگه ای نداره برام.

ـــــــــــ

مراقب کلماتی ک ب کار میبریم باشیم, چون میتونه مثل تیغ برنده باشه

• 1

• Idingun  

• عضو از 1396/10/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 120

• 113

Agreed

نقل از: manbasim
نقل از: Idingun متاسفانه بیشتر برده‌ها مجازی و جقی هستن که دنبال عکس آلت میگردن، وقتم هم که جقشونو زدن بخاطر کاری که کردن نسبت به خودشون و سکسشون حس بدی پیدا میکنن و در اولین اقدام، زرتی شما رو که تا 5 دیقه پیش کیس مناسب و عشق جاودان خطاب میکرد بلاک میکنه. ما با افرادی روبرو هستیم که خودشون رو نشناختن و نپذیرفتن
خب ارتباط مجازی هم اصولی داره کسی که تا سلام میکنه میگه عکسشو بفرست در حالی که عکس پروفایل نداره، آیدی نداره، حتی به جای اسم هم نقطه گذاشته کاملا معلومه فیکه. برای شناخت پتانسیل‌های واقعی یه رابطه گفتم که عجله نباید داشت.

باهات موافقم، منتها اینی که میگم خیلی زیاده، با یک سری افراد تخیلی روبرو هستیم، یعنی کسایی که سکسشون هم مجازیه، اینکار بنظرم مخربترین رفتاره.

اول بخاطر تاثیر ناخودآگاه و سکس از هم دیگه و ارتباط این مسئله با تخیلات در خودارضایی. که باعث انواع انحرافات مثل کشش به محارم و بی‌غیرتی و... امروز همه ما بواسطه اینترنت به علم دسترسی داریم، یه جستجوی ساده خیلی مسائل رو درمورد خودمون برای ما آشکار میکنه، در کنار مطالب علمی آنلاین، فن‌پیجهای طرفداران این انحرافات هم هستت، که فرد گرفتار با دیدن این فن‌پیجها چون احساس تنهایی نمیکنه و افراد دیگه مثل خودش رو میبینه انحرافش کمتر براش غلط بنظر میاد و گاهی توجیه کنندست.

ببخشید طولانی شد

ـــــــــــ

:)

• 1

برده ام

سلام دوستان من یک برده با علاقه جنسی به بی دی اس ام هستم ولی تا کنون هیچ ارباب و میسترسی پیدا نکردم دیگه نمیدونم باید چیکار کنم

ـــــــــــ

• 0

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• 846

نقل از: .hamhero93

نقل از: .hamhero93 نخوندم متنتو چون تقریبا به این باور رسیدم ک تو فضای مجازی بجز معدود افرادی شاید در حد انگشت شمار بقیه همه یا فیک هستن یا درک درستی از بی دی اس ام ندارن. اونی ک پول میگیره ک دیگه کاملا مشخصه نیاز به توضیح نیس. نمیدونم ک کی و کجا گفته شده ساب یا اسلیو حتما باید فحش خور باشه , بی غیرت باشه, سگ باشه هاپ هاپ کنه و خیلی چیزای دیگه. نمیدونن ک همواره افراد یسری لیمیت هایی دارن با طرف صحبت میکنی میگه چیزی ک زیاده اسلیو پسره. اسلیو دختر کمه دوست دارم دختر داشته باشم. اگرم بخوام یروزی باتو باشم الان دیگه همه پسرا شاشخورن تو باید گهمو بخوری. متاسفانه هیچ چیزمون بر اساس شناخت درست نیس. نمیدونم دوست داشتن, علاقه و همو خواستن کجا رفته . متنتو نخوندم چون جز حسرت خوردن چیز دیگه ای نداره برام.

سلام دوست گرامی

یه دل پر داشتی از اینکه اطلاعات غلط به دست همه دادن و شناخت ها درست نیست. چیزهایی راجع به لیمیت و مرز احترام گفتی که اگر متن رو میخوندی متوجه میشدی که همه حرف های تو رو تایید کرده. چیزی به اسم حسرت معنی نداره وقتی که ذهنت آگاه باشه. مطمئنم اگر با دقت و با حوصله به دنبال چیزی که میخوای بگردی پیداش میکنی. من برات تضمین میکنم.

ـــــــــــ

• 0

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• 846

نقل از: manbasim
خب ارتباط مجازی هم اصولی داره کسی که تا سلام میکنه میگه عکسشو بفرست در حالی که عکس پروفایل نداره، آیدی نداره، حتی به جای اسم هم نقطه گذاشته کاملا معلومه فیکه. برای شناخت پتانسیل‌های واقعی یه رابطه گفتم که عجله نباید داشت.

باهات موافقم، منتها اینی که میگم خیلی زیاده، با یک سری افراد تخیلی روبرو هستیم، یعنی کسایی که سکسشون هم مجازیه، اینکار بنظرم مخربترین رفتاره.

اول بخاطر تاثیر ناخودآگاه و سکس از هم دیگه و ارتباط این مسئله با تخیلات در خودارضایی. که باعث انواع انحرافات مثل کشش به محارم و بی‌غیرتی و... امروز همه ما بواسطه اینترنت به علم دسترسی داریم، یه جستجوی ساده خیلی مسائل رو درمورد خودمون برای ما آشکار میکنه، در کنار مطالب علمی آنلاین، فن‌پیجهای طرفداران این انحرافات هم هستت، که فرد گرفتار با دیدن این فن‌پیجها چون احساس تنهایی نمیکنه و افراد دیگه مثل خودش رو میبینه انحرافش کمتر براش غلط بنظر میاد و گاهی توجیه کنندست.

ببخشید طولانی شد

در مورد کشش به محارم و بی غیرتی چندان باهات موافق نیستم چون واقها ریشه چنین رفتارهایی سکس چت و سکس مجازی نیست.

در مورد فن پیج ها هم همینطور، خب اگر جایی هست که افرادی مشابه اون فرد هستند پس نمیشه که بگیم اون فرد داره اشتباه میکنه. به علاوه همین BDSM که الان انقدر ترند شده محبوب بین جماعت زیادی و حتی براش مقالات آموزشی تدارک میبینند زمان روانشناسان مثل یونگ و فروید جزو بیماری های روانی طبقه بندی میشدند که سعی در درمان اون داشتند. پس لزوما چیزی که جامعه کمی داره اشتباه نیست!

ولی با بخش اول حرف هات در مورد آدم های تخیلی موافقم، این هم بر میگرده به روح بیمار جامعه که هر دم سعی در سرکوب رابطه جنسی داره. البته ریشه یابی هر کدوم از این آسیب ها نیاز به تحقیق دانشگاهی مناسب داره و اینکه من با سواد کم خودم تو یه سایت سکسی بخوام براش نسخه بپیچم هم کاملا اشتباهه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

کدام نوع کیر را ترجیح میدهید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «