سکسولوژی - 5 باور اشتباه در مورد BDSM

• manbasim  

• عضو از
    1396/5/21

• پست‌ها: 711

• 828

بعد موفقیت بی مثال فیلم fifty shades of grey که باعث ساخت قسمت دوم و سوم اون شد، همه ما به این فکر فرو رفتیم که واقعا BDSM تو زندگی واقعی چه شکلیه؟ بخاطر همین موضوع تو این مطلب میخوام 5 تا باور غلط که رو این موضوع سایه انداخته رو روشن کنم.

شماره یک: BDSM شامل فعالیت های سادیسمی و مازوخیسمی هست

این اشتباه است. یک مرز مشخص بین BDSM و سادیسم و مازوخیسم وجود دارد. دومی شامل درد و رنج فیزیکی و روحی در شریک است در حالی که BDSM اینطور نیست. امنیت و ایمنی طرفین در BDSM همیشه مهم است تا جایی که حتی طرفین ممکن است قرارداد امضا کنند یا برای هم کلمه امن (safe word) مشخص کنند تا در مواقعی که از خط قرمز عبور کردند به هم اطلاع دهند.

شماره دو: BDSM تجربه ای بین افراد غریبه است

باز هم غلط است. بیشتر افرادی که در جامعه BDSM قرار دارند در روابط طولانی مدتی هستند که سال ها یکدیگر را می شناسند و رابطه آنها ممکن است سال ها نیز ادامه داشته باشد. همه اونها مثل کریستین گری میلیونرهای بیکاری نیستند که وقت زیادی واسه صرف کردن و تفریح داشته باشند اما بخش بزرگی از این افراد تحصیل کرده و دارای طبقه اجتماعی مناسبی هستند.

شماره سه: BDSM یعنی فقط شلاق و زنجیر

واقعا؟ این هم غلط است. اعضای جامعه BDSM معمولا علاقه دارند که چیزهای مختلف رو با هم ترکیب کنند و صرفا تمرکز جنسی خودشون رو روی شلاق و زنجیر و دستبند متمرکز نیم کنند، اگرچه ممکنه خیلی از اونها ابزارهای سکس خودشون رو از نزدیکترین ابزارفروشی محلشون تهیه کنند ( باور غلط دیگه ای که از فیلم های پورن به وجود اومده اینه که این افراد همه جور ابزار کارگاهی رو تو خونه اشون نگه میدارند )

بیشتر خانم هایی که اون بیرون هستند ترجیح میدن با یه روسری ابریشمی دستاشون بسته بشه یا چشماشون رو ببندند تا اینکه تو قل و زنجیر باشن ولی خب هستند کسانی که دوست دارند بازی رو ببرند توی سطح خشن تر و حتی کمی تحریک با الکتریسیته و یا حتی سوراخ کاری با زیورآلات توی بدنشون داشته باشند.

شماره چهار: تو این بازی یا فقط کنترل‌گر هستی یا کنترل شونده

کاملا اشتباهه. هر از گاهی تغییر در نقش تقریبا یکی از انتخاب های اصلی همه اونهایی هست که فکر میکنند واقعا در دو طرف این طیف قرار نمیگرند. به این معنی که اونها با توجه به حس و حال خودشون و شریکشون میتونند هر نقشی رو ایفا کنند. حتی کسانی که تو زندگی همیشه کنترل گر هستند ممکنه که بخوان تو سکس کنترل بشن یا حتی برعکس.
شاید در نظر افراد بی تجربه اینطور به نظر برسه که همه چیز دست فرد کنترل گر هست ولی در واقع شریک کنترل گر معمولا در حال لذت دادن به فرد زیر دست خودش هست تا جایی که گاهی واژه رئیس پایینی به اون داده میشه.

شماره پنج: BDSM یه پدیده جدید و خیلی نادر هست

واقعا شما همچین فکری می کنید؟ BDSM دهه ها وجود داشته، شاید حتی قبل از سال 1900 ولی معروف شدنش به دهه 1940 بر میگرده که مجله های فتیش رونق گرفتند و بین مردم محبوب شدند. شیوع و محبوبیت استفاده از چرم بین افراد گی پس از جنگ جهانی دوم باعث محبوبیت بیشتر BDSM شد. فیلم یک روش خطرناک هم که در مورد زندگی روانکاو معروف یونگ و فروید هست رو دیدید؟

در سال 2017 یه نظر سنجی توسط سایت OKCUPID انجام شد که نشون داد بین 600 هزار پاسخ دهنده در حدود 50 درصد علاقمند به داشتن روابط بانداژ و BDSM هستند. پس تا جایی که من میدونم BDSM نه تنها نادر نیست، بلکه این روزها خیلی هم رونق داره.

ـــــــــــ

• 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• cinnamon girl  

• عضو از 1396/3/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 82

ممنون بابت مطالبتون (rose) من مدتيه دارم در...

ممنون بابت مطالبتون (rose)

من مدتيه دارم در مورد اين رابطه تحقيق ميكنم و مطالب خيلى متضادى پيدا كردم و بيشتر گيج شدم. به نظرم مطلبى كه شما گذاشتين يكى از منطقى ترين و قابل درك ترين هاشون بود. ميشه لطفاً منبعش رو هم بگين؟

ـــــــــــ

• 1

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 711

• 828

سلام

نقل از: cinnamon girl

من مدتيه دارم در مورد اين رابطه تحقيق ميكنم و مطالب خيلى متضادى پيدا كردم و بيشتر گيج شدم. به نظرم مطلبى كه شما گذاشتين يكى از منطقى ترين و قابل درك ترين هاشون بود. ميشه لطفاً منبعش رو هم بگين؟

نظر لطف شماست

منبعی که این مطلب رو ازش ترجمه کردم سایت BDSMCafe هست. این هم لینک مطلب مورد نظر https://bdsmcafe.com/top-5-major-myths-bdsm/

در هر حال چیزی که تو این موضوع باید دقت داشته باشی اینه که مقالات و کتاب ها نمیتونند به آدم دیکته کنند که چجوری درسته و چجوری غلط. بیشترین عامل تثبیت کننده این رابطه تعامل و همدلی طرفین هست که چه چیزی رو دوست دارند انجام بدن.

ـــــــــــ

• 1

• cinnamon girl  

• عضو از 1396/3/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 82

نقل از: manbasim

نظر لطف شماست منبعی که این مطلب رو ازش ترجمه کردم سایت BDSMCafe هست. این هم لینک مطلب مورد نظر [https://bdsmcafe.com/top-5-major-myths-bdsm/](https://bdsmcafe.com/top-5-major-myths-bdsm/) در هر حال چیزی که تو این موضوع باید دقت داشته باشی اینه که مقالات و کتاب ها نمیتونند به آدم دیکته کنند که چجوری درسته و چجوری غلط. بیشترین عامل تثبیت کننده این رابطه تعامل و همدلی طرفین هست که چه چیزی رو دوست دارند انجام بدن.

در واقع من دنبال فهميدن درست و غلط نيستم، من فقط ميخوام خودمو بشناسم و قبل از اين كه واردش بشم بفهمم قراره دقيقاً با چى رو به رو بشم! ممنونم (rose)

ـــــــــــ

• 1

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• 828

نظر لطف شماست منبعی که این مطلب رو ازش ترجمه کردم سایت BDSMCafe هست. این هم لینک مطلب مورد نظر [https://bdsmcafe.com/top-5-major-myths-bdsm/](https://bdsmcafe.com/top-5-major-myths-bdsm/) در هر حال چیزی که تو این موضوع باید دقت داشته باشی اینه که مقالات و کتاب ها نمیتونند به آدم دیکته کنند که چجوری درسته و چجوری غلط. بیشترین عامل تثبیت کننده این رابطه تعامل و همدلی طرفین هست که چه چیزی رو دوست دارند انجام بدن.

در واقع من دنبال فهميدن درست و غلط نيستم، من فقط ميخوام خودمو بشناسم و قبل از اين كه واردش بشم بفهمم قراره دقيقاً با چى رو به رو بشم! ممنونم (rose)

متوجه شدم. پس برات اون سایت یه منبع خیلی خوب خواهد بود. به مرور هر شبی که حوصله ام بکشه مقالاتش رو ترجمه میکنم میذارم. ولی واسه شروع خودت به بخش تازاکارنش یه نگاهی بنداز

https://bdsmcafe.com/category/resources/bdsm-for-beginners/

ـــــــــــ

• 2

• great_master  

• عضو از 1390/1/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 26

• 19

ممنون دوست عزیز
شهوانی که پر تاپیک های بیغیرتی و...

ممنون دوست عزیز شهوانی که پر تاپیک های بیغیرتی و همجنسبازی شده همچین مطالبی مثل لنگ کفش در بیابان غنیمته واقعا دل و دماغی نمیمونه برای روشنگری و تبیین مطالب.

ـــــــــــ

مستر بودن یعنی داشتن حس سلطه، یک حس پنهان فراتر از زمان و مکان!

• 1

• xxxmasteras  

• عضو از 1397/1/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 59

سلام

اسلیو زن یا پسر اگربود از شیراز پیام بده زوجیم مستر ومیسترس

ـــــــــــ

• 0

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• 828

نقل از: great_master

نقل از: great_master ممنون دوست عزیز شهوانی که پر تاپیک های بیغیرتی و همجنسبازی شده همچین مطالبی مثل لنگ کفش در بیابان غنیمته واقعا دل و دماغی نمیمونه برای روشنگری و تبیین مطالب.

اگر اینطور شده چون اعضای سایت کمتر فعالیت میکنند. اگر دقت کنی بیشتر کسایی که چنین تاپیک‌هایی دارن همش چند روز یا چند هفته است ثبت نام کردند.

به هر حال امیدوارم حوصله‌ و وقتم اجازه بده لازم پست میذارم

ـــــــــــ

• 0

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• 828

نقل از: great_master

نقل از: great_master ممنون دوست عزیز شهوانی که پر تاپیک های بیغیرتی و همجنسبازی شده همچین مطالبی مثل لنگ کفش در بیابان غنیمته واقعا دل و دماغی نمیمونه برای روشنگری و تبیین مطالب.

چرا شما هم فعالیتت رو بیشتر نمیکنی؟

ـــــــــــ

• 0

• mehr101  

• عضو از 1397/1/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 298

• 175

مطلب خوبی بود . من چند ساله که BDSM کار میکنم و...

مطلب خوبی بود . من چند ساله که BDSM کار میکنم و لذت هم میبرم . همه نکاتی هم که اشاره کردید به نظر من درسته . من همیشه گفتم که BDSM و ... یک سطح بالاتری از بازی و سکس هست و قوانین مربوط به خودشو داره . درد و لذت با هم توام هست و اگه به دقت انجام بشه هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه .

ـــــــــــ

• 1

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• 828

نقل از: mehr101

نقل از: mehr101 مطلب خوبی بود . من چند ساله که BDSM کار میکنم و لذت هم میبرم . همه نکاتی هم که اشاره کردید به نظر من درسته . من همیشه گفتم که BDSM و ... یک سطح بالاتری از بازی و سکس هست و قوانین مربوط به خودشو داره . درد و لذت با هم توام هست و اگه به دقت انجام بشه هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه .

ممنون که تجربه خودتون رو گفتید

ـــــــــــ

• 0

• saxiko  

• عضو از 1397/7/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 11

برده کامل

من چند وقت بود به سکس در حالت بردگی علاقه داشتم. الان برام مهمه که مسترم ازم راضی باشه و دنبال یه مسترم که باهام کار کنه و یه فول اسلیو بشم .خط قرمزم کمه ولی میخام با حوصله تربیتم کنه و آخرش اختیارم با اون باشه.

ـــــــــــ

• 0

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• 828

نقل از: saxiko

نقل از: saxiko من چند وقت بود به سکس در حالت بردگی علاقه داشتم. الان برام مهمه که مسترم ازم راضی باشه و دنبال یه مسترم که باهام کار کنه و یه فول اسلیو بشم .خط قرمزم کمه ولی میخام با حوصله تربیتم کنه و آخرش اختیارم با اون باشه.

خب شما هیچ مشخصاتی تو پروفایل نداری بقیه چطور باید بفهمن چی هستی و چی میخوای

ـــــــــــ

• 0

• Raamin.r  
  • عضو از 1396/8/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

بسیار هم عالی
اون چیزی که تو اس ام مهمه و فرق...

بسیار هم عالی اون چیزی که تو اس ام مهمه و فرق داره دلیل درد و نحوه تبدیل اون به لذته هیچ قانونی نداره جز همون قوانین رابطه های معمولی فقط نوع لذت بردن فرق داره اونم چه فرقی و چه لذتی

ـــــــــــ

• 0

• Raamin.r  
  • عضو از 1396/8/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

بینهایت دقت کن این رابطه هیچ راه برگشتی نداره و دقیقا یک جاده یک طرفست لذتش قابل وصف نیست و اگر اشتباه کنی اثارش هم قابل جبران نیست تو اس ام شما با تمام وجودت قمار میکنی وابستگیت به سلطه گرت انچنان شدید میشه که به جنون میکشونه شما رو

ـــــــــــ

• 0

• great_master  

• عضو از 1390/1/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 26

• 19

چرا شما هم فعالیتت رو بیشتر نمیکنی؟

زیاد فعالیت میکردم بزرگوار اما اتفاقات زیادی دلسردم کرد گاهی تلاش برای افزایش آگاهی دیگران باعث کم فهم شدن خودت میشه! در کنارشم مشغله هام چند برابر شده

ـــــــــــ

مستر بودن یعنی داشتن حس سلطه، یک حس پنهان فراتر از زمان و مکان!

• 1

• manbasim  

• عضو از 1396/5/21

• 828

نقل از: Raamin.r

نقل از: Raamin.r

بینهایت دقت کن این رابطه هیچ راه برگشتی نداره و دقیقا یک جاده یک طرفست لذتش قابل وصف نیست و اگر اشتباه کنی اثارش هم قابل جبران نیست تو اس ام شما با تمام وجودت قمار میکنی وابستگیت به سلطه گرت انچنان شدید میشه که به جنون میکشونه شما رو

با احترام صحبت‌های شما هیچ گونه مبنایی نداره و درست نیست

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظر شما علت اصلی انجام سکسی مقعدی توسط بانوان چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «