سکسی ترین تیپی که زنتون زده کی بوده ?

• Parsa23_X  

• عضو از
    1398/1/7

• پست‌ها: 4

• 3

سکسی ترین و حشری ترین تیپی که زنتون زده کی بوده و اگه عکسشو داری بزار که بقیه هم لذت ببرن ?

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• sadegh.khan  

• عضو از 1394/12/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 3000

• 4784

منتظری ملت بیان بگن باهاش جق بزنی؟

منتظری ملت بیان بگن باهاش جق بزنی؟

ـــــــــــ

• 8

• Shararedafi  
  • عضو از 1398/3/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 49

۲۷ سالشه خیلیم دافه هر بار بیرون میریم...

۲۷ سالشه خیلیم دافه هر بار بیرون میریم سعی...

زن من ۲۷ سالشه خیلیم دافه هر بار بیرون میریم سعی میکنم جاهای اشنا نبرمش چون همیشه لباساش بیرون سکسیه همین ۲ روز پیش پنجشنبه رفتیم گشتی تو پاساژ بزنیم زنم یه جلو باز نازک با یه جینو تاپ پوشیده بود از پله ها پایین اومدنی برگشتم بگم بیا دیدم زیپ شلوارش تا نصفه بازه شرت پلنگیش دیده میشه نشونش دادم گف ا هواسم نبود حالا چه ایرادی داره بزا یکم مردمم حال کنن خسیس نباش شبش رفتیم شهر بازی خیلی شلوع بود جایی واسه تماشا وایستادیم هرچی زنمو میاوردم جلو تر همش میرفت عقبتر سمت گزر مردم کلی دسمالیش کردن موقع بر گشتن گف چرا هی میکشیدی منو جلو نمیزاشتی یکم حال کنم منم گفتم چقدم نکردی شب که رسیدیم خونه شلوارشو دراوردم دیدم یه لامبادا پلنگی تنشه یه دونه هم از این پستونکای مخصوص انال که تهش یه نگین بزرگ داره کرده تو کونش میگف خیلی حال میده وقتی میچسبونن بهت این که تو کونم بود وقتی یه کی میچسبوند انگار میکردش تو کونم را رفتنم باهاش حال میده وادارم میکونه کنونمو بیشتر بچزخونم را برم

ـــــــــــ

ـــــــــــ

• 3

• omid2000es  

• عضو از 1395/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 123

• 111

نقل از: Shararedafi

نقل از: Shararedafi ۲۷ سالشه خیلیم دافه هر بار بیرون میریم سعی... زن من ۲۷ سالشه خیلیم دافه هر بار بیرون میریم سعی میکنم جاهای اشنا نبرمش چون همیشه لباساش بیرون سکسیه همین ۲ روز پیش پنجشنبه رفتیم گشتی تو پاساژ بزنیم زنم یه جلو باز نازک با یه جینو تاپ پوشیده بود از پله ها پایین اومدنی برگشتم بگم بیا دیدم زیپ شلوارش تا نصفه بازه شرت پلنگیش دیده میشه نشونش دادم گف ا هواسم نبود حالا چه ایرادی داره بزا یکم مردمم حال کنن خسیس نباش شبش رفتیم شهر بازی خیلی شلوع بود جایی واسه تماشا وایستادیم هرچی زنمو میاوردم جلو تر همش میرفت عقبتر سمت گزر مردم کلی دسمالیش کردن موقع بر گشتن گف چرا هی میکشیدی منو جلو نمیزاشتی یکم حال کنم منم گفتم چقدم نکردی شب که رسیدیم خونه شلوارشو دراوردم دیدم یه لامبادا پلنگی تنشه یه دونه هم از این پستونکای مخصوص انال که تهش یه نگین بزرگ داره کرده تو کونش میگف خیلی حال میده وقتی میچسبونن بهت این که تو کونم بود وقتی یه کی میچسبوند انگار میکردش تو کونم را رفتنم باهاش حال میده وادارم میکونه کنونمو بیشتر بچزخونم را برم ـــــــــــ

زن جنده خوبی داری نوش جونت عزیزم خوب ازش استفاده کن و حال دنیارو ببر منم یه خانوم سکسی دارم و کلی کارا باهم می کنیم

ـــــــــــ

• 0

• Kir_20_20  
  • عضو از 1398/4/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 20

سلام

نقل از: sh.mj این تیپش بود که هر روز باهاش میرفت سرکار و با این تیپ خلی دستمالیش میکردن و براش راست میکردن...یا از پشت میچسبوندن به زنم

چ اندامی داره بکنمش r>

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Shararedafi ۲۷ سالشه خیلیم دافه هر بار بیرون میریم سعی... زن من ۲۷ سالشه خیلیم دافه هر بار بیرون میریم سعی میکنم جاهای اشنا نبرمش چون همیشه لباساش بیرون سکسیه همین ۲ روز پیش پنجشنبه رفتیم گشتی تو پاساژ بزنیم زنم یه جلو باز نازک با یه جینو تاپ پوشیده بود از پله ها پایین اومدنی برگشتم بگم بیا دیدم زیپ شلوارش تا نصفه بازه شرت پلنگیش دیده میشه نشونش دادم گف ا هواسم نبود حالا چه ایرادی داره بزا یکم مردمم حال کنن خسیس نباش شبش رفتیم شهر بازی خیلی شلوع بود جایی واسه تماشا وایستادیم هرچی زنمو میاوردم جلو تر همش میرفت عقبتر سمت گزر مردم کلی دسمالیش کردن موقع بر گشتن گف چرا هی میکشیدی منو جلو نمیزاشتی یکم حال کنم منم گفتم چقدم نکردی شب که رسیدیم خونه شلوارشو دراوردم دیدم یه لامبادا پلنگی تنشه یه دونه هم از این پستونکای مخصوص انال که تهش یه نگین بزرگ داره کرده تو کونش میگف خیلی حال میده وقتی میچسبونن بهت این که تو کونم بود وقتی یه کی میچسبوند انگار میکردش تو کونم را رفتنم باهاش حال میده وادارم میکونه کنونمو بیشتر بچزخونم را برم ـــــــــــ

زوجیم پایه اید بیاید خصوصی

ـــــــــــ

• 0

• bahrami4444  
  • عضو از 1398/2/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 9

چرت نگو

ـــــــــــ

• 0

• hitler33  

• عضو از 1397/10/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 278

• 536

حدود چن ماه قبل زن من ( شیدا جانم) سوتین جگری...

حدود چن ماه قبل زن من ( شیدا جانم) سوتین جگری توری از این مدلا که ۷۰ درصد سینه ها بیرونه پوشید. روش هم یه مانتو آبی با یه ساپورتی که از زانو به پایین کدر بود و از زانو به بالا توری خیلی نازک بود. زیر ساپورتش هم یه شورت جیگری پوشید که کاملا واضح از زیر ساپورت توری ش مشخص بود. بعد تو یه محله نسبتا خلوت که یه دبیرستان پسرانه داخلش بود رفتیم... از سر شیطونی و باریگوشی و برا اینکه پسر دبیرستانی ها رو متعجب و تحریک کنیم ، روبروشون که میرفتیم زنم مانتوشو باز میکرد و قشنگ پستوناش و سوتین ش و شورتش مشخص بود!!! شبیه اروپا! بنده خداها هم از تعجب دهنشون وا میموند. بعد که میدیدیم یه زن یا یه اقای نامتعادل روبرومون داره میاد مانتوشو میبست!! حدود یساعت این بازی رو انجام دادیم و خیلی حال داد.. شب ش هم خونه اومدیم و بغلش گرفتم و بهم گفت : خیلی بی عرضه ای عشقم. صدنفر کص و سینه ها زنتو دید زدن امروز!! منم گفتم نوش جونشون. بخیل نیستم. زنم مال همه ست!! زیبایی ش اختصاصی نیست. و هردو خندیدیم.

ـــــــــــ

• 0

هفته پیش با زنم رفتیم خرید تو یه فروشگاه...

هفته پیش با زنم رفتیم خرید تو یه فروشگاه شلوغ،تیپشم که یه تاپ نیم تنه تا بالا ناف و از یقه تا چاک سینش توری بود،شلوار کتون تنگ قد 90 بدون شرت پوشیده بود قشنگ کس خوشگلش خودنمایی می‌کرد با مانتو جلو باز و یه پابند خوشگل رو ساق پاش، همه داشتن با نگاه میخوردنش و منم لذت می‌بردم

ـــــــــــ

• 0

• Arman1407  
  • عضو از 1397/1/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 101

• 94

میدونین خوبی چادر چیه؟ چادر بپوشی دیگه هرچی دوس...

میدونین خوبی چادر چیه؟ چادر بپوشی دیگه هرچی دوس داشتی میتونی زیرش بپوشی چندروز پیش با زنم رفتیم بیرون تو بازار هوا گرم بود زنم گفت میرم تو ماشین از لباسام کم کنم منم گفتم باشه روسریشو دراورده بود مانتوشم دراورده بود چادرش کنار میرفت یک ساپورت کوس نمای مشکی پاش بود با یک تاپ حلقه ای مشکی که نصف سوتین سفیدش ازش بیرون بود و موهاشم شرابی و باز‌.

وقتی میخواست از کیفش پول برداره چادر کنار میرفت مغازه دارا همینطور محو کوس و سینه هاش میشدن منم میرفتم بیرون راحت باشن اونم از عمد هی لفت میداد چادرش باز باشه . گاهی چادر رو شونشم میفتاد.

ـــــــــــ

در راستای ازادی بیان بخاطر زدن تاپیک مخالف نظر ادمین توسط ادمین بلاک شدم خخخخ

• 0

• Xxx.sss  
  • عضو از 1396/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 79

• 99

همین دیروز رفتیم بیرون خرید سمت ولیعصر یه لگ براق...

همین دیروز رفتیم بیرون خرید سمت ولیعصر یه لگ براق یا یه تاپ که قشنگ تا چاک سینش بیرون بود با یه مانتو کوتاه و و کاملا جلو باز ....از نگاهه مردا و راست کردنشون و فروشندها حسابی حال کردیم ....

ـــــــــــ

• 0

• alipapaaa  

• عضو از 1398/4/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 58

• 14

اقایونی ک ب دنبال رابط امن مطمئن mfm هستن و خانوما...

اقایونی ک ب دنبال رابط امن مطمئن mfm هستن و خانوما دخترای عزیزی ک پسری متشخص گرم مزاج دیرارضا برای رابطه میخان بیان تل نظرشون جلب میکنم

ـــــــــــ

Tel I’d:@ali_papa

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

مهمترین علت وضعیت بد اقتصادی از نظر شما

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «