سکسی ترین حرکتی که از دوست دختر یا زنتون دیدی چی بوده

من خودم دوتا حرکت از دوست دختر سابقم دیدم با اینکه سالها ازش میگذره هروقت بهش فکر میکنم شدید حشری میشم
اولی موقعی دوست دخترم برای اولین بار گفت آخرش خواست ابت بیاد بکن تو دهنم بخورم ...‌ جمله اش تموم نشده بود ابم اومد (biggrin)

دومی هم این بود که یک شب رفتیم خونه دختر خاله اش ک حدود ۲ سال بود ک طلاق گرفته بود قبل اینکه بخوایم سکس کنیم رفتم دوش گرفتم اومدم تو اتاق دیدم که دوتایی لخت رو تخت دارن لز میکنن منم فقط نگاهشون کردم تا خودشون دعوتم کردن رو تخت که تا خود صبح کردمشون

هروقت یاد این دوتا میفتم از فشار شهوت حالم شدید خراب میشه ...

شما هم اگه لحظه های بیاد موندنی و حشری کننده داری بگو

ـــــــــــ

سکس در نهایت اوج لذت فقط ادم با تجربه توی سکس میخواد وگرنه توی خود ارضایی که همه صاحب سبک هستن...

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

حدود ۵سال پیش با زن دوستم رفیق شدم،،،ازبسکه حشری...

حدود ۵سال پیش با زن دوستم رفیق شدم،،،ازبسکه حشری بود و شهوتی،،،وقتی میومد خونه هم وارد میشد میچسبیدش بهم،،،بعد موقع سکس هی جیغ میزد میگفت بکن،فقط بکن جرم بده،،،از کوصوکون میکردمش و ابمو هم تا خطره اخرش قورت میداد...

الان نزدیک ۵ساله ندیدمشون،،،رفتن کلا

هرجاهستش خدا نگهدارش باشه،

ـــــــــــ

عاشق سکس با خانوما و دوجنسه و نفر سوم زوجین هستم

• 9

• Mamadshzi  
  • عضو از 1398/5/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 89

• 42

دوستمو از کص میکردم یهو گفت از عقب بکن ابتم بریز...

دوستمو از کص میکردم یهو گفت از عقب بکن ابتم بریز تو کونم منم دیوونه این کار همین کار کردم

ـــــــــــ

• 3

• davidpoor  
  • عضو از 1392/2/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 11

ساک تو‌ پارک

وقتی یه دختر همکلاسی دانشگاه میخواست منو راضی به دوستی کنه (متاهل بود من قبول نمیکردم)/ رفته بودیم پارک طالقانی/ ی جا خلوت گیر اورد گفت بریم اونجا تا نشستیم کیرمو‌ در اورد و ساک زد، و همش میگفت وای خدا چقدر کلفته!

منم اولین بارم بود کسی به کیرم دست میزد چ برسه ب ساک/ خیلی کیف کردم

ـــــــــــ

• 9

حیف شد ...

نقل از: حمیدمشهدی حدود ۵سال پیش با زن دوستم رفیق شدم،،،ازبسکه حشری بود و شهوتی،،،وقتی میومد خونه هم وارد میشد میچسبیدش بهم،،،بعد موقع سکس هی جیغ میزد میگفت بکن،فقط بکن جرم بده،،،از کوصوکون میکردمش و ابمو هم تا خطره اخرش قورت میداد... الان نزدیک ۵ساله ندیدمشون،،،رفتن کلا هرجاهستش خدا نگهدارش باشه،

خوب چرا خبری ازش نمیگیری؟ شوهرش از قبل باهات دوست بود؟ میدونست شما باهم سکس میکنید؟

ـــــــــــ

سکس در نهایت اوج لذت فقط ادم با تجربه توی سکس میخواد وگرنه توی خود ارضایی که همه صاحب سبک هستن...

• 0

واقعا آدم یهو حسش داغ می‌کنه انگار

نقل از: Mamadshzi دوستمو از کص میکردم یهو گفت از عقب بکن ابتم بریز تو کونم منم دیوونه این کار همین کار کردم

دقیقا ... وقتی وسط سکس به آدم چیزی رو که دوست داره ولی انتظار نداره رو میگن یهو انگار میری وسط کوره ای از گرمای شهوت (rose)

ـــــــــــ

• 0

حرکت سکسی

حرکت سکسی نداشتید؟

ـــــــــــ

• 0

حرکت سکسی

حرکت سکسی نداشتید؟

ـــــــــــ

• 0

۲تا خاطره دارم!

اولی اینکه دوس دخترمو راضی کردم که دوستم کمرشو ماساژ بده! قرار شد لباسشو در بیاره ولی سوتین داشته باشه! ولی موقع ماساژ سوتینم در اورد و دوستم از بغل سینه هاشو میدید! دومی هم اینکه با دوس دهترم رفتیم خیاطی که به لباس مجلسی باز و سکسیش رو تنگ کنه و خیاط هم حسابی دید زد و‌مالید!

ـــــــــــ

• 6

۲تا خاطره دارم!

اولی اینکه دوس دخترمو راضی کردم که دوستم کمرشو ماساژ بده! قرار شد لباسشو در بیاره ولی سوتین داشته باشه! ولی موقع ماساژ سوتینم در اورد و دوستم از بغل سینه هاشو میدید! دومی هم اینکه با دوس دهترم رفتیم خیاطی که به لباس مجلسی باز و سکسیش رو تنگ کنه و خیاط هم حسابی دید زد و‌مالید!

ـــــــــــ

• 2

• epslion  
  • عضو از 1394/9/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 32

!

مث سگ جق زدم و هیچ خاطره ایی هم ندارم کیروم تو این جنگل سلطانش نه یه کس خرسی هست بکنیم نه یه کس خری

ـــــــــــ

• 32

• Pari26teh  
  • عضو از 1398/5/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 15

:)

نقل از: epslion مث سگ جق زدم و هیچ خاطره ایی هم ندارم کیروم تو این جنگل سلطانش نه یه کس خرسی هست بکنیم نه یه کس خری

اخی عزیزم دلم سوخ

ـــــــــــ

• 3

• amir25tabriz  

• عضو از 1398/4/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 9

منم سکسی ترین حالتی که هیچ وقت یادم نمیره و تو همه...

منم سکسی ترین حالتی که هیچ وقت یادم نمیره و تو همه سکس هام یادم میفته اینه که عشقمو میکردم.با دستاش از شهوت و حالی که داشت بالش رو جر میداد.

ـــــــــــ

امیر ۲۵ تبریز

• 3

• Hiradirani  
  • عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 7

بدون دست

دوست دخترم بدون دست کوس میده (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• ziba1981  
  • عضو از 1397/10/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 410

• 589

خاطره منم کاکولدی هست فقط کاکولدها میفهمن چی میگم...

خاطره منم کاکولدی هست فقط کاکولدها میفهمن چی میگم و اون اینه که توی اخرین برنامه سکسی که با دوست پسر خانمم داشتیم دقیقا دوم مرداد ماه خانم با دوست پسرش قرار شد تنها باشن و من برم بیرون از خونه و حدود یکساعتی که بیرون بودم خانمم زنگ زد گفت زود بیا که کسم پر از ابه بیا و بلیسش

ـــــــــــ

• 5

• Eshghesolakh  
  • عضو از 1396/10/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 13

۶ ماه بود دختر عمم رو میکردم خیلی همو دوست داشتیم...

۶ ماه بود دختر عمم رو میکردم خیلی همو دوست داشتیم صبح یه روز که خواستیم حال کنیم اجازه داد آنال داشته باشیم وااااای هر وقت یادم میافته همه تنم میلرزه صحنه ای که اولین بار به قول خودش کیر یه مرد رو تو کونش حس کرده

ـــــــــــ

(rose)

• 4

• topolos007  
  • عضو از 1392/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 67

• 91

من هی به خانمم ادم معرفی میکردمو عکس نشون میدادم...

من هی به خانمم ادم معرفی میکردمو عکس نشون میدادم تا قبول کنه...و هی بهونه میاورد... یه روز برام نوشت هنوزم تمایل به ارتباط ۳ نفره داری؟؟؟ گفتم آره...با توضیحات بعد چنتا عکس فرستاد گفت با این میتونم فقط... داشت از هیجان نفسم بند میومد...

ـــــــــــ

• 4

دلسوز کی بودی؟؟

نقل از: Pari26teh
نقل از: epslion مث سگ جق زدم و هیچ خاطره ایی هم ندارم کیروم تو این جنگل سلطانش نه یه کس خرسی هست بکنیم نه یه کس خری
اخی عزیزم دلم سوخ

هان .... (biggrin) ۰

ـــــــــــ

• 0

مطمئنی از لذت بود؟؟

نقل از: amir25tabriz منم سکسی ترین حالتی که هیچ وقت یادم نمیره و تو همه سکس هام یادم میفته اینه که عشقمو میکردم.با دستاش از شهوت و حالی که داشت بالش رو جر میداد.

یکم دقت میکردی شاید بخاطر درد ابن کارو میکرد (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

چقدر هنرمندانه

نقل از: Hiradirani دوست دخترم بدون دست کوس میده (biggrin)

افررررررین

ـــــــــــ

• 0

خوب

نقل از: ziba1981 خاطره منم کاکولدی هست فقط کاکولدها میفهمن چی میگم و اون اینه که توی اخرین برنامه سکسی که با دوست پسر خانمم داشتیم دقیقا دوم مرداد ماه خانم با دوست پسرش قرار شد تنها باشن و من برم بیرون از خونه و حدود یکساعتی که بیرون بودم خانمم زنگ زد گفت زود بیا که کسم پر از ابه بیا و بلیسش

تو چیکار کردی؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «